21.05.20, 18:42Fot. via: Pixabay

Seksualizacja dzieci to zaproszenie dla pedofilów

Gorącą dyskusję wywołał wyemitowany wczoraj na TVP1 film „Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego, który ukazuje motywy pedofilskie w świecie polskiego show-biznesu. W odpowiedzi na film Ministerstwo Sprawiedliwości i Prokuratura Krajowa zapowiedziały zbadanie ukazanych w nim wątków, podkreślając konieczność zaostrzenia reakcji na zjawisko wykorzystywania seksualnego nieletnich. Tymczasem jednak obywatelski projekt „Stop pedofilii” wciąż znajduje się w sejmowej „zamrażarce”.

Procedowana w Sejmie niedawno inicjatywa obywatelska „Stop pedofilii” została przekazana do dalszych prac w nadzwyczajnej komisji ds. zmian w kodyfikacjach. Inicjatywa ta sprzeciwia się organizacją, które promują szkodliwą edukację seksualną dzieci w myśl standardów WHO. Sprawę ocenił dla portalu PCh24.pl prezes Fundacji PRO-Prawo do Życia, Mariusz Dzierżawski:

-„Zjawisko nasila się, bo media, zwłaszcza lewicowe, tworzą klimat przyjazny seksualizacji dzieci. Napastnicy seksualni mają dzięki temu poczucie bezkarności, a dzieci pozbawione są naturalnego poczucia wstydu. Na skutek tego pedofilom łatwiej osaczyć ofiarę. Standardy edukacji seksualnej w Europie, promowane między innymi przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, zaznajamiają już kilkuletnie dzieci ze szczegółami technicznymi aktywności seksualnej. Temu właśnie ma zapobiegać projekt "Stop pedofilii", który obecnie znajduje się w zamrażarce sejmowej” – mówi jeden z inicjatorów projektu.

-„Pedofilia, przedstawiona w filmach, jest przestępstwem zgodnie z obowiązującym prawem. Problem polega na tym, że bardzo często jest bezkarna, bo ludzie odpowiedzialni za jej ściganie, na przykład biskupi przedstawieni w filmach Sekielskich, czy policjanci, o których mówi Latkowski, nie ścigają pedofilów, tylko ich chronią” – dodał.

Mariusz Dzierżawski wskazuje też na obserwowany dziś problem seksualizacji kultury:

-„Mamy do czynienia ze zjawiskiem seksualizacji całej niemal kultury. Wiele kobiet na ulicach dziś ubiera się tak, jak wczoraj ubierały się prostytutki. Sutenerzy stali się dyktatorami mody. Internet pełen jest pornografii. (...) Dzieci wyrastające w takiej atmosferze pozbawione są naturalnej bariery wstydu. W ten sposób stają się łatwym łupem dla pedofilów”.

Dodaje również, że na rozprzestrzenianie się zjawiska pedofilii ma wpływ kryzys tradycyjnej rodziny. Jak stwierdza, powołując się na badania Regnerusa, znacznie częściej dochodzi do molestowania seksualnego dzieci w rodzinach, w których ojciec lub matka są homoseksualistami.

