16.05.20, 17:12Fot. screenschot: Youtube - Onet News

‘Przedsiębiorcy’ znowu strajkowali. Interweniowała policja

W Warszawie doszło dziś do kolejnego protestu tzw. „przedsiębiorców”. Wśród demonstrantów był obecny kandydat na prezydenta Paweł Tanajno. Udział w nielegalnym zgromadzeniu wziął też podający się za dziennikarza Michał Kołodziejczyk z ruchu AgroUnia. Nawoływał on uczestników do „działania”, samemu zasłaniając się legitymacją prasową.

W dzisiejszym proteście mieli wziąć udział przedsiębiorcy, motocykliści, górnicy oraz przedstawiciele ruchów antyszczepionkowych. Manifestanci chcieli przemaszerować z pl. Zamkowego pod Pałac Prezydenckich, a następnie pod Sejm. Zapowiadali też obecność pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Ich plan jednak udaremniła policja, która podjęła czynności wobec zgromadzenia nielegalnego zgromadzenia. Do Warszawy nie przyjechali, ze względu na pandemię, zapowiadający wcześniej swój udział w proteście górnicy.

Jak informuje policja, w czasie demonstracji doszło do zatrzymań:

 

 

 

 

-„Kolejne osoby są zatrzymywane prewencyjnie. W trakcie działania nadawane są kuminikaty kierowane także do osób posiadających immunitet, dziennikarzy oraz kobiet w ciąży. Jeden z senatorów wszedł do radiowozu i nie chce go opuścić”  - informują warszawscy policjanci za pośrednictwem Twittera.

Policja podkreśla, że zgromadzenie jest nielegalne i niezgodne z obowiązującymi przepisami wprowadzonymi w związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa:

-„Postanowienie Sądu Apelacyjnego na które powołuje się organizator, dot. kwestii proceduralnych. Pozostaje ono bez wpływu na obowiązujący generalny zakaz organizowania zgromadzeń, o którym mowa w art. 3 ustawy prawo o zgromadzeniach wynikający z Rozporządzenia Rady Ministrów”.

W manifestacji wziął udział m.in. Michał Kołodziejczak z AgroUnii. Przedstawiał się jako dziennikarz i zasłaniając się legitymacją dziennikarską, prowokował pozostałych demonstrantów do większej aktywności. Poprowadził grupę protestujących do placu im. Artura Zawiszy. Apelował tam do uczestników, aby następnego dnia przyszli w większej liczbie:

-„Tu musi być więcej osób, a nie garstka. Jutro!” – krzyczał.

