25.06.21, 14:55Fot. via: Flickr

Roszczenia żydowskie. Prezes PiS stanowczo: Nie będziemy płacić

Prezes PiS Jarosław Kaczyński, odnosząc się do sprzeciwu Izraela wobec przegłosowanej wczoraj nowelizacji Kodeksu postępowania administracyjnego stanowczo oświadczył, że pod rządami jego ugrupowania Polska nie zapłaci za grabione i niszczone przez Niemców mienie. Wskazał, że spełnienie żydowskich roszczeń byłoby nie tylko poniesieniem przez Polskę ogromnych szkód finansowych, ale przede wszystkim stwierdzeniem, że Polska była sojusznikiem hitlerowskich Niemiec. „Nigdy się na to nie zgodzimy” – oświadczył wicepremier.

Wczoraj wieczorem Sejm przyjął nowelizację Kodeksu postępowania administracyjnego, która ma ustabilizować stosunki własnościowe w Polsce i zapobiec dzikiej reprywatyzacji. Sprzeciw wobec przyjętej ustawie zgłasza Izrael i Stany Zjednoczone, według których jest ona wymierzona w ocalałych z Holocaustu i uniemożliwi im odzyskanie zlokalizowanego w Polsce majątku.

- „Żadne prawo nie zmieni historii. Nowe polskie prawo jest hańbą i poważnie zaszkodzi stosunkom między dwoma krajami”

- stwierdził szef MSZ Izraela oraz przyszły premier w ramach nowej umowy koalicyjnej Jair Lapid.

Do sprawy odniósł się lider Zjednoczonej Prawicy Jarosław Kaczyński, obrazując problem następującą analogią.

- „Jeżeli chodzi o samo meritum, czyli roszczenia, pozwolę sobie proszę państwa użyć takiego porównania: mamy dom, w którym mieszkają dwie rodziny, jedna jest znacznie liczniejsza, druga mniejsza, i ten dom zostaje napadnięty przez bandytów. Jedna z tych rodzin, ta mniejsza, zostaje wymordowana niemalże w całości, a druga – po części, a poza tym skatowana, obrabowana, poniżona. Następnie odszkodowań ktoś się domaga nie od tych, którzy napadli, tylko od tej rodziny, która nie została do końca wymordowana”.

Taką sytuację wicepremier określił „czymś, co jest moralnie absurdalne i absurdalne także pod każdym innym względem i my oczywiście się na tego rodzaju roszczenia nie godzimy i nie mamy zamiaru niczego płacić”.

Przypomniał, że to Niemcy napadli na Polskę i mordowali Żydów, w których obronie z narażeniem własnego życia stawali Polacy.

- „Chcę to bardzo mocno podkreślić, że nie ustawy, bo ustawy, jak już raz mówiłem, można zmienić i to bardzo szybko, tylko władza Prawa i Sprawiedliwości jest jedyną prawdziwą gwarancją tego, że nie będziemy płacić, że nie poniesiemy ogromnych szkód finansowych i co jeszcze ważniejsze – wielkich szkód godnościowych, czy jak to się dzisiaj mówi reputacyjnych, bo to płacenie by oznaczało nic innego, jak przyznanie, że my byliśmy w istocie sojusznikiem Hitlera. Otóż nigdy się na to nie zgodzimy”

- podkreślił Jarosław Kaczyński.

kak/TVP Info

Komentarze

Anonim2021.07.4 3:20
1 lipca weszła w życie Ustawa Zakrzewskich. Ciekawy artykuł w tym temacie: https://polskatimes.pl/edukacja-domowa-ustawa-zakrzewskiego-rewolucja-w-polskim-szkolnictwie/ar/c5-15594553
tad2021.07.3 16:40
Rfn w 54 r zaplacilo im 54 mld Dm /w sprzęcie ,awlucie /
Znów to samo2021.06.27 21:51
Wy już płacicie tylko opowiadacie Polakom brednie ,powiedzcie ile wydajecie do emerytur w Izraelu ,policzcie ile Gliński wydał na cmentarze żydowskie ich organizacje ponad 300mln teraz to pewnie już więcej.Gminy żydowskie już dawno odebrały mienie i place po czym szybko sprzedawane deweloperom.Oczywiście na bakier z prawem bo to żadni spadkobiercy i tak w koło bredzicie te swoje durnoty/Póżniej przyjdą I.O i 38 mln.kraj zdobędzie ledwo 10 medali bo na wszystko brakuje również na sport np.na masowość i szkolenie dzieci bo trwonicie polskie publiczne pieniądze
pozdro...2021.06.27 21:39
https://nczas.com/2019/04/20/tylko-u-nas-pis-zdradzil-tajna-notatka-z-rozmow-na-temat-roszczen-zydowskich-ujawnia-cala-prawde/
Zakonczenie2021.06.27 21:29
Niemcy mordowali Zydow nie tylko z Polski.. Zwozili ich do Treblinki, Majdanka i Oswiecimia. Polacy ucierpieli najbardziej. To od Niemcow powinni zadac odszkodowania.Getto w Warszawie zostalo zrownane z ziemia razem z tymi co jeszcze ich nie wywiezli do obozow zaglady.. Po co to wszystko dzieje sie? Polacy gineli za to , ze ratowali Zydow. Kara smierci za przechowywanie nawet zydowskiego dziecka.
