29.04.20, 14:16Fot. Screenshot: YouTube - Independent Video Press 1/wSensie.tv, via: Wikipedia, CC 4.0

Ruskie onuce atakują ‘fejkami’

Na profilu społecznościowym posła Konfederacji Grzegorza Brauna pojawiło się zdjęcie rzekomego „planu przekazu informacji”, które kierownictwu TVP miał wydać prezes PiS Jarosław Kaczyński. Wcześniej skan tego „dokumentu” udostępnił znany z publikowania uderzających w partię rządzącą fake newsów biznesmen, Zbigniew Stonoga. Okazuje się, że „dekret” jest fałszywy, o czym informuje szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.

Udostępnione zdjęcie przypomina skan prawdziwego dokumentu, na co wskazuje logo PiS, dane adresata oraz dane partii. Umieszczono na nim nawet podpis Jarosława Kaczyńskiego z pieczątką prezesa PiS. Jednak, jak wskazuje Sobolewski, partia nie używa takiego formatu w wydawanych przez siebie dokumentach.

Tekst udostępnionego dokumentu zawiera „długoterminowy plan przekazu informacji”. Zaznaczone zostało, iż ma on „krytyczne znaczenie”. Wymienia się w nim takie dyspozycje jak: „podkreślanie osiągnięć rządu”, „stabilność i bezpieczeństwo kraju”, którą może zapewnić wyłącznie prezydent oraz wskazywanie na obojętność UE.

Sama treść dokumentu jednak uderza absurdalnością i błędami językowymi. Wpleciono w niego rusycyzmy, zaburzono układ numeryczny, a podpis Jarosława Kaczyńskiego został wklejony. Wskazuje to najpewniej, że „dokument” nie miał ambicji „udawać” rzeczywistego dekretu, ale od początku miał stać się prześmiewczym „fejkiem”.

To jednak nie powstrzymało posła Konfederacji Grzegorza Brauna przed udostępnieniem go na swoim oficjalnym profilu. Braun napisał w komentarzu do zdjęcia:

-„Jeśli to nie fejk-apokryf, to brawo, tak trzymać - towarzysz Goebbels byłby z was dumny!”.

Wcześniej dokument udostępnił kontrowersyjny biznesmen Zbigniew Stonoga, który słynie ze swoich ataków wymierzanych w partię rządzącą i Telewizję publiczną. Niedawno przepraszał on PO za „podłość”, którą miał wyrządzić tej partii pięć lat temu i zapewniał, że w najbliższych wyborach będzie głosował na Koalicję Polską.

Szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski zapewnia w rozmowie z TVP Info:

-„Opublikowane pismo to całkowity fake news. Ktoś stworzył fałszywkę, która ma służyć dezinformacji. Czegoś takiego nie używamy w biurze Prawa i Sprawiedliwości”.

kak/TVP Info

Komentarze

anonim2020.05.14 13:13
ZA FAŁSZOWANIE DOKUMENTÓW JEST WIĘZIENIE _ ZA TYŁEK I DO PIERDLA
Jan Radziszewski 2020.05.10 9:05
taka prawda 6 maja 2020 09:50 WEZWANIE JEZUSA NAZARETEGO DO SWOICH WIERNYCH LUDZI. WIADOMOŚĆ DO ENOCHA Moja trzoda, strzeżcie się masowych kampanii szczepień, finansowanych przez elity i chronionych i promowanych przez organizacje międzynarodowe, ponieważ szczepionki te mają na celu zdziesiątkowanie światowej populacji. Ogłaszam wam specjalną szczepionkę, która według elit służących złu uchroni całą ludzkość przed pandemiami; Uważaj na tę szczepionkę, ponieważ pochodzi ona z Mikroczipa, który po wstrzyknięciu do populacji narodów oznaczy ją znakiem bestii. Międzynarodowe organizacje i elity, które rządzą tym światem w milczeniu, chcą kontrolować ludzkość, aby przygotować ją na pojawienie się Antychrysta….pamiętajcie, że każdy, kto jest naznaczony znakiem bestii, straci życie Ducha i nie będzie już Owcą mojej trzody. Już wkrótce środki masowego przekazu zaczną ogłaszać masową kampanię szczepień dla całej światowej populacji, która będzie sponsorowana i finansowana przez elity i organizacje międzynarodowe. Przed