01.12.13, 12:57Rządowa propaganda ws sześciolatków (fot. Youtube)

Rządowa propaganda ws 6-latków kosztowała nas 3,2 mln zł

To jest po prostu skandal i  marnotrawstwo pieniędzy polskich podatników. Oprócz umowy na spoty propagandowe ws posyłania sześciolatków do szkół, ministerstwo edukacji za rządów pani Szumilas podpisał inne, kontrowersyjne umowy. Ponad 7 tys. zł kosztowało polskich podatników przygotowanie… opisu zamówienia na zakup 7 dywanów (sic!).

Ministerstwo zakupiło także spory zapas paliwa. Zakładając, że auta ministerstwa palą średnio 10 litrów paliwa na 100 km, to zapas wystarczy na przejechanie blisko 2 mln km.

Czy za to marnotrawstwo publicznych pieniędzy ktoś odpowie? Po tym jak Pani Premier Tusk publicznie powiedziała, że złotą zasadą polityki jest NIGDY NIE MÓW PRAWDY W POLITYCE, wątpię. Trzeba jedynie czekać dnia, gdy obecny rząd zniknie z naszej publicznej stratosfery!

mod/rp.pl

Komentarze

anonim2013.12.1 13:53
A ja zapytam redaktorów FRONDY - gdzie dokładnie jest zawarte sformułowanie Franciszka, że muzułmanie modlą się do tego samego boga co my ? Napisaliście artykuł, to podajcie źródło !
anonim2013.12.1 14:17
@Wojciech_Polak Komptomitujesz sie swa ignorancją jak feministki w liście do Papieża Franciszka
anonim2013.12.1 14:40
dodane przez Redakcja Fronda, 28.11.2013: "Papież Franciszek napisał w "Evangelium Gaudium", że muzułmanie modlą się do tego samego Boga, co chrześcijanie. Zdaniem głowy Kościoła Jezus Chrystus jest ponadto obiektem głębokiego szacunku wyznawców islamu. Egipscy salafici pod wodzą szejka Yusufa Burhami odpowiedzieli na to jasno..." @Ondraszek1 - przeprosisz?
anonim2013.12.1 15:26
Ile zapłacono p. Dorocie Zawadzkiej za udział w kampanii? Sama twierdzi, że z przekonania robi to za darmo, ale słabo jej akurat w tej kwestii wierzę.
anonim2013.12.1 16:30
@Wojciech_Polak Teraz zupełnie zidiociałeś abnegacie !!Hihihihiihihihi! Jednak w szkołach potrzebna jest porządna nauka religii i Starego Testamentu jak i kultur z niego sie wywodzących.
anonim2013.12.1 16:37
@ondraszek1 /PLONK (inaczej nie można z trolami)
anonim2013.12.1 17:21
Wojciech_Polak napisał(a): [ usuńcie ten komentarz! ]Gru 1, 2013, 5:37 po południu @ondraszek1 /PLONK (inaczej nie można z trolami) Niech Plonk bedzie z tobą!! Amen!!!!
anonim2013.12.1 17:33
@Wojciech_Polak -Przczytaj se debilu!! A zatem czym jest islam? Skąd pochodzi? Pierwszym kluczem do zrozumienia islamu jest dotarcie do jego korzeni. Islam wywodzi się z sekty, herezji judeo-chrześcijańskiej pierwszych wieków - ebionitów (z greckiego) lub nazarejczyków (z hebrajskiego) lub jeszcze inaczej judeonazarejczyków. Sama nazwa nie jest tu istotna, wiadomo, że dotyczy tej samej sekty. Ebionici (nazarejczycy) uważali się z jednej strony za żydów, gdyż dokładnie przejęli ich tradycje, lecz w rzeczywistości nimi nie byli, ponieważ uznawali Jezusa jako proroka, którego żydzi odrzucili. Z drugiej strony uważali się również za chrześcijan, gdyż uznawali Jezusa za proroka, niestety nie mogli nimi być, ponieważ odrzucali Jego bóstwo. Św. Hieronim w korespondencji ze św. Augustynem napisał: „Uważają się za żydów i chrześcijan, ale w rzeczywistości nie są ani jednymi ani drugimi”. Trzeba podkreślić, że w Koranie bardzo często jest mowa o nazarejczykach jako o przyjaciołach i przodkach muzułmanów, co m.i. wskazuje, że islam wywodzi się właśnie z tej sekty.
anonim2013.12.1 17:50
Mnie nie przekonali. Moje dzieci poszły do szkoły a następne pójdzie za rok w wieku lat 7. I żaden Tusk czy Szumilas nie będą mi narzucać swoich obsesji.