06.02.20, 14:15Fot. via Pixabay - KevinSnyman

Starbucks w reklamie promuje transpłciowość i zmianę płci u nastolatków

Starbucks budzi kontrowersje w Wielkiej Brytanii reklamą promującą transpłciowość oraz wsparciem organizacji promującej zmianę płci wśród nastolatków. Bulwersująca reklama wideo zyskała nagrodę „Diversity in Advertising Award” (Nagroda za różnorodność w reklamie) za rok 2019, którą sponsoruje liberalna stacja telewizyjna Channel 4.

W reklamie młoda kobieta, która ubiera się jak chłopak i nosi krótkie włosy, jest wyraźnie niezadowolona, że inni nazywają ją „Jemma”. Po serii scenek widzimy ją w końcu w kawiarni sieciówki Starbucks, gdzie spytana o imię przedstawia się jako „James”. Obsługujący zapisuje imię na kubku, w którym potem jej podaje kawę. Na końcu pojawia się napis: „Każde imię ma swoją historię” (Every name’s a story) oraz hasztag: „#whatsyourname”.

Sieciówka tłumaczy, że zapisanie czyjegoś imienia na kubku to symbol „serdecznego powitania”, a jednocześnie tego, co Starbucks sobą reprezentuje: „uznania i akceptacji, kimkolwiek ktoś jest czy chce być”.

Kawiarnia prowadzi też kampanię, której celem jest wsparcie grupy interesu lobbującej na rzecz transpłciowości o nazwie „Mermaids”, czyli „Syreny”. Sprzedaż w sieciówce ciasteczek o kształcie ogona syreny ma na celu zebranie 100 tys. funtów dla „Mermaids”. Organizacja, która została założona w roku 1995 w Leeds, jest rzecznikiem dostępności zabiegów zmiany płci dla dzieci. „Mermaids” lobbuje na rzecz dostępności nie tylko tzw. „blokerów dojrzewania” oraz terapii hormonalnej dla młodzieży, ale także operacji takich, jak amputacja piersi czy kastracja, które nieodwracalnie zmieniają wygląd fizyczny. W Wielkiej Brytanii wciąż tego typu operacje są dostępne jedynie dla osób powyżej 18 roku życia.

Caroline Farrow z CitizenGo zauważyła: „Żadna odpowiedzialna korporacja nie powinna udzielać poparcia temu, co sprowadza się do masowych eksperymentów na dzieciach, i zapewniać funduszy tej organizacji, by promowała swoją totalitarną i nietolerancyjną ideologię w szkołach i innych miejscach publicznych”.

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze

fiksacje kulturowe prawicy z pod znaku 6662020.04.22 18:17
O transpłciowości nie wiecie państwo nic. Zatem spróbuję trochę wyjaśnić odnosząc się do tego paszkwila pod którym piszę. Skupię się na hormonalnej terapii zastępczej przy transseksualizmie bo ona właśnie jest największą fiksacją w w tym temacie, zatem nie ma czegoś takiego jak "blokery dojrzewania", nie istnieje czegoś takiego tylko blokery hormonów płciowych (które to powodują dojrzewanie) używa ich się przed okresem dojrzewania w przypadku osoby, która identyfikuje się jako osoba transpłciowa podaje się je po to aby opóźnić dojrzewanie które dla osób transpłciowych potrafi być na prawdę czymś bardzo trudnym; w momencie gdy się okaże, że osoba która się czuła przez pewien okres jako transpłciowa ale tak na prawdę tylko chciała lub przez jakiś czas identyfikowała się jako kobieta mając ciało męskie odstawia się blokery i w normalnym toku zachodzi dojrzewanie, w przeciwnym razie zaczyna się podawać się hormony odpowiadające płci z którą dana jednostka się utożsamia. Co do operacji to nie ma takiej jak amputacja piersi tylko mastektomia (rozumiem, że na fronda.pl używa się terminów i słów wraz ze zwrotami by wywołać u czytelnika odrazę do tematu o którym się pisze, jest to żałosne) podobnie z kastracją, te operacje nazywają się w tym przypadku SRS tzn. sex reassignment surgery czyli operacja potwierdzenia płci tłumacząc dosłownie, polega ona na ukształtowaniu genitaliów by były zgodne z płcią z jaką się dana osoba identyfikuje. Mało tego nie każdy się jej poddaje podobnie jak kuracji hormonalnej, niektórym na przykład wystarczy sądowna zmiana danych osobowych a inni na przykład uzależnią się od operacji plastycznych, ile osób tyle możliwości.
anonim2020.02.8 10:27
Co jest złego w tej reklamie?