szczepieniem przeprowadzą spis ludności na świecie w celu ustalenia liczby niemowląt, dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Nie bójcie się, ufajcie i módlcie się, a Niebo zajmie się ochroną was. Wszystko to zacznie się dziać po Ostrzeżeniu i Cudu; wszyscy, którzy nie są wpisani do Księgi Życia, zostaną utraceni… ..Moja trzoda, wirusy i pandemie będą pretekstem do masowego szczepienia ludzkości; Te szczepionki rozbudzą nowe pandemie, które w ogromnej ilości zdziesiątkują populację świata. Podczas ostatniego panowania mojego przeciwnika ludzkość oznaczona Mikroczipem straci swoją tożsamość jako istota ludzka; Nie będą już mieć nazwy, ale będą znani pod numerem, który zostanie zakodowany w pamięci „Wielkiego Brata”…. http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/mensajesrecientes.html
Jan Radziszewski2020.04.30 4:00
Oto niektóre wybrane wizje i orędzia brata Sadhu, które dla Polaków mogą mieć znaczenie: d-c IZRAEL – JEROZOLIMA Bóg zapowiedział Sadhu, że jeżeli rządy światowe podzielą Jerozolimę (pomiędzy żydów, a palestyńczyków), to On podzieli każdy naród, który do takiego paktu politycznego przyłoży rękę. Jerozolima jest niepodzielna z Woli Bożej… każdy inny plan pochodzi od szatana, który nienawidzi miasta, w którym dokonało się Zbawienie świata!!! Sadhu ujrzał ogromych aniołów gotowych wbić potężne miecze w dwa rowy tektoniczne USA – rów św. Andrzeja i rów Nowego Madrytu. USA wówczas pęknie na pół. (Uwaga: Za Trumpa Jerozolima nie zostanie podzielona). Każde państwo, które być może, że z ramienia ONZ pójdzie na takie rozwiązanie niech liczy się z ogromnymi konsekwencjami kary Bożej, którą nie zawsze będzie trzęsienie ziemi, ale inne podziały np: polityczne, narodowościowe, geograficzne etc. Ci co by coś takiego zrobili będą pić z tego samego kielicha podziału. AUSTRALIA Pożary na jakie ucierpiała Australia w tamtym roku były wynikiem kary Bożej, którą zapowiedział Bóg dwa lata temu przez brata Sadhu. Osobiście wysłuchałam tego proroctwa i jestem tego świadkiem, że tak było – na rok czasu przed pożarami. Powodem tej kary były odrażające grzechy nieczyste, którymi się Bóg brzydzi. Aniołowie – jak opisywał brat Sadhu – zostali wysłani przez Boga (tak jak w przypadku Sodomy i Gomory) i mieli zdać Bogu sprawę z tego co tam się dzieje. Sprawozdanie było straszne, nie tylko znalazły się tam typowe grzechy nieczyste dzisiejszych czasów, jak: homoseksualizm, cudzołóstwo, seks przedmałżeński, pedofilia etc., ale również i wielopokoleniowe kazirodztwo – rozpowszechniony był seks nawet dziadków z wnukami!!! {I człowiek dziwi się karom Bożym, ale my nie widzimy tego co widzi Bóg !} USA Naród, który zostanie w przyszłości (jeszcze nie) strącony z pozycji przywódczej narodów. Jak to opowiedział Sadhu, skrzydła orła amerykańskiego zostaną obskubane z piór, oczy wydłubane, a dziób złamany. Jest to straszne proroctwo, jednak USA stało się krajem bezbożnym z bardzo pobożnego; odrzuciła Ameryka Boga i przyjęła praktyki nie tylko laickie, ale i diabelskie. Stała się gorszycielem innych narodów świata, wielbicielem człowieka, pieniądza i bogactwa. Aborcja liczy się tam w dziesiątkach milionów. Zatopiony niedawno Huston w Texasie (2017) Sadhu opisywał tym ludziom, kiedy go zaprosili wcześniej tam na prelekcję. Nikt nie chciał wierzyć, ale stało się. Potem Sadhu dowiedział się, że tam znajduje się największa w USA klinika aborcyjna, a w całym kraju istnieje powiedzenie: „Jak nie możesz zrobić aborcji, to jedź do Huston – tam na pewno ci zrobią”.
