23.10.21, 21:02Prof. Grzegorz Górski

Prof. Górski: Z Macrona, Merkel i von der Leyen zeszło powietrze. Oni naprawdę wierzyli w oppositionsführera Tuska

No to można już wszystko podsumować.

Kluczowe były słowa, wypowiedziane przez oppositionsführera - MAM PLAN.

A plan był taki:

Szczyt europejski 20-21.X miał być kluczowym punktem uderzenia w Polskę. I to wcale nie chodziło o fundusze czy jakąś tam praworządność. Chodziło o wbicie nas w ziemię i WIELKĄ ZMIANĘ.

Punktem krytycznym było doprowadzenie do sui generis zamachu stanu w Polsce wedle niniejszego scenariusza

1. Tusk organizuje rzeczywiście masowe demonstracje w całym kraju,

2. Lepmpart pali 3 - 4 kościoły,

3. w reakcji na to dochodzi do poważnych zamieszek - ginie 10 - 15 osób,

4. Tusk z opozycją powołują Rząd Ocalenia Narodowego, bo faszystowski rząd wystąpił przeciwko narodowi,

5. równolegle ciągle trwają zamieszki i są kolejne ofiary,

6. padają strzały na granicy, białoruskie i ruskie bojówki przenikają do Polski,

7. "Europa" wzywa do dialogu rząd faszystowski z "rządem" Tuska, jednocześnie blokując udział przedstawicieli owego faszystowskiego rządu w procesach decyzyjnych, o kasie rzecz jasna w ogóle nie ma mowy,

8. zaniepokojenie wyraża "Waszyngton", a specjalny szczyt NATO - wobec zagrożenia wschodniej flanki - stanowczo żąda od prezydenta Dudy, aby zmusił formację rządzącą do rozpisania natychmiastowo nowych wyborów,

9. jednocześnie "Europa" wymusza, aby do czasu owych wyborów, krajem administrowała "wiarygodna" ekipa - trwają negocjacje na temat włączenia rządu Tuska do rządu faszystowskiego,

10. wybory styczniowe zamiatają resztki skompromitowanego tym wszystkim PiS-u, a Tusk poprzez ambasadora niemieckiego melduje wykonanie zadania.

No tak z grubsza miało to wyglądać.

Spytacie Państwo, czy oni są naprawdę aż tak głupi, żeby snuć takie scenariusze?

Odpowiadam - TAK, naprawdę są.

Gdy obserwowałem jak w Brukseli schodzi powietrze z Macrona, Merkel czy von der Leyen, to utwierdziłem się ostatecznie w przekonaniu, że oni naprawdę liczyli, iż oppositionsführer jest w stanie taki scenariusz zrealizować.

Panie ambasadorze Niemiec - trzeba wymienić opposionsführera, bo z tym dalej nie zajedziecie.


