07.02.20, 09:40Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Prof. Andrzej Zybertowicz: Hołownia może być co najwyżej nowym Petru

Sam fakt, że taki filmik puścił, emitował i nie widział nic złego, to albo pokazuje, że była to cyniczna zagrywka, żeby, budując kontrowersje ogniskowej zainteresowanie, albo młodzi ludzie, którzy chcieli dynamicznym przekazem właśnie do swojego pokolenia trafić, w ogóle nie rozumieją wrażliwości wielkich grup naszego społeczeństwa” - powiedział dziś prof. Andrzej Zybertowicz oceniając spot opublikowany przez Szymona Hołownię.

W rozmowie na antenie RMF FM prof. Zybertowicz zapytany został również o to, czy Szymon Hołownia może się okazać „drugim Kukizem”. W odpowiedzi prezydencki doradca skwitował:

Szymon Hołownia może być co najwyżej nowym Ryszardem Petru, a nie Pawłem Kukizem”.

Prof. Zybertowicz rozmawiał także na temat kampanii Andrzeja Dudy. Jest przekonany, że nie będzie to taka sama kampania, z jaką mieliśmy do czynienia w 2015 roku. Jak stwierdził:

Dzisiaj gra jest z innej pozycji. To nie jest gra pod górkę tylko gra o to, żeby nie spaść”.

dam/RMF24.pl,Fronda.pl

Komentarze

Leszek2020.02.11 16:58
Żydowskie kanalie chodują różnych pajaców, a nóż któryś się przyda. Wyraźnie widać, że nie ma takich prawdziwych patriotów, wyjątek Krzysztow Bosak. Ale dlatego nie ma poparcia w środkach masowej dezinformacji. Nie ma poparcia w TVP reżimowe media PIS. Nikt go nie lansuje, widać to gołym okiem.
Piotr Nowak2020.02.7 18:02
Jest pięknie, po polsku, romantycznie i z pełną szarżą na wroga. Przemówienie Andrzeja Dudy zrobiło prawdziwą furorę i spodobało się najbardziej wymagającemu elektoratowi, o co tak łatwo nie jest. Prezydent Andrzej Duda w mocnych słowach skomentował ataki ze strony zagranicznych gremiów i polityków na polską reformę sądownictwa : Nie będą nam tutaj w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy ! Na przestrzeni kilku dni widzieliśmy ostre wystąpienie deputowanych PiS w Parlamencie Europejskim, mocne przemówienie Jarosława Kaczyńskiego i bardzo mocne przemówienie Andrzeja Dudy. Nawet nie trzeba się domyślać, widać gołym okiem, że rząd i obóz prezydencki przyjęli strategię ostrego kursu. Żartów nie ma, druga kadencja Andrzeja Dudy jest warunkiem koniecznym do prowadzenia dalszej batalii, nie tylko o sądownictwo, ale o jeszcze poważniejsze sprawy, w tym najważniejszą sprawę polską.
Bizon2020.02.7 18:01
Rzeźwa ze śwagrem Janem zadecydowały popszeć naszą łukochaną kandydatke na prezydętke, Kidawe, herbowej szczęki Błońskich i śwa się ze wsi do centrumu Warszawy traktorem wybrały. Zaparkowalim pod Kościołem na placu z tżema kżyrzamy i zanim nas glina zwinęła, zaczepilim 62 łosoby ło podpisy dla Małgorzaty. Nie zgadnieta co się stało ?! Podpisała nama kuźwa te liste jedna ŁOSOBA, i to baba !!! Wedłóg sądarzy kandydatkę herbowej szczęki popiera jesce 41% !! To i tak musieło było co powinna stać do nos KOLEJKA tech co jom kochajom jako i my. Pomijam tych co nas łomineli szerokim łukiem bo mielima parasol z napisem „Kadawa Końska”. Pewnie beło z tego drugie tyle. Po ty jedny godzinie z rozpaczy wzielim oba narkoze po 0,7 litry na łeb, i nas gliny wonczas na żłobek wzieny. Mycie ślauchem miłe nie jest, aleźwa prubowały wesprzeć naszom kandydatke, i 1 podpis, tyj stary baby, złożyliśwa u Butki, bo żodnego innego prefesura tam nie beło. Śwager mówi, że łuna wygro !
DB2020.02.7 17:15
i znowu dr hab. jest profesorem!!! opanujcie się
Contral2020.02.7 17:01
Hołownia bardziej przypomina Palikota a nie Petru. Zastanawiam się czy Szymon Hołownia nie wyskoczy z jakimś świńskim ryjem albo gumowym penisem.
Dell2020.02.7 12:56
8 lutego 2020 godz 12 Warszawa Aleja Szucha 12a Demonstracja popierająca zmiany w sądownictwie.
Saki Faki2020.02.7 10:36
Przychodzi pisowski przychlast do lekarza: Lekarz: Proszę otworzyć usta. Pisowski przychlast: Po co? Lekarz: Pobierzemy kał do badań.
kacaraba2020.02.7 14:53
Jaka twoja stara musiała być jebnięta że cie przy porodzie nie utopiła
Contral2020.02.7 17:03
A co z peowskim przychlastem?
ten obcy2020.02.7 17:53
A co z twoim ojcem przychlastem?
prosty2020.02.7 10:21
Tyle nowych, oryginalnych twarzy pojawia się w naszej polityce, może przyznawać nagrody "Petru roku"?