23.05.19, 12:24(fot. screen)

Róża Thun publikuje spot z... Lechem Kaczyńskim

Róża Thun opublikowała w mediach społecznościowych spot, w którym wykorzystano nagranie ze śp. prezydentem Lechem Kaczyńskim.

– Unia to można powiedzieć wspaniała róża. To jeden z najbardziej udanych elementów w historii – mówił prezydent Kaczyński. Nagranie pochodzi z konferencji „Polska i Unia Europejska. Pięć lat po rozszerzeniu”. W momencie w którym padały słowa o róży, Lech Kaczyński zobaczył na sali Różę Thun i zaczął się śmiać.

– Chociaż róża jest wspaniała to zawsze ma kolce – dodał, na co sala zareagowała śmiechem.

- To były czasy. Z Leszkiem to można było się przynajmniej pośmiać – napisała europosłanka PO.

 


Komentarze

Donald2019.05.26 13:40
Róża Thun von G3nój,śmie3rdzielu co ty jeszcze tu szukasz?
lgtw2019.05.24 11:32
Kobiecina równie paskudna jak jej nazwisko.
PZPR2019.05.23 23:45
Rosa, du alte Deutsche Schlampe.
k.A.2019.05.23 20:54
Szanowni Internauci, już za kilka dni powinniśmy wszyscy zadecydować w jakim kraju chcemy żyć. Podejmując decyzje kogo upoważnimy do decydowania o naszych sprawach w europie przyjrzyjmy się kogo poszczególni kandydaci na posłów do parlamentu europejskiego będą reprezentować. Czy chcemy, żeby „polscy” europarlamentarzyści bronili interesów niemieckich, żydowskich, rosyjskich a może amerykańskich ?. Kto będzie bronił czyich interesów każdy kto ma telewizor, radio, dostęp do prasy i pamięta historię ostatnich trzydziestu lat sam sobie odpowie na to pytanie. Czy chcemy aby jacyś Niemcy, Francuzi, Belgowie, czy Rosjanie decydowali o tym co jest dobre dla Polski ?. Jeśli tego chcecie to jesteście piątą kolumną, albo idiotami. Głosujcie na każdą listę której politycy, Waszym zdaniem zadbają o Wasze interesy:Wiosna, Narodowcy, Kukiz’15 czy PiS. Każda decyzja będzie dobra. To, że ktoś kocha inaczej, jest narodowcem, bądź pisiorem, wcale nie znaczy, że jest szują. Przestrzegam tylko przed listą numer trzy (3), a to dlatego, że żyję dostatecznie długo aby wiedzieć czego można się spodziewać po kandydatach z tej listy. Pozwalam sobie jeszcze raz Was prosić o pokazanie kandydatom z trójki słynnego gestu Kozakiewicza. Lepiej zapobiegać złu, niż później żałować .
NaStosCzerwonąHitlerowskąSzmatęZHakenkrojcem2019.05.23 13:14
Czerwona flaga narodowych socjalistów niemieckich i flaga socjalistów sowieckiej żydokomuny niewiele się różniła. Niemieccy socjaliści mieli na czerwonej fladze swastykę a socjaliści sowieccy mieli sierp i młot.
NaStosCzerwonąHitlerowskąSzmatęZHakenkrojcem2019.05.23 12:56
TotalitarniPostkomuniściFarbująSięNaDemokratów, FolksdojczeFarbująSięNaPatriotów, SeksualniDewianci FarbująSięNaPedagogów, HomoseksualniPedofileBędąChronićDzieci . WitamyWŚwiecieAbsurduKoalicjiAntyEuropejskiej!!!
polak2019.05.23 12:51
kiedyś podczas wojny byli żydowscy i polscy szmalcowniki ---teraz jest ruza coś tam tylko tych szmalcowników likwidowali ludzie z AK a ona jest chwalona przez lewaków i zdrajców
XYZ2019.05.23 16:38
polak,rÓŻa,zapamiętaj!
na biłgorajską nutę 2019.05.23 12:48
przeznaczone dla wolnego rozpowszechniania Grzesiek koko Kaśka koko będzie sPOKO będzie sPOKOo Grzesiek Berlin Kaśka koko dojcze unia będzie sPOKO Wspólna armia sztab w Berlinie o tym myślą w POKO ...kwi....kwi....... { świnie? Grzesiek Berlin Kaśka koko dojcze unia będzie sPOKO Wspólny fiskus i waluta panuj nam niemiecka buta Grzesiek Berlin Kaśka koko dojcze unia będzie sPOKO Plan Bismarka sie nie ziścił dziś w natarciu socjaliści Hitler wielki socjalista przerwał misję,wizja prysła Dzisiaj wizja znów odżyła kanclerz Merkel ją wskrzesiła Putin z Merkel w dedeerze nawiązali przyjaźń szczerze Berlin Moskwa stare duo płynie euro nordstrim rurą Płynie euro Berlin Moskwa żeby krasna armia rosła Przy korycie socjaliści na ulicy islamiści Socjaliści wraz z gejemi dżihad mają za plecami Stare nowe duo wyborcze postkomuchy i folksdojcze
na biłgorajską nutę2019.05.23 12:46
Raz komuchy i folksdojcze ułapili zajca osmatrili podumali obcieli mu jajca tralalala tralalala laaala A ten zajec już bez jajec chciał zrobić karierę więc zapisał sie do Wiosny żeby być premierem. tralalala lalala lala W dawnych czasach żyła Ewa co strzelby nie miała Dwa miesiące w dinozaura kamieniem rzucała tralala lalala laaa la Pojechła w nowszych czasach Ewa do Berlina na dywanie było ślisko kierunek zgubiła tralallala tralala lalala Był raz wielki król Europy co siedział w Brukselce na swym tronie nie w koronie! w poniemieckim hełmie! Talalla lalaa tralalaa laaala W Pikelhaubie, uśmiechnięty przybył król Europy lud POddany na kolanach wylizał mu stopy tralalala tralala lala la Siedzi sobie król jewropy na tronie w Brukseli i łaskawie rządzi na sznurku Angeli tralalala tralalala laaala Rządzi unią król europy nuda mu doskwiera czasem złapie fuchę za kamerdynera tralalala tralalala laaala Od Brexitu boli głowa i rozsadza pałę jak już nie wyrabia to charatnie w gałę tralalala tralalala laaala Ciągle przez tego Kaczora król Europy w złości chciałby się uśmiechać gdyby nie szczękościsk tralalala tralalala laaala Stoi dumnie król z cysorzem pycha go rozpiera robi za lokaja żą klauna drunkera tralalala tralalala laaala Już niebawem biały osioł przyjdzie razem z królem nie będzie problemu kto jest rudym ciu.... tralalala tralalala laaala