mp/facebook/grzegorz górski

Komentarze

szczery2021.10.25 13:46
sklaniam sie do wiary w ten scenariusz bo nie na darmo wyslali niemcy na ambasadora czlowieka ktory byl ponad 20 lat z-ca szefa sluzb specjalnych!
leon2021.10.25 13:13
no cóż, ten scenariusz nadal nam zagraża i prawdopodobnie będą podjęte próby aby go zrealizować
wnuk2021.10.25 12:55
Przez 75 lat od wojny prawie każdy Polak był akceptowany jako emigrant w Niemczech. Na nas , USA i GB spoczywa identyczny obowiązek w stosunku do Irakijczyków. Nikt nam nie kazał napadać i okupować IrAKU
Mariusz2021.10.25 12:55
Odcięcie od funduszy unijnych może się skończyć dla Polski dużym spadkiem inwestycji, osłabieniem złotego i wyhamowaniem tempa wzrostu gospodarczego - wynika z analizy przeprowadzonej przez brytyjską firmę analityczną Oxford Economics. Opisuje ją portal 300gospodarka.pl. Mateusz Urban, autor opracowania, rozważa scenariusz, w którym Komisja Europejska może skorzystać z powiązania wypłat pieniędzy z praworządnością. W takiej sytuacji Polska mogłaby stracić dostęp nie tylko do pakietu odbudowy, ale w ogóle funduszy strukturalnych, przewidzianych dla nas w tzw. perspektywie finansowej UE. Mowa o - łącznie - około 111 mld euro, co stanowi równowartość 22 proc. polskiego PKB - czytamy na 300gospodarka.pl. Gdyby do tego doszło w pierwszej kolejności spadłyby wydatki na inwestycje. Ucierpiałyby zwłaszcza inwestycje publiczne, gdzie przez odcięcie funduszy UE wydatki na nie zmalałyby nawet o 25 proc. w latach 2022-2023.
Róża2021.10.25 12:39
A do Pana w którym momencie tego planu przychodzi lekarz i podaje leki? Kościoły w Polsce są atakowane wyłącznie przez księży. Nikt inny do tego ręki nie przyłoży - bo funkcjonariusze KK robią to idealnie
robert pigne2021.10.25 12:50
to księża sami dewastują kościoły? malują czerwoną farbą zabytkowe elewacje? lempart ma święcenie kapłańskie że nawołuje do podpalania kościołów?
bo sa slabi2021.10.25 11:46
partia Merkel i von der Layen przegrala wybory w niemczech pozycja Mackona po wyborach niewiadoma Tusk rzadzi z polska lewica.Oni nie sa zadna opozycja dla socjalistow
GROT2021.10.25 11:49
Oby to coś zmieniło. Obecna sytuacja wygląda tak jakby Niemcy dryfowały w stronę nazizmu.
Róża2021.10.25 12:40
Niemcy nie dryfują w kierunku nazizmu. Niemcy dryfują w kierunku obojętności dla Polski. Moim zdaniem to co się dziś dzieje to zakończenie "odpowiedzialności moralnej" dzisiejszych Niemców za zdarzenia sprzed 80 lat.
Zbyszko2021.10.25 10:21
Putin z dużej litery Kaczyński z małej -kogo chcesz oszukać kacapie?
GROT2021.10.25 11:48
Biorąc pod uwagę współpracę Niemiec i Rosji (np. nordstream) oraz dryfowanie obecnych Niemiec w stronę lewackiego nazizmu (i piszę to całkiem na serio) należy rozważyć czy oprócz rosyjskich trolli nie mamy do czynienia z polskimi trollami lewicowymi opłacanymi przez Niemców. Wyglądać to może tak że polskie lewicowe grupy w tym np LGBT są finansowane z oficjalnych dotacji niemieckich i zajmują się trollowaniem. Podobna współpraca Niemiec i Rosji miała już miejsce w historii.
Mariusz2021.10.25 7:29
