17.04.20, 10:35Fot. via Wikipedia, domena publiczna / Pixabay - TheDigitalArtist

Raport: Już ponad 8 tys. zakażonych koronawirusem w Polsce. Prawie 300 nowych przypadków, 4 osoby nie żyją

Ministerstwo Zdrowia w najnowszym raporcie informuje o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Aż 133 przypadki dotyczą województwa śląskiego.

Mamy 296 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia”

- pisze resort.

Dalej precyzuje, że nowe przypadki dotyczą województw:

śląskiego (133), dolnośląskiego (43), wielkopolskiego (37), kujawsko-pomorskiego (20), małopolskiego (10), podlaskiego (10), opolskiego (8), lubelskiego (8), warmińsko-mazurskiego (8), świętokrzyskiego (5), zachodnipomorskiego (5), podkarpackiego (5), pomorskiego (4).

Poinformowano także o śmierci kolejnych 4 osób zakażonych koronawirusem:

(wiek-płeć, miejsce zgonu): 84-K Kędzierzyn Koźle, 64-K Tychy, 81-M Starachowice i 87-K Poznań”.

Podano też, że większość zakażonych miała choroby współistniejące. Łączna liczba osób zainfekowanych wzrosła tym samym do 8214, z czego 318 osób zmarło.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

ladychapel2020.04.17 11:43
Przekroczylaby 28 gdyby testy przeprowadzano u wszystkich a nuie tylko u pacjentow z objawami. Podajecie Polske za przyklad kraju, ktory ma stosunkowo mala liczbe zakazonych a nie bierzecie pod uwage, ze w krajach o wiekszej ilosci zakazen przeprowadza sie po wielokroc wiecej testow. PiSdzielcu - wieksza ilosc testow - wieksza ilosc wykrytych nosicieli
Chcesz sie umowic na SZYBKI SEKS BEZ ZADNYCH ZOBOW2020.04.17 11:38
czee Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek. Mam na imię Lena lat 25, wzrost 169cm, Moje kontakt do mnie telefon tu - http://exslove.com.pl _____________________________________________ Znajdź mnie po niku: Lenka25x napisz do mnie spotkajmy się!
Polak2020.04.17 11:35
Pogrobowcy PZPR miotają się w panice, zmniejszają ilość testów, zakazują informowania o ilości zgonów, obiecują "rozmrażanie" gospodarki... a tu wbrew partyjnej propagandzie nie da się ukryć że epidemia szaleje coraz mocniej. Ale oczywiście pisowska mafia nadal gotowa jest zabić dowolną ilość Polaków byle tylko przeprowadzić parodię wyborów w maju.
Po 12-te: Nie dyskutuj z opętanym psychopatą2020.04.17 11:15
UWAGA!!! Nie odpowiadajmy temu bluźniercy, cynicznemu dywersantowi, prowokatorowi i Polakożercy: "Po 11 NIE BADZ OBOJETNY", „ladychapel”, „ateusz” i sporo innych. Jego komentarze świadczą o opętaniu, albo o chorobie psychicznej (albo i jedno, i drugie). W każdym razie o patologicznej nienawiści do Polski, Kościoła i PIS-u, jak również o hojnym sponsorze, które finansuje tę wredną działalność. Rozumiem, że każdy normalny odruchowo chce mu coś odpowiedzieć, ale to nie ma najmniejszego sensu: obelgi go cieszą, bo to masochista; ponadto wtedy ma pretekst, by obłudnie wybrzydzać na "chrześcijańską miłość bliźniego". Logika na niego nie działa, bo potrafi, po żydowsku, zawsze odwrócić kota ogonem. Niech, pod różnymi pseudonimami, dyskutuje sam ze sobą. Miejmy swą godność, nie zniżajmy się do jego kloacznego poziomu. Można - i trzeba - modlić się za jego nieszczęsną duszę, która jest na prostej drodze do potępienia wiecznego, i to na własne życzenie.
anonim2020.04.17 11:10
Politycy, dziennikarze, ONI, ci sami, co doprowadzili do epidemii koronawirusa, trują nas, jak i wasze rodziny i dzieci? ONI obsypują nas zabijającą organizm nanocząsteczką metali ciężkich i grzybami? Sypią na nas truciznę, która wnika do naszych organizmów? Czy jest to wam obojętne? Wygoogluj sobie „chemtrails” „nanocząsteczka” Jak długo będziecie milczeć i akceptować powolną depopulację ludności Polski? Milcząc, uczestniczycie w masońskiej zbrodni? POWRÓT CHEMTRAILS NAD POLSKĄ www.youtube.com/watch?v=yj9VTMmgQmI
Piotr Nowak2020.04.17 10:56
Ciekawe na ile te dane są prawdziwe?