11.08.20, 08:30

Rozkoszna dupa Lenina. Bolszewickie korzenie homorewolucji

Na początku lat siedemdziesiątych XX wieku we Francji ukazała się książka „Wielcy homoseksualiści” J.W. Sokołowa. W Związku Sowieckim krążyła ona jako wydanie samizdatowe (publikacja rozpowszechniana w Związku Radzieckim bez wiedzy i zezwolenia władz) zagrożone wieloletnim więzieniem dla każdego posiadacza. W książce tej jako jednym z najważniejszych „wielkich homoseksualistów” jest Lenin. Dopiero w 2010 roku książka została opublikowana. Od czasów, gdy Sokołow mógł dotrzeć do surowo wcześniej zakazanych dokumentów, zainteresowały go dokumenty osobiste działaczy tak zwanego „leninowskiego” naboru /zaciągu/, czyli elitarny rdzeń sowieckiego bolszewizmu. Zwrócił szczególną uwagę na tych działaczy, którzy zostali poddani represjom po śmierci Lenina. Udało mu się przejrzeć dokumenty niektórych i opublikować.

Sokołow na wstępie przypomniał oficjalną chronologię tamtych czasów, zebraną w szóstym wydaniu: „W.I. Lenin. Biografia” /1981/. Przeczytał m.in.:

8 lipca 1917. Allilujew i Stalin odprowadzili Lenina na stację Razliw, gdzie Lenin zamieszkał w drewutni robotnika N.A. Jemielianowa /to dla ukrycia Lenina przed władzami poszukującymi go jako przestępcę politycznego/. Ale obawiano się okolicznych letników – drobnomieszczańskiej społeczności. Jemielianow dzierżawił w odległości pięciu kilometrów od jeziora Razliw niewielką łąkę, dokąd przeprawił łódką Lenina i Zinowiewa do przygotowanego wcześniej szałasu przylegającego do stogu siana, gdzie znajdowała się „sypialnia dla dwóch”.

Tyle ten pozornie banalny w swej treści akapit z: „W.I. Lenin. Biografia”. Sokołow zadał sobie jednak intrygujące pytanie: skąd i dlaczego wziął się tam akurat Zinowiew? Czy naprawdę z obawy przed letnikami Lenin przeniósł się do tego szałasu – tej „sypialni dla dwóch”? Przecież letnicy latem znajdowali się wszędzie, po całych dniach włóczyli się w poszukiwaniu grzybów, tym samym i w pobliżu szałasu. Żyć zamkniętym w drewutni to z gruntu podejrzane. Żona lub synowa Jemielianowa codzienne przynosiły do szałasu posiłki dla dwóch ludzi. Lenin podgrzewał posiłki nad ogniskiem w kociołku, zatem ognisko czy jego dym mogły zwabić ciekawskich. Istnieje słynny obraz przedstawiający Lenina przy ognisku, czytającego notatki w świetle tego ogniska. Czytamy dalej w biografii: Lenin był nadzwyczajnie przeciążony pracą, pisał artykuły. To prawda – przyznawał Sokołow – Lenin w tym czasie napisał kilka artykułów, ale to mogło zabrać mu nie więcej jak 5-7 dni. Ale Lenin przebywał w tym szałasie do szóstego sierpnia! Dalej, przeczytał w tymże „W.I. Lenin. Biografia”:

Lenin odbywał przechadzki, leżał na słoneczku, wieczorami kąpał się w jeziorze Razliw, łowił ryby.

Taki harmonogram dnia oznaczał, że Lenin całkiem swobodnie, nie kryjąc się odpoczywał w czasie tego miesięcznego „przeciążenia pracą”. Stamtąd wyjechał do Finlandii. Sokołow zadał sobie kluczowe pytanie: – co w tej „sypialni dla dwóch” robił Zinowiew? Dlaczego w biografii Lenina pisze się o takich szczegółach, jak np. którą ulicą wtedy a wtedy szedł, przez jaki nasyp albo rów przechodził, a miesiąc wspólnego życia z Zinowiewem w „sypialni dla dwóch” znika z biografii.

Sokołow odkrył prawdę po dotarciu do osobistego archiwum Grigorija Zinowiewa, członka Politbiura KC WKP /b/, pierwszego sekretarza Leningradzkiego OBKOM-u partii. Znalazł tam m.in. list Lenina do Grigorija Zinowiewa z 1 lipca 1917 roku:

Grigorij!

Okoliczności tak się ułożyły, że muszę natychmiast zniknąć z Piotrogrodu. Nie mogę wyjechać daleko, sprawy nie pozwalają. Towarzysze proponują jedno miejsce, o którym mówią, że jest całkowicie bezpieczne. Ale samotność jest taka przygnębiająca, zwłaszcza teraz… Dołącz do mnie, a we dwójkę spędzimy cudowne dzionki z dala od wszystkiego… Jeśli możesz wyjechać do samotni ze mną, to szybko telefonuj – wydam rozkaz, żeby tam przygotowano wszystko na dwie osoby.