Foster2021.06.27 21:17
Powinien jeszcze dodać, że ta większa rodzina przejęła dom wymordowanej rodziny, ale nie wspomniał o tym, bo nie pasowało by do wniosku końcowego. W tym własnie tkwi problem, że świadomie przemilcza się wstydliwe fakty, co Żydów bardzo denerewuje, bo oni też znaja historię swojego narodu.
Saki Faki2021.06.28 1:59
A ty swój wstydliwy fakt wywalisz to cie załatwię ze hej. Dam ci godzinkę zapomnienia i rozkoszy. Smaruj już gliceryna bo polski ułan jedzie.
JonB2021.06.27 15:59
Nie, my nie to znaczy nie PiS. To zwykli Polacy zaplaca !
LookSkyWalker2021.06.27 14:48
Pan Kaczyński łże jak pies! Dotacje dla Muzeum Polin - pierwszej antypolskiej agentury narodu żmijowego na RP, debaty knesetu na Wawelu, posiedzenia rządu RP w Izraelu - to co to jest?!! Premier Kaczyński to nic innego jak dwużydzianpolaka. Z Panem Bogiem.
PRAWDA2021.06.27 13:55
Kiedy zapłacą Narodowi Polskiemu Katolickiemu za Mordy na Polskim Narodzie od 1939 roku przez Żydo ---Komune -
Olga2021.06.27 12:04
Nie będą płacić bo już spłacili, tylko żydostwo nienasycone zrobiło z Polski dojną krowę, chcą więcej coraz więcej
Jawny2021.06.27 11:30
"Jarku drogi! Za godzinkę pewnie będziesz się budził. Gdy otworzysz oczy przypomnij sobie, że na szczęście dla Polski nie masz już większości w Sejmie. Tak więc istnieje szansa, że nie zepsujesz już wiele. I rada na koniec: ciesz się tymi 229 posłami. Oni tak prędko odchodzą"... Roman Giertych
quń stoi ponad prawem ?2021.06.27 13:29
Quń się nudzi a owies się kończy ??
PRAWDA2021.06.27 9:41
Ale JAJA Niemcy nawet nie wiedzą ,ze Żydzi wydali wyrok na likwidacje Niemiec i Państw Narodowych w 1945 roku ==
Anonim2021.06.27 9:03
"władza Prawa i Sprawiedliwości jest jedyną prawdziwą gwarancją tego" - że w różnych formach przekazujemy środki budżetowe i samorządowe na rzecz żydostwa? i co do tego, nie można mieć żadnych wątpliwości? wiele mówiono o tym "zjawisku" również i na Frondzie?
Anonim2021.06.27 8:53
Obecna zmian KPA to zamach na własność Polaków, zagraża interesom pokrzywdzonych przez bolszewizm Polaków, a nie Żydów z przedsiębiorstwa holokaust? Zmiana KPA uprawomocni bezprawie urzędnicze? to bolszewickie, ale i to obecne covidowe? Pisowski socjalizm w całej krasie? Ciąg dalszy bolszewizmu? PiS rabuje majętnych Polaków tak, jak komuniści? PiS to neobolszewizm? ...... Żydzi i tak swoje wyłudzą od rządów RP w różnych formach finansowania, dokładnie tak, jak robią to do dziś?
Anonim2021.06.27 8:57
Zmiana KPA się wpisuje w program tzw. zrównoważonego rozwoju? ..... to dodatek innowacyjny J. Kaczyńskiego na drodze likwidacji własności Polaków?
Anonim2021.06.27 8:51
Szkodnicy spod Menory?
