26.07.15, 21:00

Sekty to dzieło szatana. Wystrzegaj się ich jak ognia piekielnego!

Komentarze

anonim2015.07.26 22:13
Czy Robert Tekieli był egzorcyzmowany? Wie ktoś?
anonim2015.07.26 23:45
Robert jest zajebisty. Znam go i cenię. Do wiedzy którą ma dochodził latami ... i w odróżnieniu od obszczymurków próbujących o nim gadać głupoty - ma o czy mówić i robi to kapitalnie.
anonim2015.07.27 0:28
Socjalizm i liberalizm to też dzieła szatana.
anonim2015.07.27 2:55
To prawda dzieło szatana. Jednak czyim dziełem są podobnie destrukcyjne działania zwłaszcza w prenowicjatach, nowicjatach i seminariach zakonnych w Polsce? Trafiają tam młodzi ludzie od kilkunastu (nawet od 14-15 lat), do 30 roku życia. Część z nich pada ofiarami przestępstw typu: gwałt, molestowanie mobbing i to najczęściej przez formatorów czyli kapłanów mających młodych ludzi zapoznawać z tajnikami życia we wspólnocie. Młodzi ludzie bywają tam okradani z rzeczy osobistych, ulegają wypadkom i uszkodzeniom ciała (np. różne złamania kości), a często zapadają na rzadkie w świecie choroby najczęściej skórne u dorosłych (które tam bywają bardzo częste, co świadczyłoby, że są one celowo zawlekane chyba ze szpitali zakaźnych itp. ?). Do klasyki należą choroby zakaźne takie jak ospa, odra itp., i to u tych, którzy byli ofiarami kradzieży, molestowań i zgłosili to przełożonym wyższym. To właśnie w tych instytutsch młodzi ludzie spotykają się z propozycjami seksu z przełożonym, z narkotykami, prostytucją za dobra rzeczowe typu lepsze kosmetyki (typu mydło, krem do golenia, pasta do zębów), nowe buty, jakieś drobiazgi typu zegarek, torba itp. Zdarza się, że narkotyki pomagają tam dokonać aktów przemocy seksualnej na osobach, które są oporne lub oficjalnie odmawiają bliskości. Są nawet przypadki, że narkotyki miękkie bywają formą nagrody za świadczenie usług różnego rodzaju osobom przełożonym. Przykłady można mnożyć i podawać bez końca. Zgłoszenie do prokuratury w Polsce nic nie daje poza spisaniem zeznań, co dowodzi, że w nowicjatach zakonnych częstokroć jest podobnie jakt w sektach. Różnica polega na tym, że sekty działają nielegalnie, a podobny proceder w zakonach jest pod szyldem legalnego zgromadzenia lub wspólnoty. Można w to nie wierzyć ale to prawda. Wygląda na to, że sekty to dzieło szatana choć dzieją się tam równie destrukcyjne rzeczy co w nowicjatach i seminariach zakonych, a młodzi poddani im są zastraszani, grozi się im śmiercią i nie mają znikąd pomocy, bo tym z sekt pomagają nawet kościelne instytucje. Kiedy wreszcie ktoś pomoiże ofiarom przemocy seksualnej w zakonach? CZY SZATAN MOŻE LEGALNIE NISZCZYĆ MŁODYCH LUDZI W ZAKONACH I TO JEST FER NIE MÓWIĆ O TAKICH PRZESTĘPSTWACH TYLKO DLA TEGO, ŻE TO DZIEJE SIĘ POD SZYLDEM KOŚCIOŁA, A POLICJA I DZIECEZJALNE KURIE MAWIAJĄ, ŻE TEN ZAKON RZĄDZI SIĘ STARYMI PRAWAMI. CZYM SĄ STARE PRAWA W ZAKONIE, ŻE LUDZI MOŻNA MOLESTOWAĆ , OKRADAĆ, NISZCZYĆ I NIC Z TYM NIE MOŻNA ZROBIĆ? TE STARE PRAWA TO PRAWA PIEKIELNE, ŻE DZIEJE SIĘ KRZYWDA I NAWET O TYM MÓWIĆ SIĘ ZABRANIA? KIEDY TO SIĘ ZMIENI? Może trzeba aby ktoś na portalach takich jak Fronda mówił i o destrukcyjnych zjawiskach w instytucjach kościelnych, bo podobnie jak na Dominikanie, tak i w tych formacyjnych placówkach wykorzystuje się osoby nieletnie w odosobnieniu.
