04.01.18, 18:00Fot. domena publiczna / St. hocuspocus via Wikipedia, CC BY-SA 3.0

Satanistyczne samobójstwo w Sylwestra? Szokujące doniesienia

Szokujące doniesienia z Grecji. Odnaleziono ciała pary turystów. Okoliczności wskazują na możliwość rytualnego samobójstwa.

Według greckich mediów w miejscowości Vlachata na południu wyspy Kefalonia doszło do bardzo tajemniczej śmierci pary turystów, która miała miejsce w sylwestrową noc.

23-letnia Bułgarka i 30-letni Niemiec zostali znalezieni martwi. Kobieta miała poderżnięte gardło, ciało mężczyzny było przebite nożem. Co gorsza – na miejscu odkryto wymalowany satanistyczny pentagram i wypalone świece, z kolei na profilu facebookowym kobiety dostrzec można inspiracje satanizmem.

Grecka lekarka medycyny sądowej Angelika Tsiola twierdzi, że wszystko wskazuje na popełnienie rytualnego samobójstwa w satanistycznym obrzędzie. Kobieta zginęła wcześniej, podcinając sobie gardło, mężczyzna miał zadać sobie śmierć w wypełnionej wodą wannie. Według zeznań mieszkańców miejscowości para nie mal nie opuszczała swojego domku od wynajęcia go 26. grudnia.

Kobieta była poszukiwana od miesięcy przez swoją rodzinę. To Lilia Botusheva z Bułgarii. Miała 23 lata. Potem poszukiwania przerwano – okazało się, że przebywa w Niemczech. Mężczyzna, którego ciało znaleziono wraz z ciałem kobiety miał być jej partnerem.

dam/wprost.pl,Fronda.pl