Filip2021.06.27 8:45
Politycy z PiS-u doprowadzili do wybudowania bloku C elektrowni w Ostrołęce za 1,5 mld zł, a po wybudowaniu obiekt jest rozbierany. Mateusz Morawiecki w uzgodnieniu z Jarosławem Kaczyńskim zmarnował 134 mln zł na wybory kopertowego bez podstawy prawnej. Politycy z PiS-u doprowadzili do ruiny stadniny w Janowie. Zbigniew Ziobro zmienił przepisy, żeby akt oskarżenia i dowody winy Daniela Obajtka wycofać z sądu. Daniel Obajtek nie potrafi udokumentować pochodzenia swojego majątku, a jest właścicielem lub współwłaścicielem 38 nieruchomości. Bartłomiej Misiewicz dokonał korupcyjnych przekrętów w MON-ie. Antoni Macierewicz dokonał zakupu samolotów dla VIP-ów bez przetargu i marnuje miliony na podkomisję smoleńską. Austriak Gerard Birgfellner zeznał w prokuraturze, że Jarosław Kaczyński wyłudził od niego łapówkę w kwocie 50 tys zł dla księdza Rafała Sawicza. Posiada świadków i dokument potwierdzający wypłatę powyższej kwoty w banku. Politycy z PiS-u w Wałbrzychu okradli PCK na kilka milionów i finansowali z tego swoje kampanie wyborcze. Łukasz Szumowski wydał miliony na respiratory, których nie ma i inie będzie. Andrzej Duda dokonał wielokrotnych deliktów konstytucyjnych, złamał art. 7, 10, 32, 42, 126, 144, 173, 178, 179, 180, 183, 187, 190, 193, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Politykom związanym z PiS-em wolno kraść i łamać Konstytucję, a czepiają się Sławomira Nowaka. We Frondzie nigdy nie przeczytałem artykułu o przekrętach polityków z PiS-u, albo o deliktach konstytucyjnych Andrzeja Dudy. Pisowskie media opanowały do perfekcji sztukę przekazywania przekłamanych i zmanipulowanych informacji, z przeznaczeniem dla mniej inteligentnych odbiorców. Jarosław Kaczyński doprowadził do zmarnowania miliardów z budżetu państwa, a zakończenie reprywatyzacji, za czym głosowała również opozycja, uważa za bohaterstwo.
JonB2021.06.27 16:01
Beda wisiec po obrocie.
Sebastian2021.06.28 10:21
Sztandarowy projekt energetyczny Prawa i Sprawiedliwości zanotował spektakularną klęskę. Węglowy pomnik PiS upada z hukiem. - Jeśli zostanę wybrany na prezydenta, to natychmiast będę rozmawiał z rządem o budowie elektrowni węglowej w Ostrołęce. Przerwanie tej inwestycji jest zbrodnią - mówił Andrzej Duda. Za jego kadencji i rządów PiS budowa została rozpoczęta i szybko zakończona. Przyniosła już miliard straty. Przed wyborami parlamentarnymi w tym samym roku prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas wizyty w Ostrołęce zapewniał, że jego partia doprowadzi do powstania elektrowni i przygotowuje pomysły, które pozwolą wydobywać węgiel w Polsce "także w sytuacji, w której ceny węgla są niewysokie", jeśli tylko zwycięży. Przy okazji pomylił węglowodory z węglowodanami.
Urszula2021.06.27 1:18
Za grosz nie wierzę naczelnikowi dr. Jarosławowi Kaczyńskiemu, że chce on bronić interesu Polski w sprawie roszczeń żydowskich!!! Przepchnięta nowelizacja to listek figowy!!!
Krakus2021.06.27 0:01
Może zanim Jarek, jako "właTca polski" zacznie sie wypowiadać, niech umyje włosy, żeby zlikwidować "kokosowe płatki" czyli łupież, winikający z zaniedbania, niech uleczy zęby, bo przynosi wstyd Polsce, zacznie dobierać odzież dokładnie do swojego rozmaiaru, a nie, żeby KURTKA sięgała mu butów, jak płaszcz (!), niech nauczy się, że o buty sie dba. A przede wszystkim ubiera sie buty tej samej pary. :D :D :D Niestety - demencja starcza (czasami Alzheimer) są nieubłani...
czekista2021.06.27 6:59
A moze cos bardziej merytorycznie? Kaczynski nie jest moim ulubionym politykiem, ale ty jestes takim najzwyklejszym zulem.
