20.01.19, 11:25Zdj. Kremlinru, CC BY SA 4.0, Wikimedia Commons

Putin zbiera 'owoce'. Rosjanie mają go DOŚĆ!!!

Obecnie zaufanie do rosyjskiego prezydenta deklaruje jedynie 33,4 proc. Rosjan.

Według rosyjskiego ośrodka badań opinii publicznej VCIOM jeszcze w październiku ub.r. Władimira Putina darzyło zaufaniem 36,5 proc. Rosjan. Jak podkreśla TV Dożdż rosyjski prezydent nigdy w historii Rosji nie miał tak niskiego poziomu zaufania.

Najwyższe, bo 65 proc. zarejestrowano w marcu 2015 r., czyli rok po aneksji Krymu. Dotychczas najmniej zaufania, bo 45 proc. rosyjski lider zanotował w 2005 r. Drugie i trzecie miejsce w rankingu zaufania zajmuje minister obrony Siergiej Szojgu – 13,7 proc. i szef MSZ Siergiej Ławrow – 9,3 proc.

W rankingu braku zaufania przoduje szef Partii Libealno-Demokratycznej Rosji Władimir Żyrinowski.

yenn/Jagiellonia.org

Komentarze

zygfryd2019.01.20 15:05
I w samej Rosji jego pozycja zacznie spadać, spokojna głowa póki ją jeszcze ma ale słabnie z każdym rokiem mały wstrząs i po gościu bo to wszystko na glinianych nogach biega i kwiczy.
duch2019.01.20 13:47
takie banialuki wypisywać eh... W Rosji cara szanują od zawsze,tylko miernoty obrzucają go błotem w Polandi, bo nawet na zachodzie go szanują i liczą z jego zdaniem sami Niemcy czy żabojady.Tylko słabe amerykańskie psy dziennikarskie w rodzaju polskich dziennikarzy szczekają i warczą.Ale krzywdy tym ruskiemu niedźwiedziowi nie zrobicie, co najwyżej zdenerwujecie, co odczują i odczuwają od dawna polscy rolnicy szukający zbytu na rosyjskim rynku.Ten bantustan od 350 lat sam się podpala.Ot ELITA, ELITA, kupa gówna czy to szlachta po 1648, czy nomenklatura PRL, czy solidaruchy(styropianowe dynastie)wszystkich ich łączy jedno- są kupą gówna.A publicystyka czy dziennikarstwo w tym bantustanie stoi na takim samym poziomie jak ten artykuł- DNO i rynsztok.