anonim2015.07.27 3:36
Dopowiadając do pana Wojciecha _Polaka, to można przypuszczać, że pan Robert był egzorcyzmowany. Jeśli się mylę, to chyba nie jest to jakaś forma obrazy? Uważam, że młodych ludzi trzeba chronić przed złem osobowym, które potrafi posługiwać się wypaczonymi osobowościami nawet kapłanów, o czym sygnalizuję, że w Polsce ofiarom kapłańskich machinacji nie pomagają nawet państwowe instytucje. Osobom po sektach pomagają liczne instytucje kościelne (przynajmniej w każdej diecezji jest jedna), i państwowe organizacje typu pan Nowak itp. Dla podobnych ofiar kapłanów, które mają również duchowe problemy jak po sektach nie chce się pomagać wykluczając tym samym możliwość zaistnienia przestępstwa ze strony kapłanów. Może wreszcie coś się zmieni? Po deklaracjach Episkopatu o molestowaniach nieletnich, i po samym skandalu na Dominikanie może wreszcie ktoś zerwie kurtynę ukrywania licznych ofiar zakonów czy poszczególnych kapłanów diecezjalnych. Sprawcy i historie ofiar wspominanych kapłanów, to historie iście podobne do sekciarskich metod destrukcyjnych.
anonim2015.07.27 6:23
@ Belteszassar33 Piszesz o poważnych przestępstwach - jeśli masz o nich wiedzę to: - cześć powinieneś zgłosić do prokuratury pod groźbą odpowiedzialności karnej - resztę powinieneś zgłosić ze wzgledow moralnych Zrobiłeś to ?
anonim2015.07.27 7:26
Panie Robercie, Dopuszczenie istnienia szatana jest herezja z definicji. Niech Pan pomysli - dopuszcza Pan istnienie innej mocy niz boskiej - to bluznierstwo i herezja. Sekty podobnie jak wszystko , powtarzam WSZYSTKO jest rezultatem woli Stworcy. Niech sie Pan zastanowi jesli Pan potrafi.
anonim2015.07.27 10:37
@Belteszassar 33 Jak słynny bóg-demon Bel obwieszczasz że jest to twój czas działania na niwie demonicznej, zajmujesz się bowiem nie swoimi grzechami tak jak postępuje prawdziwy Katolik wierzący w bliskie przyjście Pana, ale jak naganiacz do grzechu, bo skoro uważasz, że za murami klasztorów, zakonów, seminariów dzieją się bezeceństwa, a ty jedynie jesteś świętym . podobnie uważał Budda Sakjamuni który do Upaka z sekty ascetów Adżiwaka tak rzekł " .... Jestem świętym na tym świecie, jestem najwyższym nauczycielem, ja jedynie jestem Absolutnym Sammbuddą, posiadłem stan bezemocjonalny i posiadłem Nirwanę ,,,," Tylko jedno stworzenie Jeden Byt stworzony sam z siebie w swoim Intelekcie stworzył tzw. "GNOSIS" a wszystkie inne byty stworzone pod wpływem tej jego "GNOSIS" która jest Kłamstwem, Błędem Herezją stały się bytami potępionymi przez Boga /Iz 14,12-15) - bo jak zapewne wiesz "Sobie kłamie nieprawość" Kłamała nieprawość sobie" /Ps 26,12 +W/ Tak teraz wiesz kto opętał Idealnie Buddę, że ten identyfikuje się z Lucyferem tak że głosi nie swoją jak myśli a jego demoniczną "GNOSIS" Tylko demon jako że przebywa w wieczności zna grzechy ludzi stąd to wszystko wskazuje że zostałeś synem złego i dostąpiłeś Iluminacji tzn że otwarłeś sobie tzw. trzecie oko spostrzegania rzeczywistości ponadmaterialnej /bo znasz grzech ludzi dziejące się w ukryciu/ I dlatego Ateista Budda się nie zbawił a teraz raduje cieszy swojego pana i boga króla piekła Yamę w jego wiecznych cierpieniach z powodu trwania w Nirwanie tzn wiecznie umiera w piekle - obyś tam nie trafił jak ów nauczyciel który już w pierwszej swojej nauce wykluczył istnienie Iszwary -Boga Stworzyciela