Prawda2021.06.26 19:58
Dlaczego Żydzi są ,,,tak Bezszczelni w 2 wojnie światowej --w Wermachcie słuzylo 160,000 tysięcy żYDÓW najwyższą rangą prawa reka Hitlera to ===Feldmarszałek ---Erhard Milch 0raz jak Ernest Blooch --Helmuth Wolberg==itd
Filip2021.06.27 8:57
W czasie II wojny światowej Wermachcie służyło ponad 400 tys Polaków pochodzących ze Śląska, Pomorza, Mazur, Wielkopolski. Generał Erich von dem Bach Zelewski, który zdławił powstanie warszawskie, miał rodziców Polaków. Matka z domu nazywała się Elżbieta Szymańska, a ojciec Jan Zelewski. W zdławieniu powstania warszawskiego brał udział jako dowódca RON-u Bronisław Kamiński, Polak urodzony w Smoleńsku. Byli jeszcze tacy Polacy jak Otto Skorzenny, Wanda Kalacińska - Klaff, Blanka Kaczorowska, Eugeniusz Świerczewski, Ludwik Kalkstein, Kazimierz Olchowik "Zawisza". Takie osoby były w każdym narodzie, okupowanym przez III Rzeszę.
ceramik2021.06.26 19:52
To jest przywódca Polski i mały Wielki Wojownik. Brawo Panie Jarku.
Na chuj ci jakaś kurwa żydowska Monika2021.06.26 19:28
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Monika2021.06.26 18:57
Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: www.cutt.ly/monika89
odp2021.06.26 17:28
„Kaczyński w 2009 zobowiązał się do zapłaty roszczeń żydowskich” – Prawo będzie przyjęte. Decyzja już zapadła. Nikt wpływowy w polskiej polityce nie będzie tego kwestionował. To jedynie kwestia czasu – miał powiedzieć Jarosław Kaczyński na tajnym spotkaniu z ówczesnym ambasadorem USA w Polsce Victorem Ashem.
mr.on2021.06.26 16:54
I jeszcze jedno. Teraz jest sezon wakacyjny , wirus taktownie odpuścił ... ale od jesieni powróci w jeszcze bardziej morderczej postaci . Alfa, beta , gamma i tak aż do omegi . A jak zabraknie liter to zaczną dodawać numery - np. Omega 1234 .Wtedy liczba ofiar i zwały trupów na ulicach przykryją dzisiejsze zgryzoty łącznie z żydowskimi żądaniami . Zatem aby przeciągnąć do jesieni - czwarta i kolejne fale już są przygotowane.
mr.on2021.06.26 16:48
Stosunki naszych Umiłowanych Przywódców z Braćmi Starszymi , Wielkim Bratem i Złotą Panią dzielą się na trzy etapy. Etap pierwszy - głębokim basem - NIE ODDAMY NAWET GUZIKA ! Etap drugi - altem - NO, MOŻEMY EWENTUALNIE TEMAT PRZEDYSKUTOWAĆ !! Etap trzeci - falsetem o okolicach górnego C - NO TO CZYJĄ DU-Ę MAMY WYCAŁOWAĆ PIERWSZĄ ???
Ala2021.06.26 17:31
Mam male nadzieje, ze rzad, który zamknął ludziom dostęp do lekarzy i leczenia na rok, zrobi coś pożytecznego w sprawie żądań żydowskich.
antoni.s2021.06.26 16:03
Hmm.. zgadzam się z kaczyńskim!!?, w morde kopany... albo się starzeję, albo to ten wirus mi w głowie namieszał.
Anonim2021.06.26 14:32
Reprywatyzacja, PiS i Marsjanie ....................... https://chart.neon24.pl/post/162476,reprywatyzacja-pis-i-marsjanie
Anonim2021.06.26 14:33
Zresztą, przecież nie trzeba zgadywać, MSZ III RP już pospieszył uspokoić swoich „izraelskich” opiekunów: „Zmienione przepisy będą dotyczyły jedynie postępowań administracyjnych, w tym reprywatyzacyjnych. NIE BĘDĄ miały one wpływu na postępowania cywilne, których celem jest uzyskanie ODSZKODOWANIA za odebrane bezprawnie mienie” – głosi komunikat resortu. A zatem nawet jeśli wprowadzane właśnie w kpa zmiany nie zostaną znów w popłochu i wstydzie uchylone, jak wcześniej nowelizacja ustawy o IPN - i tak nie zagrożą wiadomym roszczeniom.
Anonim2021.06.26 14:22
ciekawe czemu kaczor odgrzał tego kotleta ,w koncu od 2015 było trochu czasu na tę zabawe? stary cap znowu namiesza ,uda że sie 7ytkom postawił ,a i tak ogon pod siebie kwaczy na koniec schowa i wypłaci roszczenia,zwykłe odwrócenie uwagi
katolicka deratyzacja Polski2021.06.26 13:13
Korwin i Braun to rosyjscy agenci.
Anonim2021.06.26 13:23
Zawiadom polskie służby trzy literowe?
katolicka deratyzacja Polski2021.06.26 12:59
Niech zyje Pan Jaroslaw Kaczynski,przywodca Wolnej,Niepodleglej i Najjasniejszej Rzeczpospolitej.
