05.06.21, 18:10fot. polsat news/screen

,,Scenariusz jej życia napisał ktoś inny'' - Wzruszające słowa dyrektor szkoły w ostatniej drodze 18-letniej Magdy

Brutalnie zamordowanej 18-letniej Magdzie jej kat zaproponował podwiezienie samochodem, kiedy jej skuter nie chciał odpalić. Następnie brutalnie pozbawił ją życia i zgwałcił. W dniu dzisiejszym na cmentarzu w Gostyniu spoczęło jej ciało.

Dziewczyna wybrała się swoim skuterem na zakupy. Kiedy ten nie chciał jej odpalić, jej oprawca znany jako „bestia z Sulikowa” zaproponował jej podwiezienie. Następnie podstępnie wywiózł do lasu, a tam zgwałcił i brutalnie pozbawił ją życia. Przyznał się do winy i do procesu będzie przebywał w areszcie. Grozi mu od 8 lat do dożywocia.

W dniu dzisiejszym odbył się jej pogrzeb, a jej ciało spoczęło na cmentarzu w Gostyniu. Pożegnali ją rodzina, bliscy i znajomi, a także uczniowie liceum, którego była ucznnicą.

- Scenariusz jej życia napisał jednak ktoś inny. Oto dobry Bóg, nie wiedzieć dlaczego, na jej drodze postawił mordercę. Ani serce, ani rozum nie są w stanie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak się stało – powiedziała dyrektor liceum w Grygicach.

- W najczarniejszych snach nie przypuszczałem, że nasze ostatnie spotkanie będzie miało taką formę – powiedział z kolei podczas mszy pogrzebowej ks. Juliusz Szyszko. Wspominał rozmowę ze zmarłą Magdą podczas Wielkanocy, kiedy dziewczyna obiecywała, że spotkają się już po pandemii.