Jan Radziszewski2020.04.30 3:57
Oto niektóre wybrane wizje i orędzia brata Sadhu, które dla Polaków mogą mieć znaczenie: EUROPA: Brat Sadhu był już w Niemczech dwa razy, chociaż generalnie on nie działa w Europie, ale Bóg pokazał jemu szatana – bestię, która krążyła nad Europą i poszukiwała miejsca, gdzie się ma zagnieździć. Długo krążyła i spoczęła, i wybrała Berlin!!! BERLIN BĘDZIE POLITYCZNO-MILITARNĄ STOLICĄ ANTYCHRYSTA !!! Sadhu objawił, że antychryst będzie miał 3 stolice: stolicę religijną – Jerozolimę, stolicę polityczną – Berlin oraz stolicę ekonomiczną*, która nie została jeszcze jemu objawiona. Krótko mówiąc: – smok (apokaliptyczny), ten z siedmioma głowami i 10 rogami wybrał Niemcy na kolejną swoją siedzibę z powodu tronu swojego (tronu szatana), który znajduje się w Berlińskim muzeum, a przywieziony został tam z Pergamonu. Niemcy ponownie staną się potęgą militarną Europy, bo Francja i inne kraje pchną Niemcy w tym kierunku. Berlin w przyszłości będzie militarną siedzibą Antychrysta. III wojna światowa odbędzie się szczególnie w Europie i na Środkowym Wschodzie (Izreal i państwa ościenne). Niemcy oraz Belgia naładowane są ogromnymi, ciemnymi siłami (szatańskimi) wewnętrznie panującymi w tych krajach. Belgia, tak jak i Niemcy będzie bardzo uwikłana w działania wojskowo-wojenne. ** Pomnik bogini Europy siedzącej na bestii przed parlamentem Europejskim jest żywym obrazem wypełniającej się na naszych oczach Apokalipsy św. Jana – twierdzi Sadhu – i pomimo, że kobieta na bestii reprezentuje de facto odrodzenie się w naszych czasach demonicznego ducha bogini pogańskiej Aszterod { bo to ten demon doszedł do głosu wyjątkowo tylko w obecnych ostatnich dziesięcioleciach, a mianowicie pod postacią jaką niosą w sobie zboczenia natury homoseksualnej, transgender i tym podobne } – to sam obraz nierządnicy jest tym przepowiedzianym przez Jana na 2000 lat temu tym właśnie obrazem. WATYKAN Jak już prawie wszystkim wiadomo, Jezus pokazał Sadhu wybór Franciszka na Watykanie i obwieścił jemu, że jest to fałszywy prorok***, o którym mówi Apokalipsa, że będzie on nosił symbol baranka, ale mowa jego będzie mową smoka. Sadhu powiedział, że zbuduje on nowy światowy kościół oparty na humaniźmie, a nie na Jezusie Chrystusie. Za początek powstawania tego fałszywego kościoła podał on spotkanie, które ma się odbyć 19 czerwca 2020 roku w Hadze w Pałacu Pokoju, na które zaproszono przedstawicieli ze wszystkich światowych religii – niby to po to, aby podpisać „Deklarację o przyjaźni pomiędzy religiami„.{ Przecież nie nazwą tego aktem budowania jednej światowej religii!!!}
Jan Radziszewski2020.04.30 3:46
Przed nami jest zbyt krótki jest okres władzy PIS u bo Król tj namaszczony już czeka gotowy Potrzebna tarcza antykryzysowa dla firm pogrzebowych. Posted by Dzieckonmp w dniu 29 kwietnia 2020 W niektórych regionach kraju branża funeralna notuje spadek ilości pogrzebów nawet o 40 proc. – Podchodzimy bardzo ostrożnie do przypadków zgonów osób ze stwierdzeniem obecności COVID-19 jako głównej przyczyny śmierci. W zdecydowanej większości przypadków zmarli mieli tzw. choroby towarzyszące. Liczba pogrzebów w niektórych częściach kraju w marcu spadła nawet o 40 proc. – mówi Wirtualnej Polsce Robert Czyżak, prezes Polskiej Izby Branży Pogrzebowej. – Paradoksalnie spadek liczby pogrzebów, a tym samym zgonów wynika z ograniczonego działania szpitali. Jeśli odwołane są zabiegi planowe, to jest mniej przypadków śmierci na salach operacyjnych. Ze względu na mniejszy ruch drogowy jest mniej tragicznych wypadków – dodaje. Przedstawiciele branży pogrzebowej apelują, aby nie straszyć społeczeństwa tragicznymi konsekwencjami koronawirusa, ponieważ zjawisko to, ich zdaniem, nie istnieje. Jak podkreśla Wirtualna Polska, z danych Ministerstwa Cyfryzacji przesłanych do GUS wynika, że w marcu 2020 r. zmarło 36 tys. 557 osób. W tym samym miesiącu w tamtym roku zmarło jedynie 213 osób mniej. Z kolei wyniki sprzed dwóch lat to: 40 tys. Polaków. Dane o liczbie zgonów za kwiecień 2020 GUS opublikuje pod koniec maja.