Szymon Hołownia ma jasny pogląd na przyczynę wprowadzenia stanu wyjątkowego przy granicy. - Kaczyński bał się zdjęć dzieci umierających w tych samych lasach, w których my z naszymi dziećmi jeździmy na rowerach i chodzimy na grzyby. Bał się, że zaczniemy im współczuć, że przestaniemy się ich bać, a wtedy on nie zarobi swojej politycznej renty na przekonywaniu, że nas przed nimi obroni - uważa - Dużo bardziej od wyziębniętych, przerażonych 4-latków tulących się do maskotek, boję się gości, którzy w ciepełku swoich gabinetów snują mesjańskie fantazje - dodaje nasz rozmówca Lider PL2050 tłumaczy się również ze swojej nieobecności na manifestacji zwołanej przed Donalda Tuska. - Po prostu dałem wyraz temu, co jest chyba oczywistością w tym wszystkim: Polski w Unii Europejskiej nie zatrzyma sama Warszawa. Zatrzyma ją Białystok, Chodzież, Nakło, zatrzymają Suwałki i Końskie Hołownia sądzi, że możliwe są przedterminowe wybory. - Nie ma takiej propagandy, która przykryłaby liczby widoczne na koncie każdego z obywateli, to co wyświetla sklepowa kasa. I dlatego, zakładając że Kaczyński będzie mógł chcieć uciec do przodu, trzeba realnie brać pod uwagę wybory na wiosnę Były dziennikarz nie wyklucza ponownego startu w wyborach prezydenckich. - Tak, rozważam to. Wydaje mi się, że miałem dobry pomysł na prezydenturę - mówi nam Hołownia.
Mariusz2021.10.25 8:11
Czy rzeczywiście grozi nam polexit? Mam nadzieję, że nie. Strategia Kaczyńskiego jest prosta: skonfliktować i spolaryzować co się da. Po pierwsze będzie więc próbował skleić w głowach swoich wyborców lubianą przez nich Unię z bardzo nielubianym przez nich Tuskiem, licząc na to, że część elektoratu negatywnego Tuska przejdzie na Unię. A Kaczyński potrzebuje ją nam obrzydzać, bo chce na nią przerzucić winę za totalną nieudolność swojego rządu w walce z drożyzną i inflacją. Będzie np. przez najbliższe miesiące wmawiał Polakom, że rosnące rachunki za prąd i gaz to wina wymagań Unii, a nie tego, że oni nie umieją zrobić transformacji energetycznej.
Euklides II2021.10.24 20:08
Jeśli do tego scenariusza nie doszło (i zeszło z w/w powietrze) to znaczy, że zainterweniował ktoś od nich potężniejszy. Podobnie jak w 1916 r gdy do polski nagle przyjechał Giuliani i zablokował pucz.
ali2021.10.24 20:00
a onuce bolszewickie dostaną order Lenina i będą mogły publicznie ucałować tyłek Tuska !
Anonim2021.10.24 18:55
Gruppenidiotfuhrer von Gorsky niewątpliwie dostanie od konusa za ten błyskotliwy cios w opozycję awans na oberdebilkomanndanta.😀😀😀
Filip2021.10.24 16:35
Politycy z PiS-u głosowali w Europarlamencie przeciwko kandydaturze Polaka Donalda Tuska, co w było tam ewenementem żeby rząd głosował przeciwko swojemu obywatelowi. Natomiast głosowali za kandydaturą Niemki Ursuli von der Leyen. Jednocześnie rządzący w Polsce prowadzą narrację bardzo antyniemiecką. Donald Tusk jest najbardziej oczernianym politykiem w naszym kraju przez propagandę pisowską. "Prawdziwi Polacy" szkodzą naszemu krajowi, ale we własnym mniemaniu mają monopol na patriotyzm, mądrość, dobro i nieomylność. Udało im się zagospodarować ciemny lud, który wszystko kupi!
Przypominam, że2021.10.24 16:57
Tusk był kandydatem Niemiec.
Przypominam, że2021.10.24 16:58
Tusk mieszka w Polsce, ale nie jest obywatelem Polski.
nie ślepy2021.10.25 0:50
Ciemny to jesteś ty, nie lud!
robert pigne2021.10.25 12:52
pis nie głosował za tuskiem głosował za syriusz wolskim, a nie żadną ursulą vanderleyer
Mariusz2021.10.26 9:33
Jak można być tak pustym
wiarus2021.10.24 15:20
