15.05.19, 20:30

LGBTQ to zderzak środowisk lewackich próbujących spacyfikować Kościół

Środowisko LGBTQ jest, można powiedzieć, takim zderzakiem środowisk lewackich usiłujących spacyfikować Kościół. Dzisiaj walka z Kościołem idzie przez tzw. walkę o równość gejów, lesbijek, homoseksualistów w ogóle, transwestytów i dziwaków, czyli queer. Stosuje się tu swoistą argumentację, że równość oznacza również tzw. związki małżeńskie tych homoseksualistów, adopcję przez nich dzieci – mówił wojewoda lubelski dr hab. Przemysław Czarnek komentując profanację obrazu Matki Boże Częstochowskiej.

W rozmowie z "Naszym Dziennikiem" wojewoda odniósł sie do ataków na Kościół, jakie ostatnio nasiliły się ze stron szeroko pojętej lewicy oraz środowisk LGBTQ.

Niestety jest to element strategii obliczonej na długofalowe efekty. Jako taktyka na wybory byłoby to mało groźne, a wręcz śmieszne. Ale to jest strategia, która oparta jest o prześladowanie Kościoła, wyszydzanie chrześcijan, drwienie z wartości chrześcijańskich po to, żeby doprowadzić do wykorzenienia chrześcijaństwa z Polski. Polska jest taką zieloną wyspą na mapie Europy, gdzie chrześcijaństwo jest rzeczywiście głęboko przeżywane przez większość społeczeństwa i w związku z powyższym przekłada się to również na wyniki wyborów. Społeczeństwo, które jest głęboko zakorzenione w chrześcijaństwie i w związku z tym trwa przy prawdzie, jest mniej skore do głosowania na partie lewicowe i lewackie, które wszystko, co związane z chrześcijaństwem, chciałyby zrzucić gdzieś do społecznych piwnic. Dlatego, jak słyszymy pana Jażdżewskiego czy panią Scheuring-Wielgus, to jednoznacznie wynika z ich wypowiedzi, że dążą do tego, żeby kościoły w Polsce były puste czy zamieniły się w muzea, tak jak to się stało na Zachodzie - mówił.

Polityk zauważył, że agresorzy i prowokatorzy czują się bezkarnie, ponieważ sądy często stają po ich stronie, nie zauważając szkód jakie wyrządzają.

Dlatego, że w stosunkowo wielu przypadkach, niestety, sądy stoją po ich stronie i nie zauważają, że jest to absolutne wyjście poza granice wolności słowa, poza granice wolności nauki i twórczości artystycznej. Przekroczenie tych granic oznacza po prostu łamanie wolności i praw innych osób, a niekiedy także przestępstwo. Sądy tego często nie dostrzegają. Podobnie jest zresztą z tzw. marszami równości, które powinny być zakazywane przez włodarzy poszczególnych miast, a sądy powinny ten zakaz podtrzymać ze względu na demoralizację na ulicach miasta. Jest taka przesłanka w prawie o zgromadzeniach. Wywoływanie zgorszenia w miejscach publicznych, czyli demoralizacja, jest karane w przepisach prawa karnego, konkretnie jest wykroczeniem, i ze względu na to zgromadzenie może być zakazane. Ale sądy na to nie przystają, bo stoją na gruncie niemal nieograniczonej wolności zgromadzeń. Tyle że wolność ta także ma swoje ograniczenia, tak jak każda wolność, i nie może prowadzić do demoralizacji młodzież - podkreślił dr Czarnek.

Środowisko LGBTQ jest, można powiedzieć, takim zderzakiem środowisk lewackich usiłujących spacyfikować Kościół. Dzisiaj walka z Kościołem idzie przez tzw. walkę o równość gejów, lesbijek, homoseksualistów w ogóle, transwestytów i dziwaków, czyli queer. Stosuje się tu swoistą argumentację, że równość oznacza również tzw. związki małżeńskie tych homoseksualistów, adopcję przez nich dzieci, wspólne rozliczanie się podatkowe, nie wiem, co tam jeszcze mogą wymyślić. W każdym razie dzisiaj nie walczy się z Kościołem w sposób prosty, tak jak Jażdżewski, bo to jest rzeczywiście prymitywne. Natomiast walczy się za pomocą szczytnych, ale zafałszowanych haseł tolerancji i równości, tak jakby Kościół w Polsce, chrześcijanie w Polsce byli nietolerancyjni i nie przestrzegali zasad równości. Tę równość lewica i lewactwo pojmuje jako prymitywy egalitaryzm – wszyscy są równi bez względu na to, co robią, i nikt nie może być wykluczany z jakiejkolwiek przyczyny. To przepraszam bardzo, z przyczyny tej, że demoralizuje młodzież, też nie może być wykluczany np. z udziału w zgromadzeniach? Nie, nie ma czegoś takiego w naturze. Zła nie można równać z dobrem, i koniec. A tymczasem to środowisko prze dziś jak taran na pierwszej fali walki z Kościołem, ale nie pod tytułem walki z Kościołem, ale pod tytułem tzw. walki o równouprawnienie i tolerancję, do której zasad tak naprawdę się nie stosuje - dodał.