Jan Radziszewski2020.04.30 3:40
Przed nami jest zbyt krótki jest okres władzy PIS u bo Król tj namaszczony już czeka gotowy niedziela, 26 kwietnia 2020 24,26 IV 2020 Uwaga Pana Jezusa odnośnie Namaszczonego/ Rozmowa Jezusa z duszą/ Słowo Boga Ojca do duszy// Słowa Boga Ojca przez Annę od Jezusa 23 kwietnia - Liczba zarażonych wirusami nie jest prawdziwa i tak samo przekłamana jest liczba zgonów. Wciąż te liczby się zawyża i wiedzcie dzieci moje, że zawyżona jest liczba zgonów. A jeśli chodzi o osoby zarażone to wiele nie jest wykrytych i tu tylko ja znam liczbę osób zakażonych Piątek, 24 kwietnia 18.55 Zapisz [Mówi Bóg Ojciec] - Cieszę się, że wielbiąc Serce Mego Syna wielbisz Mnie, chcąc Memu Synowi dziś szczególnie oddać cześć, w piątek, oddać cześć Jego Miłosierdziu i zbolałemu Sercu. - Dziękuję Boże Ojcze. Chwała Tobie Chryste, nasz Królu. 19.24 Zapisz dziecko - Nie trzeba aby ludzie łączyli serca z kimkolwiek sądząc, że może to on jest Namaszczonym. Macie opis fizyczny i cech jego. Niech to wam wystarczy. Nie znacie nikogo takiego. Ni w internecie, ni w realu:) - Chwała Tobie Chryste. Niedziela, 25 kwietnia, następna po niedzieli Miłosierdzia Bożego 00:12 Przedtem leżenie krzyżem Zapisz dziecko:) - Cóż, po ludzku brakuje Ci niektórych rzeczy, choć materialnie stoisz bardzo dobrze gdy idzie o bieżącą sytuację i to nie od dziś. Brakuje zdrowia, zwłaszcza od roku, ale i wcześniej. Zatem nie możesz czuć się dobrze. A to, że rozpoczął się czas 3,5 roku Wielkiego Ucisku nie sprawi, że nagle staniesz się duchem zatopionym w modlitwie. Szatan też nie śpi i dorzuca swoje. Zatem bardziej jesteś tu skłonny do złego niż nawet przedtem. .
Sprytny ninja2020.04.29 22:17
Ruskie onuce już tak walą, że aż nos wykręca. Powinien nazywać się RED.
Reytan2020.04.29 20:17
Rusycyzmy u Brunschweina nic a nic nie dziwia.
Reytan2020.04.29 20:39
Braunschwein to znaczy brazowa swinia. antypolska Konfederacje musimy zdelegalizowac.