anonim2015.07.27 12:56
@Dyzio75 Nie znasz Teologii. Dlatego tobie się wydaje że jak działa szatan w świecie to Bóg nie ma nad nim władzy. LUCYFER /Iz 14,12-15/ podobnie i podległe mu diabły to buntownik zgrzeszył Nieposłuszeństwem wynikłym z pychy na początku dziejów świata /Rdz. 1,1) przeciwko "Słowu Wcielonemu" Królowi Nieba i Ziemi Jezusowi Chrystusowi i Maryi królowej nieba i ziemi. Ponieważ z momentem grzechu nieposłuszeństwa Adama i Ewy ludzkość znalazła się w Jego niewoli tzn gdyby nie zabawienie dokonane przez Jezusa z Nazaretu na Krzyżu wszyscy ludzie by bytowali po śmierci wiecznie w piekle z powodu dziedziczonego przez potomków Adama i Ewy grzechu Pierworodnego. Ten grzech świata jest źródłem Jego władzy nad każdym człowiekiem. Tylko Ci którzy przyjęli Sakrament Chrztu św. są wolni od jego demonicznej władzy nad nimi ale tylko do momentu kiedy popełnią Grzech Ciężki śmiertelny który oddaje ich ponownie pod panowanie Szatana stają się bowiem niewolnikami grzechu i pan niewolników grzechu ma nad nimi władzę, którą zaraz wykorzystuje w celu lepszego zniewolenia tzn pogłębienia Win zaciąganych wb Pana Boga. /J. 8,44/ To że szatan działa przeciwko ludziom, wynika nie z czego innego jak z władzy danej mu przez konkretną osobę która chce grzeszyć. Gdyby Bóg nie dał człowiekowi pełnej wolnej woli to ludzie nie mogliby grzeszyć, a wtedy diabeł który wydał walkę Bogu u zarania dziejów świata, tym by usprawiedliwiał swoją porażkę na Sądzie Ostatecznym.
anonim2015.07.27 19:59
Drogi Radzi, Sam odslania slabosci gloszonych tresci. Teologi znac nie trzeba bo to co Pan wspomina sensu nie robi. Jak wyobraża sobie Pan bunt przeciw Stworcy o ktorym wspomina. Zwyczajnie bluzni Pan bowiem z teologi wynika iżPanski stworca nie posiadal widzy o grzechu przed zamiarem grzechu. To bluznierstwo, Stworca bedacy istotą absolutną ma wiedzę o tym co sie stalo i o tym co sie stanie. Podpieranie sie teologia to cytowanie ulomnych materialow ktorych nawet znac nie warto. Niech Pan pomysli - Panski Stworca nie wiedzial ze Adam i Ewa zgrzesza? Chcę Pana zapewnic ze "moj" Stworca w przeciwienstwie do Panskiego o tym nie tylko wiedzial ale byl wszystkiego sprawcą. To pokazuje jaka cienka jest gloszona przez Pana teologia. Ale niech się Pan nie martwi przez miliony lat ziemia byla plaska aż tego nie zmieniono. Przy wieku Ziemi teologia to pikuś
anonim2015.07.27 22:50
Radzi nie myl mojego imienia z Belem lub Baalem. Przeczytaj co do mnie napisałeś i pomyśl, że to ty jesteś tych słów, a potem POMYŚL jak widzisz innych ty o tyle lepszy, bo innym imputujący. Belteszassar to imię ale nie bożka. Co mam ci Radzi napisać skoro przedstawiając problem autentycznych przestępstw w zakonnych nowicjatach, a ty uważasz, że oceniam innych? Podobnie mógłbyś bronić guru i samych sekt. Są ludzie autentycznie tak destrukcyjnie potraktowani w instytucjach kościelnych. Dominikana i skandale seksualne pomogły mówić w Polsce o krzywdach i za murami klasztornych świątyń. Nie znając tematu i samego środowiska sekt nie możesz mówić, że ktoś innych źle ocenia (i dajesz cytaty z Pisma aby kogoś porównać do złego), a ja nie znam środowiska sekt ale środowisko opisywane w nowicjacie, i nie pisze o czymś co bym