Na koniec rozmowy pojawił się temat walki z ideologiczną propagandą "postępowej lewicy". Dr harb. P. Czarnek twierdzi, iż Polacy przede wszystkim powinni się zaktywizować i razem walczyć z zagrożeniem jakim jest lewica, a w szczególności idące za nią ideologie.

Nie siedzieć z założonymi rękami, tylko walczyć o prawdę, bo przy prawdzie mamy stać. Dotyczy to tak samo świeckich, jak i duchownych, także biskupów, Episkopatu. I jak będą organizowane następne tego rodzaju marsze, to powinniśmy wszyscy wyjść na ulice i modlić się za tych biednych ludzi, a nie odwracać głowę na zasadzie: „Nie zajmujmy się tym, bo to nie jest nasz problem”. Siedzenie w domu z założonymi rękami jest tak naprawdę grzechem, bo bierność w tym wypadku jest akceptacją i afirmacją tego zła, które widzimy na co dzień. Katolicy powinni na bieżąco edukować swoje dzieci, tłumaczyć im, czym jest LGBTQ, czym są zboczenia, czym są dewiacje, czym są wynaturzenia, i jednoznacznie reagować na każdy akt demoralizacji na polskich ulicach - podsumował.

mor/RadioMaryja.pl/Fronda.pl

Komentarze

Realista2019.05.16 6:42
Polska jest czarną wyspą na mapie Europy.
anonim2019.05.16 6:28
TYLKO NIE MÓW NIKOMU: Cohn-Bendit opisywał dalsze szczegóły, podkreślając, że „seksualność dziecka jest czymś wspaniałym” i „uczucie rozbierania przez 5-letnią dziewczynkę jest fantastyczne, bo jest to gra o absolutnie erotycznym charakterze. I nie jest to ksiądz, lecz czynny europoseł chyba " czerwonych".....
andrzejhahn32019.05.16 0:33
SRAM NA ZBRODNICZY kosciol katolicki
nauczyciel 2019.05.15 23:54
Konstytucja gwarantuje mi wolność wyznania. Ludzie którzy dokonali profancji Matki Boskiej powinni zostać surowo ukarani. Osoby ze środowisk LGBT i innych dewacji wiedzą że już nie długo będą musielli uciekać z Europy Zachodniej gdy religia islamska przejmie władzę tam. W Koranie wyraźnie pisze co trzeba zrobić z LG za to w islamie jest kara śmierci. W Polsce powinno się zakazać nachalnego nakłaniania [ w prasie radiu, telewizji] do tego typu dewiackich zachowań.
andrzejhahn32019.05.15 23:36
ZBRODNICZY kosciol katolicki TRZEBA ZDELEGALIZOWAC LUB ZNISZCZYC
Jestem w Kościele2019.05.15 23:54
"Bramy piekielne go nie przemocą". No ale próbuj.
andrzejhahn32019.05.16 0:30
S...AM NA ZBRODNICZY kosciol katolicki
Jestem w Kościele2019.05.15 23:29
Chrystus i tak zwycięży. Kościół zwycięży. Jego wrogowie rozbiją się o fala o skały bo Kościół istotnie jest Skałą. To nic, że niewolnicy zła zgrzytają na nas zębami. "Duszę sprawiedliwych są w ręku Boga i nie dosięgnie ich męka" (...) "A bezbożni poniosą karę stosownie do zamysłów, bo wzgardzili sprawiedliwym i odstąpili od Pana: nieszczęsny bowiem, kto mądrością gardzi i karnością. Nadzieje ich płonne, wysiłki bezowocne, bezużyteczne ich dzieła. Żony ich głupie, przewrotne ich dzieci, przeklęty ich ród!"
SzokKempaTVN2019.05.15 23:24
dzisiaj w tvn widziałem minister kempę z pis. przeprowadziła zmasowany atak słowotokiem na prowadzącego, któremu nawet nie dawała zadawać pytań. przyszła robić swoją kampanię. no ale żal mi się zrobił człowieka. na szczęście obiecała, że będzie się za niego modlić. to oznacza, że redaktor morozowski będzie nowym świętym. powinniście to zobaczyć - na yputubie na pewno ktoś napisze: kempa miażdży... żałosna baba.