Chodziło o okolice tegoż jeziora Razliw i późniejszy sławny szałas. To właśnie tam stosunki Lenina i Zinowiewa znalazły miłosną oprawę. Spędzili tam w samotności dużo czasu, a skutki tych „zbliżeń” wprost zawróciły Zinowiewowi w głowie. We wrześniu pisze on z Piotrogrodu do Lenina przebywającego w Finlandii:

Kochany Wowa!

Nie uwierzysz, jak mi jest tutaj tęskno bez ciebie, jak mi ciebie brakuje i naszych pieszczot… Nie uwierzysz, ale nikogo nie tknąłem od tamtego czasu, kiedy wyjechałeś. Możesz być całkowicie pewien mojego uczucia do ciebie i mojej wierności. Uwierz, że ani mężczyzny, ani tym bardziej kobiety nie tknąłem i nie tknę. Tylko ty jesteś mi bliski… Przyjeżdżaj, nie obawiaj się, wszystko przygotuję jak najlepiej.

Lenin chyba nie odpowiedział na ten list, bo kochanek po upływie zaledwie tygodnia pisze następny:

Kochany Wowa!

Nie odpowiadasz mi, na pewno zapomniałeś swojego Herszela… Ja natomiast przygotowałem dla nas znakomity kącik. Będziemy mogli bywać tam kiedy tylko będziemy mieli ochotę. Jest to przepiękne mieszkanko, gdzie nam będzie dobrze i nikt nie będzie przeszkadzał naszej miłości. Będzie tak dobrze, jak przedtem. Wspominam, jakim szczęściem było dla mnie spotkanie z tobą. Pamiętasz, jeszcze w Genewie, jak musieliśmy się ukrywać przed tą kobietą…

Nikt nas nie zrozumie, naszego uczucia, naszego wzajemnego oddania… Przyjeżdżaj szybciej, czekam na ciebie, mój kwiatuszku! Twój Herszel.

Sokołow zadał sobie następne pytanie: Kim była „ta kobieta”, przed którą musieli się tak ukrywać w Genewie?

Tymczasem nastąpił przewrót z października 1917 roku. Lenin powrócił do Piotrogrodu. W tym czasie Zinowiew wyjechał do Moskwy, aby kierować krwawym utrwalaniem władzy żydochazarskiego „proletariatu”. Pisze stamtąd do Lenina:

Iljicz!

Wszystko co mi zleciłeś, wykonałem. A czego jeszcze nie zdążyłem, obowiązkowo wykonam… Tutaj jest bardzo ciężko i niełatwo, ale ożywia mnie myśl, że już za kilka dni zobaczę ciebie i uścisnę w swoich ramionach. Czy doglądasz naszego gniazdka? Nie przyprowadzasz do niego innych? Ja bardzo tutaj przeżywam i tylko nadzieja na twoją wierność mnie ogrzewa… Całuję cię w twoją marksistowską pupkę. Twój Herszel

Wowa!

Każdego razu, kiedy znajduję się daleko od ciebie, to bardzo cierpię. Przez cały czas wydaje mi się, że ja oto tutaj tęsknię za tobą, a ty właśnie w tej chwili zdradzasz mnie. Przecież jesteś rozwiązłym psotnikiem, ja to wiem…

Nie zawsze można wytrzymać, zwłaszcza w rozłące z ukochanym. Ale ja się trzymam i na nic sobie nie pozwalam. A u ciebie sytuacja jest wstrętna – trzeba zawsze być przy Nadi6. Rozumiem cię, wszystko rozumiem… I jak ciężko jest udawać przed otoczeniem, też rozumiem. Teraz przynajmniej jest nieco łatwiej – nie trzeba niczego przed nią już ukrywać. Nie tak jak wtedy, w Genewie, kiedy ona na początku nas przyłapała…

No tak, w Genewie zostali „przyłapani” przez „Nadię”. Później Lenin przyznał się jej do swoich figlów z Zinowiewem, a ona /Nadzieżda Krupska/ pogodziła się ze zboczeniem męża i już nie sprzeciwiała się burzliwemu rozwojowi romansu tych dwóch żydowskich zboczeńców.

W kolejnym liście pisanym już z frontu wojny domowej, Zinowiew pyta żartobliwie:

Wowa!

A czy nie zarosła twoja pupcia podczas naszej rozłąki? Czy przez ten czas nic się z nią nie stało?… Wkrótce przyjadę, jak tylko tutaj uporam się ze sprawami i zajmiemy się przeczyszczaniem twojego słodkiego tyłeczka.

Uradowany sukcesem militarnym i perspektywą spotkania z „pupcią” Lenina, „Herszelek” zatracił wszelką powściągliwość:

Wowa!

Ja wkrótce przyjadę i nie wypuszczę cię już więcej z moich objęć, cokolwiek by nie mówiła ta sekutnica! Wróg ucieka na całym froncie i sądzę, że więcej z tej strony nie zaatakują. Tak więc czekaj na mnie, spiesz się podmyć, bo ja wkrótce będę.

Jak zawsze w podobnych przypadkach, wiązało się to z zazdrością, zdradą. Dowiadujemy się o tym z listu Lenina do Zinowiewa, który przebywał wtedy na Kaukazie. Nie wiedzieć czemu Lenin pisze do niego po niemiecku. Możliwe, że bariera języka niemieckiego stanowić mogła ważną przeszkodę dla niepowołanych oczu.

