06.12.21, 12:29Fot. via: Pixabay

,,Równość’’ w Chicago. Dzieci zmuszane do korzystania ze wspólnych toalet

„Szkoły Publiczne w Chicago (Chicago Public Schools, CPS) ogłosiły, że będą wymagać od wszystkich szkół podlegających ich jurysdykcji umieszczenia znaków wyraźnie pozwalających uczniom i pracownikom na wybieranie męskich lub żeńskich toalet w oparciu o ich preferowaną tożsamość płciową lub ekspresję płciową w imię osiągnięcia sprawiedliwości płciowej” – pisze Calvin Freiburger na portalu „Life Site News”.

Nowe oznakowanie, obowiązujące od 1 grudnia w szkołach Chicago, ma tworzyć „niewykluczające środowisko” – słyszymy w krótkim filmie wideo CPS, które można oglądać m.in. na Twitterze. Prezentująca nowe regulacje Camie Pratt twierdzi w nagraniu, że jest to „niewiarygodnie ważny krok na rzecz zwiększenia sprawiedliwości płciowej dla wszystkich”. Dowiadujemy się także, że nowe oznakowanie „jasno da do zrozumienia, że wszystkie toalety są otwarte do użytkowania przez kogokolwiek, kto czuje się wygodnie”.

W wideo możemy oglądać też nowe oznakowanie. Na jednej z tabliczek widzimy np. taki oto napis: „Mężczyźni +: Ta toaleta ma zarówno pisuary, jak i kabiny. Wszyscy, którzy czują się komfortowo, mogą skorzystać z tej toalety”.  Oprócz tego mamy przykładowe tabliczki toalet „neutralnych płciowo” z „wielorakimi kabinami”, które „są otwarte dla użytkowników każdej płci”, i toalety „Kobiety +”. Całość nagrania ilustrują migawki z małymi dziećmi przechodzącymi obok toalety „neutralnej płciowo”.

Z nagranie CPS dowiadujemy się, że pracownicy będą wciąż mieli toalety tylko dla siebie. Jak zauważa Freiburger, Pratt, która jest odpowiedzialna za politykę „niedyskryminacyjną” w szkołach, nie wspomina, czy takie toalety dla jednej osoby będą również dostępne dla tych uczniów, którzy nie chcą dzielić toalety z osobami płci przeciwnej. Pani Pratt informuje także, że rejonowe „Biuro Ochrony (sic!) Uczniów” pracuje niezmordowanie nad „bardziej stałym oznakowaniem (...) łazienek”.

„Kto podejmuje te niedorzeczne decyzje? Kto zapewnia, by dziewczynki nie były napastowane lub zastraszane w tych kabinach? Gdzie moje dziecko może znaleźć prywatność, mając pewność, że żaden chłopiec nie będzie podglądać, gdy jest w kabinie?” – możemy przeczytać w mediach społecznościowych komentarz jednego z rodziców. „To krok wstecz, nie do zaakceptowania” – pisze inny rodzic.

„Super! Domyślam się, że nikt nie nauczył się niczego po seksualnej napaści, do której doszło w Wirginii z powodu podobnej polityki – napisał rodzic nawiązując do skandalu związanego z gwałtem w szkole w Wirginii. – Moje dziecko nigdy nie pójdzie do szkoły mającej taką politykę, która zagraża uczniom”. W Wirginii konflikt wokół polityki genderowej w szkołach publicznych doprowadził do zwycięstwa republikańskiego kandydata Glenna Youngkina w wyborach na gubernatora.

 

jjf/LifeSiteNews.com, dailywire.com

Komentarze

Anonim2021.12.31 3:05
tak samo prawaki płakały jak wprowadzana koedukację do szkół, po prostu prawaki to debile.
matis892021.12.6 15:36
A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Anonim2021.12.31 3:07
jak pisałeś do kelegów to przykro mi ale większość pisowców ledwo po Polski czyta więć pewnie nie zrozumieli.
matis892021.12.6 14:17
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Anonim2021.12.6 14:00
Oddzielne powinny być tylko dla kleruchów, żeby ich lepkie łapska nie swędziały.😁😁😁
Anonim2021.12.6 14:18
Coś ci zrobili? - idź z tym do psychiatry i na policję, albo odwrotnie.
Anonim2021.12.31 3:09
Tak gnoju, i byłem na policji te 20 lat temu to mnie wyśmiali tak samo jak ich sb'ccy koledzuyw kurii.
Anonim2021.12.6 13:05
W moim internacie kwestia neutralności płciowej polegała na tym, że łazienka dziewczyn była na samym końcu drugiego piętra, więc te mieszkające w pokojach na pierwszym chodziły się kąpać razem z chłopakami i o dziwo, żadnej niechcianej ciąży z tego nie było.
hehehe2021.12.6 13:37
Ale nie chodziły tam bo czuły się mężczyznami więc wszystko było ok :-)