06.06.19, 17:34zdj. screen Youtube/Archiwum KP

Środa: Schetyna to cienias... I co teraz?

"Schetyna uległ słabej SLD, która na tych wyborach wygrała sporo, nic nie dając. A więc cienias"-podsumowała szefa Platformy Obywatelskiej, Grzegorza Schetynę prof. Magdalena Środa.

"W nieskończoność można ciągnąć listę zarzutów wobec szefa największej opozycyjnej partii. Nic to nie da: on się nie uczy, nie kuma i do końca życia będzie polegał na kolesiach, wspierał ich i kasował tych, którzy "idą na swoje". Schetyna reprezentuje model patriarchalnej, seksistowskiej i układowej partii czystej wody. I co teraz?"-pisze o Grzegorzu Schetynie na Facebooku lewicowa etyk i filozof.

Na początku Magdalena Środa przyznaje, że skasowała swój poprzedni wpis na temat Schetyny, ponieważ za bardzo dała się ponieść emocjom, pisząc, że chętnie "przyłożyłaby" liderowi PO "za głupotę". Profesor ostro ocenia Platformę Obywatelską pod przywództwem Grzegorza Schetyny, zarzucając ugrupowaniu "szowiinizm" i "seksizm".

"Wiem, że nie należy krytykować, bo PO to ciągle jednak jakaś nasza szansa na pokonanie PiS, ale doprawdy, jeśli PO się nie zmieni - to będzie krucho"-podkreśla wykładowczyni Uniwersytetu Warszawskiego. Następnie Środa wylicza błędy poszczególnych "twarzy" PO: poparcie Andrzeja Halickiego, którego etyk nazywa "Panem Nikt" przez prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego.

"Schetyna dał się uwieść biernemu i zarozumiałemu Cimoszewiczowi, który palcem nie kiwnął, by pociągnąć listę, bo uważał że mu się należy. W końcu jest Gwiazdą, ale głównie kompromitował się różnymi wypowiedziami. Do PE wszedł Miller, który powinien do końca życia pełnić funkcję wodzianka u boku Ogórek a nie brać emeryturę w Brukselii. Schetyna uległ słabej SLD, która na tych wyborach wygrała sporo, nic nie dając. A więc cienias"-ocenia feministka. 

Nad liderem PO zbierają się, jak widać, czarne chmury... 

 

yenn/Facebook, Fronda.pl

Komentarze

Tylko prawda sie liczy.2019.06.7 5:25
Sroda powinna zalozyc wlasna partie.Postulaty1 -zarcie i bieganie z konstytucja na plecach. 2- atakowanie wszystkiego i kazdego co wyglada na normalnego.3- cwiczenie wygladu schludnego w przemawianiu do elektoratu przegranego--durnego.
jan2019.06.6 23:23
Jażdżewski mówiąc o świnaich zdecydowanie miał na myśli tą piękna Panią
JR2019.06.6 20:52
Nienawidzę tej kobiety, ale o Schetynie powiedziała prawdę.
krzysztof 54+2019.06.6 18:50
PROPONUJE OBEJMIJ WLADZE TEJ ZBIERANINY ZOBACZYMY JAK SZYBKO POJDZIECIE W PI33U
POZDROW BRATA2019.06.6 18:40
CO TO ZA CZUPIRADLO NIEOKRZESANE
biskup pomocniczy2019.06.6 18:32
Pani Magdalena jak panna Krysia z PiS, w szczekaniu niezawodna! I obie równie ładne, kobiece hehehe. Choć przyznać trzeba że pani Magdalena grzechomierzem już ćwiczona, nawet córkę ma, a panna Krysia może nie.
Pan GO GO2019.06.6 17:59
A kto ty jesteś?? Ho - ho - cienki Bolek.
polak2019.06.6 17:55
ciekawe kiedy ona zacznie mniej żryć ---chyba że przez to żarcie chce walczyć o demokracje w Polsce
J.P2019.06.6 18:26
A może zazdrości wyglądu Pawłowicz albo Sobeckiej? I chce im dorównać.