Anonim2021.06.26 13:08
Tak się składa, że to bracia Kaczyńscy doprowadzili do tego, że Polska nie jest wolnym krajem? Wykonujemy polecenia niejakiej pani Angeli Merkel? Niemki? I co do tego, to nie można mieć żadnych wątpliwości? już nawet Froda o tym huczy? ..... Dopowiem, że pierwszy z braci Kaczyńskich podpisał sławetny Traktat, a drugi przekazał suwerenność Polski w ręce KE za pożyczkę? w imię tzw. praworządności? o zasobach własnych UE? I o tym też jest głośno na Frondzie?
katolicka deratyzacja Polski.2021.06.26 13:11
Jak widac,zydowska Konfederacja WOLI Rosje i Izrael.
Anonim2021.06.26 13:16
Pleciesz bzdury? nie wiem tylko, czy jest tak głupi, czy ci Żydzi za to płacą? za mowę nienawiści? za dzielenie Polaków?
Anonim2021.06.26 13:14
Drugim ssącym Polaków to są Żydzi? Co widać jak choćby wyżej? Przychodzą z wyciągniętą ręką do swoich? A swoi trzepią piórkami przed Polakami? Kreują się na mężów stanu?
Anonim2021.06.26 12:53
Kolejne jednoczenie elektoratu wkoło J. Kaczyńskiego - i PiS? A koalicja się sypie? Niezadowolenie rośnie?
katolicka deratyzacja Polski2021.06.26 12:56
Chasydzi z Konfederacji zawsze przeciw katolickiej Polsce.
Anonim2021.06.26 13:20
Szczególnie niejaki poseł Grzegorz Braum z Konfederacji, co zwraca się do ludzi od Szczęść Boże? A konfederaci stali przed kościołami i bronili je przed lewactwem?
katolicka deratyzacja Polski2021.06.26 12:45
W dlugiej wielotysiecznej historii Zydow nie bylo wiekszej milosci niz milosc Niemiec i calej kultury niemieckiej. Zydzi Niemcow kochaja i czcza. Niektorzy twierdza,ze nawet stu Hitlerow by tego nie zmienilo.
Anonim2021.06.26 12:49
"Niektorzy twierdza" - a którzy to tak twierdzą? źródła?
katolicka deratyzacja Polski2021.06.26 12:53
Jestes zydowskim glupkiem ,twierdzil to najwiekszy znawca polski Cywilizacji Zydowskiej,profesor Feliks Koneczny
Anonim2021.06.26 12:57
wskaż źródło? zacytuj treść w oryginale wypowiedzi Feliksa Konecznego?
katolicka deratyzacja Polski2021.06.26 13:02
Sam sobie znajdz ,,chasydzki analfabeto odpowiednik w Targumie.
Anonim2021.06.26 13:17
wyszło szydło z worka? nie dojść że kłamca, to i głupek?
katolicka deratyzacja Polski2021.06.26 12:41
Sojusznikiem niemieckich hitlerowcow byly Judenraty ,policja zydowska oraz zydowskie Gestapo.
Anonim2021.06.26 12:48
I co poprzez to chcesz powiedzieć? Konkluzja? Czy cię na to nie stać, i piszesz bo masz dostęp do klawiatury i internetu?
katolicka deratyzacja Polski2021.06.26 12:54
Czy wszyscy Zydzi sa tak glupi jak ty ?
Anonim2021.06.26 13:01
Nie umiem ci na to odpowiedzieć? Ale jestem wręcz pewny, że wszyscy są mądrzejsi od ciebie? Czytam twoje komentarze? Nie dość że obrażają, to przynoszą wstyd logicznemu myśleniu i wiedzy?
katolicka deratyzacja Polski2021.06.26 13:05
Chasydzi to ciemnota,zabobony i religijny rasizm typu nazistowskiego. Talmud to Konfederacja i legitymizacja ludobojstwa Palestynczykow i katolickich Polakow.
Anonim2021.06.26 13:58
stek bzdur?
PRAWDA2021.06.26 9:41
Anonim ======napisz co to jest ====Kapitalizm i coto jest Sosjalizm i jak postepują w Niemczech Kapitaliści -----NO NO NO bo podajesz bzdury urojone --
Prawda2021.06.26 9:34
Znowu spadnie === Kara Boża na Żydów za Chciwość i Chamstwo ==
Anonim2021.06.26 8:54
manipulator socjalista?
katolicka deratyzacja Polski2021.06.26 13:08
Chasydzka Konfederacja zawsze za Izraelem.