kak/wPolityce.pl, Twitter, polsatnews.pl, PAP

Komentarze

anna2020.05.17 20:04
tacy oni przedsiębiorcy jak ja baletnica, zadymiarze etatowi
Tylko PO2020.05.17 8:39
Był NAPAD na RADIOWÓZ POLSKIEJ POLICJI??? HAHAHA. Milicja wiedziała by co zrobić. Wysłali by jakiegoś Milicjanta z prowincji co nie zna tych różnistych BIZNIESMENÓW, Senatorków Posełków i kolekcjonerów KOPERT. PAŁAMI wypędził by WŁAMYWACZY z RADIOWOZU z napisem MILICJA OBYWATELSKA, a co AGRESOR by dostał to nikt by mu tego nie odebrał. Przełożeni by przeprosili i byłoby SPRAWIEDLIWIE. Już kiedyś to przećwiczono, w pewnym miasteczku na Dolnym Śląsku w 1945 roku MILICJANCI (byli to byli Partyzanci z Wileńszczyzny) zlali po tyłku SOWIECKIEGO KOMENDANTA MIASTA ( bo mu się to należało), komendant MO rankiem szybciutko wysłał swoich Milicjantów do innego miasteczka, w to miejsce wziął innych i RUSKIE nie mogli już poznać MILICJANTÓW - WILNIUKÓW, winnych BATÓW jakie dostał ich SOWIECKI KOMENDANT WOJENNY miasteczka, na goły tyłek. Przeproszono a winnych nie znaleziono. To relacja mojego TATUSIA Pioniera od 1945 roku, żołnierza IIIbat77pp AK-UBK.
Glaudiusman2020.05.17 8:19
Tylko pałowanie bez żadnych ceregieli nauczy porządku tych trucicieli i zadymiarzy ulicznych. Lać bez certolenia się.
Adam2020.05.17 7:59
jakie mordy tatarskie uwłaszczyli się teraz strajkuią
Ola2020.05.17 7:23
Tołajno do gnoju....szumowina i wszyscy,którzy tam się pojawili to szumowiny społeczne....won do swoich krajów...
Adam S2020.05.17 6:50
Tanajno, jak sama nazwa wskazuje, to żaden przedsiębiorca, tylko zniekształcone tałajno.
Komuna wróciła w pelni2020.05.17 6:42
Mamy powrót do zomowskich metod pacyfikowania ludzi
anonim2020.05.17 6:29
ToŁajno - spadek po Palikocie. Żenada.
Sopot2020.05.17 6:22
Atak POKO znowu wynajęli ludzi do hejtu oczywiście nie zabrakło tego szczerby jachiry i innych zerowych posłów i senatorów z POKO. Zenada
Mejer2020.05.17 4:31
ten pan to śmiech na sali :D
Jan Radziszewski 2020.05.16 23:27
orędzia 10.05.2020r. Godzina 16:49 Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziś czasy ostatnie i wiedzcie, że dzień Mego ponownego przyjścia zbliża się a sąd Mój odbędzie się nad każdą duszą. Wiele jest dróg co prowadzi do Boga i każda dusza ma swoją drogę. Lecz na te czasy Bóg dał wam drogę przez Maryję i przez Maryję najpewniej dojdziecie przez Jej wstawiennictwo i dzięki Jej opiece. Dziś wiele dusz utraciło wiarę i na sobie się opiera, dlatego teraz wielu straciło sens życia bo życie ich opierało się na posiadaniu. To, że wybory prezydenckie zostały przesunięte jest zasługą wielu modlitw. Lecz wiedzcie, że w swoim czasie wszystko się wypełni a wynik wyborów jest przesądzony. Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone. Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju. Módlcie się o pokój, gdyż będą się szerzyć prowokacje podsycające bunt i złość. Nie pozwólcie się sprowokować, nie ma silniejszej broni niż Różaniec. Czyż ta modlitwa nie zwycięży każde zło? Czas już ostatni i na ten czas dałem wam Różaniec, dałem wam Maryję, dałem wam Jej płaszcz. Każdy mężczyzna powinien wiedzieć jak ma bronić swoją rodzinę i jest to czas dla odważnych mężów co obronią swą rodzinę. Nikt kto ma rozum wroga nie wpuszcza do swego domu, pierwej sam zginie.
Jan Radziszewski 2020.05.16 21:32
