29.11.19, 10:25

Premiera ,,Dziejów Polski''. Zapraszamy na spotkanie z Autorem

Spotkanie z prof. Andrzejem Nowakiem w Warszawie, premiera IV tomu „Dziejów Polski”! ZAPRASZAMY!

 

Wydawnictwo Biały Kruk zaprasza 29 listopada 2019 (piątek) o godz. 18.30 do siedziby Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w Warszawie, ul. Foksal 3/5 na premierę dzieła prof. Andrzeja Nowaka: „Dzieje Polski” (Tom IV)!

 

Przywitanie i wprowadzenie

Leszek Sosnowski – prezes Wydawnictwa Biały Kruk

Wykład historyczny (ok. 30 minut)

prof. Andrzej Nowak – pisarz, wykładowca UJ, prof. zw. w Instytucie Historii PAN

Spotkanie i rozmowę z Autorem poprowadzi dr Józef Orzeł – prezes Fundacji Klubu Ronina

 

Wielotomowe „Dzieje Polski” prof. Andrzeja Nowaka są jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w powojennej Polsce, zaś sam autor jest wymieniany obok największych polskich dziejopisarzy – Wincentego Kadłubka, Jana Długosza czy Pawła Jasienicy. Autor podjął się tytanicznego wyzwania, aby opisać całą historię naszego kraju, a czyni to wykazując się największą erudycją i posługując się najpiękniejszą polszczyzną. Setki tysięcy miłośników historii pochłonęło poprzednie tomy i z utęsknieniem czekało na kolejną część „Dziejów Polski” – dziś trafia ona do rąk Czytelników.

Uwaga! Od godz. 17.30 rusza sprzedaż książek. Dla uczestników spotkania „Dzieje Polski” w specjalnej cenie! Ponadto będzie możliwość nabycia pozostałych dzieł prof. Nowaka oraz innych książek historycznych Białego Kruka w atrakcyjnych cenach.

Przed i po spotkaniu Autor będzie podpisywał książki. Wstęp wolny! Czwarty tom „Dziejów Polski”: https://bialykruk.pl/ksiegarnia/ksiazki/dzieje-polski-tom-4-trudny-zloty-wiek

Komentarze

lady chapel2019.11.29 12:03
Godlo Polski - Bielik - nie jest orlem - nalezy do orlowatych, zywi sie padlina, nie poluje, tchorzliwy ptak
PiSocjalizmProdukujeWłasneElityPrzodująceMyślowo2019.11.29 11:31
Doktor Jaki, profesor doktor Szydło, doktor Rydzyk, profesor Sobecka, doktor honoris causa Suski, doktor Misiewicz, profesor Pięta, doktor Andruszkiewicz, profesor Karnowscy. Sutener Banaś, analfabeta Wyszkowski.
ardo2019.11.29 11:39
Spadaj gawnojedzie.
Ryszard2019.11.29 11:54
To co napisałeś zionie nienawiścią to Twoich przeciwników politycznych. Skąd u Ciebie tyle nienawiści? Pamiętaj, że nienawiść skierowana w którąkolwiek stronę ma swoje źródło i koniec w piekle. Bóg jest miłością i miłosierdziem nawet dla wrogów. Jeśli ktoś uważa się za chrześcijanina nie może nienawidzić. Jeśli uważasz, że czynią zło wystarczy to zło pokazać, nie potrzeba jątrzyć. Jeśli coś jest prawdą, to prawda ma swoją wewnętrzną moc i obroni się.
m2019.11.29 13:05
Gdzie tu nienawsc ? Drwina i kpina to na pewno. Naduzywamy slowa nienawisc.