28.03.19, 11:40screenshot twitter - TVP Info / Zdj. screen Facebook/Lech Wałęsa

Rzymkowski kpi z Wałęsy: Naoglądał się ,,Gwiezdnych Wojen''. Przed nim odkrycie turbosłowian i Wielkiej Lechii

Spotkanie z Lechem Wałęsą w Krośnie na długo pozostanie w pamięci wielu Polaków. Były prezydent poruszył wówczas między innymi kwestię… UFO (sic!). Z Wałęsy zakpił Tomasz Rzymkowski z Kukiz’15 stwierdzając, że były prezydent najwidoczniej zbyt wiele razy oglądał „Gwiezdne Wojny”.

Przeszkodzą nam, trzasną nas na pół, ziemia się zwinie i nas zgniecie […] Na innych galaktykach są trzy poziomy rozwoju intelektualnego, a my jesteśmy najniżej”

- między innymi takie słowa padały z ust Wałęsy.

Poseł Kukiz’15 w rozmowie na antenie TVP 1 stwierdzał:

Może za dużo oglądał sagi <<Gwiezdnych Wojen>>. Jeszcze przed nim odkrycie turbosłowian i Wielkiej Lechii”.

W rozmowie poruszył też kwestię postulatów środowisk LGBT:

Jest to realizacja testamentu takich łajdaków jak Lew Trocki. Trzeba stworzyć nowego człowieka, a by to zrobić, to trzeba zniszczyć dotychczasowe relacje społeczne. Fundamentem relacji społecznych jest rodzina, oparta na małżeństwie, rodzicielstwie”.

Dodał, że usunięcie tego doprowadzi do stworzenia nowego, „[…] bezmyślnego człowieka, bez jakichkolwiek więzi społecznych, którym łatwo da się manipulować. Idealnego niewolnika”.

dam/TVP,Fronda.pl

Komentarze

gniew.2019.03.28 14:14
Na zdjęciu iKONa wSTYdu wPolsce.
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.03.28 16:57
Masz racje ten Rzymkowskij wygląda jak buc. Ja cim muwie twój gniew czeba wykorzystać w dobrej sprawie.Zajrzy do mnie na Youbtwoju mat mam skszynkie.
anonim2019.03.28 12:03
Już za późno na stworzenie bezmyślnego człowieka, bez jakichkolwiek więzi społecznych, którym łatwo da się manipulować. Idealnego niewolnika! kościół wieki temu stworzył takiego idiotę! nazywa się katolik!
abc2019.03.28 13:39
Nikt od ciebie nie wymaga , być tak krytyczny wobec siebie .