AnnA2020.02.22 22:51
Wszystko
Kontosz2020.02.6 21:32
Lepiej że Bóg doradza jej być chłopcem, po co mieć taką męską kobietę w domu
Justyna S2020.02.6 18:48
Nie rozumiem gdzie tu sensacja jest. Osoby trans mają realny problem i nazywać to można jak się chce, zaburzenie, choroba itp. Nie mniej nie ma innej metody dla tych osób niż korekta płci fenotypowej, bo narazie takiej technologii by dostosować psychike do ciała nie mamy. Leki na psychoze nie działają, operacyjnie tez się tefo zrobić nie da. Nie wiem skąd taka wrogość ibzłe nastawienie ludzi do problemu medycznego którego nie rozumieją. Rozpoczęcie terapii hormonalnej w wczesnej fazie dojrzewania pozwoli na uzyskanie porządanego wygladu. Te samobojstwa "po" korekcie płci biorą się tylko i wyłacznie z faktu że dana osoba nie jest zadowolona z efektów i zbyt pozne zaczecie terapii nie pozwala by mieć wygląd dzieki któremu transfoby przestaną się ich czepiać.
ZERR02020.02.7 2:56
Nie istnieją żadne "osoby trans". Są osoby chore psychicznie oraz w 95% przypadków osoby u których wywołano ten stan seksedukacją i/lub gwałtami pedofilskimi.
fiksacje kulturowe prawicy z pod znaku 6662020.04.22 18:20
pan nie ma pojęcia o psychologii, seksuologii czy szeroko pojętej medycynie, transseksualizm nie jest chorobą a zaburzeniem identyfikacji płciowej zgodnie z opinią PTS i WHO
Czlek2020.02.14 22:17
"Rozpoczęcie terapii hormonalnej w wczesnej fazie dojrzewania"? To przecież całkowicie nieetyczne! Prof. Lew-Starowicz mówił, że u ponad 99% nieletnich którzy zgłaszają się po pomoc w przypadku zaburzeń autoidentyfikacji płci, brak konkretnego ukierunkowywania na jakąś płeć powoduje samoistne ustąpienie tych zaburzeń do 20-21 roku życia.
fiksacje kulturowe prawicy z pod znaku 6662020.04.22 18:22
dlatego podaje się blokery hormonów, a HRT zaczyna się po osiemnastce
Yoshka2020.02.6 16:11
Reklama super, jedyne co się w niej promuje prócz samej marki to szacunek i uprzejmość wobec drugiego człowieka - rozumiem że to strasznie szokujące postawy dla frondziaków. Jednak kawa w Starbucks jest ohydna, mają fajne kanapki, ładne kubki i inne dodatki, ale kawa jest tam najpodlejsza wśród wszystkich większych sieciówek jakie znam.
Topek2020.02.6 15:25
U nas w Polsce mammy podobny problem bo musimy zmienić PiSdy na ludzi normalnych ale że są tak z pis-dzeni to nie łatwe zadanie chyba że przeszczep mózgu a dla niektórych wszczep
Polak Ateista Dumny Gej2020.02.6 15:23
Jak zwykle nic nowego kolejne kłamstwo frondy. "Promocja" dotyczy szacunku wobec osób transpłciowych a nie zachęcania do zmiany płci. Już sama "logika" kretyna z frondy jest poroniona, jako że nie da się osoby nietranspłciowej do zmiany płci.
MB2020.02.6 16:06
Mam wrażenie, że kolejnym krokiem będzie noszenie ich w lektyce. Daję moją głowę "pod topór" - miesiąc (może krócej) szczerej modlitwy z prośba do Boga i każda taka osoba jest zdrowa. Takich przypadków jest cała masa. Można wygooglować a nawet skontaktować się z takimi osobami.
