22.02.20, 08:15Screenshot Youtube - Senat Rzeczypospolitej Polskiej

Śledztwo ws. Grodzkiego. CBA przesłuchało już 55 świadków

Centralne Biuro Antykorupcyjne przesłuchało już 55 osób w związku ze śledztwem dotyczącym korupcji w szpitalu w Szczecinie-Zdunowie – donosi portal niezalezna.pl, na który powołała się dzisiejsza „Gazeta Polska Codziennie”.

Jak dodaje dziennik:

Są to świadkowie, którzy potwierdzają przyjmowanie korzyści majątkowych przez prof. Tomasza Grodzkiego w okresie, w którym był ordynatorem i dyrektorem szpitala w Szczecinie-Zdunowie. Są to nie tylko byli pacjenci, lecz także ich rodziny i znajomi”.

Podkreślono, że część spośród tych osób opowiadała o tym Radiu Szczecin oraz „Gazecie Polskiej”.

dam/PAP,"GPC"

Komentarze

Polak2020.02.23 7:45
Czemu czesto pismaki piszą w sposób sugerujący, że to szpital w Szczecinie b ył skorumpowany a nie jedynie jej pracownik :profesor" koperta lepkie rączki, ktory wymuszał łapowki?
JaKi2020.02.22 13:45
PiS ma 9 lekarzy w Sejmie i Senacie,mam nadzieję że CBA nie jest wybiórcza jak pewna Gazeta z Czerskiej i też sprawdzi czy nie brali łapówek.
Tomasz KOpertfield2020.02.22 12:03
Tylko amoralne bydlę i POdła świnia może żądać w publicznym szpitalu łapówek od ciężko chorych ubezpieczonych pacjentów za należne im tam bezpłatne leczenie !
Albert2020.02.22 13:54
I dlatego Karczewski już nie pracuje w żadnym szpitalu.
Nina2020.02.22 12:00
To członek partii PO czyli Przestępczej Organizacji tam jest więcej przestępców niż normalnych, oni całą Polskę niszczyli i wyprzedawali nawet gałęzie strategiczne w kraju by brać łapówki, aby im sie dobrze żyło. Ta partia to mafia i powinna cała być rozwiązana. Przestępcy umówili się z przestępcami sędziami i razem uprawiali korupcję bezkarnie.
katolik2020.02.22 12:12
Bo oni ida do celu po trupach , a tym trupem dla nich miała być Polska ,a jak się nie udaje to trupem mają być Polacy -eutanazja aborcja gender lgbt Kościół
katolik2020.02.22 11:59
Tych co głosują na dno mor-społ-polit popslsldwiosnanowoczesnahołow ( polskie obozy śmierci eutanazja aborcja lgbt gender Profanacja Jezusa i Maryji niszczenie Koscioła) prawda boli i nigdy prawdy nie odkryją , bo jak dno popslsldwiosnanowoczesna zyją w zakłamaniu. i innych wioda do zakłamania, biedni tacy ludzie, bo ratunku z nikąd nie będzie... Jest powiedziane kłade przed toba błogosławieństwo albo przekleństwo, Osobista kara przekleństwa ich zycia, już wybrali , bo dla ludzi popierają programu śmierci! Szatan działa ale kard Wyszynski nie pozwoli zniszczyć Polaków przez dno!
PolakNieLeming2020.02.22 11:40
Ten łapówkarz już od dawna powinien grzać więzienną pryczę. POpapraniec. Jak można żerować na ludzkim nieszczęściu ? To obrzydliwe !
vivi2020.02.22 11:15
Ja pier-dolę !!!!! Jeszcze tego brakowało !!!!!!!!!!! To ten PO-je-b i seryjny łapówkarz jest synusiem agenta UB !!!!! Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam !!!! Stawki u Kopertnika idą coraz wyżej ! Media donoszą o kolejnych przypadkach korupcji w szpitalu prof. Grodzkiego, które wyglądają wiarygodnie. Od marynarza, którego matka leżała w szczecińskim szpitalu w oddziale Grodzkiego, Kopertnik zarządał 15 tys. zł łapówki. Ten postawił na nogi rodzinę w USA, w Polsce, pozbierał wszystkie oszczędności i zapłacił pierwszą transzę w wys. 5 tys. zł. Niestety do drugiej transzy nie doszło bo matka po paru miesiącach umarła. Z jego oczów widać, że on jest pomylony albo psych i pomimo tylu faktów nie poda się do dymisji. My to musimy zrobić za niego ! D Y M I S J A !!!! I to natychmiast !!!!!
Jenny2020.02.22 12:28
To marynarz musi stawiac cala rodzine w USA na nogi,zbierac wszystkie oszczednosci,by ustukac 5 tys?
Albert2020.02.22 13:53
Szeregowi marynarze kokosów nie zarabiają.
POZNAN2020.02.22 11:15
Pytam się kiedy ten by dla k zwany "lekarzem" i do tego "profesorem" odejdzie w niebyt?
moderator2020.02.22 11:15
