03.08.20, 12:05Fot. Łukasz Błasikiewicz, via: Flickr CC 2.0

Sejm przesuwa posiedzenie przez koronawirusa. Co ze Zgromadzeniem Narodowym?

Ze względu na potwierdzenie zakażenia koronawirusem u jednego z senatorów, Sejm zadecydował o przesunięciu planowanych na piątek obrad. Wcześniej taką decyzję podjęto w Senacie. Powstaje pytanie co ze Zgromadzeniem Narodowym, przed którym prezydent Andrzej Duda ma złożyć przysięgę.

W sobotę wieczorem za pośrednictwem Twittera senator PSL Jan Filip Libicki poinformował, że potwierdzono u niego zakażenie koronawirusem. Zapewnił, że przekazał Sanepidowi listę osób, z którymi miał kontakt. Poprosił też, aby wszystkie te osoby same zgłaszały się do właściwych służb.

Wobec tych informacji marszałek Senatu Tomasz Grodzki przesunął zaplanowane na przyszły tydzień posiedzenie. Jutro mają zostać przeprowadzone testy na obecność koronawirusa u wszystkich senatorów i pracowników Senatu.

Portal Onet.pl poinformował natomiast, że również w Sejmie podjęto decyzję o przesunięciu posiedzenia planowanego na piątek. Posłowie, jak poinformował Ryszard Terlecki, mają obradować dopiero za dwa tygodnie.

Tymczasem na najbliższy czwartek zaplanowane jest Zgromadzenie Narodowe, w czasie którego przysięgę ma złożyć prezydent Andrzej Duda.