Anonim2021.06.26 8:27
Obecna zmian KPA to zamach na własność Polaków, zagraża interesom pokrzywdzonych przez bolszewizm Polaków, a nie Żydów z przedsiębiorstwa holokaust? Zmiana KPA uprawomocni bezprawie urzędnicze? to bolszewickie, ale i to obecne covidowe? Pisowski socjalizm w całej krasie? Ciąg dalszy bolszewizmu? PiS rabuje majętnych Polaków tak, jak komuniści? PiS to neobolszewizm? ...... Żydzi i tak swoje wyłudzą od rządów RP w różnych formach finansowania, dokładnie tak, jak robią to do dziś?
Anonim2021.06.26 8:32
Nie będzie takiej pozycji księgowej: Roszczenia żydowskie? I tu JK nie kłamie? Ale będą inne formy finansowania żydostwa? Podobnie jak do tej pory? emerytury? cmentarze? działki? budynki? dotacje? fundacje? i czego tam sobie Żyd nie wymyśli?
Anonim2021.06.26 8:38
Zmiana KPA się wpisuje w Wielki Reset? ..... Innowacja J. Kaczyńskiego?
JonB2021.06.26 6:16
To etap pierwszy : nie oddamy guzika !
Anonim2021.06.26 8:40
pierwszy etap, to niech opuszczą spodenki?
Jan Radziszewski2021.06.26 0:49
żydzi i Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
katolik2021.06.26 7:42
dobrze, ze przypominasz ludziom, że jest coś takiego jak masoni, którzy właśnie mordują Polaków pseudosczepionkami
katolicka deratyzacja Polski2021.06.26 13:10
Konfederacja razem z chasydami zawsze wierni glosowi Talmudu.
Ola2021.06.25 22:36
Prezes powiedział, że nie oddamy ani jednej pieluchy ,ani jednego guzika.
Mikołaj Kenski2021.06.25 21:39
tymczasem J.Kaczyński myśli jak u zjednoczyć znowu wszyskich nad głosowaniem 5- dla zwierząt; przecież on nie rozbija prawicy, inni rozbijają. On tylko jednoczy i o w najważniejszch sprawach! Przecież wszyscy po smierci wejdziemy w ucho kota jak podaje zestaw wierzeniowy prezesa Kaczńskiego
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.06.25 21:09
Rozpoczyna się odmawianie Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, Przy Krzyżu, możesz odmawiać sam , z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże.
Darek2021.06.25 19:14
Kalkenstein serio uważa Polaków za takich debili? Przegłosowali ustawę legazującą rabunek Polaków przez żydo-komunę i udaja że to niby przeciw Żydom. Może jeden Żyd się znajdzie którego ten bolszewicki rabunek mienia obejmie, a w 99,999% poszkodowanymi przez tą decyzję będą Polacy. Teatrzyk kukiełkowy z Izraelem - rzeczywistym mocodawcą Kaczyńskiego to dla jakich debili oni robią? Kto ma w to uwierzyć. Chyab nawet PiSowski elektorat nie jest tak głupi.
Anonim2021.06.25 19:10
Wstydz sie Kaczynski, klamiesz jak najety, nikt ci nie wierzy, stałeś sie zaklamanym dziadersem.Tusk podczas rzadow informowal cie o sytuacji gospodarczej, udawales ze nic nie wiesz.Klamaliscie, ze nie bedziecie likwidowac kopaln, niszczycie kulture jak finansowaliscie "klatwe" , niszczycie wsie, szpitale, usmierciliscie 75tys.Polakow, blokujac amantadyne, gnebicie kontrolami dr.Bodnara!!! Pozbyliscie Polske suwerennosci, zadnych reform ,zadluzyliscie Polske razem z PO, do niesplacalnosci dlugow. z 34tys.zl na osobe w 2020 do 38tys.zl /o w 2021r.Dług publiczy 1bilion 400 mld.zl.Nie uchwaliliscie ustawy w obronie gender i lgbt w sejmie. Puste slowa, obiecanki cacanki, Kłamców! Nigdy wiecej klamców i zdrajców.
ciekawy2021.06.25 18:37
Rząd jakoby stał na straży Polski tylko dlaczego realizuje wytyczne żydomasonerii w sprawie covida i eksperymentów medycznych i kontynuuje eksperymenty niemieckie?
cal.502021.06.25 16:23
W pysku kartofle zawsze mocne, a potem tylko ciche kwa-kwa. Znowu MOSSAD wyciągnie swoje "teczki" i ustawi PIC w szeregu .
odp2021.06.25 18:02
A co twoi wybrańcy dokonali dobrego w Polsce? Wyprzedali narodowy majątek za bezcen, a ludzi z torbami puścili. Czego bronisz kanalio? Prawa do zboczeń, czy rozszerzenia zakresu eksterminacji ludzkości poprzez prawo do uśmiercania osób powyżej 70 roku życia? Lewactwo jest zarazą tego świata.