Kochany Herszelu!

Ty absolutnie nie powinieneś obrażać się na mnie. Czuję, że ty z rozmysłem przedłużasz swój pobyt na Kaukazie, chociaż sytuacja zupełnie tego nie wymaga. Prawdopodobnie jesteś na mnie obrażony. Ale nie ma tu mojej winy. To tylko twoje głupie podejrzenia. Co do Lejby [?] i mnie, to było jedynie jeden raz i więcej się nie powtórzy. Czekam na ciebie i pogodzimy się w naszym cudownym gniazdku.

Pod listem podpis po rosyjsku: „Zawsze twój Wowa”. Przychodzi odpowiedź Zinowiewa, ale już z dalekiego Władywostoku:

Iljicz!

To zupełnie niegłupie podejrzenie dotyczące ciebie i Lejby. Każdy widział, jak krążyłeś wokół niego ostatnimi czasy. Na wszelki wypadek mam oczy i znam cię dostatecznie długo, żeby sądzić… Kto lepiej ode mnie wie, jak rozjarzą się twoje oczka na widok mężczyzny z tęgim narzędziem? Ty sam mówiłeś, że u mężczyzny niewielkiej postury są imponujące narzędzia… Przecież nie jestem ślepy i świetnie widziałem, że jesteś gotów zapomnieć o naszej miłości dla romansiku z Lejbą. Oczywiście, on jest teraz blisko ciebie i łatwo mu ciebie uwodzić. A może to ty jego uwiodłeś?

Kimże był ten „Lejba”? To najsłynniejszy „Lejba” tamtych czasów – Lejba „Trocki”! Był wtedy komisarzem „ludowym” armii i floty. Przez dłuższy czas Lenin i Trocki przebywali wtedy w Moskwie. List Zinowiewa ze wzmianką o „Lejbie” i przyznanie się Lenina, że było to „tylko jeden raz” nieomylnie wskazuje na Trockiego, który zajął miejsce Zinowiewa w łóżku Lenina, ale cała ta żydochazarska zgnilizna cuchnęła wspólnotą żydowskiej „familii”. Lenin czuł, że jego romans z Trockim będzie krótki i wkrótce Lew „Dawidowicz” porzuci go zauroczony jakąś kobietą, bowiem Trocki miał(podobno) większy „ciąg” do kobiet niż do mężczyzn – współtowarzyszy w walce o szczęście światowego proletariatu.

Lenin pisze kolejny list do Zinowiewa przebywającego znów na Kaukazie.

Herszel!

Nie gniewaj się na mnie. Masz rację, ja rzeczywiście nie wytrzymałem. Lejba jest takim brutalnym mężczyzną. On po prostu obsypuje mnie swoimi pieszczotami. A ja tak ich potrzebuję, zwłaszcza w tym okresie politycznych napięć. Jest mi bardzo trudno bez pieszczot, a ty wyjechałeś, nieszczęśniku! Tak i nie zdołałem wytrzymać. No, ale ty przecież wybaczysz mi tę maleńką słabość, Herszelu! Wróć, a przekonasz się, że jestem przepełniony miłością do ciebie. Twój maleńki Wowa.

Od tej chwili seksualne relacje między nimi zniknęły przynajmniej z korespondencji.

Ostatnim śladem zboczeń Lenina było kilka linijek napisanych przez Nadzieżdę Krupską do Zinowiewa latem 1922 roku, na dwa lata przed śmiercią Lenina:

Proszę was już więcej nie niepokoić mojego męża swoim molestowaniem i prośbami widzenia. Czas już, byście się i wy uspokoili. Ileż można z mojej strony cierpieć taką waszą bezczelność? Iljicz jest chory, wiecie o tym i nie ma potrzeby mówić wam, dorosłemu człowiekowi, że wasze szaleństwa tym razem mogą ostatecznie zniszczyć zdrowie Iljicza. Proszę was, abyście już więcej nie nakłaniali go do tego, do czego tak ochoczo zawsze podążał. Mam nadzieję, że zrozumiecie ten mój list. Jest on podyktowany troską o zdrowie mojego męża.

W końcu lat trzydziestych, po aresztowaniu i egzekucji Zinowiewa, ich miłosne listy wpadły w łapy NKWD i niewątpliwie zostały przekazane Stalinowi w trakcie zbierania „haków” na Zinowiewa i Trockiego. Dlaczego Stalin nie decydował się na zniszczenie tych haków? Odpowiedź nasuwa się sama.