Michal2019.05.15 23:33
Ona ma duża doope, może zmiażdżyć jak siądzie zadem.
Wojciech2019.05.15 22:15
NIE dla homodyktatury! Trzeba przywrócić penalizację aktów homoseksualnych i zakazać homoseksualnej propagandy.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.15 22:21
Zaraz idę do wyra, bo chłopak mnie woła na netflixa. Będą igraszki😋
violencja2019.05.15 22:24
Geju to co piszesz jest obrzydliwe
ja2019.05.15 22:32
Nawet ja go będę bronił. Niby dlaczego? Przeszkadza ci to? Niewygodnie ci się przez to śpi? Nie. No to po co się wpier.dalasz?
Sebastian Lorenc2019.05.16 7:53
Ardynka, jak twój alzheimer?
Realista2019.05.16 6:52
Sporo księży pojdzie za kraty...
gośka2019.05.15 21:44
zmiana wizerunku Madonny nie powinna być dopuszczalna...ale jeżeli chodzi o LGBT+ to również nie powinni być prześladowani...czy homoseksualizm jest przestępstwem czy przypadłością?...jeżeli nie jest wpisany w katalog przestępstw lub wykroczeń to nikt nie ma prawa prześladować tych ludzi...albo rybka albo pipka...albo jest przestępstwem albo nie jest
Cogito ergo sum2019.05.15 21:15
Czy Warszawa bedzie wyspą homoseksualizmu w Polsce?
Ben2019.05.15 22:09
Na całym świecie stolice przyciągają homoseksualistów, a na wsiach homoseksualiści chronią się w Kościele.
anonim2019.05.15 21:12
To zabawne. Przecież każdy widzi, że to sam kościół dokonuje klasycznego samozaorania, pacyfikacji, kastracji i defloracji.
Jam2019.05.15 21:10
Tego nie da się bagatelizować. Zboczeńcy podjęli ofensywną walkę z Bogiem, Kościołem, rodziną i naturalnym porządkiem rzeczy. Jeszcze raz powtórzę słowa Św. Jana Pawła II: "Pobłażliwość nie ma nic wspólnego z miłością". Wobec zmasowanych ataków dewiantów na zdrową tkankę społeczną nie można być obojętnym.
Oloo2019.05.15 21:10
Pacyfikacji ?Takiej słabej garstki się boicie?To świadczy o waszej słabości a nie o sile Kościoła.
anonim2019.05.15 21:07
I nie dajmy narzucić sobie języka ideologów. Wszyscy są równi pod względem praw obywatelskich, nikt nie jest wykluczony. Neomarksiści chcą, abyśmy my ludzie modyfikowali prawa Boga, prawa naturalne. To takie pozowanie na "lepszego" Boga, pycha par excellence! Prawo człowieka, w naszej tradycji ratyfikuje prawa Boga, jak sztuka odzwierciedla piękno natury, a prawda odkrywa mądrość rzeczywistości. Tu zaś chodzi o to, aby wymusić na nas bycie bardzo kiepską i ułomną imitacją Stwórcy, nie dajmy się zwariować. A przyczyn dewiacji proszę poszukać w zaburzeniach hormonalnych, w okresie kształtowania się cech płciowych dziecka, tam jest problem, chyba że homoseksualizm kulturowy, ale to jak wiemy hucpa i perwersja!
Realista2019.05.16 6:51
Tak, tak, tylko prawo naturalne!;) To chyba Trzaskowski moze kamienować łobuzów:) Jeśli ktoś będzie miał syna nieposłusznego i krnąbrnego, nie słuchającego upomnień ojca ani matki, tak że nawet po upomnieniach jest im nieposłuszny, ojciec i matka pochwycą go, zaprowadzą do bramy, do starszych miasta, i powiedzą starszym miasta: «Oto nasz syn jest nieposłuszny i krnąbrny, nie słucha naszego upomnienia, oddaje się rozpuście i pijaństwu». Wtedy mężowie tego miasta będą kamienowali go, aż umrze” (21, 18-21).
Moja Faja.2019.05.15 21:05
KONSTYTUCJA: art. 32 pkt. 2 - "Nikt nie może być dyskryminowany z jakiejkolwiek przyczyny!!!