Michał Jan2021.06.25 18:31
Cal nikogo nie broni tylko atakuje kontynuatorów postępowania tamtych.
cal.502021.06.25 18:58
odp kanalio - Piękny popis schizofrenii paranoidalnej. Dzisiaj takich biedaków jak ty można leczyć. Przy dobrze dobranych lekach są w stanie w miarę normalnie funkcjonować w społeczeństwie.
A co żyd w Polsce miał?2021.06.25 16:19
Generalnie mówiąc, GÓWNO! Niemal 100% żydów w Polsce oprócz drewnianych i kilku murowanych synagog mieli GÓWNO. Jakoś żyd nie ma majątkowych pretensji do Ukrainy, Białorusi, Litwy, tj. "majątków" żydów na terenach dawnej Polski. A jeżeli żyd coś miał to głównie tam. ...... "Majątki", z wyjątkiem było iluś tam lekarzy, prawników, wykładowców, więc skąd te miliardy? . . . . . Miał żydek szewc gdzieś w Kazimierzu drewnianą ruderę, po której śladu nie ma, ale cenę wyliczył na dzisiejsze miliony.
PRACOWNIK KOMITETU DS BEZPIECZENSTWA RP2021.06.25 17:07
Tereny Litwy ZAWSZE terenemi Litwy byly - Unia Polsko - Litewska nie oznaczala, ze ktoras ze stron zrzeka sie na rzecz strony drugiej swych ziem
PRACOWNIK KOMITETU DS. BEZPIECZENSTWA2021.06.25 17:09
to odnosnie do pana sformuowania "tereny dawnej Polski"
Böno2021.06.25 16:10
Polska powinna wypłacić Izraelowi odszkodowania. Bez tego nie mamy co marzyć o reparacjach ze strony Niemiec. Utrudnieniem w dyplomacji też polska homofobia. Najwyższy czas by homofobów przymusowo leczyć lub sterylizować. Potrzebne są zmiany w prawie.
odp2021.06.25 18:03
Ciebie lewaku już się nie da wyleczyć.
Anonim2021.06.25 16:08
No to teraz Biden na PiS napuści Putina
Anonim2021.06.25 16:21
I co, Putin odda mu wtedy rublach? Wulkanem dyplomacji to ty nie jesteś niestety.
robaczek świętojański2021.06.25 15:57
No to teraz będzie wysyp 150 latków żydowskiego pochodzenia z roszczeniami... Oj Biden, wsadziłeś kij w mrowisko odmrażając NS2, nie głupio ci teraz?
Brawo PiS!2021.06.25 15:53
I to się nazywa - polska racja stanu. Uczcie się totalne matoły.
Michał Jan2021.06.25 18:32
Przecież już się umawiają na rozmowy we Wiedniu, jak poprzednio, przy ustawie o IPN.
Niewdzięczny żyd!2021.06.25 15:43
Żyd, szczególnie ten, który korzystał z naszej polskiej idiotycznej gościnności, jest teraz największym wrogiem Polski i Polaków. Żydzi doskonale wiedzą, że bez Polski nie byłoby tego ich Wysraela, to Polska, dając im schronienie uratowała żydostwo od praktycznego nieistnienia. Nawet bez II WŚ. To w Polsce te szmondaki mieli swoją "Jerozolimę", swoje setki jesziw, to w Polsce swoje żydostwo zreformowali będąc pod wpływem katolicyzmu, to z Polski i z Polską pomocą ich rasistowski syjonizm nabrał realnych kształtów czego rezultatem było powstanie tego ich Wysraela. Żydzi nawet próbowali imitować polską szlachtę ubierając się jak oni. Do dzisiaj tak się "ubierają". Kupowali tytuły szlacheckie, głównie w pruskim zaborze. To w ich Knessecie do lat 60-tych pyskowali do siebie po polsku. Cała ich elita polityczna i wojskowa TO parchy z POLSKI. - - - - BEZ POLSKI państwo IZRAEL BY NIE POWSTAŁO!
robaczek2021.06.25 15:37
"Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili" .......................... kochane zakłamane katole ;] .............................. NO CI SIE WAM KUPY NIE TRZYMA ;] ......................... ale PANA I PLEBANA trza bronic ;]
Anonim2021.06.25 15:50
Larwo żerująca na ropiejącym wrzodzie lewactwa, wróć do swoich. Ludzi zdrowych zostaw w spokoju.