Maria Blaszczyk2020.02.6 17:19
A to wrażenie jakie ma podstawy? Bo nigdzie nawet nie przyznaje się tym osobom prawa do zniżek na bilety autobusowe, więc nie wiem, jaki ciąg logiczny prowadzi do wniosku, że będzie się je nosić w lektykach. Można się też skontaktować z osobami, które widziały ufoludka albo których dziecko stało sie autystyczne po szczepieniu, choć wiemy, że ufoludki nie odwiedzają Ziemi, a szczepienia nie powodują autyzmu...
MB2020.02.6 18:22
Wrażenie ma korzenie poznawcze, jeśli pytasz. Prawa do zniżek na bilety autobusowe????? Argument rodem z d... (za proszeniem). Ufoludki nie odwiedzają ziemi? Dzięki za info. Jeszcze nikt mi nie mówił. Ale jesteś pewna? Bo jak czytam twoje męki, to nie jestem pewien...
Maria Blaszczyk2020.02.6 20:04
A coś na temat? Bo widzisz, moja uwaga o biletach i ufoludkach była odpowiedzią na inną absurdalną uwagę. Więc albo masz powód by sądzić, że osoby trans będą noszone w lektykach, albo że kogoś uzdrowiła modlitwa, albo się zajmij siewcą tych tez, a nie kimś, kto je obala.
MB2020.02.6 20:21
Rozmawiasz z człowiekiem, który obcował z facetem. Byłem przez chwilę także w tym środowisku. Dzisiaj jestem wolny. Szczera prośba skruszyła coś co wydawało się wieczną przepaścią. Mam piękną żonę, dwójkę dzieci i dziś jestem szczęśliwy rozmawiając z Tobą na forum. Pisać Ci więcej? Nie wiem, czy by moderatorzy puścili, gdybym opisał Ci swoje życie.
Maria Blaszczyk2020.02.6 21:00
Ale jak Twoj życiorys ma się do twierdzenia, że osoby trans będzie się nosić w lektyce albo do leczenia modlitwą. Ja z kolei znam pewną osobę homo, która poświęciła na modlitwy kilka lat swojego życia. Nawet pielgrzymowała do Częstochowy kilka razy. A teraz jest szczęśliwa. Pogodziła się z tym, że jest kim jest. A nawet z tym, ze jej własny związek wyznaniowy, który był osią jej życia, ją nazywa zarazą. Żyje już kilka lat z osobą którą kocha i wreszcie nie jest smutna i przygnębiona. Serce rośnie.
ZERR02020.02.7 11:13
Kościół i inni ludzie dobrej woli nie nazywają zarazą indywidualnych nieszczęśników i grzeszników. ZARAZA to Sekta LGBT - czyli działacze promujący oszukańcze "prawa LGBT" w celu zniszczenia społeczeństwa i homoseksualizowania dzieci. "Prawa" oparte na fundamencie "prac" przestępcy, pedofila i dewianta Alfreda Kinseya.
fiksacje kulturowe prawicy z pod znaku 6662020.04.22 18:36
a pan nie wie co oznacza słowo sekta i wierzy w terapię modlitewną.
MB2020.02.6 15:19
Zmień płeć, okalecz swoje naturalne ciało, zrób sobie jeszcze większy bałagan w głowie, później za swoje doły obarcz chrześcijan, jak to zrobili po pożarze Rzymu. Znam osobiście z pięćset osób i zastanawiałem się wielokrotnie. Nie ma wśród nich osób z takimi zaburzeniami. Pytałem znajomych, oni też takich nie znają. To ja się pytam - gdzie oni są? Wg mnie jest to margines, któremu oczywiście należy się współczucie i pomoc (medyczna, psychologiczna, duchowa) ale dlaczego tego tyle w przestrzeni publicznej?
