09.08.14, 12:34Jarosław Kuźniar na okładce jednego z numerów miesięcznika "Press"

"Rz" o Jarosławie Kuźniarze: Arcybiskup w kościele polskich lemingów

Gdyby powstał kościół polskich lemingów, Jarosław Kuźniar mógłby ubiegać się przynajmniej o godność arcybiskupa. Jednak zdaniem wielu widzów TVN 24 
jego poranny program „Wstajesz i wiesz” 
powinien się nazywać „Wstajesz i łżesz” – czytamy w weekendowym wydaniu „Rz”.

Publicyści „Plus Minus” wytykają Kuźniarowi, że prezentując swojego poglądy poza anteną, staje się uczestnikiem polskich wojen kulturowych i zwykle nie przebiera w słowach. Zaś cel jego krytyki jest zwykle ten sam.

„Rz” przypomina także kilka „błyskotliwych” myśli dziennikarza TVN24. „Tylko wielożeństwo ukróci pedofilie w kościele" – napisał Kuźniar na Twitterze. Miał też żądać „samorozwiązania Kościoła” po tym, jak bp Ryczan nazwał polską demokrację oligarchią.

„Plus Minus” przypomina wypowiedzi Kuźniara, w których ten obrażał swoich oponentów. „Głowę red. Terlikowskiego warto by czasem zanurzyć w ciekłym azocie. Dla dobra potomnych" – pisał.  Łukasza Warzechę nazwał „niespełnioną gnidką", a prawicę w ogóle „mistrzami w rzucaniu g...wnem w dal".

Redaktor TVN24 szczególnie upodobał sobie krytykowanie PiS i posłanki Krystyny Pawłowicz, której bojkotowanie zainicjował.

MaR/Plus Minus/Rp.pl

Komentarze

anonim2014.08.9 12:40
Najpierw Karnowscy o Jakubiku, teraz ci o Kuźniarze. Jakie te prawicowe media płodne i elokwentne przy sobocie :D
anonim2014.08.9 13:03
Ale czy w tym zarejestrowanym tzn. Latającego potwora Spaghetti , czy może w widocznej na horyzoncie schizmie tzn. wyznawców pozłacanego grilla . :-)
anonim2014.08.9 13:33
@ScaRRed; a co, tak cię boli, że atakuje się lewaków? Kuźniar to żałosny pajac. Tysiące ludzi przez internet zażądało jego zwolnienia (zdaje się obiecał, że wystarczy tysiąc żądających), a on, niczym kmiot bez honoru nie zwolnił się ani nie przeprosił. A Jakubik? Szczekanie przeciw Kościołowi na łamach GWna to śmierdzący konformizm w wydaniu tego aktorzyny.
anonim2014.08.9 13:40
Nie wiem kto to Kuźniar, nie mam telewizji. Czy muszę się tu dowiadywać że istnieje jakiś umysłowy kurdupel?
anonim2014.08.9 13:56
Kmiotów bez honoru to akurat w Polsce mamy pod dostatkiem. I po lewej i po prawej stronie :)
anonim2014.08.9 20:08
Jedni ludzie żyją prawdą, drudzy kłamstwem. To kwestia sumienia, jego braku oraz osobistego wyboru. Kwestię oceny pozostawiam Bogu.
anonim2014.08.9 20:30
Jarosław Kuźniar jest pewnie ateistą ? i dlatego z taką łatwością wszystkich którzy myślą inaczej niż on chce mordować
anonim2014.08.9 22:39
cytat" "..Kuźniar to wyjątkowe beztalencie i błazen..." koniec cytatu.