Nie ma Polskiej Policji, przejęła ją BLACKWATER Academi prywatna firma z USA” 10 maja 2020r podczas protestu w Warszawie na placu Piłsudskiego byli spisywani protestujący przez prywatną firmę z USA BLACKWATER, jako polscy policjanci. NAJEMNICY BLACKWATER / Academi USA – amerykańska prywatna organizacja wojskowa założona w 1997 roku przez Erika Prince’a i Ala Clarka. Policjanci mieli na mundurze rękawie naszywkę przedstawiająca trupią czaszkę Dlatego te maski wprowadzono, żeby zakryć ich twarze? Więcej w filmie jacki caleib: .https://www.youtube.com/watch?v=x86gzhnck8w https://miziaforum.com/2020/05/11/blackwater-najemnicy-naszych-czasow/ https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/155232,nie-ma-polskiej-policji • Anonimowy14 maja 2020 10:43 Jeśli mnie pamięć nie myli, to dranie z Blackwater brali udział w przeprowadzeniu żydo-chazarsko-banderowskiego przewrotu na Ukrainie (państwa ,które już tylko w teorii istnieje) zwanego majdanem. Także widać, w jakiej obecnie sytuacji znajduje się społeczeństwo polskie. Jest gorzej, niż myślimy... Dziękuję Ci Jezu Chryste Królu Polski, że opiekujesz się nami grzesznikami, ze ostrzegasz nas ,co dzieje się w polskich- niepolskich kopalniach, że troszczysz się cały czas o Twój wybrany Naród Polski. Tylko w Tobie nadzieją, tylko w Tobie wszelkie nasze zaufanie. Niech wypełni się Twoja Święta Wola względem Kraju nad Wisłą, któremu na imię POLSKA
Simo Häyhä2020.05.16 21:38
Lecz się ruska onuco ! Mam nadzieję, że przyjdzie wreszcie taki czas, że służby wezmą się za takich prowokatorów, wichrzycieli jak ty i znajdą godne dla was miejsca odosobnienia. Brawo rząd ! Brawo PIS ! Brawo Pad ! Na pohybel Targowicy i ruski trollom ! Na pohybel wrogom Polski !!!
.2020.05.16 22:51
Tylko PiS! DUDA 2020
Jan Radziszewski 2020.05.16 23:26
martw się bardziej abyś do jeziora ognia i siarki nie wpadł - bo to może być twoim udziałem nie dalej jak za 3,5 roku bo Apokalipsa już trwa
gośka2020.05.16 21:15
to jest podstęp...opozycja najpierw zbojkotowała wybory aby mieć pretekst do postawienia przed trybunałem stanu rządzących...a teraz ci sami ludzie organizują marsze protestacyjne bez MASEK!...więc wyszło na jaw, że bojkotowali wybory nie ze względu na ochronę ludzi przed epidemią!...niech PIS skończy się ciaćkać z Patologią polityczną, z chuliganami!
Simo H\303\244yh\303\2442020.05.16 21:33
Masz rację. Też uważam, że policja w takich wypadkach powinna tak samo reagować jak za czasów rządów PO-PSL, gdzie strzelano z gumowych kul do górników, czy pałowano, kopano po głowach ,twarzy ludzi spokojnie manifestujących swoją miłość do Ojczyzny, Polski. Gdyby to ode mnie zależało odpłaciłbym Targowicy pięknym za nadobne.
Adam2020.05.16 21:02
To jest kampania Tanajno na prezydenta rozrabiaka. Do polityki nie każdy powinien mieć prawo.
jako pokolenie AK walczymy z pokoleniem UB-NKWD 2020.05.16 20:16
Jak widać, To-łajno jest wiernym uczniem palikmiota. To są projekty inspirowane przez beneficjentów i założycieli PRL-3 RP i ich potomków, postubecji która przyjechała do nas na ruskich czołgach
katol2020.05.16 19:35
Glosowalem na pis, niczym nie roznia sie od po - przybrali tylko patriotyczne mordy, a ludzie dalej im wierza
nie rób sobie jaj 2020.05.16 20:18
a teraz na kogo będziesz głosował???
Simo Häyhä2020.05.16 21:29
Z ciebie nie katol tylko os.rany, POpaprany prowokator.
nolel 2020.05.16 19:07
Z raportów eurokołchozu wynika że w Polsce nie ma demokracji i nie przestrzega się praw człowieka. W związku z tym pytam się, dlaczego ci "przedsiębiorcy" z KOD-u, od palikota i konfederacji, jeszcze nie mają powybijanych zębów i nie siedzą bez nakazu aresztowania?
boom2020.05.16 18:57