sobie przeczytał. Dlatego pamiętaj, że ja jedynie relacjonuję i daję do myślenia, że brakuje pomocy tym młodym skrzywdzonym ludziom, którym w życiu Jezus powiedział " zostaw wszystko i chodź za mną...", a ludzie z formacji zrobili krzywdę, i to wielką. Pamiętaj, że nazywając kogoś podobnie jak złego sam stawiasz się w świetle sędziego. Postaraj się mówić o innych jak miałbyś mówić o sobie. Mam nadzieję, że może ktoś z Frondy lub nawet Robert Tekieliie zauważy, że sygnalizuję, że są ludzie podobnie jak w sektach niszczeni i w zakonach. Tym z sekt pomaga państwo i Kościół. Tym, którzy odpowiedzieli na wezwanie Jezusa "zostaw wszystko i chodź za mną...", a których skrzywdzili ludzie źli w Kościele, to właśnie tym nikt w Polsce nie chce pomagać. Jest tylko jedna fundacja (nie dam nazwy), gdzie pomoc uzależniają od decyzji pozostawienia myśli o dalszym posługiwaniu w Kościele. Czy aby to nie jest śmieszne, że ludziom po sektach pomagają wszyscy, a po zakonnych perypetiach nie ma pomocy? Jak to właściwie jest z polskim katolicyzmem, który zakłada, że nikomu nie dzieje się krzywda w nowicjatach i seminariach, a jednak są zgłoszenia do prokuratur. Są przypadki zgłoszone a nie ma pomocy Kościoła i państwa. Ludzi zostawia się samych sobie. Jak na takie rzeczy odpowie mi np. pan Tekieli? Sekty to małe piwo przy wielowiekowych tradycjach i wpływach zakonnych w Polsce. Czy brak podjęcia tematu wypływa z obawy o pracę i swoje być w katolickich pismach? Zapewne.
anonim2015.07.28 12:46
@Dyzio + Nie myśl, że Bóg stwarzając duchy w NIEBIE nie wiedział, że Lucyfer /i inne duchy pod jego wpływem/ może zgrzeszyć. Było to bowiem w jego odwiecznych planach. Znasz się na wykresach? jak wiesz prąd stały ma dwa poziomy tzw masę i Napięcie określane w elektryce gorący przewód czyli różnica mówi nam o tych wartościach względem masy. A teraz weź prąd zmienny różnica między Najwyższym a najniższym poziomem ma dwukrotnie większą wartość bo masa jest w środku tych dwu wartości /dodatniej i ujemnej/ różnic. tak więc Bóg przewidując bunt przygotował również miejsce kary /najniższy poziom/ jak również miejsce nagrody dla Sprawiedliwych duchów niebieskich i ludzi NIEBO. To czy teraz rozumiesz konsekwencje z tego tyt. Poziom nagrody i kary dzieli większa różnica poziomów bo oddaliły się od siebie, tam masz ogień nienawiści który karze i ogień miłości który nagradza. Ukazana została więc bardziej Boża Opatrzność i ŁASKA która prowadzi wybranych do NIEBA bo przeklęci sami z powodu własnej głupoty, staczają się na dno otchłani piekła, I do dam ty głupio rozumujesz. Bo upadek Adama i Ewy był przewidziany w planach Bożych nim Bóg zaczął dzieło stworzenia. Bo było postanowione że Druga Osoba Boska Jednorodzony Syn przyjmie obok swojej Natury Bożej także naturę ludzką. Bo musisz (bo jak widzę nie jesteś zorientowany dokładnie w Teologii) = musisz wiedzieć że Bunt Lucyfera dot . "Słowa Wcielonego i Jego matki z której miał przyjąć tę naturę ludzką która została im objawiona jako ich królowa której będą musieli jej służyć! cyt jego słowa "Niesprawiedliwe są twoje rozkazy. przynoszą ujmę mej wielkości. Dlatego tę istotę, na którą ty Panie spoglądasz z miłością ....... ja będę prześladował i zniszcze Ją. .....a zamiar twój w rękach moich proch się obróci!"
