26.07.18, 11:05Nergal, fot. Vassil, lic. CC BY-SA 3.0 via Wikipedia, zdj. edytowane. Ziobro, fot. Ryszard Hołubowicz, lic. CC BY-SA 3.0 via Wikipedia, zdj. edyt.

Prokuratorze Ziobro, dlaczego Nergal jest jeszcze na wolności?!

Zespół muzyczny ,,Behemoth'' kierowany przez Adama Darskiego ps. ,,Nergal'' dopuścił się kolejnej żałosnej prowokacji antychrześcijańskiej. Na okładce swojej najnowszej płyty zaprezentował podłe wykwity chorej, zupełnie nieludzkiej wyobraźni. W internecie wrze oburzenie, ale za wszystko odpowiada w równej mierze ,,Nergal'', co państwo polskie, a zatem i Prawo i Sprawiedliwość.

Otóż obrażanie Boga i chrześcijan, nawet najbardziej wulgarne i chamskie, jest w naszej ojczyźnie swobodnie dozwolone. Darski dał temu dowód już wielokrotnie. Ostatnio umieścił nawet Pana Jezusa na sztucznym penisie i wesoło tym ,,dziełem'' wymachiwał, co udokumentował na filmie wideo.

Teraz Pana Boga zespół ,,Behemoth'' nazwał ,,psem'' (sic) i zamieścił skrajnie obraźliwą grafikę. 

Pytamy więc polskie władze: Kiedy wreszcie doczekamy się elementarnej sprawiedliwości i zmiany prawa, celem umożliwienia ukarania takich patologii? Czy może być coś bardziej priorytetowego, niż ochrona czci Pana Jezusa Chrystusa? 

Wiele rzeczy w rządzącej partii może denerwować - ale wiele można wybaczyć. Ludzie błądzą, mylą się, wszystko to rozumiemy. Natomiast inercji i bezradnego patrzenia na to, jak szydzi się z Ukrzyżowanego Chrystusa - tego wybaczyć nie można. 

Apelujemy kolejny raz - nie patrząc na żadne unijne pseudo-wartości, na degrengoladę zachodniego lewactwa, na Brukselę - należy zmienić polskie prawo tak, by wybryki w stylu Darskiego były zakazane.

Fronda.pl