no to pis ma profesorów na poziomie Górskiego i Pawłowicz .........czekam na tytuł prof. z nadania partii dla mgr Przyłębskiej obecnej naczelnej kucharki i odkrycia roku najwybitniejszego patrioty obalającego w XX w. komunizm w Polsce jaśnie błogosławionego Jarozbawa Kulawego
rebeliant2021.10.24 14:41
Przyczyna leży w zupełnie gdzieś indziej... cała Europka została otoczona i nikt nie chce jej dawać forsy na rewolucje, gdyż teraz można ją samemu ogryzać.
Albert2021.10.24 13:50
Czyżby Grzesiu zastąpił Bukowskiego na stanowisku naczelnego prawackiego ͏p͏i͏e͏r͏d͏o͏k͏l͏e͏t͏y? To już wolałem Bukowskiego, bo ten to okazjonalnie sprawiał wrażenie, że potrafi poskładać z sensem do pięciu słów jednocześnie, czego o Grzesiu już powiedzieć nie można. No i z pięciosłowów Bukowskiego przynajmniej się można było ponabijać, z grzesiowiej miałkiej paplaniny nie ma jak - bo jest totalnie o niczym. Takie katoprawackie lorem ipsum.
Klapaucjusz2021.10.24 14:38
Bukowski to zwyczajny doktor a Górski to nadzwyczajny profesor z KUL więc dla Frondy to większy autorytet.
Nie ma czegoś takiego2021.10.24 17:01
jak doktor zwyczajny. Może być doktor, doktor habilitowany, profesor nadzwyczajny, profesor nadzwyczajny.
Truteń2021.10.24 13:06
Nie opozycyjnyfirer a opozycjnyfuszer.
ak2021.10.24 12:14
A z tego pana zszedł rozum. Tyle w temacie.
OKOPZN2021.10.24 10:57
Gdzie jest wegiel ... ???? https://www.youtube.com/watch?v=iqYqBwfl4hg&t=194s
kkj2021.10.24 10:54
Ostatnio jakieś babsko z amnesty international powiedziało, że całkowita odpowiedzialność za sytuację na granicy polsko białoruskiej ponosi Polska. To przez Polskę umierają "uchodźcy" na granicy Tak przyprawia się gębę Polsce. Chwilowo ucichło z antysemityzmem teraz to
Dziennikarz TVN2021.10.24 10:54
nie przyznamy tego w naszej kłamiącej tv ale przegraliśmy... Od dziś zbieram złom
życzę śmierci donaldowi tuskowi za emerytury 672021.10.24 10:52
Chcialbym aby Polska nie dostała pieniędzy z ue i abyśmy za to przestali wpłacać składki. System unijny by się wtedy zawalił i to pęknięcie byłoby widoczne do końca unii.
Róża2021.10.25 12:50
A gdzie kobiety mają 60 lat - w bogatych krajach? Już prawie nigdzie. 67 lat - bo tyle trzeba mieć lat, mianownik przy obliczaniu wysokości emerytury był mniejszy od 250
wicek2021.10.24 10:42
Panie Profesorze, to już jest totalny odjazd. Mam co raz mniejsze zaufanie do rządu, PiS i prawicy, a co raz większe do UE. I to jest zasługa właśnie takich analiz jak wyżej.
hahahaha2021.10.24 10:52
jesteś w mniejszości małpo z PO
katolicka deratyzacja Polski2021.10.24 14:52
PO to partia faszystowska
murgrabia Knur Scheiss2021.10.24 10:41
Donald podaj szynel
NEOS com pl2021.10.24 10:38
Brukselka i bunker kibucu EjU do zaorania. Za falszowanie rzeczywistosci i walke z prawda !! https://www.youtube.com/watch?v=MrclndHyN8w
krzysztof2021.10.24 10:00
POLACY !!! CZAS NADSZEDŁ, POLSKĘ TRZEBA OCHRONIĆ PRZED ZDRAJCAMI I NIEMIECKIM AGRESOREM
Tusk oposition furher2021.10.24 8:54
kapputt
tolek2021.10.24 8:49
Skąd w pisie tyle debili? Niektórzy się mienią tytułami naukowymi ! Żenada !
debili2021.10.24 10:34
to tvn wychodowal
czytają Czerską2021.10.24 10:36
z prawej strony do lewej
hyhy2021.10.24 11:48
tolek - wiem, że twoje naukowe "wyższe-gimnazjalne" przebija ich wszystkich, ale trochę skromności...hyhy, bo oPOzycji zaniżysz sondaż.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.24 14:54
PO to partia faszystowska
Chwalmy Pana!2021.10.24 8:40