Asia2020.04.29 19:21
Nie ma nic o rodeo, więc to jednak fejk. Amen.
gumowa kaczka2020.04.29 19:12
tak to wygląda w tej plastusiowej telewizji ps.wystarczy mieć inne poglądy niż pisowskie i już jest się "ruską onucą"-cała Frondzia
alfons "Leszek" Keller-Krawczyk oferuje 2020.04.29 18:46
Randki z syfem, pokazy skype brudnych larw. Chcesz zobaczyć tłustą i brudną larwę kremlowską? Jestem tutaj: exslove.com.pl . Chcesz nawet przez internet złapać syfa kremlowskiego? Jestem tutaj: exslove.com.pl Chcesz zostać impotentem do końca życia? Obejrzyj mnie tutaj: exslove.com.pl Jesteś pedałem i chcesz nim pozostać? Obejrzyj mnie tutaj: exslove.com.pl Syf i coronavirus na mojej "koronie" tylko tutaj: exslove.com.pl Jako bonus dorzucę malware i wirusy aby ci się komputer sperd......lił!
Chcesz sie umowic na SZYBKI SEKS BEZ ZADNYCH ZOBOW2020.04.29 18:32
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.exslove.com.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
Grizzly2020.04.29 16:49
Grzegorz Br(Kl)aun!
anonim2020.04.29 21:52
Nie ma znaczenia czy jest tzw. "pożytecznym" i robi za frajer, czy jest na etacie i bierze za to rubelki. Liczy się efekt. Po czynach poznacie ich. A efekt jest taki, że Pan Grzegorz podważa zaufanie Polaków do własnego państwa, do Rzeczypospolitej. To samo robi Pan Michalkiewicz. KonfiedeRosja to Rosyjska V Kolumna w Polsce. Powtarzam - nie jest istotne to czego nie widać, to czego o nich nie wiemy - czyli tego, czy robią to dla kasy czy z autentycznej miłości do Putina. Istotne jest to co widać gołym okiem - ta formacja polityczna to jawne Stronnictwo Promoskiewskie w Polsce.
Topek2020.04.29 16:28
W fałszowaniu dokumentów to największe doświadczenie mają pisdzielce i mały dyktatorek kaczorek który zlecil sfałszować dokumenty rzekomo agenturalne na Lecha Wałęsy. Teraz po wszystkich kłamstwach pisu i TVPis społeczeństwo w końcu rozumie jaką podłość, obrzydliwość i kłamstwa próbowano zrobić byłemu prezydentowi
Andrzej nr12020.04.29 16:23
najbardziej typowy pisowiec to Gowin, koryto za wszelka cene udajecie konserwatywnych i wyznajacych tradycyjne wartości a ideowo bliżej wam do Zandberga niż do Brauna ,Chrzescijanstwo momentami wam wręcz przeszkadza ,socjalizm i oportunizm to wasze znaki rozpoznawcze,
Reytan2020.04.29 20:36
Braun jako liberal ZaWSZE byl smiertelnym wrogiem moralnosci katolickej i hipokryta.
ruskożydowskie onuce to POPiS2020.04.29 16:17
przypominam,że kilkanaście lat temu Jarosław K. nazywał o. Rydzyka i Radio Maryja ruska agenturą... Ot taki mamym dezinformacyjny klimat. Poza tym nie porownujmy reżysera tryptyku Od Lenina do Putina z esbekiem Stokłosą, bardzo to nie katolickie....
anonim2020.04.29 21:37
(1) Stonogą a nie Stokłosą; (2) Esbecy bywają od czasu do czasu "reżyserami".
anonim2020.04.29 16:11
Panie Grzegorzu cóż Pan wyprawia. Sytuacja jaka jest każdy widzi, zamiast wesprzeć ten przyczółek wolności i zdrowego rozsądku, który z takim trudem się u nas wyłania takie rzeczy Pan czynisz?!
joanna2020.04.29 16:03
Kolejne wielkie rozczarowanie! Wprawdzie zawsze uważałam G. Brauna za wprawdzie zdolnego i inteligentnego człowieka, ale jednak oryginała, może wręcz dziwaka. Bo wszystko, co mówił i robił było takie właśnie. Ale dzisiaj moja życzliwa tolerancja dla oryginalności się skończyła. Bo - jeśli niby to rozumny człowiek - powiela kłamstwa, oczernia bezpodstawnie innego człowieka, posuwając się do porównywania go do Goebbelsa, to trudno takie zachowanie usprawiedliwić zwykłym dziwactwem. To się nazywa - kłamstwo, oszczerstwo, pomówienie, a w każdym razie poniżenie człowieka. Panie Pośle Braun, od dzisiaj nie wierzę w żadne Pana słowo!
