24.01.19, 18:13Zdj. Jarosław Roland Kruk, CC BY SA 4.0, Wikimedia Commons

Senyszyn nadaje ze... Sputnika. 'Podgrzewana przez PiS atmosfera nienawiści'

Była posłanka SLD, prof. Joanna Senyszyn uważa dzień bez plucia na Polskę, Kościół Katolicki czy obecny rząd za dzień stracony- to wiadomo nie od dziś. Jak widać, bez różnicy, czy to Twitter, czy... tuba propagandowa Kremla- portal Sputnik. To tam bowiem Senyszyn opowiadała o "podgrzewanej przez PiS atmosferze nienawiści", która w końcu doprowadziła do zamordowania prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. 

"Jest to ogromna strata dla miasta, dla całej Polski, dlatego, że jest to jednak zabójstwo, może, nie w ścisłym znaczeniu polityczne, ponieważ zabójca jest niezrównoważony psychicznie, natomiast na pewno to podłoże jest jak najbardziej polityczne(...)Ale ta atmosfera nienawiści, podziału, która jest w Polsce obecnie i którą bardzo podgrzewa Prawo i Sprawiedliwość, właśnie sprawiła, że taki morderca się pojawił"-przekonywała była polityk. 

W rozmowie z tubą propagandową Kremla Joanna Senyszyn podkreślała, że "PiS bardzo łagodnie podchodzi do różnego rodzaju prawicowych ekscesów", a w Polsce panuje "atmosfera przyzwolenia na przemoc". 

"I w tej atmosferze przemocy różni bandyci czują się jak ryba w wodzie. I łudzą się, że skorzystają z tej polityki łagodności dla bandytyzmu"-stwierdziła lewicowa działaczka słynąca z "mowy miłości". 