kak/PCh24.pl

Komentarze

Jafilo2020.05.22 15:00
Trochę się dziwię że dotychczas nie przeczytałem że sprawy ze seksem są oprócz naszych instynktów silnie związane z pieniądzem. Moim zdaniem że problem w ostatnich latach jest szczególnie istotny. Jest smutne że wszędzie gdzie to jest możliwe ukazuje się goliznę w różnym zakresie. Nie wspomnę też o hedonizmie maksymalnie rozwiniętym.
Polak2020.05.22 7:39
O, frondelek wysuwający oskarżenia względem sekty katolickiej w związku z pytaniami zadawanymi siedmiolatkom podczas spowiedzi? Ciekawe.
iza2020.05.21 22:57
Pedofile korzystają na naturalnym wstydzie dzieci i żądają milczenia. Naturalny wstyd dziecka to okazja do działania dla pedofila. Dzierżawski to po prostu kretyn.
JS2020.05.21 20:19
Fronda ulega lewakom i kasuje przeciwne im komentarze jak ten, który jeszcze raz wstawiam. Uwielbiani przez gawiedź telewizyjną czy estradową, kinową ulubieńcy, to nie jednokrotnie DRAPIEŻNIKI seksualne ! Utrzymują jednak oni swój nienaganny wizerunek dla świata ale gdy przychodzi noc przemieniają się w agresywnych i wulgarnych seksoholików bez zahamowań, którzy chcą się wyżyć seksualnie a na swoje ofiary upatrują niewinne, nietknięte dzieci, osoby małoletnie. Oni chcę więcej od życia bo mają pieniądze a niech ich ktoś zaatakuje, oskarży to rzucą się swoimi adwokatami jak lwy do gardeł. Dotyczy to też polityków, bogaczy, ekscentryków ! Demaskujmy tych przestępców ! Najmroczniejsze miejsce na ziemi: Chateau des Amerois – Zamek Matki Ciemności https://killuminati.pl/najmroczniejsze-miejsce-na-ziemi-chateau-des-amerois-zamek-matki-ciemnosci/ Jezus Królem, nie budujmy w Polsce potęgi szatana ! Pozdrawiam
enK2020.05.21 20:00
A ja bym chciał, żeby Ministerstwo Sprawiedliwości i Prokuratura Krajowa również w przypadku filmu Sekielskich zapowiedziała zbadanie pokazanych tam wątków
Justyna S2020.05.21 19:03
No ale w jaki w sposób "pozbawienie naturalnego poczucia wstydu" wpływa na zwiekszenie pedofilii?
Anna2020.05.22 12:36
nie wpływa. Po prostu niektórym bardzo przeszkadza to, że ktoś może dobrze się czuć ze swoją seksualnością dlatego w ramach "straszaka" podczepił to pod temat pedofilii.
Namiętny Zbychu2020.05.21 19:02
Nie rozumiem tych zbokoli, ani pedałów ani pedofilów. Nie ma to jak dojrzała pani, minimum 50 i nawet pod 70, o ile się dobrze trzyma. Idzie robota fest wtedy! Obie strony zadowolone.
antymarksista2020.05.21 19:02
. Oto właśnie chodzi. Rozmiękczyć morale i deprawować. Najlepiej w imię niedoszłego, lewackiego prawa .
Lewackie psy szczekają, a karawana idzie dalej 2020.05.21 19:00
Zachęcam, by kandydatów do katolickich seminariów duchownych badać czeskim aparatem do wykrywania orientacji seksualnej. Jest to machina przypominająca wykrywacz kłamstw, czyli wariograf albo poligraf.
Lewackie psy szczekają, a karawana idzie dalej2020.05.21 21:51
Rozumiem, że sam już się tym ustrojstwem przebadałeś i wynik był pozytywny? 100% pedał.
2020.05.21 18:53
Pier­dolenie o Szopenie to zachęta do seksualnego wykorzystywania dzieci.
Precz z 🌈 zarazą!2020.05.21 18:56
Sam się zdumiałeś głupoty, którą napisałeś, więc stąd brak podpisu. Poniekąd słusznie.
2020.05.21 19:02
A bo to ma znaczenie czy wpiszesz »precz« czy »za« w nicku? Jesteś takim samym pier­dolonym anonimem. Może powinni odsłaniać IP jak na portalu Karnowskich.
Lewackie psy szczekają, a karawana idzie dalej2020.05.21 18:51
"Zgubne skutki seksualizacji dzieci." Tak, to prawda. Fakty są tak mocne, że lewacy zapominają języka w gębie i tylko toczą pianę z wściekłości. Podobnie jak inny fakt: Pedofile często rekrutują się spośród gejów. Tragiczny fakt księży-pedofilów to skutek niedostatecznie starannego badania kandydatów do seminariów. A potem ten szatański pomysł, żeby rozciągnąć nieliczne (karygodne) przypadki pedofilii na cały Kościół. W tej sposób lewacy popadają w sprzeczność: "Geje są cacy, pedofile są be". Ale związku przyczynowego nie widzą - raczej nie chcą widzieć.
katolicka kretynizacja polski2020.05.21 18:46
Katechizacja dzieci to zaproszenie dla pedofilów!
Lepszy goj niż gej2020.05.21 18:52
Pleciesz wciąż na tę samą nutę, pedale.
2020.05.21 18:54
Pier­dol się, trolu.
suw2020.05.21 19:11
Już ci pisałem, zamilcz przygłupie !
Precz z 🌈 zarazą!2020.05.21 18:45
Oj, mają teraz do myślenia nietykalni i bezkarni celebryci! Co tu zrobić? Czy zagrozić Latkowskiemu procesem, postraszyć go sądem? A jak sąd jeszcze bardziej rozgrzebie sprawę? Wyjdą na jaw nasze kolejne świństwa? Tylko wkopiemy kolejnych celebrytów... A może wydać jakieś "mocne oświadczenie"? „Podłe insynuacje.” „Płatni medialni zabójcy.” „Nie zostawimy tego bezkarnie”. Ale kto to będzie czytał? A może zacząć grzebać w przeszłości Latkowskiego? A nuż ukradł coś 20 lat temu? Przetrzymał książkę w bibliotece? Nie skasował biletu w tramwaju? Pokazał język w szkole? … cholera! Po kiego czorta chcieliśmy tych parę przypadków pedofilii wśród księży (zresztą w większości gejów) rozciągnąć na cały Kościół? To nie był dobry pomysł. Poczekajmy aż się przewali. Kiedyś taka metoda zawsze działała. No tak, ale wtedy i we władzy państwa, i w sądach mieliśmy swoich... Niech to szlag trafi!
Piotr Nowak2020.05.21 18:52
Jak to wklejasz wszędzie, jak przygłup, to odczuwasz podniecenie?
Precz z 🌈 zarazą!2020.05.21 18:55
W ten sposób wiem, że co czytasz. (Na stronie Gazety Koszernej nie wklejam, tak nisko nie upadłem.)
Piotr Nowak2020.05.21 19:34
Jak widzę że wklejasz jak debil to samo pod każdym artykułem, to wierz mi, odechciewa mi się czytać.
Precz z 🌈 zarazą!2020.05.22 7:19
I o to właśnie chodzi. Żeby tacy, jak ty (z wieloma nickami) wreszcie się odczepili od tego portalu.
Piotr Nowak2020.05.22 8:04
Bu ha ha ha :) Ty jednak jesteś debilem. Tak jasne, wszyscy się przestraszą i uciekną. Oczywiście. :D