34-letni mieszkaniec Mławy przywiózł ciężarną żonę do szpitala, mając trzy promile alkoholu we krwi. Kiedy chciał odjechać, zatrzymali go ratownicy medyczni i powiadomili policję. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.
50+2021.10.24 8:23
Smutne ale prawdziwe.
Dlaczego Fronda nie napisze, że...2021.10.24 8:18
Były szef CBA Paweł Wojtunik ujawnił szokujące wydarzenie, do którego doszło na Dworcu Centralnym w Warszawie. Zaufany człowiek obecnego ministra koordynatora złapał tam znanego polityka PiS… z nieletnim. „Na korytarzach CBA mówią, że ta sprawa to klucz do kilku spektakularnych karier” – podkreśla były zwierzchnik tej służby. Czy zatem w PiS jest więcej pedofilów niż dotychczas ustalili dziennikarze? I czy mają nad sobą parasol ochronny?
droma2021.10.24 8:53
sługusy szatana na usługach rosji-kaput ,chwytają się wszystkiego ,bredzą kłamia ,sługusy gawno z tego wyjdzie -paniali ...
Anonim2021.10.24 12:27
droma - Piękny popis schizofrenii paranoidalnej. Dzisiaj takich biedaków leczy się w szpitalach psychiatrycznych. Przy dobrze dobranych lekach są w stanie w miarę normalnie funkcjonować w społeczeństwie.
katolicka deratyzcja Polski2021.10.24 14:56
PO to partia faszystowska
TU JEST POLSKA!!!2021.10.24 7:19
https://scontent.fvno1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p526x296/246197824_413808806781160_567960929877088982_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=im6LUnFrM_sAX8lCpXz&_nc_ht=scontent.fvno1-1.fna&oh=dcabcb83f928950fbcf47b2ce7f6c1bd&oe=617A1C99
Bąk Lipa Defekt z Zoppot ksywa stara teściowa2021.10.24 6:45
dołączył do Wielkiej Maciory SK i Matka KODka Smrodka
Skrzypek na dachu2021.10.24 6:37
Wyglanda bardziej na cyrk dla idiotow niz jakis scenariusz , ale to pewne ze Pan Gorski to nie Wernyhora .
Skrzypek na dachu2021.10.24 6:34
Panie Gorski puknij sie w glowe bo to nic innego niz Polski slomiany ogien , dwie minuty i nic nie zostaje .
katolicka deratyzacja Polski2021.10.24 15:02
PO to partia faszystowska
Wicio ganz True ja ja jawohl2021.10.24 6:32
shade - na skompromitowanego folks(wagen)dojcza nie ma ci liczyć German
furher w POplatfie2021.10.24 6:21
wietrznie żywy jak truchło w Mauzoleum Lenina
Skrzypek na dachu2021.10.24 6:16
Pan Doncio Tfusk moze jest do tego stopnia wyjatkowo paskudna kanalia , napewno jak to przeczyta to wyda rozkaz aby Maciora Lemparcica podpalila czterdziesci kosciolow , a PiS jest taki beznadziejnie glupi , ze sprzeda im benzyne na stacji Orlena .
Anonim2021.10.24 3:27
MONOPOLY - Who owns the world? [MUST SEE] https://rumble.com/vn7lf5-monopoly-who-owns-the-world-must-see.html
Skrzypek na dachu2021.10.24 6:17
Zgaduje , firma BlackRock .
Anonim2021.10.24 8:10
Vanguard Group
No tak to z grubsza miało wyglądać2021.10.24 2:02
Jakiż istnienia twego cel? tak mówił do księżyca, Wracając do dom w późną noc, strąbiony pijanica.
Hans2021.10.24 3:06
Nie doceniasz RUSKIEGO VOLKSDOJCZA
Olej2021.10.24 0:11
Z pani kanclerz tak łatwo powietrze nie schodzi. To tylko drugi oddech, po którym wymieni porozumiewawcze ja z Putinem i gaz będzie płynął do Berlina. A Berlin i Moskwa poczekają aż Europie rura zmięknie i sama będzie wrzeszczeć za otwarciem Nord Stream 2. A wówczas cenę podyktuje Putin a Berlin ją ,,dostosuje'' do właściwego poziomu sprzedaży już z Berlina. Zrobili nas w jajco gdyśmy wstępowali do Unii a znaleźliśmy się w euro kołchozie sowieckim nr 2. Jeżeli nie dojdzie do buntu społeczeństw na skalę świata, przeciw komunie i marksistom, Polskę zgniotą. I tylko interwencja Boska może nas uratować.