Maria Blaszczyk2020.02.6 17:16
Ręce opadają... Jeśli jakieś zjawisko występuje z częstością jeden na kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy ludzi, to jaka jest szansa, że wśród 500 znajomych będziesz miał taką osobę? Coś koło 1/40. Czy spytałeś 40 znajomych? Ponadto większość osób transpłciowych funkcjonuje w trybie stealth. To oznacza, że niby skąd chciałbyś się o tym dowiedzieć? Jak się nie postanowisz z taką osobą wiązać w sposób intymny albo nie zaprzyjaźnisz się bardzo blisko, to przecież Ci nie powie... A cierpienie powodowane przez dysforię jest często opisywane jako komletnie nie do wytrzymania. Póki nie porozmawiasz z matką, która całe życie zajmuje się pilnowaniem wszystkich ostrych narzędzi w domu, bo jej kilkuletnie dziecko próbuje samodzielnie pozbyć się niechcianego penisa; z osobą po 5 czy 10 próbach samobójczych, bo nie były w stanie znieść bycia sobą; ludzi, którzy całe życie całą swoją energię muszą wkładać w radzenie sobie z własnym cierpieniem, tak że nie pozostaje im nic na rozwój, pracę, miłość, przyjaźń, pasję - to wtedy mów o ocenianiu. A dlaczego tyle tego w przestrzeni publicznej? Właśnie z powodu tego cierpienia. Którego częscią są tacy, którzy mają łatwość ferowania opinii o zboczeńcach. Którzy lepiej wiedzą, co dla tych ludzi jest lepsze. Którzy stosują przemoc, bo nie są w stanie znieść, gdy coś jest odrobinę inaczej, niż do tego przywykli... Itd.
***2020.02.6 17:38
Znowu Ty !!! Ty i te twoje "mondrości".... "... kilkuletnie dziecko próbuje samodzielnie pozbyć się niechcianego penisa." I jeszcze piszesz że "ręce opadają" ?
MB2020.02.6 18:30
Jej zawsze "ręce opadają" albo "no nie..." Ubaw po pachy.
Maria Blaszczyk2020.02.6 20:01
No ja. A co? No a próby to właśnie jest jeden z problemów, z którymi zmagają się rodziny transpłciowych dzieci. Może niepowszechny, ale opisywany jako częsty w literaturze. https://www.mentalhealthtoday.co.uk/transgender-youths-who-self-harm-perspectives-from-those-seeking-support https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1300/J056v05n04_06 Więc tak - ręce opadają. Gdy się dyskutuje z ludźmi, którzy nic a nic nie rozumieją z jakiegoś zjawiska, ale i tak nienawidzą tych, którzy są nim dotknięci.
MB2020.02.6 20:24
Ja nie chcę rozumieć czegoś w czym zainteresowany chce trwać a tacy jak ty to afirmują, wspierają. Ja chciałbym tym ludziom pomóc a ty chcesz ich utwierdzasz, że NIC się nie da. Bzdura! Napiszę ponownie (gdzieś już komuś i tobie to pisałem): Rozmawiasz z człowiekiem, który obcował z facetem. Dzisiaj jestem wolny. Szczera prośba skruszyła coś co wydawało się wieczną przepaścią. Mam piękną żonę, dwójkę dzieci i dziś jestem szczęśliwy rozmawiając z Tobą na forum. Pisać Ci więcej? Nie wiem, czy by moderatorzy puścili, gdybym opisał Ci swoje życie.
Maria Blaszczyk2020.02.6 20:55
Mówimy akurat o kilkuletnich dzieciach okaleczających swoje genitalia. Czy naprawdę sądzisz, ze ja, czy "tacy jak ja" wspierają samookaleczanie się przez dzieci? W szczególności ich matki. Nikt nie chce trwać w dysforii płciowej. Dysforia płciowa oznacza cierpienie, często bardzo dotkliwe. Masz prawo tego nie chcieć zrozumieć, ale obrażanie cierpiących ludzi, bo się nie ma ochoty ich rozumieć jest już nie w porządku. Wiemy, jak tym ludziom pomagać. Nikt nie twierdzi że nic się nie da, wręcz przeciwnie. Medycyna w XXI wieku czyni cuda również dla nich. Ja też "obcowałam z facetem", ale nadal z nim jestem. Mam z nim dzieci i nie planuję zmieniać nic w tej sytuacji. Każdy powinien układać swoje życie podług swojego uznania. Tylko nie wiem, co to ma do rzeczy.
