Zespół muzyczny ,,Behemoth'' kierowany przez Adama Darskiego ps. ,,Nergal'' dopuścił się kolejnej żałosnej prowokacji antychrześcijańskiej. Na okładce swojej najnowszej płyty zaprezentował podłe wykwity chorej, zupełnie nieludzkiej wyobraźni. W internecie wrze oburzenie, ale za wszystko odpowiada w równej mierze ,,Nergal'', co państwo polskie, a zatem i Prawo i Sprawiedliwość.

Otóż obrażanie Boga i chrześcijan, nawet najbardziej wulgarne i chamskie, jest w naszej ojczyźnie swobodnie dozwolone. Darski dał temu dowód już wielokrotnie. Ostatnio umieścił nawet Pana Jezusa na sztucznym penisie i wesoło tym ,,dziełem'' wymachiwał, co udokumentował na filmie wideo.

Teraz Pana Boga zespół ,,Behemoth'' nazwał ,,psem'' (sic) i zamieścił skrajnie obraźliwą grafikę. 

Pytamy więc polskie władze: Kiedy wreszcie doczekamy się elementarnej sprawiedliwości i zmiany prawa, celem umożliwienia ukarania takich patologii? Czy może być coś bardziej priorytetowego, niż ochrona czci Pana Jezusa Chrystusa? 

Wiele rzeczy w rządzącej partii może denerwować - ale wiele można wybaczyć. Ludzie błądzą, mylą się, wszystko to rozumiemy. Natomiast inercji i bezradnego patrzenia na to, jak szydzi się z Ukrzyżowanego Chrystusa - tego wybaczyć nie można. 

Apelujemy kolejny raz - nie patrząc na żadne unijne pseudo-wartości, na degrengoladę zachodniego lewactwa, na Brukselę - należy zmienić polskie prawo tak, by wybryki w stylu Darskiego były zakazane.

Fronda.pl