03.03.21, 09:10Screenshot Youtube

,,Przed południem Fidesz ogłosi, że występuje z EPL''

Według węgierskich mediów jeszcze dzisiaj rządząca partia Fidesz poinformuje o wystąpieniu z frakcji Europejskiej Partii Ludowej w Parlamencie Europejskim.

Na portalu Origo.hu poinformowano dziś:

Według naszych informacji dziś przed południem Fidesz ogłosi, że występuje z frakcji Europejskiej Partii Ludowej”.

Jak już wcześniej informowaliśmy, w niedzielę w liście do szefa frakcji EPL Manfreda Webera węgierski premier Viktor Orban zagroził wystąpieniem Fideszu z jej szeregów jeśli przyjęte zostaną zmiany w regulaminie. Umożliwiałyby one między innymi zawieszenie nie tylko jednego europosła, ale całej partii członkowskiej.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

OrbanowiPasterzeSpuszczająSięPoRynnieDoBalatonu2021.03.3 10:32
Węgry. Niewielkie pastwisko bez dostępu choćby do ćwierćmorza. Góry niższe niż w okolicach Węgierskiej Górki. Z paru jezior najsroższa kałuża Balaton o płytkości szamba. Lasy wyrżnięte i wypalone. PKB oparte o produkcję branży porno i montownie paru samochodów. Fasadowa demokracja, powszechny zamordyzm polityczny w warunkach satrapii partyjnej. W przyszłości terytorium zostanie przejęte przez Austrię, Serbię i Rumunię.
....2021.03.3 11:01
Ale wypociny ???
Anonim2021.03.3 10:05
Facet się nie szczypie.
Anonim2021.03.3 9:41
Widziałem pod wnioskiem o zmianę regulaminu tą matrioszkę z Litwy Landsbergisa ... chłopie kogo twoje zdanie interesuje, jak by przyszło w onych czasach od moskali to też byś podpisał