S2021.10.24 0:04
Ciekawy scenariusz. Jak widać PiS chce mieć władze nie tylko w Polsce, ale równieź w PE. Przy tak zdradzieckiej postawie opozycji, PiS moźe mieć zaplecze wyborcze na następne 10lat. Jednak bez ogólnopolskiego, skierowanego do wszystkich planu modernizacji kraju nie uzyskamy trwałej i korzystnej dla nas zmiany. Celem jest wyjście z pozycji kraju peryferyjnego.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.24 15:03
PO to partia faszystowska
Anonim2021.10.23 23:52
Von Gorsky - idiotgruppenfuhrer und debilkomantandt.😀😀😀
kolejny fake news Frondy2021.10.23 23:43
Raz spotkałem opposionsführera. Na opposy się wybierał. Razem z Jojo Brudzińskim.
Lingua latina2021.10.23 23:41
Górski. Gorski. Gorsky. Coś jak Górski Karabach?
Dominus2021.10.24 2:18
Zmien onuce na swieze bo fetor mozg zlasowal!
Zimny Lech2021.10.23 23:26
Opposion to oposy? Myślałem, że Dutch.
Histeria Portnoja2021.10.23 23:28
Nie. W Dutch mówią w państwie Nederland i części België.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.24 14:59
panstwo Holandia
okulary out of date2021.10.23 23:22
https://www.fronda.pl/site_media/media/uploads/article/.thumbnails/grzegorz_gorski_bialetlo-735x363.jpg
«opposionsführer»2021.10.23 23:20
Opos: Do nauki, bo piszesz jak gimbaza. Podobnie do sędzi Pawłowicz, zwanej Grecką Sałatką.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.24 15:04
PO to partia faszystowska
Sprzedawca2021.10.23 23:17
Mocno przyorani pisowczycy szklani.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.24 15:05
PO to partia faszystowska
Roma locuta2021.10.23 23:12
A niech cię cholera z tym «opposionsführera», baco górski.
Czarna Škoda Kaczyńskiego2021.10.23 23:14
taki on górski jak ja reński. ale wina reńskiego zwanego rieslingiem bym się napił.
Ot co.2021.10.23 23:29
To sobie kup. Nie masz za co? To weź się za robotę gamoniu. Nauczyli wszyscy na krzywy ryj, razem z oppositionsfuherem. Najlepiej było by przyssać się do koryta, co?
niemieckie audi Tuska2021.10.23 23:22
Opposionsführer - tytuł nadany Donaldowi Tuskowi przez niemiecką prasę w dowód uznania za reprezentowanie interesów Niemiec, jako wódz lewackiej opozycji totalnej w Polsce.
Lubicie, ludki frondowe…2021.10.23 23:25
Lubicie krowę i jej mleko? ——————————————————————————————————————————————————————— Jak się masz oposie i co chowasz w nosie?
Teofila Zdziebko (w podróży)2021.10.23 23:10
Mocny profesor Górski. Moc lepszy od profesora Nizinnego.
facebook/górski2021.10.23 23:09
A nie Nagornyj Karabach?
Templar2021.10.23 23:05
To ja zdejmowałem gips z nogi red. Holeckiej. Razem z Panem Pisowczykiem.
bogdanus2021.10.23 23:04
Słońce przez okno budzi mnie. Około 7. Nie tak jak w lipcu o 3:45.
Templar2021.10.23 22:59
To potwierdza moją tezę, że Niemcy nadal stosują wobec Polski metodę " Prowokacji Gliwickiej " z użyciem "V Kolumny ".
Aldona2021.10.23 23:07
No cześć Ziobro vel Zero.
Olej2021.10.23 22:58
jedno jest pewne: gorski na fejsboku.
Doprawdy ?2021.10.24 0:02
Masz ulgę gdy kogoś udajesz ?
jon2021.10.23 22:57
Widziałem jak profesor nadzwyczajny Górski ciągnął spację od ucha do ucha.
Olej2021.10.23 22:56