anonim2020.04.29 21:35
Przepraszam za bezpośredniość - się Szanowna Pani obudziła, rychło w czas ! Cała szajka Januszka ko-Muszka to mąciciele, manipulatorzy, sprzedawcy kremlowskiej narracji. Niczym innym się nie zajmują jak tylko pitoleniem w koło Macieju tych swoich brałnizmów, korwinizmów i michałkizmów. To jest naprawdę groźna sekta. Świadkowie Jehowy to przy nich harcerze. Przepraszam Prawdziwych Harcerzy.
ZDEGUSTOWANY 2020.04.29 15:58
Co to za tytuł?!? Miałem naiwną nadzieję, że Międlar przesadza określając "Frondę" syjonistycznym ściekiem.
Krakus2020.04.29 15:51
Mimo, że to fake news, zważcie, że oparty został na dotychczasowych FAKTACH :)
tacy z nich "Polacy" jak blogowe mendy2020.04.29 15:41
Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni chcą wystąpienia Polski z NATO? Chcą! Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni chcą wystąpienia Polski z UE? Chcą! Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni kiedykolwiek skrytykowali carat Putina za okupacje Krymu i wywołanie wojny na Ukrainie? Nigdy, nawet słówkiem nie pisknęli. Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni nie udzielają wywiadów dla agencji Dmitry Pieskowa - Putina Hau Hau? Ciągle. Zatem: Korwin, Bosak, Braun i inni czyj oni interes reprezentują? Wystąpienie Polski z NATO i EU oznacza kompletną katastrofę kompletną izolacje Polski na forum międzynarodowym. Cuchnie cała ta Konfederacja i ich "leszki" kremlowską prowokacją aby wprowadzić chaos. A gdzie chaos tam tylko obcy interes robi swój interes.
anonim2020.04.29 16:15
I nic o pingwinach?
ladychapel2020.04.29 15:38
tutaj wypowiedź Gwiazdy w programie Rachonia na temat tego jak powstał tekst listu działaczy Solidarności. Okazuje się, że te 2 mld dotacji dla TVP idzie w całości na produkowanie już nie tylko propagandy rządowej, ale na FABRYKOWANIE wydarzeń. Andrzej Gwiazda w nadawanym na żywo programie wygadał się dobrotliwie, że oświadczenie które przedstawia jako swoje napisała mu telewizja. https://www.facebook.com/KrzysztofSkibaFanPage/videos/224906192174095/
Maciej2020.04.29 15:35
Braun wyraźnie napisał "jeśli to nie fejk" droga żydowska agenturo :)
katolicka kretynizacja polski2020.04.29 15:28
Patrzcie powyżej ilu tu pisowskich trolli finansowanych przez państwo! i zamiast na walkę z COVID czy choćby suszą opłacają durni którzy nawet nic sami nie potrafią napisać tylko wklejają jakieś gotowce!
Andrzej nr12020.04.29 15:27
gdzie te rusycyzmy?Braun napisał "jeśli to nie fejk..brawo tak trzymać" czyli Braun bierze to pod uwagę ze to fałszywka,a wy sługusy piszecie że Braun wstawił fejk ,trzeba byc debilem żeby wasze wypociny traktowac poważnie, PIS NIGDY NIE PRZEKROCZY 55% POPARCIA ZA AROGANCJE ZADUFANIE I LEKCEWAZENIE ELEKTORATU, MOŻE BYŚCIE POMYŚLELI JAK PRZEJĄĆ ELEKTORAT BRAUNA?ALE DO TEGO TRZEBA BYC POLAKIEM ,KATOLIKIEM I PATRIOTA A NIE SOCJALISTYCZNYM OPORTUNISTA ŻYJĄCYM OD WYBORÓW DO WYBORÓW
tacy z nich "Polacy" jak blogowe mendy2020.04.29 15:14
Konfederacja i ich "leszki" ciągle weszą Żydów w rządzie, w Sejmie, wszędzie... A kim oni sami są? Czy Braun to nie jest żydowskie nazwisko? A już napewno Berkowicz.
