22.06.13, 16:25Hanna Gronkiewicz-Waltz (Fot. Wikipedia)

Referendum za odwołaniem Prezydent miasta Warszawa tuż, tuż i oto Hanna Gronkiewicz - Waltz otwiera Wisłostradę!

Pod koniec czerwca, tego roku oczywiście, zostanie wreszcie otwarty tunel na Wisłostradzie dla warszawskich kierowców. Rzecznik ratusza, pan Bartłomiej Milczarczyk mówi IAR, że decyzja o otwarciu tunela nie jest motywowana zbieraniem podpisów pod odwołaniem Hanny Gronkiewicz-Waltz, ale było zapowiadane przez Panią Prezydent wielokrotnie. Otwarcie tunelu potwierdził również wykonawca inwestycji.

Jutro o 7 rano Wisłostrada ma zostać oficjalnie otwarta. Czy będzie przecinanie wstęgi i szampan, tego nie wiemy. Wiadomo tylko, że otwarcie dokona Prezydent miasta Warszawa, która przedstawi dziennikarzom wszystkie szczegóły dotyczące remontu tunelu.

Przypomnijmy: tunel został zamknięty rok temu. Powód: "zagrożenie budowlane po tym, gdy woda i zwały błota wdarły się do drążonego bezpośrednio pod trasą szybu przyszłej stacji metra Powiśle". Zamknięcie tunelu spowodowało paraliż dla kierowców.

Pani Prezydent miasta Warszawa, życzymy udanego, szampańskiego otwarcia tunelu. Może to jest ostatni w Pani karierze moment przecinania wstęgi!

philo/IAR/Radio Zet/dziennik.pl

Komentarze

anonim2013.06.22 17:23
całkiem jak za komuny. Ile razy można stosować dokładnie te same numery aby lemingi o pamięci kury się na nich nie poznały? W nieskończoność.
anonim2013.06.22 17:38
@nick_zastępczy Nawet lemingi jak kolejny raz dostaną po d...e to się nauczą. A pani HGW nie jest dla nich łaskawa. Bo jak cała PO ma wszystkich w d..e.
anonim2013.06.22 19:51
Przecinanie wstęgi i szampan jest w tym wypadku żenujące. Pani HGW nie miała żadnego wpływu na tunel, na jego zamknięcie i teraz na jego otwarcie. Co jej do tego? I co dalej, może będziemy hucznie otwierać ulice po łataniu dziur?
anonim2013.06.22 22:07
Każda okazja do otwierania szampana jest dobra. Szczególnie, jeśli możemy być obsłużeni przez PIERWSZĄ BUFETOWĄ PRL.
anonim2013.06.23 1:55
Ja nie wybierałabym Wisłostradą. Kto da zapewnienie, że wszystko jest naprawione? Pani Gronkiewicz-Waltz? Jakoś nie ufam pani Prezydent z PO.
anonim2013.06.24 12:22
Po roku się zawali (oby nie) i będzie to wina PiSu bo poganiał, szkalował i godził. O! HGW- pani czas już minął!