anonim2015.07.28 13:13
@Belteszassar 33 To że wziąłeś jako swoje miano imię babilońskie proroka Daniela nie oznacza automatycznie że jesteś tym tj takim prorokiem. Znasz zapewne etymologie imion które są nawet dziś tworzone od imion także tzw. bogów-demonów. tak było również w starożytnym świecie! Zapomniałeś jak widzę słowa Boże które mówi wyraźnie, zrozumiale dla wszystkich: "Nie tykajcie Moich pomazańców" Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni ......" Jeżeli nie jesteś katolikiem, tylko żydem lub protestantem to diabeł ci nie pozwoli,. aby nie oskarżać Dlaczego? Bo jesteś niewolnikiem grzechu nie trwasz w Łasce Uświęcającej
anonim2015.07.28 18:31
Radzi, jedno ci napiszę. Nie uczysz się na swoich błędach. Przeczytaj swoje wpisy np. do mnie i pomyśl jak wielką pałasz niechęcią do ludzi, którym przekręcasz imiona, nazywasz grzesznikami i porównujesz do biblijnych postaci zła. Przecież to nie jest normalne? Radzi ja ci radzę siądź sobie wygodnie i przeczytaj raz jeszcze swoje wpisy tylko czytaj to jakby to ktoś o tobie napisał. Rozumiesz? Poczuj się odbiorcą przekazu, które ktoś pisze do ciebie nie znając cię ale już tak bardzo mądrze bo tekstem z Biblii (jak Jehowych światków nauka), i pomyśl jakie ktoś kalumnie bzdur na ciebie wylał. Może potrafisz wyciągać w nioski z tego co piszesz do innych ale obawiam się, że nie. Ty musisz postawić na swoim choć jak się wczytasz w swoje teksty TO NAPRAWDĘ NIE JEST MĄDRE. Radzę ci Radzi pisz rozsądnie bez oceny ludzi, których nie znasz. Jeśli nie potrafisz to nie pisz, bo twoją miarą ktoś tobie odmierzy, a widzę, że świętyś od wszystkich to i pycha w tobie wielkości twoich zapalczywych uwag o innych. Może tak nawróć się Radzi i innych nie nazywaj jak chcesz, bo to nie po chrześcijańsku. Z Bogiem dziecko.
anonim2015.08.3 22:17
@Belteszassar To że jesteś Icek nie upoważnia cię do szkalowania KK Bp X seminarzystów zakonników ect. i pomawianie ich o czyny nieobyczajne. a jak się tobie zwróci uwagę nam ten fakt to obrażasz się. Nie myśl że Illuminati ocaleje - Sąd Boży nad nimi trwa i już wkrótce demony z piekła zabiorą ich do siebie aby było wesel w ogniu i siarce. Część zostanie uratowana i pójdą do czyśćca a nieliczni przeżyją czas oczyszczania świata w potopie ognia i siarki "... Bo Pan sądu dokonuje w ogniu" Iz. 66,14-15) por Łk. 17,26-30 + czy ty ocalejesz zależne jest od ciebie samego jak się prawdziwie nawrócisz i nie będziesz źle postępował . Czy Pismo św nie mówi wyraźnie jasno "nie tykajcie moich pomazańców" - "kto was słucha Mnie słucha." Nie brak w piekle osób które rzucały kalumnie na kapłanów K K dlatego zastanów się!