03.09.19, 09:35Zdj. Platforma Obywatelska RP, CC BY SA 2.0, Flickr

Schetyna o 'izraelskich doradcach': Uśmiecham się z politowaniem...

Lider Platformy Obywatelskiej, Grzegorz Schetyna w rozmowie z radiową "Trójką" skomentował sprawę "izraelskich doradców". Jak pisał wczoraj tygodnik "Wprost", lider Platformy Obywatelskiej miał korzystać z porad izraelskiej firmy. 

Doradcy mieli zarekomendować schowanie Schetyny w cień kampanii wyborczej. Jak wynikało z badań firmy, elektorat postrzega szefa PO jako polityka „agresywnego” i wzbudzającego nieufność. Gdy Grzegorz Schetyna o tym usłyszał, miał... "wpaść w szał".

Lider Platformy skomentował te doniesienia. 

"Mam nadzieję, że w kampanii będzie działał wyborczy tryb sądowy, dzięki któremu będzie można te kłamstwa sprostować"-powiedział w rozmowie z radiową "Trójką".

"To jest część kampanii wyborczej prowadzona z przytupem, dużo będzie kłamstwa i pomówień"- stwierdził Schetyna, dodając, że nad takim materiałem może jedynie "uśmiechnąć się z politowaniem".

yenn/Polskie Radio, Fronda.pl

Komentarze

moher2019.09.3 16:28
schetyna musi zostac
Tomek2019.09.3 10:23
To naprawdę trzeba wynajmować profesjonalną zagraniczną firmę, żeby dojść do tak oczywistych wniosków że osobnicy typu Miro, Rycho, Zbycho czy Grzesio zapracowali na opinię ludzi nie wzbudzających zaufania?
JS2019.09.3 10:10
Precyzyjny Donald już przestaje się liczyć. Jego pomysły są przestarzałe i nie efektywne. Jak zarobił swoje Euro, przeżył jako król Europy kilka lat to nie ma już wielkie motywacji i pewnie woli odpocząć przed odejściem na tamten obiecany w okultystycznych rytuałach "wspaniały" świat, Będzie przeklinał swoje życie na ziemi jak zobaczy jakiego "mieszkania" dorobił się w piekle. Ale może zrozumie swoje gigantyczne błędy i Bóg obejmie go Miłosierdziem jak komendanta obozu Auschwitz, Rudolfa Franza Ferdinanda Hößa (pisownia alternatywna: Höss lub Hoess} Pozdr.
JS2019.09.3 10:04
Schetyna chce złożyć lepszą ofertę Izraelowi niż ta od PIS. Chce przebić PIS. Jeżeli PO , Nowoczesna, Biedroń, SLD, PSL zaprzedadzą się Żydom to będzie po nas i będą musieli dwom a nawet 3em panom służyć, także Niemcom i USA a ci władcy mają przeciwstawne interesy. To co robi zaprzedaniec Schetyna jest bardzo niebezpieczne, bo oni gotowi są podpisać wiele paktów z diabłami dla swoich 30tu srebrników. Potem ostanie im się sznur za ich dokonania, bo ci którzy kogoś wykorzystują pozbywają się swoich zużytych narzędzi. Pozdr.
polak2019.09.3 10:03
przecież ten debil sam sobie nie wierzy co mówi --takie jest to największe zł to ---P-eł- O
02019.09.3 10:02
klamstwa popaprancow trzebaby prostowac dlugimi latami