Jedno jest pewne, i wnioski jakie wynikają z aktualnych wydarzeń. Polskę czeka mordęga walki o swoje istnienie. Politycy odpowiedzialni za państwo powinni o tym wołać i alarmować społeczeństwo o zagrożeniu naszego istnienia.
alzara_2021.10.23 22:55
Ponieważ Tusk zawiódł, nie mają wyjścia, muszą dać pieniądze PiS owi. Merkel się szybciej połapała i kazała rozmawiać z rządem... w UE to jest naprawdę głupie towarzystwo. W Brukseli przestraszyli się wyjazdu Polaków na interwencje, a w Luksemburgu mieli pełne portki - zabarykadowali się jak przed napadem islamistów. Boże miej w opiece nas i Polskę !
O’Gorsky2021.10.23 22:55
Z tymi spacjami jesteśmy wyruchani.
Agatha Ziemkievitz2021.10.23 22:53
Był zwyczajnym kocim synkiem, stawiał spację przed przecinkiem.
💯2021.10.23 22:51
W 2018 w trakcie kryzysu wokół Sądu Najwyższego w Polsce zgłosił swoją kandydaturę na stanowisko sędziego Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego. Krajowa Rada Sądownictwa jednak w sierpniu 2018 odrzuciła jego kandydaturę.
Agatha Ziemkievitz2021.10.23 22:50
Czemu otwierasz paszczę , jak nikt nie pytał faszystko .
Jesienią przyjmujcie witaminę C2021.10.23 22:48
Kwas L-askorbinowy kupujcie w lubelskiej firmie STANDARD.
Agatha Ziemkievitz2021.10.23 22:43
Hej, na fejsbók orać „profesora” Grzegorza Górskiego.
chech2021.10.23 22:31
Finał tego cyrku z "praworządnością" będzie taki że PiS wygra kolejne wybory z wynikiem 60%. Amen.
bogdanus2021.10.23 22:34
Amen.
Skąd pomysł…2021.10.23 22:44
Bogdanisko?
Anonim2021.10.23 22:29
To koniec ryżego zdrajcy Polski.
Anonim2021.10.23 22:41
zdrajcą są wszyscy w sejmie i rządzie niestety, ale polacy tego nie rozumieją, ze SS{PIS PO PSL SLD to śmiertelne zagrożenie dla Polaków
katolik2021.10.23 22:53
uciekł nick, katolik
katolik2021.10.23 22:21
SSPIS PO PSL SLD UNIA to te same volksdojcze, jedno boisko, tylko gra o innym czasie, strzelają do bramki Polaków
Skrzypek na dachu2021.10.23 22:13
Folksdojczkom Butem w Morde .
bogdanus2021.10.23 22:04
Prof. Górskiego trochę poniosła fantazja. Lecz to nie zmienia faktu że zmienili podejście ze względu na poparcie państw trójmorza i być może przyszłych rządzących w Hiszpanii, Francji, Włoch. Spuścili z tonu, bo wiedza ze łamią prawo i siłą nie zmuszą narody by ich słuchali. Dalszy nacisk na Polskę powoduje oburzenie i sprzeciw.
odp2021.10.23 22:24
Z łaski swojej, zacytuj fragmenty wypowiedzi prof. Górskiego, przez które wg. ciebie przebija fantazja?
bogdanus2021.10.23 22:33
Na początek 6 pierwszych punktów które są przesadzone i nie sprawdziły się.
odp2021.10.23 22:49
Bogdanusie nie myl scenariusza z rzeczywistością i cieszmy się, że póki co się nie ziścił. Pozdrawiam
PRAWDA2021.10.23 21:59
Błazen ---Niemiecki Tusk --nie wykonał zadania aby zniszczyć Naród Polski ---BESTIA
Anonim2021.10.23 21:57
mówiąc w skrócie z ciebie profesór gorski wizioner i jasnowidz ,jak z du/py tromba,co to sie wyrabia ,już od dawna profesóra dają kompletnym głąbom leniom i abnegatom ,już lepiej wyrywaj studentki zamiast pier..lić o chopinie,puki ci jeszcze staje osiołku profesórski
odp2021.10.23 22:20
Odstaw alkohol albo odejdź od klawiatury, bo twoich bredni czytać się już nie da. Pomijam stylistykę, ortrografię i interpunkcję. Nie wiem, co czujesz pisząc, ale ja wstydzę się za ciebie czytając.
Anonim2021.10.23 22:25
to tylko twoja subiektywna ocena ,co to ma być? odmowa prawa do wolnej wypowiedzi jełopku?