Przedsiębiorcom nic nie będzie przez miesiąc a nawet trzy. Są dobrze zabezpieczeni. Źle to się ma siła robocza- pracownicy, którzy siedzą na bezpłatnych "urlopach" a przedsiębiorca bierze za nich kasę z tarczy żeby więcej się nachapać wykorzystując koronaświrusa. Mam w bliskim otoczeniu dla takie przypadki.
boom2020.05.16 19:01
poprawka "dwa" nie "dla"
Reytan2020.05.16 18:56
Najwyzszy czas,zeby wydzierzawic u Lukaszenki Bereze Kartuska. Przypominam,ze byli tam wsadzani tylko wrogowie Panstwa Polskiego. I tylko na okres nie dluzszy niz 6 miesiecy. Terrorysci ukrainscy ,komunisci,i inna antypolska holota z ruskiej Konfederacji. Niech zyje Marszalek Pilsudski,ktory nie cierpial,jak zniewazano Majestat Rzeczypospolitej.
Nesse2020.05.16 19:18
Za to Ciebie Januszu Reytanie powinno się posłać z tych wygodnych socjalistycznych pieleszy do jakiejkolwiek pracy. Sądzę, że dla Ciebie to będzie o wiele gorsza kara, niż gułagi dla tych wszystkich niby "antypolaków". Konfederacja jest wręcz przejrzyjście polska w porównaniu z komunistycznym PiSem, który zabierałby, co się tylko da przedsiębiorcom i osobom, które w ogóle wyrażają chęci do pracy i rozdawał takim nierobom jakim m.in. jesteś Ty.
Marta2020.05.16 18:33
Czy to tacy przedsiębiorcy, którzy sprzedają "działki" pod szkołami, albo panie business woman stojące przy drogach?
Agnieszka Dz. 2020.05.16 18:53
Tylko dlatego obrażasz ich w tak podły sposób, bo odważyli się protestować? Ależ to komusze i przewidywalne.
Reytan2020.05.16 18:57
Bolszewiczka Agnieszka smierdzi gownem.
J.P2020.05.16 20:32
Agnieszka używa wykwintnych perfum. Jeśli chodzi o sprzedaż działek to trzeba udać się do kurii i przeswietlic księgi wieczyste gdyż nawet sam Morawiecki kręcił wałki z Kościołem w tej branży. To forum pokazuje jak komunizm głęboko siedzi w narodzie, że przedsiębiorcę uważa się za kogoś złego noe mając przy tym kompletnie wiedzy, że niejednokrotnie jest to praca 360 dni w roku i nawet na wakacjach wieczorami trzeba przejrzeć maile od klientów i odbierać telefony nawet w święta.
.2020.05.17 12:33
Przy tobie gówno to perfuma.
.2020.05.16 18:32
Lola do ręki i walić w to PO-KO k.restwo!
Dr.2020.05.16 18:31
Co, znowu to łajno na ulicy ?
Mirek2020.05.16 18:30
Polska policja zachowuje się jak smarkule bo gdyby to trafiło na policjantów amerykańskich to z tych gnojków zrobiliby pasztet . Po prostu stłukli by pałami i byłoby po zawodach .
les2020.05.17 8:00
no i, raz by tylko takie cos zrobili, nastepnym razem mieliby wycietych najblizszych i do akcji juz by sie nikt z nich nie zglosil.
PePe2020.05.16 18:26
Pałami po tyłkach i pieprzem po gałach tych "przedsiębiorców" a Tołajno podwójną porcję.
I.2020.05.16 18:16
Mordy wiele mówią o tzw. przedsiębiorcach .
zdenek burczymucha2020.05.16 18:15
Pałować warchołów opłacanych rublami !
Nesse2020.05.16 19:03
Niestety protestanci nie są uzbrojeni i nie mogą tego zrobić wobec tych właśnie warchołów...
anonim2020.05.16 18:09
Komuchy z PiS cezrpią pełnymi garściami ze swoich wzorocw i nasyłają policję na legalny protest.
Reytan2020.05.16 18:59
Komunisci ZAWSZE klamia,ci mordercy z Konfederacji--PO.
Fergal2020.05.16 18:06
Takie efekty działań nieudolnego rządu...
3r2020.05.16 18:18
Tuman
Grizzly2020.05.16 18:00
Takiełajno a nie "przedsiębiorcy"!
Fergal2020.05.16 18:07
Błazen...
anonim2020.05.16 18:00
Prowokacja... za czyje pieniądze tak "protestują"
Dam2020.05.16 18:37
Za swoje, które rząd mi w coraz to nowych podatkach zabiera, żeby kupić sobie głosy tych, którzy nie potrafią wyżywić własnych dzieci, komuchu, piesku władzy totalnej.
Reytan2020.05.16 19:02
Komuna Konfederacja Jedna Ruska Racja.
Dam2020.05.17 6:15
Szkoda, że fronda tylko za jeden tekst ci płaci. Musi być w kiepskiej sytuacji.
