23.01.19, 07:55screenshot Youtube - Stronnictwo Demokratyczne

Skandaliczne insynuacje Frasyniuka!!!

Tego można się było spodziewać. Głos po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza zabrał Władysław Frasyniuk. Jednak słowa, jakie padły z jego ust, to już nie tylko uderzanie w PiS i obarczanie go winą za śmierć Adamowicza. Frasyniuk bowiem potrafi za jednym zamachem trafić też w pamięć o… Żołnierzach Wyklętych.

Na antenie TVN24 były opozycjonista stwierdził bowiem, mówiąc o zabójcy Pawła Adamowicza.

Ten człowiek poczuł się pod celą jak „żołnierz wyklęty”. Uznał że misja przeciwko „żydowskiemu Owsiakowi” jest jego ostatnią”.

Dalej było jeszcze gorzej:

To nie jest chory psychicznie – wiedział w kogo uderzyć i którego dnia. Ugodził również w Owsiaka, to było straszne uderzenie. To niewątpliwie człowiek rozchwiany i z poczuciem krzywdy, ale do tego doszła Telewizja Polska, która wzmacniała to poczucie”.

Frasyniuk twierdzi też naturalnie, że winna śmierci prezydenta Gdańska są media publiczne oraz Zjednoczona Prawica.

Ten konflikt zgotowała nam partia rządząca, która zabija kijami państwo prawa i odbiera nam nasze swobody obywatelskie. To oni doprowadzili do rozkwitu agresji i bezkarności”

- powiedział Frasyniuk u Moniki Olejnik na antenie TVN 24 w programie „Kropka nad i”.

dam/TVN24,Fronda.pl

Komentarze

CaminoCanis2019.01.23 16:22
To nie Frasyniuk. Przecież legitymującym go policjantom podał zupełnie inne nazwisko
Batko2019.01.23 11:21
Władziu Tyś Lewackie Bydle.I tyle na temat tego Plewa.
Jahu2019.01.23 9:40
Janie Józefie Grzybie a żona Adamowicza nie ma żalu do do tego "żołnierza wyklętego" ...a może on się poczuł jak "człowiek honoru " i uznał, że mimo zbrodni, będzie równie bezkarny jak wasz "człowiek honoru" niejaki Czesław K. Tak więc Grzybie zastanówcie się nad waszym obłędem bo to co próbujecie robić na tej śmierci to obłęd.
Jan2019.01.23 8:40
Rozumiem Władka. Jak się raz sprzedało duszę komunistom (a potem PO) to trzeba z siebie robić pajaca. I się kręci. Przecież nie może być tak, że rządzi PIS, łamie układ z 1989 roku a my światli jesteśmy odsunięci od koryta. Przez 27 lat było super, można było wszystko a teraz bida......
Skorpion2019.01.23 8:13
Czego ten człowiek się boi skoro tak bezpardonowo atakuje swoich dawnych kolegów z podziemia. Chyba coś bardzo przeskrobał. Jego wypowiedzi i postępowanie to skowyt zranionego zwierzęcia w pułapce.