yenn/Sputnik, Fronda.pl

Komentarze

ada2019.01.25 5:53
Jaka piękna - taka mądra i uczciwa:)))
s2019.01.25 7:51
Całkiem jak Pawłowicz, Sobecka, Wróbel, plejada piękności po prostu, piekne, mądre...
Jan Radziszewski2019.01.25 2:38
Dumny GEJ Polak Ateista vel Antoni vel Lolek kremówka vel Piotr Nowak żydy i cała reszta z Importu Ot Będziesz bardzo dumy GEY Ateisto , Antoni Lolku kremówka Piotrusiu N. tylko dotąd jak będziesz miał co do garnka włożyć tzn nażreć się do syta a jak braknie papu bo Bóg nie po Błogosławi z powodu bezbożności ludzi i Będzie głód na ziemi - /Ap 6,1 nn) to cała wasza głupia duma "wesołków GEY" skończy się bezpowrotnie " Bo trzeba Będzie żebrać o kromkę chleba " "Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej modlitwy za Europę w tym czasie. Z powodu wojny i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej Pieczęci oznaczającej głód." I co wy Duraki na to bo czas ten bliski - a nawet w śmietniku żarcia dla was nie będzie by sobie wyskrobać . Wam się tylko tak tylko wydaje durne gieroje , że UE wam to zapewni !!! Co zapomnieliście że w Modlitwie Pańskiej prośba o chleb powszedni, że gdy Bóg odwróci się od podobnym wam - to kiszki wam się Będą skręcały z głodu +. Bo tylko z powodu modlitw wierzących KK macie co żreć, a mimo to nie dziękujecie Bogu za wszelkie dary Boże - bo czy już nie było że ludzie zostawiali samochody złote Obrączki by do stać bochen Chleba u Chłopa który też nie miał za wiele bo wiele zbiorów spłonęło można nawet powiedzieć na pniu lub okupanci zrabowali co pogryziecie może kilo stali z waszego samochodu? który i tak spłonie w czasie oczyszczenia świata z mętów aspołecznych jakimi jesteście głupcy nad głupcami w Potopie ognia i siarki /Łk 17,26-30) "Trzy dni ciemności " "Naiwny i bardzo śmieszny jest człowiek, który po wiekach mozołów i latach obserwacji, ustanawia jakiekolwiek prawo dotyczące świata i wszechświata i uznaje je za swoje. . Obmyjcie się w duchu światła Bożego, módlcie się, proście Boga Ojca, aby odwrócił od was karanie. Grzech wasz brudzi ziemię, która w bolesnych konwulsjach zabijać was zacznie. Na ziemię i na dzieci ziemi spadną plagi takie jakich w żadnej epoce ludzkość nie widziała. Niebo na kilka chwil zostanie otworzone. Blask majestatu Bożego i gniewu wytrąci całą kulę ziemską z jej orbity. Serca wasze staną się pełne trwogi i przerażenia. , ziemia cała opasana zostanie welonem żałoby. Zabraknie śpiewu ptaka, szczebiotu dziecka, mowy dostojnego męża, uśmiechu dziecka. Promienie słońca obumrą. Tchnienie mroźne, ciemne obejmie cały świat. Wszystko, co żyje i rusza się, w tym dniu będzie leżało spopielałe. O grozo, grozo! Przez upór i grzech rodzaju ludzkiego, schodzi na ziemię w rozgniewaniu pomsty, odpłata krwawa, paląca, Or nr 2.
Michał Pasierb2019.01.25 1:31
A ja, zamiast kolejnego artykuliku i tego samego zdjęcia p.J.Senyszyn wolałbym zobaczyć np.twarz p.Moniki Jaruzelskiej z informacją, że oto zdecydowała się na zaistnienie w polityce; dla mnie byłaby to wymarzona twarz lewicy( nie mylić z lewactwem) ...
kosa2019.01.24 21:44
Uśmiech końskiej d...y do bata
Wojtek Polak2019.01.24 20:31
jak to już mówił p,W Cejrowski ''z głupkami się nie dyskutuje z głupkami się walczy'' a ja bym raczej z nimi nie walczył ja bym ich lekceważył.
Mistuś-Pasiflorek2019.01.24 19:48
Uwaga propagandowe Nowaki nadają, chcą czytelników Frondy wyprowadzić z równowagi :D pomylili goście gazety, tu nie wyborcza :) ot, tak mają mieszańcy,kiedy to matka hucuł a ojciec oberek :D
Piotr Nowak 2019.01.24 19:54
Wyjątkowo ci odpowiem Mistusiu czy inny Pasiflorku. (wiesz dlaczego mam konto? żeby takie anonimowe wielonickowe łajzy mnie z nikim nie pomyliły) Ależ oczywiście że ja chcę was wyprowadzić z równowagi anonimowe kozaczki. I udaje mi się i bedzie udawało. A tak w ogóle to już wiem dlaczego połowy z was nie było jak były komentarze z facebooka. Po prostu nie potrafiliście sobie założyć konta :D
anonim2019.01.24 20:31
A ty Nowak wtedy pisałeś głupoty i dzieliłeś ludzi i teraz robisz to samo. Nie bądź taki zadufany w sobie . Ty jesteś zwykła łajza . Jeśli uważasz , że wyprowadzasz nas z równowagi to się mylisz. Natomiast wystawiasz sobie niezwykle złe świadectwo. Niepoważny człowiek , niepoważnie dyskutujący. Efekt .Po każdym wpisie od kilkudziesięciu do kilkuset negatywnych ocen.Taki kiepski zwolennik totalniaków. Ja też poprzednio pisałem. I paru kretynów teraz też z poprzedniej edycji pisze. Nie trudno zgadnąć jak ma się trochę inteligencji.
Piotr Nowak 2019.01.24 20:53
O rany rany. To znaczy że wcześniej pisałeś, ale teraz boisz się podpisać? Uważaj żeby ci żyłka nie pękła. No i co się tak irytujesz? Tchórzu.
igor2019.01.24 19:32
senyszyn w jad zaopatruje się u ludwika judasza wiśniewskiego
Piotr Nowak 2019.01.24 19:23
Trzy rzeczy których nie zobaczycie na frondzie ani w tvpis: 1. Stefan W wyznał że popiera PiS i że chciałby żeby Kaczyński został dyktatorem. ( są zeznania na piśmie) 2. "Adam Glapiński zainicjował korupcyjne spotkanie z Leszkiem Czarneckim" zeznał Chrzanowski w sądzie. 3. Gliński uciekł ze studia RMFfm od Mazurka bo mu się pytanie nie podobało (pewnie pomylił RMF z TVP Korea) To tylko tak w ramach informacji.
kosa2019.01.24 19:40
Zmień pampersa i załóż śliniak KODerasto
Piotr Nowak 2019.01.24 19:48
Tak. Lepiej udawać że tego nie ma. I pozostać w światłości ciemności. O mnie się "kosa" nie martw.
trucker 2019.01.24 20:01
Kawon bejdoku a co Ty tu robisz , znowu jakies swinstwo planujesz ?
ZM2019.01.25 7:53
Piotruś Nowak interesujesz mnie jako mężczyzna, odpisz na priv (Zuzanna)
Michał Pasierb2019.01.25 14:34
Panie Piotrze,proszę pozdrowić ode mnie tę miłą, aczkolwiek trochę buntowniczą młodą damę...oczywiście, jeśli Pan ma kontakt..Też pozdrawiam.
Piotr Nowak2019.01.25 19:24
Panie Michale, ja stały kontakt mam tylko z Jedną Damą.. I nie jest to Pani Zuzanna. Którą oczywiście także pozdrawiam.