Tom.2020.05.16 17:53
Och, jak ten protest pachnie niemieckimi euro.
zenek2020.05.16 17:43
Z powodu strachu przed górnikami ogłosili fikcyjną medialną pandemię na śląsku ale jak górnicy i przedsiębiorcy założą maseczki i wyjdą na RM i żoliborskiego wodza to nawet minister zdrowia naszemu panującemu nie pomoże.
Reytan2020.05.16 19:04
Smierdzsz gownem,,komuchu z Konfederacji !!!
Maciej Łagodny.2020.05.16 17:38
Gdzie odziały PREWENCJI. WDEPTAĆ ŻULI w BRUK.PRAĆ aż Juc--popłynie. Nie ma Zgody ,by z pieniędzy podatnika utrzymywać Tych żuli.
Huehue2020.05.16 17:49
Prawdziwy komuch z ciebie. Chyba nie wiesz skąd się biorą pieniądze w tym kraju. Ale spoko, jak rząd pozbędzie się pracowdawcow to się szybko dowiesz.
Reytan2020.05.16 19:06
Konfederacja to handlujacy Zydzi rosyjscy,tylko o money bez odpowiedzialnosci narodowej.
Agnieszka Dz. 2020.05.16 18:01
Póki co to z pieniędzy podatnika, głównie właśnie przedsiębiorców, będziemy wypłacać po 2500 zasiłku dla bezrobotnych i płacimy słynne 500+
"Leszek" Keller i Polak Ateista Dumny Gej zaprasza2020.05.16 17:36
Hej, baw się razem z nami.... "Do chowanego" zapraszamy! Właśnie wydalam ostatnie szare komórki i przygotowuje odbytnice. I możemy się "bawić w chowanego", w odbytnice. ░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░ ░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░ ░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░ ░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░ ░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░ ░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░ ░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░ ░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░ ░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░ ░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░ ░░▐█▐▄░░░░░░░░░▐░█▄▄░░░ ░░░▀▀▄░░░░░░░░▄▐▄▄▄▀░░░ Mam HIV, koronawirus może skróci moją samotność.
widz2020.05.16 17:35
PO zapłaciła za dostawę świeżej krwi!!!
Huehue2020.05.16 17:52
Eeeh. Wy wszędzie widzicie działanie jakiejś trzciej siły. Do głowy nie dociera, że komuś może być źle, bo rząd źle działa?
boom2020.05.16 18:59
Przedsiębiorcom nic nie będzie przez miesiąc a nawet trzy. Są dobrze zabezpieczeni. Źle to się ma siła robocza- pracownicy, którzy siedzą na bezpłatnych "urlopach" a przedsiębiorca bierze za nich kasę z tarczy żeby więcej się nachapać wykorzystując koronaświrusa. Mam w bliskim otoczeniu dwa takie przypadki.
Dam2020.05.17 12:35
Tak ci w TVP powiedzieli? Becz dalej owieczko "Cztery nogi dobrze, dwie nogi lepiej", do niczego innego cię PIS nie potrzebuje.
boom2020.05.17 13:27
A co przykłady z życia wzięte nie przekonują? Rozejrzyj się wokół, bo rzeczywistość to nie to co ci w TVN włożyli w barani łeb. A owieczkę cmoknij w dzwonek.
Iza2020.05.16 17:35
Policja nie powinna się z tym cyrtolić, szamotać, narażać swoje zdrowie tylko wezwać jeden raz, jeśli nie pomoże to rozpędzić za pomocą jakiegoś gazu, ewentualnie strzelać
Huehue2020.05.16 17:50
Prawdziwa katolicka miłość. Widzialas kiedyś, obrazek jak facet obcina gałąź na której siedzi? Więc pomysł co będzie jak rząd spaluje wszystkich pracodawców w Polsce.
Reytan2020.05.16 19:08
Walczacych z POLSKIM Panstwem na stos,i podpalic ruskich drani.
J.P2020.05.16 20:26
Przedsiębiorcy to właśnie państwo ciumcioku.
Dam2020.05.17 6:12
Nagle prawo jest dla ciebie ważne. Ale tylko takie, które ustala Partia, co, wytresowany piesku władzy totalnej?
Nesse2020.05.16 19:54