Źródło:

„Wielcy homoseksualiści” J.W. Sokołowa

Komentarze

paweł2020.08.12 12:28
Popłakałem się ze śmiechu. Dziękuję za ten artykuł.
tulipan2020.08.12 11:41
Kon go kopal pies go j........l nikt biedaka nie pogrzebal , wiatr mu nawial lisci kupe spij na Kremlu ch.......j ci w d......e.
Jan Radziszewski2020.08.12 9:35
(*Darwin a Marks) K. Darwin to Żyd Talmudysta, podobnie jak K. Marx - Mojżesz Mordachai Marx Levi, który mówił: moim celem - „Jest zdetronizować Boga i zniszczyć kapitalizm” zadedykował nawet K. Darwinowi swoją książkę „Das Kapital – kritik der politischen Oekonomie” „Karolowi Darwinowi – Od szczerego wielbiciela Karl Marx 1873” K Darwin był podobnie jak Hitler także rasistą – wierzył także w hodowanie, dlatego ożenił się z kuzynką, Chciał bowiem rodzić lepsze dzieci. Miał ich dziesięcioro. Mary zmarła krótko po urodzeniu, Anna w wieku 10 lat Robert po 19 miesiącach. Henrietta przeżyła ciężki załamanie nerwowe w wieku 15 lat. Trzech synów chorowało tak często, że Darwin uważał ich za pół-inwalidów. (Ian Taylor: In the Minds of Men, s 127) Jak w jakimś kraju, władze nad nim obejmą. Przejmą w wyniku zamachu stanu - rewolucji komuniści, to nie uczą na początku komunizmu, tylko zaczynają od indoktrynacji „Ateizmem przyrody” tj. uczą Ewolucjonizmu Darwina a dopiero potem na tej podbudowie, na tym fundamencie dopiero wówczas, uczą tej podobnie zwodniczej idei komunizmu. K Marks stracił wiarę studiując filozofię. W trakcie studiów prof. odciągnął go Boga i przeciągnął na nauczanie ewolucji, niszcząc całą dotychczasową jego filozofię życiową. Dlatego też oparł całą swoją ideę komunizmu na doktrynie K. Darwina. Miał sześcioro dzieci; troje z głodu zmarło w niemowlęctwie, dwoje popełniło samobójstwo, a gdy zmarł w 1883, tylko 6 osób było na jego pogrzebie. (Des Griffin: Fourth Reich of the Rich) - +++ Dlatego zamordowany pastor amerykański Martin Luter powiedział; „Obawiam się, że szkoły okażą się wielkimi bramami do piekła, chyba, że będziemy wyjaśniać Pismo św. i wyryjemy je w sercach młodych ludzi. Nikomu nie radzę posyłać tam, gdzie Pismo św. - Nie jest nadrzędne. Każda instytucja, w której ludzie nie są mocno zajęci Słowem Bożym, musi ulec zepsuciu.”
Rick Sanchez2020.08.12 8:27
To wszystko wygląda jak kiepskiej jakości fanfik typowej yaoistki
Jan Radziszewski2020.08.12 7:23
(*Darwin a Marks) K. Darwin to Żyd Talmudysta, podobnie jak K. Marx - Mojżesz Mordachai Marx Levi, który mówił: moim celem - „Jest zdetronizować Boga i zniszczyć kapitalizm” zadedykował nawet K. Darwinowi swoją książkę „Das Kapital – kritik der politischen Oekonomie” „Karolowi Darwinowi – Od szczerego wielbiciela Karl Marx 1873” K Darwin był podobnie jak Hitler także rasistą – wierzył także w hodowanie, dlatego ożenił się z kuzynką, Chciał bowiem rodzić lepsze dzieci. Miał ich dziesięcioro. Mary zmarła krótko po urodzeniu, Anna w wieku 10 lat Robert po 19 miesiącach. Henrietta przeżyła ciężki załamanie nerwowe w wieku 15 lat. Trzech synów chorowało tak często, że Darwin uważał ich za pół-inwalidów. (Ian Taylor: In the Minds of Men, s 127) Jak w jakimś kraju, władze nad nim obejmą. Przejmą w wyniku zamachu stanu - rewolucji komuniści, to nie uczą na początku komunizmu, tylko zaczynają od indoktrynacji „Ateizmem przyrody” tj. uczą Ewolucjonizmu Darwina a dopiero potem na tej podbudowie, na tym fundamencie dopiero wówczas, uczą tej podobnie zwodniczej idei komunizmu. K Marks stracił wiarę studiując filozofię. W trakcie studiów prof. odciągnął go Boga i przeciągnął na nauczanie ewolucji, niszcząc całą dotychczasową jego filozofię życiową. Dlatego też oparł całą swoją ideę komunizmu na doktrynie K. Darwina. Miał sześcioro dzieci; troje z głodu zmarło w niemowlęctwie, dwoje popełniło samobójstwo, a gdy zmarł w 1883, tylko 6 osób było na jego pogrzebie. (Des Griffin: Fourth Reich of the Rich) - Dlatego zamordowany pastor amerykański Martin Luter powiedział; „Obawiam się, że szkoły okażą się wielkimi bramami do piekła, chyba, że będziemy wyjaśniać Pismo św. i wyryjemy je w sercach młodych ludzi. Nikomu nie radzę posyłać tam, gdzie Pismo św. - Nie jest nadrzędne. Każda instytucja, w której ludzie nie są mocno zajęci Słowem Bożym, musi ulec zepsuciu.”