Michał Jan2020.04.29 15:26
Ale żaden z nich nie posłał swoich dzieci do Szkoły Lauder-Morasha.
ruskie onuce to za malo!2020.04.29 15:13
Przysłowiowy ślepy nawet widzi kim jest OBOJĘTNY, pod tuzinem nicków, z dobrze wyposażonym archiwum. Nienawidzi KK, Polski, Polaków, za to dla niego muzułmanie to "demokraci", Żydzi to niewiniątka, wieczne ofiary, słówkiem nie piśnie n.t. Putina, itp., itd. "Leszek" Keller-Krawczyk prawdziwy tytan "pracy socjalistycznej" zasypujący forum FAKE VIDOES, NEWS. To są zawodowcy. Żyd - "antysemita", zwykly prowokator - piece of dog shit. Ale i jest kilku zwykłych tzw. hejterow. Nienawidzą KK, Polski, PIS, Polaków, a tak naprawdę to nienawidzą samych siebie. Nikim z życiu byli i nikim są i będą. Jedno, że to staruchy, dwa, brak wykształcenia. Zwykłe śmiecie pobolszewickie.
Pokręć2020.04.29 15:05
Ci, którzy uważają, że taki gracz jak Jarosław Kaczyński mógłby coś takiego podpisać, to sami zasługują na miano idiotów. Dokładnie wartych swoich przedstawicieli w .Nowoczesnej i KO. Lekceważenie przeciwnika to najgorszy błąd, jaki godzien jest tylko idiotów. Tego typu sprawy załatwia się bez śladów i bez świadków. Tak, żeby nawet historycy się o tym nie dowiedzieli nigdy.
Olej2020.04.29 15:02
Skala sowieckiej agentury. W Czechach przyznano burmistrzowi Pragi i jednemu z włodarzy dzielnicy tegoż miasta, ochronę, gdyż kontrwywiad czeski ujawnił groźbę zamachu na obu panów, za usunięcie pomnika marszałka Koniewa. Jako że pamięć po sowieckich namiestnikach ma być wiecznie żywa, jak i prawda o nich i wyzwolicielskiej roli armii sowieckiej w Europie, takoż podniesienie ręki na tę pamięć, nawet poza terenem sowieckim i w neutralnych wolnych państwach, karane będzie przez sowiecką włast śmiercią. Czesi jakoś szybko otrząsnęli się z filo sowietyzmu, u nas zamienieni w - lub podmienieni w g..........o paliki wciąż mają posłuch - donośniejszy niż sama nastojaszczaja, komsomolskaja ,,Prawda'' Gdy się słucha o zagrożeniu amerykańskim po 50 latach sowieckiej okupacji Polski, po czasach zimnej wojny, w której amerykańska obecność w Europie powstrzymała przed zbolszewizowaniem całego kontynentu, człowiek zaczyna sobie zadawać pytanie o krytyków obecności amerykańskiej w Polsce. Czy oni są w pełni władz umysłowych ? I jeszcze jedno, chciałbym znać odpowiedź pana Brauna. taką orientacyjnie czasową perspektywę, po której bez obecności wojsk USA, mielibyśmy na powrót sowieckie garnizony strzegące ,,naszej wolności'' ? Ciekawym usłyszeć co pan Braun miałby w tej kwestii do powiedzenia ?
katolik2020.04.29 14:50
Uwaga. aborcja + in vitro+gender = zagłada homo sapiens. Jeśli my ludzie nie będziemy chronić ludzi, wszystkich i nienarodzonych, to AI także tego nie zrobi. Robi się bardzo niebezpiecznie. prof. Stephen Hawking miał rację w tym temacie
J.P2020.04.29 14:59
No i kto po nas zaplacze?
czerw gitarr2020.04.29 15:01
Skynet już jest uruchomiony. Ludzie nie są potrzebni maszynom. Może to i lepiej.
Ignacy2020.04.29 14:42
Ja bym z mówieniem o "ruskich onucach" nie przesadzał (chyba chodzi o "sowieckie" a nie o "ruskie"), bo ktoś ujawni jeszcze publicznie sowieckie koneksje rodziny Kaczyńskich i wtedy będzie bardzo niefajnie. A wtedy wszystkim wielbicielom PiS-u zrobi się niesłychanie głupio i nie będą wiedzieli, jak się zachować - uznać, że "ruskie onuce" są jednak dobre, czy opuścić swojego dwulicowego żoliborskiego idola...
stop idiotom2020.04.29 15:01
Idiota ?