Czekam na protesty, gdy zabraknie pieniędzy na te wszystkie pięcetplusy i inne socjale. Ciekawe, czy wtedy Pani Iza też będzie tego zdania, bo spodziewam się jej obecności w takim wydarzeniu.
taro2020.05.17 7:55
policjant nie maczegos takiego ja zdrowie, jest jak pies na uslugach i albo zyje z lizusostwa do swoich panow,albo tez zdycha z nadgorliwosci.
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.16 17:34
ZABAWA W CHOWANEGO nowy dokument o pedofilii w katosekcie https://www.youtube.com/watch?v=T0ym5kPf3Vc zapraszamy na seans!
Lewacka Kretynizacja Świata2020.05.16 21:31
O durny pedał znów dał głos!!! Dawno go tu nie było! hehehehehehe
widz2020.05.16 17:33
Twarz Tanajny wszystko tłumaczy.
Huehue2020.05.16 17:47
Twojej na szczęście nie widać.
Ola2020.05.17 7:25
Twarz Tołajno nie skażona myślą...
arogancja pedofila 2020.05.16 17:31
Weźmy tylko przykład ze wszechobecnego; katolicka kretynizacja polski, jak sam przyznaje, cyt.: "Nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam ponad lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą. Niestety szkoły są zamnknięte ale lato idzie. Co za przyjemność posiedzieć tam i popatrzeć na te młode ciałka chłopczyków."
widz2020.05.16 17:31
Wolność, to nie samowola.! Nie pobłażać chamstwu, zdrajcom, kolaborantom Powiedział ojciec Wołodyjowskiemu: "jak sie nie będą ciebie bać,to sie będą z ciebie śmiać".
Huehue2020.05.16 17:47
Mówisz o Kaczynskim, który samowolnie biegał po cmentarzach, kiedy było to zabronione?
sara miriam2020.05.16 18:23
spadać ! onuce Putlera
J.P2020.05.16 21:47
Zdaje się, że te onuce pasują najbardziej na nogi Kaczyńskiego, bo w jakim to kraju demokratycznym i wolnym usuwa się piosenkę z listy przebojów nieprzychylną władzy?? Sara miriam sama sobie odpowiedz.
PancerCrystal2020.05.17 7:21
Dlatego z kałczyńskiego się śmieję do rozpuku! Kałczyński hahahahahah Buuuhaha! Morawiecki haaaahaahaaaa Buhaaaha! Zero hahahaha Buhahaha! Pis buhahahahaha! Płaczę ze smiechu!
lucek2020.05.17 8:02
Zgadza się, jak wrócą w Polsce rządy prawa, należy osądzić aktualnie rządzących bolszewików i tych którzy z nimi kolaborują.
Seks pokazy randki2020.05.16 17:28
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.paniedzis.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
kol2020.05.16 17:25
lać pałować kul gumowych nie żałować....
Huehue2020.05.16 17:46
Parafrazując Kaczynskiego. Pis stoi tam gdzie stało zomo.
Reytan2020.05.16 19:11
"Oryginalny" komuch ,sam nie mysli.
Sanny2020.05.16 17:22
Dzielni ludzie. Pokonali własną inteligencję a teraz walczą by pokonać cudzą, bohatersko!
Piotr Nowak2020.05.16 17:31
Ty w jakimś ormo czy innym gównie służyłeś, prawda?
anonim2020.05.16 18:01
Nowak wracaj na Pragę
boom2020.05.16 19:08
Słuchaj mądrych ludzi, takich jak man of Stagira, bo dobrze prawią.
katolicka kretynizacja polski 2020.05.16 17:21
PiSdzielskie milicyjne kulsony bronią kaczej kliki oszustów i złodziei!
psychiatra2020.05.16 18:11
TAK SĄDZISZ , kacapie ?
anonim2020.05.16 18:50
Pedalski kretynie, nie sądź, że w Polsce dominacje wezmą zboczeńcy. Sczezniesz wraz ze swoimi poglądami.
Reytan2020.05.16 19:14
Wulgarnosc,chamstwo,i brak kultury komunistow nie przysparza im jakos glosow wsrod Polakow.
Dam2020.05.17 14:32
Mylisz się, PIS ma bardzo wysokie notowania.
Po 11 jestem obojętny2020.05.16 19:21
Co głuptasku , wylałeś już swoją gorycz , ulżyło , to życzę miłego dnia i więcej fustracji .
Lewacka Kretynizacja Świata2020.05.16 21:30
No i znowu ten płatny troll po raz kolejny potwierdza mój nick!!! Te lewackie płatne debile muszą brać wileką kasę, żeby robić z siebie idiotów na tym forum!!! hehehehehehe