Ale to tez krypto gej2020.08.12 5:07
Największy im fanem Lenina i zStalina jest sk syn z Żoliborzw
PO to samo zło !2020.08.12 11:29
Kanalie są wśród Polaków .
Na stronie PCh24.pl2020.08.11 20:12
ciekawy i demaskujący zło film o ideologii LGBT pt." Ich prawdziwe cele " .
psychiatra2020.08.11 20:06
Należy wiązać dewiacje z innymi zaburzeniami psychicznymi !! Tu też - w wypadku Lenina i komunistów - widać to współistnienie .
Szybka Randka2020.08.11 20:04
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
Anonim2020.08.11 18:45
Wie ktoś kto jest ów J.W. Sokołow? Gdzieś czytałem, że to dr. Skłow...
gumowa kaczka2020.08.11 18:42
godzina bez tematu o LGBT jest stracona ,przecież ich jest tylko 2-5 proc i raczej nie przybędzie Nie pisać,nie będzie tematu ,wymyślcie coś nowego
Precz z 🌈 zarazą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2020.08.11 18:20
A jednak hasło "Żydy i pedały" ma jakieś uzasadnienie w faktach historycznych.
konara2020.08.11 17:33
spojrzałam na tę Margot...widać że porusza się i zachowuje jak kobieta...żeby tak zbeszcześcić człowieka to woła o pomstę do pustego jak zwykle nieba
Jerzy2020.08.11 17:31
Kto chce, niech wierzy. Ale Fronda w sprawach odnoszacych sie do LGBT i ruchu komunistycznego ma dla mnie wiarygodnosc rowna ZERO.
Żydy i pedały2020.08.11 18:26
Twój idol Lenin z hukiem zleciał z piedestału w swym Mauzoleum? Cóż, przykre fakty bolą...
Japa2020.08.11 21:29
A jak pisze o tej warszawskiej dziewicy z jajami , to też kłamie ?
hejlo2020.08.11 23:15
Jerzy!...Przeczysz sobie! ..To po co czytasz, jak to ma wartośc zerową??? Pewnie i ty tyle samo jesteś wart!??... Swój swego znalazł! Prawda??? hahaha....
bolsza2020.08.11 16:59
Leniuch wiecznie żywy!
Michał Jan2020.08.11 16:48
Należy albo wykazać związek między domniemanym homoseksualizmem Lenina a jego chorymi teoriami społecznymi, albo dać sobie spokój z tego typu enuncjacjami. Komu by przeszkadzał jego homoseksualizm, gdyby nie zmienił Rosji w nowe jądro ciemności?
M.2020.08.11 16:31
O J. Kaczyñskim, posrednim mordercy brata i 95 innych osob oraz Macierewiczu tez bedzie sie w ten sposób pisac za kilkadziesiat lat. PRawda wyjdzie na jaw. Z bogiem, frondoszczurki.
stop wyznawcom LGBT !!2020.08.11 20:04
Nie podniecaj się przedwcześnie !
Japa2020.08.11 21:33
O śiwięty " M" a za Katyń kogo beatyfikujesz . A za Łączkę , a za Wołyń , A za Obławę ....
adrem2020.08.11 16:25
wiecie co to ponerologia polityczna ? to teoria twierdząca że im większa władza tym większa psychopatologia, jednym słowem rządzą nami zboki i wywłoki moralne
Mam2020.08.11 15:58
Powyższy tekst jest skopiowany z komentarza autorstwa kula lis 69 z 2017 roku (słowo w słowo) ze strony https://talbot-nowyekran-pl.neon24.pl/post/137072,lenin-pozyteczny-idiota J.W. Sokołow funkcjonuje praktycznie tylko w polskich prawicowych mediach, nigdzie nie można odnaleźć nawet francuskiego tytułu jego książki. Historia pojawienia się J.W. Sokołowa w polskim i rosyjskim Internecie była już opisana tutaj https://polishynell.wordpress.com/2020/02/08/czy-lenin-byl-gejem/
Mam2020.08.11 16:02
No i oczywiście książka "Wielcy homoseksualiści" nie istnieje, więc samo podawanie jej za źródło jest kłamstwem
salamandra2020.08.11 16:45
Nie rozśmieszaj ludzi tym linkiem bo to żadne wiarygodne źródło.
Felek2020.08.11 15:32
W PiS też jest wielu gejów, tylko się nie ujawniają bo by ich wydalili z partii. Tak jak z tych z rodowodem sowieckim. W miejscu gdzie się wychowywałem od razu było wiadomo kto jest gejem a kto nie i nikt z tego wielkiej draki nie robił.
Łukasz2020.08.11 15:26
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD NIC INNEGO NIE DA SIE NA TO ODPOWIEDZIEĆ. Banda zacofanych imbecyli.
Jan Radziszewski2020.08.11 15:20
