10.07.20, 13:49Prezydent Andrzej Duda/flickr.com/fot. Jakub Szymczuk

Prezydent Duda: Ochronimy polską rodzinę, ochronimy nasze dzieci

W ostatnim dniu kampanii prezydenckiej przed drugą turą wyborów ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda spotkał się dzisiaj z mieszkańcami gminy Niebylec na Podkarpaciu. Mówił tu o potrzebie budowania silnej polski, odpowiedzialności przed Bogiem, historią i narodem, ale podkreślił też szczególną rolę polskich rodzin i konieczności dbania o tą rodzinę.

Prezydent powiedział:

- Budowania polskiej pozycji wszędzie tam, gdzie to możliwe, wspierania polskich przedsiębiorców w ekspansji zagranicznej. To będzie taka kadencja, która ma specyfikę, jak każda druga kadencja. W drugiej kadencji prezydent odpowiada tylko przed Bogiem, historią i narodem i takie będzie to rządzenie.

Andrzej Duda zaapelował też:

- Proszę o wsparcie. Wierzę w to, że jesteśmy w stanie zbudować Polskę, o jakiej marzymy; Polskę sprawiedliwą, bogatą, silną. Polskę, która dba o obywateli, w której zwycięża uczciwość, a nie cynizm i draństwo. Polskę, która jest w stanie ochronić słabszych, a nie musi bać się silnych, która jest porządnym krajem leżącym w sercu Europy, który ma swoją godność i który jest godnie jest reprezentowany.

Prezydent zapenił:

- Ochronimy polską rodzinę, ochronimy nasze dzieci. Nie pozwolimy, żeby ktokolwiek czynił eksperymenty na rodzinie czy na naszych dzieciach. Nie mamy wątpliwości: inni będą słabli, a my będziemy rośli. Jestem tego pewien, dlatego proszę państwa o głos.

 

mp/pap

Komentarze

Martyna2020.07.10 19:31
PiSowska rodzina - pedofil i konkubina.
WOJCIECH2020.07.10 18:02
Spokojnie, Pan DUDA raczej wygra o 7%, niż przegra o 0,7%, bo należnego klapsa wyborczego już dostał - gdy usłyszałem weto w sprawach sędziów dostałem mikro zawału, bo zobaczyłem uniewinnianych przestępców, pogardę dla prawdy, pozbawiane dzieci ich naturalnych rodziców oraz lekarzy mogących zabijać. Głosowałem przeciw - jednak dziś jest lepszym wyborem dla Polski dlatego dam mu szansę na stanie się mężem stanu. Podbeskidzie, VII 2020r
ladychapel2020.07.10 17:23
EDUKACJA SEKSUALNA JEST POTRZEBNA. I TO JUŻ OD PRZEDSZKOLA, w którym dzieciak uczy się tego by nie odpowiadać na zaproszenia nieznajomych, by np. nie wsiadać z nimi do samochodu, jak prosić o pomoc i nie wstydzić się o nią prosić. To uczenie dziecka tego, że sadzanie go na kolana (np. księdza) i dotykanie po pupie czy wkładanie palców w majtki - nie jest rzeczą normalną. Edukacja w szkołach to nauka o antykoncepcji, o tym czym kończy się przedwczesne rozpoczęcie współżycia bez zabezpieczeń, to dowiadywanie się o grożących chorobach, itd. PiSdzielcom edukacja seksualna kojarzy się z uczeniem dzieci tego, co PiSdzielec zobaczył w filmie hard-pornograficznym - a to nie to wy perwersyjni, obłudni Fryndzle.
robaczek 3.02020.07.10 14:42
najgloscie j sie dra babcie i dziadkowie juz dawno po okresie reprodukcyjnym ;] JA TAM UWAZAM ZE ONI TO TAK Z ZAZDROSCI ;] miekkie fujarki i zaschle cipki. to ich krew zalewa ze cala reszta sie tak bawi. a im cale zycie mowili ze tylko w sobote po kapieli i po bozemy. raz dwa i chloip schodzi z ciebie ;] NO TO JAK TAK MOZNA SIE TYM SEKSEM BAWIC, CIESZYC, NO JAK????? toz to fe!!! ;] SUPERPRUD pis ;] mlodzi tego nie kupią prudzielce
trzaskowski to kurvva niemiecko ubecka2020.07.10 14:17
..piekna nasza Polska cala ..bez fekali i rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA BEZ FEKALI I RAFALA
PROGRAM PEDOFIL +2020.07.10 14:14
dla wszystkich rodzinnych pedofili!!! zglaszajcie sie do Adriana. organizuje grupe wsparcia!!!
violencja2020.07.10 14:09
Gdzie maseczki?Gdzie odstępy? Nas tak męczą , a oni.....
wycieraj doopska, wycieraj2020.07.10 14:17
Patrz z czego żyjesz!
Osoba2020.07.10 14:02
DU-DA! DU-DA! DU-DA! - Na pewno nam sie uda!
UWAGA - WYBORY PREZYDENCKIE!2020.07.10 14:00
DLA PRZYPOMNIENIA: W ENCYKLICE JANA PAWŁA II PT. " EVANGELIUM VITAE" (EWANGELIA ŻYCIA) CZYTAMY: W WYBORACH PARLAMENTARNYCH NIE WOLNO GŁOSOWAĆ NA CZŁOWIEKA, KTÓRY PUBLICZNIE WYSTĘPUJE PRZECIWKO ŻYCIU, CZYLI POPIERA ABORCJĘ. KOŚCIÓŁ GRZECH TAKI KARZE EKSKOMUNIKĄ - WYKLUCZENIEM Z KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO! ANDRZEJ DUDA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ JASNO, ŻE ABORCJA TO MORDERSTWO! https://oko.press/prezydent-duda-podpisze-zakaz-aborcji-bo-aborcja-to-morderstwo/
violencja2020.07.10 14:09
Duda nic nie zrobił dla tych dzieci przez całe swoje pięć lat!To są tysiące dzieci zamordowanych z powodu podejrzenia. Pis ma krew niewiniątek na rękach .Herodzi. Tak , Duda powiedział , że jest przeciwny aborcji , tak była debata w Sejmie, ale ekspresowa. Projekt trafił do zamrażarki. Nie wierzcie im.
Maria Błaszczyk2020.07.10 13:59
Ułaskawienie człowieka, który przez lata gwałcił małoletnią córkę z zakazu zbliżania się do niej, wydaje mi się jednak być eksperymentem. Dotychczas nikt nic takiego nie robił.