kak/onet.pl, polsatnews.pl

Komentarze

bismarc2020.08.3 19:13
P, Sienkiewicz miał 100% rację mówiąc iż Polska to państwo teoretyczne, się z tym stwierdzeniem podpisuję. przez te 30 lat transformacji wszystkie rządy manipulują , okłamują, dezinformują Naród. Kto z tylnej ławki rządzi tym wirtualnym krajem* gdzie główne działy gospodarki są w posiadaniu korporacji zagranicznych lub 50 % udziałach/ Manipulacje sięga zenitu gdy chodzi o szczepionki/przymusowej?/ na ten wymyślony cowid , niesprawdzonej , nieskutecznej, bo jak coś czego nie ma , maja sie obywatele szczepić a może jest inny ukryty cel . Czipy Gatesa przypasowały wszystkim krajom, aby ingwilować, śledzić i w razie potrzeby odstrzelić??? Państwo Polskie nie istnieje to tylko ''Korporacja RP'' zarejestrowana w USA po roku 1990. Orły do boju, bronić się przed niewolnictwem obcych i sprzedawczyków.
Foster2020.08.3 16:56
Przecież nawet premier tego państwa zapewniał, że już koronawirus się wycofał, żeby się go nie bać, żeby iść na wybory. W końcu premier to premier i jak coś powie, to to jest prawda.
ladychapel2020.08.3 14:19
Zamknąć granice i nie wypuszczać nikogo!!! W Wilnie biegają Polacy z Polski od kościoła do kościoła i z cmentarza na cmentarz.
KREMLOWSKI PROWOKATOR!!!2020.08.3 13:37
𝐖𝐀𝐋𝐓𝐄𝐑 - 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍(𝐎𝐖) - 𝐓𝐎 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀 !!!
Jan Radziszewski2020.08.3 12:54
środa, 22 lipca 2020 22 VII 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra Łukasza Szumowskiego Środa, 22 lipca Godzina 6.45 - Rzucam klątwę Bożą na ministra Łukasza Szumowskiego. Za sprawy związane z coronawirusem, które były i są przeciw Polakom, za oszustwa i manipulacje danymi medycznymi, za przekupywanie lekarzy publicznymi pieniędzmi, którzy stwierdzają coronawirusa tam gdzie go nie było i nie ma. A od początku lipca za kłamstwo publiczne iż Polacy nadal chorują i umierają na COWID -19 a nawet, że zwiększa się liczba chorych i zmarłych. A jak zaświadcza Bóg przez swego sługę Grzegorza z Leszna i przez swego sługę Cypriana Polaka ( Krzysztofa Michałowskiego), Pan nasz Jezus Chrystus zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, rządząc w Swoim Królestwie po Intronizacji w Niebie 20 lutego 2020 roku, czyli Polsce – Nowym Jeruzalem zwolnił Polaków od chorowania i umierania na coronawirusa COVID -19 od pierwszego lipca. Tak Pan nasz z dniem 20 lutego 2020 roku ograniczył mocno chemtrails nad Polską a zablokował całkowicie chemtrails ze zrzucanym na Polaków coronawirusem, co obserwowali naoczni świadkowie iż w wypadku niektórych smug chemtrails były one wciągane, wsysane z powrotem, wbrew prawom fizyki do zbiorników samolotu, do jego wnętrza. Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. Skończysz marnie i skończysz gorzej niż prezydent Duda. On ma dobre odruchy i kocha Mnie choć przez swe decyzje szkodzi Polsce. U Ciebie nie ma niczego co byłoby pozytywne w Twej służbie krajowi. Nie mówię już o aferach. Nawet „Twoje” zdjęcie z Matką Teresą jest sfałszowane, wstrętny oszuście, masoński łgarzu. Czekaj więc na swoją kolej. I pamiętaj: im więcej zakarbujesz, jak dawniej mawiali Polacy, tym sowitszą otrzymasz zapłatę. Opublikuj synu. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. Klątwę rzucił i Słowo od Pana otrzymał Krzysztof Michałowski (Cyprian Pola
Natalja Siwiec2020.08.3 13:35
za cienki jesteś, żeby klątwy rzucać. Buhahahahaha!
Radziszewski jehowy rabin Putina2020.08.3 13:38
𝐖𝐀𝐋𝐓𝐄𝐑 - 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍(𝐎𝐖) - 𝐓𝐎 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀 !!!
brudny żydzie Hertrich-Woleński2020.08.3 13:45
masz bardzo nerwowe te "buhahaha"
Jan Radziszewski2020.08.3 12:52
to jest ściema tj dalszy ciąg straszenia ludzi przez żyda masona min Szumowskiego którego los będzie tysiąc razy gorszy niż Przeklętego przez Boga Prezydenta A. Dudy "piątek, 26 czerwca 2020 26 VI 2020 Klątwa rzucona na prezydenta Polski Andrzeja Dudę Piątek, 26 czerwca 21.40 Zapisz dziecko - Tak, dojrzał owoc. Prezydent Duda dostawał długo szansę. Nie korzysta z niczego co chce dać Bóg, co może pomóc Polsce. Teraz Polskę sprzedał w USA. Zatem rzuć na niego klątwę Bożą. Ja, nieudany i marny sługa Boży Krzysztof Michałowski ( Cyprian Polak) rzucam na prezydenta Polski Andrzeja Dudę klątwę Bożą. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg Andrzeju Dudo. Amen ! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Tak mówi Jezus, tak mówi Trójca Przenajświętsza, Amen, Amen, Amen. Zbawię Cię Andrzeju Dudo i unikniesz potępienia, lecz Twój czyściec będzie bardzo ciężki. Klątwa zaś sprawi, że nie zdołasz się oczyścić przed śmiercią z grzechów w należyty sposób. Śmierć Twoja będzie przestrogą. Amen. Otrzymał Cyprian Polak
Radziszewski brudny żyd jak Hertrich-Woleński2020.08.3 13:40
𝐖𝐀𝐋𝐓𝐄𝐑 - 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 - 𝐑𝐄𝐘𝐓𝐀𝐍(𝐎𝐖) - 𝐓𝐎 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀 !!!
stan2020.08.3 15:44
Co Ty wypisujesz? Czy Bóg przeklina kogokolwiek? To żydzi sami się przeklęli, mówiąc "Krew Jego na nas i na nasze dzieci". Bóg chce każdego uratować od wiecznego potępienia. Pytałem Cię już kto Ci się objawia? Może szatan ?
Monika2020.08.3 21:51
Janie R...! Nie jestem przeciwna twoim wpisom! Ale wiem, że Bóg nie jest zły, jest Miłosierny! ...A ty ciągle piszesz o przekleństwach osób, albo o śmierci jakichś złych ludzi! Jest nie do pojęcia to, co wypisujesz o Prez. Dudzie??... To co Trzask.... byłby lepszym..., bo jakoś nie piszesz, że on jest przeklęty??? A dlaczego Pan Bóg niby karze komuś przeklinać, jakby chciał to sam przecież mógły przekląć! Jakoś mi się to tzw. "kupy" nie trzyma?! Poza tym napisz, gdzie można sobie o tym poczytać, OK?
Jan Radziszewski2020.08.3 12:41
Co myślą że jak posiedzeń NIE BUDIET to już nie umrą ale czy nie może się im przytrafić że podobnie jak Prezydent Andrzej Duda mogą być przez Lud Polski powieszeni. "13.03.2020 r + Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. ++ Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Twoje imię2020.08.3 12:47
jesteś nieźle pier dol nię ty
Jan Radziszewski2020.08.3 12:58
Przygotuj się !!_ za niedługo a nawet może i w tym roku Prześwietlenie sumień tj Sąd Ducha św ++"Niektórzy poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu, gdy ich grzechy zostaną im ukazane, że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie. - a piekło czeka i gore! + Bowiem Każdy zobaczy stan swej duszy przed Bogiem – co dobrego i co złego uczynił w swym życiu ++ stąd pytanie +++ a gdzie mogą jedynie trafić mordercy i prześladowcy KK - tylko mogą do PIEKŁA + bowiem wieczne są tylko NIEBO i PIEKŁO (nie czyściec ) powstałe tj stworzone dla Lucyfera i jego zwolenników w tym potępionych ludzi
Vikary2020.08.3 13:10
co to k...wa jest ?
Radziszewski brudny żyd jak Hertrich-Woleński2020.08.3 13:42
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝐀𝐌𝐁𝐀𝐒𝐀𝐃𝐀 𝐔𝐒𝐀 𝐖 𝐖𝐀𝐑𝐒𝐙𝐀𝐖𝐈𝐄 𝐓𝐎 𝐒𝐀𝐌𝐈 "𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐈" !
Radziszewski brudny żyd jak Hertrich-Woleński2020.08.3 13:41
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐄𝐑𝐈𝐀 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 𝐒𝐙𝐀𝐋𝐄𝐉𝐄 !
Radziszewski brudny żyd jak Hertrich-Woleński2020.08.3 13:43
𝐎𝐓𝐎 𝐀𝐃𝐑𝐄𝐒 𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈: 𝐓𝐀𝐊, 𝐓𝐀𝐊 𝐓𝐎 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 - 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓.
Morawiecki oszukał Polaków2020.08.3 12:35
"Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wybory"
hahahha2020.08.3 12:18
no jak to?? MARIUSZKU KOCHANY!!!! przeciez informowales swoje owieczki ze juz po wszystkiemu!!!! a tutaj taki klaps!!!1 KTOS KŁAMAŁ???? #selekcjanaturalna ;]
Irka2020.08.3 21:55
Coś ci sie poplątało!!....A jakim ty Mariuszku piszesz?......Aj, Waj...!