żydzie - wiesz dobrze że geje są siedliskiem chorób szczególnie tych chorób wenerycznych i dlatego twój geroj żyd Lenin nabawił się tego choróbska zwanego Kiłą syfilisem tak iż szare komórki w głowie zamieniły się mu w zielonuj galaretu i to samo gieroju zwanym zboczonym tj "gey " z tobą budiet !
Anonim2020.08.11 15:16
Jak nisko trzeba upaść, żeby napisać takie wypociny na podstawie publikacji sprzed 100 lat i przełożyć je na czasy współczesne.
Jaro2020.08.11 15:24
Lubię takich pseudointelektualistów jak Anonim, od razu widać, że są synonimem idioty. Za trudny tekst, nie ogarnął intelektualnie. Jak nisko trzeba upaść w głupocie własnej.
Jan Radziszewski2020.08.11 15:26
a wiesz dlaczego mózg tego geniusza Debilizmu Marksistowskiego nie eksponują w Muzeum Lenina ano niet w nim tzw szarych komórek bo syfilis tj Kiła zamieniła na Zielonuj galaretu co was debile tj. gey czeka !!
salamandra2020.08.11 16:06
Tak Lenina nie było, Zinowiewa nie było, Krupskiej nie było, rewolucji nie było, komunizmu nie było to wszystko wymyślił PIS a LGBT powstało z nadmiaru CO2 w atmosferze.
Anonim2020.08.11 15:15
Takich bredi dawno nie czytalem. Mistrzostwo debilzmu.
Lenin to,2020.08.11 15:04
zboczeniec o krwawych rękach.
katolik2020.08.11 14:59
https://www.pch24.pl/ich-prawdziwe-cele
Biden, zgred-gensek partii Demokratycznej.2020.08.11 14:32
J. Biden jest w polityce od ponad 50 lat i jak każdy polityk z takim stażem to jest "corrupted scum". W jego letniej rezydencji w New Jersey lokalny ksiądz odmówił mu komunii, Biden jest takim katolikiem, takim wierzącym jak Putin jest demokratą. Rządził z Obamą 8 lat i zamiast być łącznikiem pomiędzy "colored folks and white majority" - zantagonizował te dwie grupy jak nigdy przedtem w historii USA. Dzisiaj są tego rezultaty. Black Lives Matter, podobnie jak Antifa jest organizacją kryminalną, terrorystyczną. Czarnym nie przeszkadza, że codziennie czarni mordują innych czarnych tuzinami - dzień w dzień. Tylko sami udowadniają, że Black Lives Ain't Worth Shit! To za jego kadencji Hillary the Bitch razem z Łagrowem-Mołotowem nacisnęli sobie guzik "reset". Ale nie tylko tu chodzi o politykę zagraniczną, gospodarczą, ale głównie o U.S. Supreme Court, o nominacje do tego sądu i do sądow federalnych w całym USA. Bo to sądy decydują jaką droga pvjdzie USA. ---------- Kto wygra? Będzie to m.in. zależało kogo sobie Biden wybierze na "Veep".
Szybka Randka2020.08.11 14:26
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.lexlale.com.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
samotny Jarek potrzebuje Fiata2020.08.11 15:28
Czasem znajdziesz sasiadke. A czasem pewnego szeregowego posla Jaroslawa co z kotem zyje :D
Anonim2020.08.11 13:54
„Wielcy homoseksualiści". Nie tylko Lenin nim był, kulawy z Żoliborza też do nich należy. Hahahahaha
ale ten z ZOLIBORZA jest mały ;]2020.08.11 13:58
maluteńki ;]
Łagodny2020.08.11 13:39
Zadano Mi kiedyś pytanie: dlaczego masz w pogardzie Homo nie pewnych? Odpowiedziałem : Mnie jest obojętne do które dziurki wkładają ptaszka ,lub baby ozór. Mnie Doprowadza do szalu afiszowanie się,marsze ,PRÓBY ADOPCJI DZIECI ,ŚLUBY ,itd.
ladychapel2020.08.11 14:24
Wykształcenie niepełne podstawowe...
och nie2020.08.11 15:22
uwaga wszyscy, ten internauta dostal SZALU przy komputerze! niech ktos go powstrzyma zanim powiesi sie na kablu od myszki!
Mirek2020.08.11 13:36
Lenin , Trocki , Zinowjew ....pedały żydowskie . Z tego wynika że pedalstwo wzięło się od komuny .
ladychapel2020.08.11 14:24
W ST juz bylo
Anonim2020.08.11 14:35
Miruś, "...pedały żydowskie", więc powiedz, co mam sądzić o 12 Apostołach i ich wielkim Mistrzu ?????????
rychu2020.08.11 15:29
pedał tego nie zrozumie wiec nie sadz
Do anonima2020.08.11 15:34
Jestem pederasta i się tego wstydzę 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈😚🤣 A chu.j ci w dziąsło! bu hahaha 🤣🤣
robaczek2020.08.11 13:14
bardzo chrzescijanski ten artykuł . ZGNILIZNĄ DAJE JUZ OD TUTULU. co sie z wami katolicy podzialo?????????? WSTYD!!!! JPII sie w grobie przewraca.
