01.07.20, 10:10Screenshot Youtube

Rzecznik MSZ odpowiada na atak Siemoniaka: Nieuprawnione insynuacje. Nie ma zgody na oszczerstwa!

Jeśli którykolwiek z ambasadorów uczestniczył w procederze sabotowania wyborów to nie zasługuje na miano ambasadora Rzeczypospolitej tylko delegata PiS” napisał na twitterze Tomasz Siemoniak. Na jego słowa odpowiedziała już rzecznik MSZ Monika Szatyńska-Luft.

W dalszej części swojego wpisu Siemoniak pisze:

Nie można mieć za grosz zaufania do wysyłanych na placówki przez prezydenta Dudę esbeków w rodzaju Przyłębskiego TW <<Wolfgang>>”.

W odpowiedzi na jego wis rzecznik MSZ stwierdza:

Panie @TomaszSiemoniak, wybory organizują konsulowie. Pana nieuprawnione insynuacje obrażają wysiłek wielu osób, których ciężka praca umożliwia przeprowadzenie wyborów za granicą”.

Na koniec dodała:

Nie ma zgody na oszczerstwa mające na celu pogłębianie podziałów i obniżanie zaufania publicznego!”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

anonim2020.07.2 17:31
https://www.google.com/search?q="I'm the clueless one"
marian kędzior2020.07.1 22:47
do Darek,twierdzisz,że chodzi o gwałt,choć tego nie wiesz.Ofiara,rodzina i kurator chcą zmiany,lecz ty "wiesz lepiej".Reszta wpisu to pospolite kłamstwo,tacy jak ty nie cofną się przed żadnym łajdactwem, by 'dowalić'. jesteś smutnym klaunem.
Toni2020.07.1 18:49
Siemoniak pierniczony kierowca Tuska jak zarządzał wojskiem to zamiast sprzętu i mundurów dla wojska zakupił 10 tysięcy tablic matematycznych i mendelejewa dla wojska, choć te tablice sa potrzebne tylko w szkole podstawowej.Jedna tablica kosztuje 6 zł 50 gr, a Sieminiak zapłacił za jedną 3100 zł. Razem wydał na nie aż 31 milionów złotych.Jakich koleżków wzbogacił Siemoniak pieniędzmy należnych wojsku polskiemu?
Darek2020.07.1 14:17
Duda ułaskawił pedofila i to jest fakt. Co za różnica jakie są dziś jego relacje z ofiarami, czy to cokolwiek zmienia? Gwałciciele dzieci nawet jak te dzieci jako już dorosłe im wybaczą (albo mają syndrom sztokholmski), nadal są i będą gwałcicielami dzieci. Ale warto docenić Dudę, za ten kolejny już miły gest w stronę Episkopatu, by pedofile w koloratkach nie zapominali komu zawdzięczają nietykalność, szczególnie w tym trudnym dla Dudy okresie wyborczym. Wcześniej przez rok Duda blokował komisję d/s pedofilii, a dodatkowo Piotrowicza obrońcę księdza-pedofila, komunistę, prokuratora stanu wojennego mianował sędzią-dublerem Trybunału Konstytucyjnego. Kolejnym krokiem PAD powinno być ułaskawienie mianowanie na Rzecznika Praw Dziecka Trynkiewicza, albo biskupa Janiaka lub Jędraszewskiego.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.1 12:20
Trzeba przyznać, że z tym ułaskawieniem pedofila to ładny gest w stronę Episkopatu by dalej popierał PADalca...
Ryszard2020.07.1 10:39
Siemoniak — w żadnym razie nie przysługuje mu POLSKI TYTUŁ „PAN”! — średnie pokolenie lewactwa, otrzymał zadanie na odcinku „dezinformacji – maskirovki” i tak toczna djiełajet. Wot szto
cora2020.07.1 11:21
towarzyszu w twoim srodowisku slowo pan jest zabronione.
Darek2020.07.1 10:33
A co za różnica czy to konsul, czy ambasador. Fakty są takie że tysiącom Polaków bezprawnie odebrano prawa wyborcze i to PiS ponosi za to odpowiedzialność.
Ala2020.07.1 10:32
Siemoniak już plecie takie głupoty że pióro wyskakuje z piórnika.
ladychapel2020.07.1 10:30
W pierwszej turze MSZ nie dostarczył Polonii na czas 45 tys. pakietów wyborczych, przed drugą nie działa serwer do rejestracji. Za granicą I turę wygrał zdecydowanie Rafał Trzaskowski. Co Wy na to?