15.04.21, 21:13fot. yt/android.com.pl

Rumunia blokuje Huawei i technologię 5G z Chin

Jak poinformowała agencja Reutera, rząd Rumunii w czwartek zatwierdził projekt ustawy pozbawiającej Chiny i koncern Huawei dostępu do sieci 5G w tym kraju. Projekt ten jest wspierany i popierany przez Stany Zjednoczone.

- "Rząd właśnie zatwierdził projekt ustawy o pierwszorzędnym znaczeniu dla Rumunii, przypieczętowującej memorandum z 2019 r., które podpisano w Waszyngtonie. Oznacza to, że Chiny oraz Huawei zostaną wyłączone z jakiegokolwiek partnerstwa z państwem rumuńskim dotyczącego sieci 5G" - powiedział w rozmowie z agencją Reutersa Pavel Popescu, autor projektu tej ustawy.

Z uwagi na bardzo bliskie powiązania koncernu Huawei z chińskimi władzami komunistycznymi oraz tamtejszymi służbami, rząd USA już od dawna przekonuje, że współpraca z Huwawei oraz niektórymi innymi chińskimi spółkami technologicznymi jest niebezpieczna z uwagi na fakt, że chiński sprzęt i oprogramowanie mogą być wykorzystywane do szpiegowania.

Teraz projekt trafi pod obrady rumuńskiego parlamentu.

 

mp/pap/fronda.pl

Komentarze

Anonim2021.04.16 9:16
Cześć, jestem Anonim. Znacie mnie dobrze od dawna, tyle że pod różnymi nickami. Moje sympatie są ateistyczno-komunistyczno-masońskie. Słowem szatańskie. Dlatego nienawidzę Eucharystii, Krzyża i Różańca. Nienawidzę też katolickiej Polski – każde jej niepowodzenie wywołuje we mnie chwilową euforię i chęć spuszczenia nadmiaru jadu. Jestem wiernym potomkiem faryzeuszy – obłudnie „troszczę się” o dzieci zarzucając każdemu księdzu pedofilię. Religię przedstawiam jako bzdurną bajkę, zaś ateizm reklamuję jako „wolność” i „postęp”. Moją metodą jest kłamstwo, cynizm, wulgaryzmy, a także nachalna reklama aborcji i LGBT, czyli grzechów, które nawet w piekle budzą wstręt. A moim ostatecznym celem jest jak największa liczba potępionych na wieki.
matis89 - katolik oraz2021.04.15 23:59
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐓𝐀𝐒𝐒 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐎𝐑𝐀𝐙 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐖 𝐃𝐎𝐌𝐔 𝟓𝐆 𝐈 𝐂𝐇*𝐉 𝐂𝐈 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 𝐖𝐘𝐑𝐎𝐒𝐍𝐈𝐄 !
matis892021.04.15 23:58
Dupcze skrzypka na dachu, ale w duupe mi niewygodnie.
matis892021.04.15 23:46
5G obojętnie skąd pochodzi to kontrola Nowego Ładu NWO i Antychrysta.
Monika2021.04.15 21:47
Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.. Kontakt jak i moje zdjęcia możecie zobaczyć na : http://panieonline.pl/monika29
Skrzypek na dachu2021.04.15 21:29
Brawo Rumunia . Kitaje to brudasy wkuszaja psy i koty a mysze to zywcem .
Anonim2021.04.15 21:33
a myszy to wszystkie inne ludzie !!!