***2020.08.11 14:21
...stary, durny, obleśny dziadu.
oooo znowu chrzescijanin ;]2020.08.11 14:55
śliczny obraz budujecie!!!
Do parufki z Kaliningradu,2020.08.11 15:35
Jestem pederasta i się tego nie wstydzę 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈😚🤣 A chu.j ci w dziąsło! bu hahaha 🤣🤣
i znowu chrzescijanin ;]2020.08.12 7:33
dzień dobry Panu dziadku zaplutemu ;]
***2020.08.11 17:43
Ty też obrażasz się na rzeczywistość?
Hetero2020.08.11 15:32
No coz mam powiedziec. Byc moze panowie z Frondy lubia rozkoszne meskie dupcie. Patrzac na ich fascynacje homoseksualizmem to nawet bym sie nie zdziwil... Ja tam dla odmiany wole na kobitki popatrzec, ale co komu w du...szy gra :D
xD2020.08.11 12:46
katolickie fantazje o leninie. jesteście obrzydliwi, towarzysze xD
***2020.08.11 14:23
Jeszcze masz czelność zaprzeczać?
Jan Radziszewski2020.08.11 15:18
wiesz dobrze że geje są siedliskiem chorób szczególnie tych chorób wenerycznych i dlatego twój geroj Lenin nabawił się tego choróbska zwanego Kiłą syfilisem tak iż szare komórki w głowie zamieniły się w zielonuj galaretu i to samo gieroju zwanym zboczonym tj "gey " z tobą budiet !
Zbigniew Z.2020.08.11 12:43
Kurde ktoś znowu wykradł nasze listy. Jarek będzie niepocieszony
Zbysiu,2020.08.11 15:35
😚🤣 A chu.j ci w dziąsło! bu hahaha 🤣🤣
Olej2020.08.11 12:36
….elitarny rdzeń sowieckiego bolszewizmu…. Drżyjcie ludzie gdy ten rdzeń was zajdzie od tyłu z rewolucyjnym zapałem, i wjedzie z impetem rewolucji, jak parowóz dziejów. Już teraz nie jest tak elitarny gdyż się rozpełzł był po całym świecie. Rozkoszą bolszewicką tak chętnie rozprowadzaną wśród elit i ludu. Lud uwierzył w tę rozkosz i ją ochoczo przyjął do swojego kanonu bytowania. Przekraczanie granic rozumu i wszelkich niemożności. Zaczekajmy jak kiedyś któregoś razu na wizji pokaże się jegomość wyglądający z własnej d…..y. Powiedzą niemożliwe ! A gdzież tam, możliwe, w kraju postępowego leninizmu i materializmu, jak najbardziej możliwe, a nawet konieczne ! Każdy powinien raz spróbować jak to jest wyjrzeć z własnej d…..y Gdy raz spróbuje, nie będzie chciał wyjść z powrotem. Narodzi się nowa moda, myśl, rytuał, obowiązek. Kanon sztuki abstra, obsra – kcyjnej, tzw, kałoizm dialektyczno społeczny z wglądem przez własne ja.
Cenisz dobre dziennikarstwo?2020.08.11 12:09
Pani Marysia czy Bodakowski?
Czytar2020.08.11 10:40
Jeszcze raz napiszę: Należy walczyć, by osoby #LGBT w Polsce posiadały imunitet, jaki mają np. posłowie. tak by byle policjant na ulicy niemógł zaaresztować osoby LGBT. To powinno być naszym celem, to trzeba wy móc na rządzących.Takie prawo na m się poprostu należy. #LGBTtoludzie Uważam dodatkowo, że osoby #LGBT powinny być zwolnione z płacenia podatków, mieć darmowe loty na terenie UE, zniżkę 95% na I klasę PKP i nieodpłatne karnety do kin oraz teatrów. O możliwości przechodzenia na czerwonym świetle nawet nie wspominam, bo to naturalne. #LGBTtoLudzie
lidia2020.08.11 12:15
LGBTtoLudzie- no jasne o instynktach pierwotnych z kamienia łupanego,mało się różniący od małpy,zboczeńcy,degeneraci ale wyglądzie pewnie że podobni do ludzi .Jeno powinni być leczeni ,a za rozróby do paki i wysoka grzywna na cele społeczne. Nie ma kary nie ma miary i zachowują się jak dzicz.
jula2020.08.11 10:32
No nie ma jak materiały źródłowe, nie wiedziałam, ale prawda jak oliwa. Byłoby zabawne gdyby nie mordy i eksterminacja narodów, rzezie i wojny.
TwojaStara2020.08.11 10:22
Rozkoszna dvpa Jarosława. Kryptohomosekualizm w Zjednoczonej Prawicy ;)
Lewackiej Gangreny Brunatny Tylec2020.08.11 10:34
twojastara też dawała herszelkowi?
Anonim2020.08.11 14:26
Korzenie kuternogi wywodzą się od Chazarów z Odessy. !!!!!!!!!!!!!!
...2020.08.11 10:19
Dziwię się że jeszcze tęczowi nie urządzają pielgrzymek do mumii Lenina.
Anonim2020.08.11 13:58
Będą urządzali pielgrzymki do grobu kuternogi z Żoliborza. Lenin to nie nasz, nie swój.
fiku-miku2020.08.11 10:17