odp2021.10.23 22:36
Jeśli nie wstydzisz się samego siebie, porozmawiaj z sobą przed lustrem.
Anonim2021.10.23 22:50
jak ci smutno laska , napij sie
Anonim2021.10.23 23:15
"Już od dawna profesóra dają kompletnym głąbom leniom i abnegatom" Tak, tak. Już od PRL.
Anonim2021.10.23 21:38
co wy tam górski palicie na tym kulu? radomskie?
odp2021.10.23 21:44
Coś piłeś, czy dopiero masz zamiar? Komuna już nie wróci. Nie popadaj w nostalgię. Jeśli zaś chodzi o "radomskie" , przy odrobinie szczęścia kupisz je na Allegro.
Anonim2021.10.23 21:53
biedny naiwny postgimbus
odp2021.10.23 22:32
Nawet obrazić nie potrafisz, a frazeologia, którą się posługujesz wystawia cię na pośmiewisko, stary komuchu.
Anonim2021.10.23 22:47
ojej ,zepsułeś mi humor na cały tydzien,ty to potrafisz odp,jak ja sie pozbieram
Anonim2021.10.23 22:04
Franz ma camele
Anonim2021.10.23 21:35
Debil. Górski naprawdę myślał o paleniu kościołów i ginięciu ludzi na ulicy? Co im chodzi po głowach?
odp2021.10.23 21:40
A co tobie po głowie chodzi, gdy piszesz i nie wiesz o czym? Twój komentarz jest całkowicie pozbawiony sensu.
Anonim2021.10.23 22:47
Przecież to nie moje słowa tylko Górskiego. Czytaj ze zrozumieniem.
Anonim2021.10.24 1:16
On też cytuje.
Anonim2021.10.23 21:58
jak co? naćpał sie ziela ,jest ogólnie dostepne w ramach nieustępliwej hehe walki z narkomanią
Newsroom2021.10.23 21:20
Nie udało się zmienić rządu neomarksistom w Warszawie, za to Polska, Węgry i kilka krajów które nas wspierają, wymienimy neomarksistowskie elitki w UE. Spoko wszystko w swoim czasie....
AAAtomek2021.10.23 21:19
Spytacie Państwo, czy oni (PiS, Górski) są naprawdę aż tak głupi, żeby snuć i WIERZYĆ w takie scenariusze (Tuska)? Odpowiadam - TAK, naprawdę są.
Jestem to Państwo2021.10.23 21:29
I wierzę, że Tusk, zgodnie z najlepszymi tradycjami wyniesionymi spod "okrągłego stoliczka", chce rządzić do grobowej deski. On, zresztą nie tylko on, źle się czuje jak nie jest "KIMŚ". A kto się zwykle tak czuje? Ktoś, kto jest ZEREM. Tak, tak wiem Kaczyński.
anonim2021.10.23 21:51
Najfajniejsze jest to, że tacy idioci jak ty, ruski trollu, wierzą, że Tusk to jest jakiś tam przywódca opozycji. Tak go wam tvn i gw nadymała, że aż uwierzyłeś. Julki biegały po ulicach, twoja pewnie też, bo postępowa jest jak ty i całe lewactwo, darły japę i co? Wielkie nic. Tak więc trollu postępowy, zabieraj się do Rzeszy lub Holandii. Tam twoje miejsce, tam się nasładzaj postępactwem.
AAAtomek2021.10.24 14:51
Takie prawiczki-debile jak ty, myślą, że Tusk jest bogiem dla Polaków. Tusk to narzędzie do odsunięcia prawicowych debilów przy władzy. Platforma to mniejszy szkodnik niż PiS, tym się rożni od PiS.
anonim2021.10.24 16:58
Lewactwo to największy szkodnik dla Polski. Jeśli tego nie wiesz to do szkoły, ośle.
odp2021.10.23 21:15
Angie zapomniała o jednej podstawowej rzeczy. Oppositionsführer Tusk nie został doposażony przez Bundeswerę. A to pech! Choć z drugiej strony Niemcy, chyba, też wojny nie potrzebują. Tusk więc, póki co musi zadowolić się niezmilitaryzowaną grupą folksdojczów.
JANOSIK2021.10.23 21:12
Lonet nie Fronda.Pozdro
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.10.23 21:12
"это хороший мальчик" powiedział Putin o kaczyńskim...
odp2021.10.23 21:17
Chcesz zaimponować znajomością rodzimego języka, czy coś chciałeś powiedzieć, ale ci nie wyszło?