05.12.19, 20:50Zdj. Facebook/Mateusz Morawiecki (edytowane)

Premier: Jesteście prawdziwą europejską elitą. Szef rządu z uznaniem o sukcesie polskich służb. ZOBACZ zdjęcia z akcji CBŚP

"Ponad 2 000 000 000 złotych, które NIE zostaną wydane na narkotyki. Ponad 2 tony białej śmierci, przed którymi ochroniliśmy Polaków. Tak profesjonalnych służb życzę każdemu państwu"-napisał na Facebooku premier Mateusz Morawiecki. 

Szef polskiego rządu skomentował w ten sposób wielki sukces polskich służb, czyli udaremnienie prawdopodobnie największego w III RP przemytu narkotyków. Możemy być naprawdę dumni z działań funkcjonariuszy CBŚP i KAS.

Morawiecki z wielkim uznaniem wypowiedział się na temat polskich służb. 

"Mówimy stanowcze nie patologii, mafiom i gangom! Wielkie gratulacje dla Krajowej Administracji Skarbowej i Centralnego Biura Śledczego Policji Polska Policja ! "-napisał polityk na Facebooku. 

"Dziś pokazaliście, że jesteście prawdziwą europejską elitą w zwalczaniu zorganizowanej przestępczości"-podkreślił Mateusz Morawiecki, załączając zdjęcia z akcji. 

yenn/Facebook, Fronda.pl

Komentarze

Elektor2019.12.6 11:00
2 000 000 000? 2 miliardy? :) Hmmmm. Pomijając już sumę. Nie zostaną wydane? Wyprowadzę chłopa z błędu. Zostaną. Klienci kupią albo to samo z innych źródeł, a że towaru mniej na rynku więc drożej, albo taniej kupią zamienniki, jakieś mózgotrzepy zwane dopalaczami czy inne wynalazki. Ewentualnie to się nawet dezodorantami otumanią. Jak tak ograniczony jegomość doszedł do funkcji premiera? Tak czy owak klientela sobie poradzi i pieniądze na te cele wydadzą.
JONASIK2019.12.5 21:58
Tyle Bernie's Flakesów poszło na zmarnowanie....