To w Warszawie rzecz się działa – część lewicy zwariowała. Na balkonie ul. Nowy Świat, objawił się lewactwa kwiat. Ni to małpa, ni to człek I trudno określić wiek. Sweterek w komuny barwie, która winna skończyć marnie. Zawiesił niby-tęczy znak – u gejów wszystko na opak. Kucnął se na balustradzie I jęzor na brodzie kładzie. Genitalia sobie trzepie, a czasami nawet klepie. Pomna przygód „człeka-Mucha”, policja do domu puka. Ratuje życie człowieka – lewactwo tylko na to czeka. Podnosi larum, skandali, pluje, na policję wali. Jak stąd płynie nauka? Nie ratuj lewackiego zbóka.
Anonim2020.08.11 14:42
fiku-miku, toż to był prowokator PiSuarski, nic ci to nie mówi, to jednak podstawiony PiSowski kwiat. Hahahahahaha
wa2020.08.11 15:42
Jakze cudowny wierszyk, pewnie dostales wzwodu podczas pisania ?
MT(*)2020.08.11 10:09
Obrzydlistwo ! Taka patologia mogła stworzyć jedynie totalitarne ludobójstwo. Nie wolno pozostać biernym na jakiekolwiek kolejne - tym razem znów lewackie ale już o odcieniu tęczowym - eksperymenty na naszej cywilizacji. Znowu skończy się milionami ofiar.
Kik2020.08.11 9:55
Przesadziliście. Za chwilę zwrócę moje, zjedzone właśnie, śniadanie w pracy.
lewacka tęczowa lewatywa2020.08.11 10:35
z czym przesadzili?
Kik2020.08.11 12:25
Trochę mi się ulało (dosłownie) przy tym: "Wowa! A czy nie zarosła twoja pupcia podczas naszej rozłąki? Czy przez ten czas nic się z nią nie stało?… Wkrótce przyjadę, jak tylko tutaj uporam się ze sprawami i zajmiemy się przeczyszczaniem twojego słodkiego tyłeczka." Ale to tylko moje subiektywne odczucie.
Jahu2020.08.11 9:47
Nie da się ukryć Lenin niejednokrotnie dał .upy😆😆😆
Koroner2020.08.11 9:44
W dzisiejszym polskim Episkopacie taki Lenin zrobiłby nielichą karierę! Przez łózko.
ZERRO2020.08.11 9:34
"Ideologię LGBT" nie tworzy lewica lecz : abp.Jędraszewski, ks. Oko i inni im podobni oderwani od rzeczywistości.
Jan Radziszewski2020.08.12 4:14
jesteś faktycznie zero tzn zero Inteligentnego myślenia jednym słowem debil durak, bo jak można żydzie oskarżać przewrotnie katolika o żydowskie zboczone inklinacje tj dzieła diabelskich miłośników cezara /J 19,15/ żydów
pytajnik2020.08.11 9:11
Gdzie można znaleźć we Frondzie informacje o realizacji listu pasterskiego Episkopatu Polski: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Gdzie znaleźć te ośrodki w poszczególnych parafiach/diecezjach? Jak wzrosła ich skuteczność? Gdzie osoby z problemami w ukierunkowaniu seksualności i ich rodziny mogą znaleźć pomoc w prawidłowej integracji do życia w rodzinie szkole/pracy i innych wspólnotach? Kto wymierzy karę odpowiedzialnym za brak tej pomocy?
Obłuda PiS!2020.08.11 9:10
Projekt PADa o zablokowaniu tęczowej rewolucji wśrod dzieci wycofany!!!https://www.youtube.com/watch?v=W5UMBHOukjQ
Kozojebcy to w większości zboki2020.08.11 8:50
Tak jest wieków
;] POCZYTAJ LEPIEJ O PL ;]2020.08.11 8:56
PEDOFILIA TO NASZ PROBLEM OD WIEKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W PL JESZCZ Z ZOOFILIA BYL PROBLEM.. GŁOWNIE W POWIATACH!!!! ;] przypadek??? nie sądze!! ;]
rychu2020.08.11 8:49
A gudłaj o lawedowej mafi stworzonej przez ub chyba brałes w tym udział napisz o lawendowej mafi rabinow
HAHAHA faszysci ;]2020.08.11 8:46
A POZNIEJ SIE DZIWICIE ZE KATOLI DO FASZYSTOW POROWNUJA :] piekny obrz zpodlenia polskiecgo chrzescijanina !!!!!! ZGNILIZNA MORALNA KU CHWALE PARTII!!!!!!! JEDNA PARTIA..................................... JEDEN WODZ..................................... JEDNA IDEOLOGIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . brwo pato-kato-faszysci z PIS !!!!! dumni!!??
Katole to nie chcrześcijanie2020.08.11 9:37
-
tęczowy wesoły ormowiec2020.08.11 10:36
lewacy to nie ludzie
duduś2020.08.11 15:15
Pisdzielcy to barany
Pro Live2020.08.11 8:39
Zapomnieliście o całej "Lawendowej Mafii" Czy wysocy funkcjonariusze KK, mają wpływ na powstanie Ideologii, czy też są ponad to?
Jan Radziszewski2020.08.11 20:11
co chcesz dołączyć do Sekielskiego zdechnąć również 10.10.2020 r