mp/radiozet.pl/pap/polsatnews.pl

Komentarze

Dobry Bóg2021.06.7 21:53
na jej drodze postawił mordercę. Nie wiedzieć dlaczego? Bo to jest zły Bóg.
Tylko PO2021.06.6 13:46
Ta Pani dyrektor, aby być dyrektorem powinna mieć jakieś wykształcenie. Choćby PODSTAWOWE, to powinna wiedzieć, ze jest jeszcze DIABEŁ(diabeł, antychryst, demon, bies, czart, czort, licho, belzebub, lucyfer). Na drodze tej Dziewczynki stanął DIABEŁ. To DIABEŁ, IDOL choćby takiego NERGALA, albo tych WŚCIEKŁYCH "CZARNYCH SZMAT" w SS-MAŃSKICH MASKACH, które czcza DIABŁA, atakując kościoły i przeszkadzając w odprawieniu MSZY ŚWIĘTEJ. Za taki "ZŁY DOTYK"(gwałt) kiedyś w AMERYCE byłby STRYCZEK (nawet dla 14 latka), sama rodzina "ZAKAŁY" uczestniczyła by w wykonaniu SPRAWIEDLIWEGO WYROKU. CZY czasami DIABEŁ nie skusił, SĄDÓW, by taką BESTIĘ nie skazać na DOŻYWOCIE, tylko wypościć na wolność aby dalej MORDOWAŁA DZIECI???, taka ZAKAŁA w RODZINIE. Tak ku przypomnieniu. Co zrobiła UCZCIWA PRACOWITA RODZINA małego zdrajcy BOLSZEWIKA PAWKI MOROZOWA???, który wypełniał ROZKAZY BOLSZEWII??? Rodzina w tym jego DZIADEK, jak wieść niesie, ZAKAŁĘ ZDRAJCĘ BOLSZEWIKA, a więc całą rodziną podjęli decyzję, UTOPILI ZDRAJCĘ w STUDNI. Wzięli w swoje ręce wymierzenie sprawiedliwości. A w Polsce co się robi, chroni przestępce wypuszczając na wolność, miesza się BOGA w DIABELSKI PLAN i jak czytałem to MORDERCA jest takim dobrym miłym dzieckiem.
man.of.Stagira2021.06.6 11:23
OTO Dobry Bóg postawił na jej drodze LOS. // Gdyby Dobry Bóg nie postawił na jej drodze przypadku -JAK wyobrażacie sobie Jej LUDZKĄ wolność, matoły? // No, jak mogłaby istnieć wolność w świecie 'zaopiekowanym' tak że nie byłoby w nim przypadku? ...awarii skutera? // JAK matoły to sobie wyobrażacie, hę? Ciemna maso forum fronda.pl 24h /7 dni w tygodniu.
Tylko PO2021.06.6 14:13
AWARIA SKUTERA???? a może to DZIEŁO WŁAŚNIE SZATANA?? Może SZATAN dostał sygnał, że właśnie DIABEŁ jest ważniejszy w tym wypadku od PANA w NIEBIESIECH??? Myślicie, ze ktoś będzie w SZCZEGÓLNEJ OPIECE BOGA, gdy drze BIBLIĘ, czci SZATANA, (jest SATANISTĄ), nosi te SZATAŃSKIE OZNACZENIA, jakieś PACYFKI itd, WYŚMIEWA się z BOGA, DEWASTUJE KOŚCIOŁY i GROBY CHRZEŚCIJAN???
man.of.Stagira2021.06.6 15:57
JAK matoły sobie wyobrażacie WOLNOŚĆ, hę? Ciemna maso forum fronda.pl 24h /7 dni w tygodniu.
niestety2021.06.6 10:07
napisali go ''niezawiśli;'' sędziowie...
Jerzy2021.06.6 4:17
scenariusz jej życia, napisała jej głupota, skoro wsiadła do samochodu psychola to czego oczekiwała? Poza ty, jakaś dziwna kolejność w tym artykule - zabił i zgwałcił... pewnie zgwałcił i zabił, ale co tam, detal taki...
rebeliant2021.06.6 1:41
Współautorem tego scenariusza jest sąd, który gwałciciela i mordercę wypuścił na wolność, bo może się poprawił i teraz bidulek znajdzie prace i założy rodzinę... Niestety, ale pewne czyny całkowicie dyskwalifikują z poruszania się na wolności.
U-5212021.06.5 21:30
====krzyk nie wyrazi bólu który jest skrywany w ciszy====
abcd2021.06.5 20:41
Krótka historia o pogardzie i godności Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych. Czytaj "Krótkie historie o zabijaniu" na "henryk dabrowski pl" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Kr%C3%B3tkie_historie_o_zabijaniu
abcd2021.06.5 20:40
"Każdy system, w którym jedyną karę za mord stanowi cela więzienna, to system, w którym ofiara ma mniejsze prawo do życia niż mordercy." Waldemar Łysiak
Skrzypek na dachu2021.06.5 19:46
Pani Dyrektor Liceum bardzo sie myli bo to dzielo szatana albo bezboznego psychopaty .
KSERKSES2021.06.5 19:25
.....................są pożegnania na które nie jesteśmy gotowi...............
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.06.5 18:24
pamiętajcie katoliccy debile że to wasz miłosierny i litościwy bóg zabrał życie Magdy w tak brutalny sposób i przyglądał się ze spokojem jak była mordowana a później gwałcona... "Dla każdego z nas Pan Bóg ma swój plan od urodzenia. Nie są przypadkowi nasi rodzice, rodzeństwo, sąsiedzi i inne osoby, które spotykamy w naszym życiu..." - JPII (obrońca pedofilów)
Skrzypek na dachu2021.06.5 19:48
Z tego zostaje nauczka mlodym dziewczynom aby nie jechac do lasu z przypadkowo napotkanym menszczyznom .
Kremlowska Kretynizacja Kacapów2021.06.5 22:32
ją zamordował zwyrodnialec na 100% z LGBT
Anonim2021.06.5 18:23
Takie scenariusze piszą ci, którzy uznają, że życie zbrodniarzy ma większą wartość niż życie ich ofiar!
Anonim2021.06.5 18:21
Dobry Bóg postawił mordercę?! Ta kobieta kpi?!