leszczyna2020.02.8 10:05
Ty twierdzisz, że "dysforia płciowa oznacza cierpienie, często bardzo dotkliwe". A WHO twierdzi przeciwnie, że "Problemy psychiczne, z którymi się borykają, wynikają z braku społecznej akceptacji, a nie wewnętrznego rozdarcia związanego z odczuwaną tożsamością płciową." Zatem to żaden problem dla zainteresowanych, reszta zwyczajnie ma się podporządkować nawet jednorazowemu samookreśleniu się jako mającemu inną niż biologiczna płeć i już jesteś ze wszystkim OK. https://oko.press/swiatowa-organizacja-zdrowia-who-transplciowosc-to-nie-zaburzenie-psychiczne-zycie-bez-stygmatyzacji/
fiksacje kulturowe prawicy z pod znaku 6662020.04.22 18:54
jestem osobą transpłciową a na frondzie szukam idiotów do nabijania się z nich, ale tak doświadczam dysforii płciowej jak cholera, gdybym nie miała pojęcia o medycynie czy ogólnie operacjach które będę przechodziła za jakiś czas to upi9łabym się by nie czuć bólu wzięła skalpel albo nożyczki u bezceremonialnie odcięła te dodatkowe gramy u dołu. Nie wychodzę z domu przez dysforię bo nie chcę być brana na ulicy za mężczyznę, przed niektórymi wizytami u niektórych lekarzy muszę być dyskretnie pod wpływem alkoholu by je przeżyć a potem po powrocie do domu muszę się upić i pójść spać bo w niektórych przypadkach granie, oglądanie albo opijanie się niebotycznymi ilościami kawy nie wystarcza by nie czuć dysforii by nie chcieć się zabić, by dalej jakoś trwać w swoisty sposób tonąc do momentu rozpoczęcia procesu korekty płci, mówisz, że chodzi o akceptację przez społeczeństwo, oczywiście, że tak, ale dokładnie o zaakceptowanie tego, że nie urodziliśmy i urodziłyśmy się w ciele w którym powinnyśmy i były i byli. o
ZERR02020.02.7 11:45
Prawdziwy sukces powszechnej przymusowej edukacji o prawie do masturbacji od lat czterech - smarkateria masturbująca się nożem. No, ale skoro wg seksuologów dowodem na "orgazm dziecięcy" są krzyki, płacz i wymioty, to nic mnie już nie zdziwi. Tyle z tych "wykładów" zrozumiała. Normalna reakcja na molestowanie i gwałt - autoagresja.
Czlek2020.02.14 22:13
Aha, i rozumiem, że uważa Pani, że takie zachowania to "wariant normy"? Przecież to oczywiste zaburzenie i TYLKO w tych kategoriach powinno być rozpatrywane... Tylko wtedy można takim ludziom pomóc - i nie z nienawiści ale z chęci pomocy. To utwierdzanie ich w zaburzeniach jest szkodliwe.
ZERR02020.02.7 2:43
Jak się zmolestuje (i zgwałci) 4-latka, to bywa, ze odbija mu korba i zaczynają się samookaleczenia. Jak się rozbudza w kilkulatku opcję na kastrację, to musowo pokręci mu sie we łbie.
Maria Blaszczyk2020.02.7 11:28
Taaaaak... A teraz dowody na to, że istnieje taki związek. Twarde, oparte na artykułach w recenzowanych pismach. A nie, że sobie wymyśliłeś.
ZERR02020.02.7 11:40
"Twarde", czyli recenzowane przez bandę dewiantów i pedofilów, którzy zbudowali swoją hochsztaplerską pseudo-naukę o "seksualnych zachowaniach ludzi" na fundamencie "prac" przestępcy i dewianta Alfreda Kinseya?
Kawa w Starbucks jest droga i nie najlepsza.2020.02.6 14:56
Najzwyczajniej nie kupuj kawy w Starbucks. Zreszta ich kawa wcale nie jest taka dobra i kosztuje idiotycznie wysoko. Sa w kazdym miescie, miasteczku inne miejsca na dobra kawe. Nie tak dawno bylo kilka incydentow w Starbucks gdzie pracownicy okazali sie zwyklymi rasistami.
MB2020.02.6 15:12
Od dziś "Do Bydgoszczy będę jeździł, a tu nie będę kupował".