Karol2021.06.25 16:07
Jak chcesz koniecznie dobogacic zydowskie nasienie, to sprzedaj swoja chalupe i zaplac !!! Myslisz, ze jest twoja, to uwazaj, bo zydowiny poszperaja, przeplaca komu trzeba i okaze sie, ze stoi na zydowskiej dzialce !!! Gnido dworska !!
gracz2021.06.25 15:34
Czyli nic nowego, pierwszy etap "nie oddamy ani guzika". Co za nieszczęsne, żałosne błazny.
Anonim2021.06.25 15:37
żebyś wiedział,że błazny,on wszystko ten stary cap obieca,żeby tylko wybrać tę cwaną bandę opier..laczy i abnegatów
Anonimus2021.06.25 16:15
Spadac pejsiaki do izraela !
fdf2021.06.25 15:34
Kto płacił za obiad w Smoleńsku?
M.2021.06.25 15:29
Nareszcie właściwa decyzja. ! ! ! - aż nie mogę uwierzyć.
Anonim2021.06.25 15:21
a to nie twój brat zaczął swietować jakieś q-wa chanuuki? i latać z 7ytowskimberetem na łbie?? a duda co wyprawia?? ja ci kacza nie wierze ,łżesz jak zwykle poplątancu
Spierdalaj brudasie!2021.06.25 15:24
Szabes dzisiaj, pamiętaj abyś dzień święty święcił!
Anonim2021.06.25 15:39
poyeb?
Karol2021.06.25 16:18
A kim ty w ogole jestes, pajacu !!!
Anonim2021.06.25 18:05
śmieciem
bismarc2021.06.25 15:16
Żydzi opuścili swój kraj Polskę po II wojnie światowej jak i wymordowanie przez oprawców Niemieckich. Dla części zbiegów z USA PRL wypłacił adekwatne odszkodowania organizacjom Żydowskim w USA więc dlaczego chcą teraz ONI ograbić Nasz Kraj i to oni opuszczali Polskę zostawiając pogorzeliska Polakom. Żyd jest taki jaki każdy widzi czyli uważa iż prawda jest mojsza ale zapomniał że tu jest Polska, w której Was nie było przez ponad 70 lat lat , nie jesteście Polakami ale uciekinierami-Von!
Uwielbiam Kaczyńskiego2021.06.25 15:13
Nikt mnir nir przekoda, zę jakakolwiek inna partia jest lepsza od PiS.
Portofino2021.06.25 15:22
oczywiscie, masz racje.
Anonim2021.06.25 18:08
dwa debile
A co żyd w Polsce miał?2021.06.25 15:13
Generalnie mówiąc, GÓWNO! Niemal 100% żydów w Polsce oprócz drewnianych i kilku murowanych synagog mieli GÓWNO. Jakoś żyd nie ma majątkowych pretensji do Ukrainy, Białorusi, Litwy, tj. "majątków" żydów na terenach dawnej Polski. A jeżeli żyd coś miał to głównie tam. ...... "Majątki", z wyjątkiem było iluś tam lekarzy, prawników, wykładowców, więc skąd te miliardy? . . . . . Miał żydek szewc gdzieś w Kazimierzu drewnianą ruderę, po której śladu nie ma, ale cenę wyliczył na dzisiejsze miliony.
Portofino2021.06.25 15:09
PiS gwarantem, że żydzi nie puszczą nas w skarpetkach.
Michał Jan2021.06.25 18:34
...tylko w jednej skarpetce.
jula2021.06.25 15:06
Howgh.
matis892021.06.25 15:05
Możliwe że PIS już zapłacił Żydom miliardami za szczepionkowy szajs. Pomijając to że koncerny farmaceutyczne też są kierowane przez Żydów, Bill jest Żydem, Soros też.......Przypominam że Platforma Obywatelska ustami posłanki Pomaski zdemaskowała PIS że ten szczepionki dostaje za darmo więc nie są one własnością PISu tylko łaską Niemców. Więc może właśnie na to poszły miliardy niby wydane na szczepionki.
Wiw2021.06.25 15:19
It Ty też jesteś żydem z swoją pokrętną logiką
Karol2021.06.25 16:26
A ja ci mowie majtis, ze ty nie jestes calkiem debilem, ale co to zmieni, jak wszyscy widzieli twoje " zolte papiery. "
bednarski2021.06.25 15:04
bardzo sluszna ocena
robaczek2021.06.25 15:04
3,2,1. START .......................................... dajecie chrzescijanie!! ................... na nich!!! pokazcie jacy z was "dobrzy ludzie"
jula2021.06.25 15:07
Czy kolokwialnie można rzec: glista?
robaczek2021.06.25 15:36
"Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili" ;] ............................kochani zaklamani chrzescijanie ;] ........ wy macie policzek nadstawiac babcie;]