27.08.19, 11:15Screenshot - Facebook (Mateusz Morawiecki)

Premier apeluje: Dyskutujmy z klasą i troską o Polskę! [ZOBACZ]

Chciałbym, żebyśmy w kampanii wyborczej spotykali się i rozmawiali o najważniejszych sprawach” - mówi w najnowszym spocie premier Mateusz Morawiecki.

Film Morawiecki opublikował na Facebooku. Apeluje w nim o prowadzenie również w mediach społecznościowych rzeczowej dyskusji.

Pokażmy, że możemy rozmawiać ze sobą z klasą, z troską o Polskę, na argumenty, nie obrażając innych”

- apeluje premier.

Kampania wyborcza to czas intensywnej, nieraz twardej, ale mam nadzieję przede wszystkim twórczej rozmowy o naszych polskich aspiracjach i oczekiwaniach. To też czas pytań, co zrobić, żeby nasza codzienność była jeszcze lepsza, a Polska była coraz lepszym miejscem do życia dla wszystkich nas i to bez względu na poglądy, miejsce zamieszkania czy wykonywany zawód”

- mówi Morawiecki w klipie, który na jego Facebooku pojawił się dziś rano.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

anonim2019.08.27 15:19
LUDZIE UCIEKAJCIE OD TOTALNYCH i TĘCZOWYCH - NAWRACAJCIE SIĘ !! POPIERAJĄC ICH BĘDZIECIE WSPÓŁODPOWIEDZIALNI ZA ZŁO KTÓRE ONI PLANUJĄ (homomałżeństwa, adopcja dzieci przez homo, aborcja, deprawacja dzieci ideologią gender) - WYBORY 13 października tak jak 102 lata temu - FATIMA OSTRZEGA - CUD SŁOŃCA - 13 października 1917 roku w Fatimie Matka Boża po raz szósty ukazała się trojgu portugalskim pastuszkom. Dzieciom towarzyszył ogromny tłum. Ludzie pobożni przyszli z nakazu sumienia, inni ze zwykłej ciekawości. Niektórzy znaleźli się tam z obowiązku służbowego. Trzy miesiące wcześniej Maryja zapowiedziała: W październiku powiem wam, kim jestem i czego chcę oraz dokonam cudu, który wszyscy zobaczą, aby uwierzyli. Wezwania Matki Bożej skierowane do ludzi oraz tajemnice, które otrzymały dzieci miały uzyskać potwierdzenie, które powinno przekonać każdego co do prawdziwości objawień. SURSUM CORDA - POLACY CHWYĆMY ZA RÓŻANIEC i DO URN, POGONIĆ TĘCZOWĄ ZARAZĘ - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI !!!
Jarek2019.08.27 14:05
Poproś swego GURU KACZORA, aby przeprosił Polaków, za takie określenia jak: - drugi sort, - element animalny. Poproś prezydenta Dudę, niech przeprosi frankowiczów za kłamstwo przedwyborcze. Nie sądzę aby wygrał wybory bez tego kłamstwa. Tylko nie piszcie, że PO nie przeprosiło za: moherowe berety, czy szarańczę. To jak "argument" o przekrętach PIS, PO też robiła. Pokażcie klasę, bądźcie pierwsi.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.27 12:50
"Przedwyborcza ściema" w fikcyjnym budżecie. Czeka nas fala podwyżek podatków https://innpoland.pl/154425,projekt-budzetu-panstwa-bedzie-przedwyborcza-fikcja
Urszula2019.08.27 11:53
Mimo szczerych chęci z PiSiorami nie da się rozmawiać na argumenty. Od nich nie słyszymy żadnych, jedynie wyzwiska i bluzgi. Taki jest pisowski wyborca. No i musiałby premier zacząć od siebie - nie podkreślać kłamliwie ile to PO nakradło i niczego nie zbudowało. Może lepiej mówić o sobie - ile PiS nakradło i ile nie zbudowało.
bicz na prawactwo2019.08.27 11:35
Złodzieju oddałeś już ziemie "zakupione" po dumpingowej cenie?
ZajmijSięZapowiadaniemPogodyAlboCzytaniemKulTotka2019.08.27 11:31
Pustosłowie, nadęte apele, bezwartościowa mierzwa oralna. Zachowanie charakterystyczne dla marionetek, figurantów i bezwolnych narzędzi ludzkich. Matełe Morawicker w 100%.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.27 11:22
Pinokio lizoduup żoliborskiego konusa stroi sobie żarty!