Ignacy2020.04.29 15:42
Pułkownik Wilhelm Świątkowski. Resztę sprawdź - informacje są dostępne.
Reytan2020.04.29 20:30
Komunisci przeciw Kaczorowi to nie dziwota.
Adam2020.04.30 10:51
Czy tow. pułkownik Wilhelm Świątkowski był kiedykolwiek przeciw "Kaczorowi"?
M.a2020.04.29 14:30
Jakim trzeba być pacanem [ dobitniej tępym półgłówkiem] żeby o takie wypowiedzi oskarżać Pana J.Kaczyńskiego.
Steinway2020.04.29 14:30
. . Czy Pan Grzegorz Braun zrobił już coś w sprawie płatowca który 10 kwietnia 2010 r. wystartował w godzinach porannych z lotniska OKĘCIE w Warszawie i o którym - podobnie jak o 96 osobach na jego pokładzie - SŁUCH ZAGINĄŁ? (według G.Brauna NIE WIEMY czy samolot który rozbił się pod Smoleńskiem 10.04.2010 był tym samym który wystartował rankiem z Warszawy) . Czy Grzegorz Braun gdzieś to zgłosił czy też n a d a l waha się? Panie Półkowniku Braun! Larum grają! GDZIE jest Samolot? (‘ó’ kreskowane to od półki na której stoją Pana wybitne filmy dokumentalne – i ja myślę to co mówię: Wybitne!) . xD
tm2020.04.30 20:35
Weź tabletkę!
Olej2020.04.29 14:30
Panie Braun ! Przy całej pańskiej inteligencji, proszę docenić inteligencję swoich odbiorców i wszystkich pozostałych, do których śle pan swoje ,,spostrzeżenia'' To zaczyna być groteskowe !!!!
Reytan2020.04.29 20:27
Braun jest jednak idiota o inteligencji prosiaka.
ASTOM2020.04.29 21:58
A tak się dobrze zapowiadał - cytując Dziewońskiego
dex2020.04.30 12:02
Musisz czesciej powtarzac to slowo przed lustrem.
Michał Jan2020.04.29 14:29
Może red. "kak" zapoznałby się z postępami prac prokuratury nad agenturalną działalnością p. Grzegorza Brauna (sam na siebie złożył doniesienie) i je tutaj przedstawił?
BOGAnieMA2020.04.29 14:28
Katolickie onuce atakują fejkami od 2000lat.
ASTOM2020.04.29 15:13
Pacz, ale rzeby 2000 lat jem sie to udawało!
Hanys2020.04.29 16:31
Samjesteś bolszewickim onucem.
Michał Jan2020.04.29 14:27
To oczywista fałszywka. Takich rzeczy się nie pisze. Wystarczy powiedzieć.
ladychapel2020.04.29 15:38
tutaj wypowiedź Gwiazdy w programie Rachonia na temat tego jak powstał tekst listu działaczy Solidarności. Okazuje się, że te 2 mld dotacji dla TVP idzie w całości na produkowanie już nie tylko propagandy rządowej, ale na FABRYKOWANIE wydarzeń. Andrzej Gwiazda w nadawanym na żywo programie wygadał się dobrotliwie, że oświadczenie które przedstawia jako swoje napisała mu telewizja. https://www.facebook.com/KrzysztofSkibaFanPage/videos/224906192174095/
Pfft2020.04.29 14:23
"znany z publikowania uderzających w partię rządzącą fake newsów biznesmen, Zbigniew Stonoga" No akurat Stonoga jest raczej znany z przyniesienia PiSowi zwycięstwa w wyborach 5 lat temu na złotej tacy, ale o tym już pewnie redaktorzy Frondy zapomnieli?
czerw gitarr2020.04.29 15:00
Pomyliłeś z Falentą
Stanis\305\202awa2020.04.29 14:21
A jak Cię złapią za rękę - mów, że to nie twoja ręka.