17.06.19, 09:46(fot.youtube)

Sławomir Cenckiewicz o TOTALNYCH: To niebezpieczni ludzie dla Polski!

- Słucham w przedstawicieli POKO ws umowy militarnej z USA. Nie mam wątpliwości, że oni są przeciwko wzmocnieniu naszego bezpieczeństwa. Inflacja pytań o koszt naszego bezpieczeństwa tego dowodzi. To niebezpieczni ludzie dla Polski! Marzę o opozycji patriotycznej - napisał na Twitterze Sławomir Cenckiewicz


Prof. Sławomir Cenckiewicz w ten sposób odniósł się do wypowiedzi polityków opozycji, dotyczące ostatnich porozumień ze Stanami Zjednoczonymi w dziedzinie obronności.

 

bz/TT

Komentarze

IPN-owiec2019.06.17 16:27
Absolutna zgoda - tak obserwujac POwcow ich zwolennikow : wczesniej czy pozniej okazuje sie, ze cos maja na sumieniu !!! Wiec - rzeczywiscie - samo zlo.
Prorok2019.06.17 11:39
Prosze o cos wiecej w kwestji prowadzenia Bolka przez GRU.
edi2019.06.17 9:56
JESTEM DUMNY ! - MAMY NAPRAWDĘ ŚWIETNYCH LUDZI W RZĄDZIE NA CZELE Z MORAWIECKIM, SUPER STRATEGA P. KACZYŃSKIEGO I ZNAKOMITEGO PREZYDENTA ANDRZEJA DUDĘ - NAPRAWDĘ OPATRZNOŚĆ ZRZĄDZIŁA ŻE DOCZEKAŁEM TAKICH CZASÓW KIEDY JESTEM NAPRAWDĘ DUMNY ŻE JESTEM POLAKIEM I ŻYJĘ W POLSCE, BRAWO PiS !!! TAK TRZYMAĆ !!!!!!
JONASIK2019.06.17 10:18
Słońce jest najczerwieńsze, Prezes Jaro jest najbliższy. Twoje promienne ide zawsze oświetlają nasze serca. Wiosenny wiatr jest najcieplejszy, Prezes Jaro jest najbliższy. Twoja rewolucyjna linia zawsze wytyczona prosto. Twoje osiągnięcia są wyższe do nieba, Twoja dobroć głębsza od mojej. Słońce w naszych sercach nigdy nie zajdzie. Twoje serce wraz z naszymi będzie bić. Słońce jest najczerwieńsze. Pezes Jaro jest najbliższy.