taro2019.05.15 20:58
tak jak na dzikim zachodzie, po jednej stronie ulicy kosciol i moralnosc, a po drugiej saloon i burdel.
ja2019.05.15 20:52
Rozumiem że frondel wziął sobie za motto cytat: "Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!" Churchilla. Ale muszę was zmartwić - nie tędy droga. Walka jest przegrana. Macie lipę. Czas się z tym pogodzić i się poprawić, a nie szukać na siłę wyimaginowanego wroga. Nikogo wasz kościół nie obchodzi. Macie tylko nie ukrywać molestowania dzieci. I odyebać się od rzeczy które was nie dotyczą. (m.in. LGBTQ) A poza tym... Wasza piaskownica - bawcie się dobrze.
B.P.2019.05.15 21:49
No, przekonasz się... Wystarczy poczekać. Nie poddamy się, nigdy. *no i nie zmartwiłeś nas- nie jesteś w stanie. Po prostu przyłącz się do nas- to ostatnie okienko, które za chwilę się zamknie. NIEODWOŁALNIE.
anonim2019.05.15 21:53
A po co Ci zjebbb Nowak, dla niego smoła już się grzeje.
ja2019.05.15 22:03
Tylko proszę ciepłą, z bąbelkami szampanem dla Demon i truskawkami w czekoladzie. Z góry dziękuję. Łącząc wyrazy szacunku, pozdrawiam serdecznie. :)
nauczyciel 2019.05.15 23:59
Wolnośc wyznania jest w Polsce więc jak Cię nie obchodzi Wiara w Boga , to sie nie udzielaj. Ja się nie udzielam na temat Waszego LGBTQ i propagowania pedofili w szkołach
naukowiec2019.05.16 8:36
Gorzej, że kościół udziela się przy tworzeniu prawa... to już się jakby wszystkim udziela. Btw... nauczyciel czy katecheta?
Poldek2019.05.16 13:31
Aleś idiota. w wielki piątek też się tak nienawistnikom wydawało, ale przyszła wielkanoc. Chamstwem nie grzeszysz. Nikogo wasz Kościół nie obchodzi - no to po co piszesz twoje komentarze odnośnie Kościoła? A jednak cię obchodzi. Tak jak nas obchodzi zboczone LGBT. Dość prowokacyjnych marszy i deprawacji dzieci i młodzieży. Pedofilia w Kościele, a zboczeńcy pchają się drzwiami i oknami do szkół, by deprawować dzieci, a pewnie i seksualnie wykorzystywać. To nie bawcie się dobrze, tylko już dość tej podłej zabawy.
+++2019.05.15 20:38
Alleluja Maryjo Królowo Polski. Nie ma mocy nad Moc Boga, jak nie ma miłości nad Miłość Stwórcy do swych wiernych dzieci. Polska jest bastionem wiary nie dla jej siły , nie dla wierności Bogu, ale z powodu Twojego Maryjo wyboru tego kraju na swoje ziemskie Królestwo. "A bramy piekielne Go nie przemogą" i nikt ani nic tego postanowienia Boga nie zmieni.
E.M.2019.05.16 9:01
Dziękuję za ten wpis. Dzięki niemu uświadomiłam sobie, że "bramy piekielne" dlatego nie zniszczyły mojej psychiki (a powód by się znalazł), bo w dzieciństwie zostałam oddana pod opiekę Maryi przez moją kochaną Babcię. Pzdr,
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.15 20:31
Już 12 milionów Polaków obejrzało czym w istocie jest Kościół katolicki. TYLKO NIE MÓW NIKOMU ---> 🔥 https://www.youtube.com/watch?v=BrUvQ3W3nV4 🔥 Masz prawo nie przynależeć do organizacji, która wspiera pedofilów ---> https://wolnoscodreligii.pl/ Instrukcja wystąpienia z sekty kościoła katolickiego http://www.apostazja.info/index.php/procedura-b
Polak Ateista Dumny Gej 2019.05.15 20:52
tatko mnie posuwał jak byłem młody dlatego zostałem pedziem
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.15 21:26
słowiczek znów ma mokro (ten prawdziwy)
violencja2019.05.15 22:23
Zbieraj na pampersy, bo...