09.05.20, 10:15Fot. via Wikipedia, domena publiczna / Pixabay - TheDigitalArtist

Raport: 144 nowe zakażenia koronawirusem w Polsce, zmarła jedna osoba

Ministerstwo Zdrowia poinformowało właśnie o potwierdzeniu kolejnych 144 przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarła też jedna zakażona osoba.

Nowe przypadki, jak informuje resort, dotyczą województw:

śląskiego (81), dolnośląskiego (19), wielkopolskiego (15), małopolskiego (9), świętokrzyskiego (8), warmińsko-mazurskiego (3), opolskiego (3), zachodniopomorskiego (3), lubelskiego (2) i kujawsko-pomorskiego (1).

Zmarł niestety jeden z zakażonych pacjentów. To 83-letni mężczyzna, który przebywał w Poznaniu. Cierpiał na choroby współistniejące.

Na koniec ministerstwo podsumowało:

Liczba zakażonych koronawirusem: 15 510/777 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

Jan Radziszewski 2020.05.26 17:36
Pouczenia 11.05.2020 r godz. 20.54 Zapisz dziecko - Tak, górników celowo infekują coronawirusem. Rozpylili go w kopalniach. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. zdrada Szumowski: Gdyby nie Śląsk, byłoby po pandemii. Przekazanie Śląska Niemcom. Łukasz Szumowski powiedział w niedzielę, że jedynym powodem, dla którego w Polsce przebieg epidemii nie ma jeszcze tendencji spadkowej, są ogniska zakażeń na Śląsku. Dlatego jeszcze dziś rząd przekaże Śląsk Niemcom. https://aszdziennik.pl/129455,szumowski-gdyby-nie-slask-byloby-po-pandemii-oddamy-go-niemcom?fbclid=IwAR1nTxh-aCxmr15APbNLd6mgMRFLyUc-al6O5FOVy6TmDxX3ZaAWv2hWH8Y
Jan Radziszewski 2020.05.26 17:32
zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego obyście tam gdzie on wpadnie nie wpadli przed czasem tj krócej niż za 3,5 roku wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
Roman2020.05.9 14:18
I znowu ten przygłup braun czy jak się on zwie. Przecież to śmiech na sali jak on mówi to szczęść Boże. Boże b roń przed takimi kanaliami.
Brutus2020.05.9 13:40
czemu już nikt nie pisze by iść za przykładem Szwecji , UK czy Białorusi,, wszyscy do niedawna pisali ze u nich taka wolność a dziś...
Urszula2020.05.9 12:04
Jeszcze nie uporaliśmy się z jedną zarazą, a grozi nam już kolejna - azjatyckie szerszenie. Już są w Niemczech, w Hesji; do nas mają niedaleko. A tak było dobrze do tej pory i komu to przeszkadzało. :(
MementoMori2020.05.9 11:45
https://veritasliberabitvos.info/apel/ APEL DO KOŚCIOŁA I DO ŚWIATA
aspiring educationalist2020.05.9 11:01
Epidemia niesie jeden pozytywny skutek - wyjątkowo łatwo, na pierwszy rzut oka, odróżnić dziś na ulicy polaczka od poważnego Polaka. Polaczek chodzi bez maski plując na wszystkich wokół, Polak rozsądny dba o innych, zasłaniając usta i nos.
taro2020.05.9 14:47
taaak, ,,polak,, rozsadny trzymie nos w tylku- w twoim wydaniu.
katolicka kretynizacja polski2020.05.9 10:37
Gdyby nie Śląsk(81) Polska by już dawno temu miała tendencje spadkową w zakażeniach wirusem i byłaby bogatsza bo non stop trzeba dokładać do kretów którzy wykonują nikomu niepotrzebną pracę! PiS importuje węgiel z Donbasu, z Mozambiku, z Kolumbii a ten Polski zalega na kopalnianych hałdach bo jest za drogi w wydobyciu i nikt go nie kupuje!