Internetowe portale – to miejsca gdzie większość głu-pców „komentuje” notki lub artykuły różnych , na ogół mądrych autorów. Jedną grupą tych komentatorskich zaj-obów to skrajni lewaccy debile lub bezrozumne, często zbydlęcone świry, bluzgający jedem, nienawiścią i wulgaryzmami ! Ci są nieuleczalnymi osobnikami. Zaliczam do nich, m.in. Piotr Nowak, Leszek, katolik, Urszula, Marek ... Drugą grupę stanowią osoby, którym głównie TVN wyprał mózgi do tego stopnia, że oni zło mylą z dobrem, prawdę z kłamstwem i fakty z propagandą. Ich myślenie jest ograniczone, a uważają, że to właśnie oni mają rację, ba, są nawet dumni ze swoich komentatorskich wymiocin. Członkowie tej grupy są wprawdzie uleczalni, ale jeśli poddają się terapii psychiatrycznej, to będzie ona trwała długo. Natomiast czytam komentarze tych o prawicowych pogłądach i stwierdzam, że są merytoryczne, logiczne, poparte faktami i prawdą. I do tych właśnie ludzi kieruję apel ! Nie czytajcie „komentarzy” osób z wymienionych powyżej grup, a jeśli już przeczytacie – to ignorujcie te wymioty, bo naprawdę nie warto zaśmiecać sobie głowy taką „twórczością” !!!
Otto2020.02.22 11:13
Halo CBA, my nie potrzebujemy więcej świadków !! Teraz tego kopertnika Grodzkiego za tyłek i do pierdla !!!
Matka Kurka2020.02.22 10:41
Możecie Grodzkiego cmoknąć w PiSiaka! tak jak księży pedofilów! sprawa się przedawniła!
katolik2020.02.22 11:50
no i tak wlasnie wg dna po Polska ma funkcjonować , Natym im zależy,Jest git , jak można kraść i jeszcze mówić ,przedawniło się , Dlatego chamskie dno jest dnem i jest przeklęte!
fdf2020.02.22 10:25
Aparat pisowski działa, funkcyjni na stanowiskach "dziennikarskich" wiedzą co robić. Brzydzę się łapówkarzami, ale po 20 st latach pani z pod szczecina uprzejmie donosi, że co? Może przejście do pisu zakończyłoby problem?
zjadłem czerwoną legitymację PO2020.02.22 9:28
dość !!!!!! - wstydu Kopertniku oszczędź PO
katolik2020.02.22 9:50
fajnie że zjadłeś,na swoje szczęście. Bo dno popslsldwiosnanowoczesnahołow z programem śmierci i Profanacji Boga jest przeklęte i wyklete i ono zginie , a TY masz szanse się ostać
anonim2020.02.22 9:27
Oglądaj Hit- 365 Dni (2020) oraz inne filmy/seriale https://filmvod.pl =========================== Nowa strona z filmami o jaką teraz ciężko. Wejdź zapisz sie i oglądaj same nowości :)
katolik2020.02.22 9:14
na szczęście sa ludzie różnych zawodów uczciwi i nie łapówkarze. A dno popslsldwiosnanowoczesna hołow ze swym programem śmierci dla społeczeństwa jest tylko dnem, niewartym istnienia w przestrzeni publicznej , aby zasmradza powietrze i rozum ludzi podatnych na ich kłamstwa ,oszustwa,własciwie niewiadomo czym oni są...po prostu niczym
Polak2020.02.22 8:54
Pierwszy kopertowy polski, jest najuczciwszy w mafii p,,, o, lepszego nie mieli. Łapówkarz mieni się naiwiekszym demokratą w naszej galaktyce zakończę tym złodziej zawsze zostanie złodziejem
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.22 8:36
W latach 90-tych "odwdzięczanie się" lekarzom było powszechne. Była to swoista (w tamtych czasach w 99% postkomunistyczna) kasta, wykorzystująca swoją pozycję. Z drugiej strony zarabiali niewiele i było przyzwolenie władzy i chyba nawet społeczeństwa na takie praktyki. Na szczęście obecnie nie ma już lekarzy przyjmujących w prywatnych gabinetach i ... wciskających swoich pacjentów na zabiegi NFZ .... to taki żarcik :))
POZNAN2020.02.22 11:13
Ty jesteś z księzyca a moze mieszkasz na Marsie?
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.22 19:12
A Ty jesteś z Poznania czy z Ding Dong, Texas?
JS2020.02.22 8:33
P. Grodzkiemu nie wystarczały już regularna wypłata i extrasy w postaci kopert i zamarzyło się mu aby być politykiem, bo tu można więcej zarobić i nie trzeba się babrać w ludzkich wnętrznościach. Droga do dobrze płatnego stanowiska unijnego będzie dla niego bolesna ale jak człowiek nie ma już sumienia, to co złe jest dla niego dobrem i cel uświęca środki. Gdybym był zwykłym człowiekiem, co to wierzy że życie dała mi tzw. matka ewolucja i jest tylko jedno to by mnie tu nie było, nic bym nie pisał i stosował takie jak on zasady. Ludzie zamiast walczyć o ŻYCIE PRZYSZŁE, WIECZNE walczą o marne i krótkie życie ziemskie i chcą być w tym najlepsi. Nie dziwię się, że Bóg nazwał mądrości życia ziemskiego głupstwem, bo gdybyśmy chociaż na chwilkę ujrzeli jakie życie czeka na nas za horyzontem tzw. śmierci, szukalibyśmy każdej sposobności aby komuś pomóc, kochać innych, dawać im ile byśmy mogli bez oczekiwania na dary dla siebie, nieśli byśmy radość, prawdziwe dobro, chętnie byśmy ofiarowali swój czas innym, dzielili się wiarą w Jezusa-Zbawiciela a reszta zostałaby nam dodana. Tak wyglądałoby Królestwo Niebieskie na ziemi, Królestwo Boże. A co mamy ? Czyje elektroniczno-stalowo-betonowo-plastikowe... królestwo pełne śmieci budujemy ? Króluj nam Chryste - nie antychryście Pozdrawiam