Maria Blaszczyk2020.02.6 14:53
Czyli zapisanie imienia na kubku to "promowanie transpłciowości"? Serio ktoś uważa, że zwykła grzeczność może doprowadzić do tego, że ktoś rozwinie dysforię płciową, a następnie podda się niesłychanie obciążającej, kilkuletnieh, mającej wiele efektów ubocznych i związanej z dużym bólem procedurze medycznej? Niesamowite... Czy Wy macie jakieś zaburzenia tożsamości płciowej, że to tak na Was działa? Bo ja to obejrzałam i ani trochę nie zrobiłam się transpłciowa.
ZERR02020.02.6 15:50
Oczywiście. Po prostu uparcie uświadamiacie tysiącom wyobcowanych dzieci i nastolatków, że mogą uciec w inną płeć. Niczym się to nie różni od promowania (muza, filmy) wzorca - masz problemy? Sięgnij po dragi, będzie dobrze. Zboczenia seksualne podlegają dokładnie tym samym prawidłom, co wszystkie inne zachowania. Nikt nie rodzi się zboczeńcem. Ktoś musi podatną osobę "zainfekować" - gwałtem, myślą lub zaniedbaniem.
Maria Blaszczyk2020.02.6 17:05
No nie. Po pierwsze, przykład jest absurdalny i jest dokładnie odwrotnie, promuje się trzeźwość i to nie działa. Po drugie nie możesz porównywać tożsamości płciowej, która jest czymś wrodzonym do wypicia piwa czy użycia innego narkotyku. I nie ma żadnych prawideł, którym podlegają wszystkie zachowania. Np. picie piwa powoduje aktywację częsci układu limbicznego, zwanego ośrodkiem nagrody, czyli powiązanych z dopaminą, przynajmniej tak jest podobno u większości ludzi, bo ja nie cierpię uczucia powodowanego przez alkohol, podczas gdy tożsamość płciowa nie ma z tym nic wspólnego. Serio. Fakt, że czuję się kobietą nie powoduje w żaden sposób żaddnych przyjemnych - ani nieprzyjemnych - doznań. Poczucie tożsamości płciowej jest związane z zupełnie innym obszarów mózgu, zasadniczo somatosensorycznej kory płatów ciemieniowych. I tak jak inne sytuacje, gdy z jakiegoś powodu ta kora nie obrazuje odpowiednio naszego ciała - np. przy apotemnofilii czy porażeniach lewostronnych, gdy pacjent wmawia wszystkim, że żadnego porażenia nie ma. I to przy zachowaniu prawidłowego funkcjonowania psychicznego we wszystkich innych zakresach - widząc się w lustrze taki człowiek potrafi wmawiać lekarzowi, że nie rusza sparaliżowanymi kończynami, bo nie ma ochoty. Tego nie da się wmówić. To jest zupełnie inny poziom, inny obszar mózgu, inny mechanizm. I wiele świadczy o tym, że tak właśnie jest.Nie da się człowiekowi wmówić innej płci, tak jak nie da się wmówić bólu fantomowego - btw. tak właśnie jest - ból fantomowy piersi po mastektomii jest częsty np. u osób po resekcji w związku z nowotworem, a nie zdarza się u osób po tranzycji...
MB2020.02.6 17:12
Po co mieszać tyle kwestii, np. bólów fantomowych. To się ma nijak do omawianego problemu. Nie ma tu analogii. Człowiek wiary, który widział prawdziwe cuda, wie że Bóg może zmienić nietypową tożsamość błyskawicznie...
Maria Blaszczyk2020.02.6 17:22
No nie. Właśnie jest to zjawisko o podobnych podstawach i powiązane, na co wskazuje przytoczony przeze mnie przykład z mastektomią rozbioną z różnych przyczyn. To Zerr0 pomieszał, a nie ja.
MB2020.02.6 17:55
Maria, jesteś "przyspawana" stopami do ziemi. Ja Ci też mogę cytować naukowe frazesy z mojej dziedziny. Ale tu mamy możliwość - "Jezusie, synu Dawida, ulituj się nade mną..." Czaisz o czym rozprawiam?
Maria Blaszczyk2020.02.6 19:44
Ale jakie frazesy? Gdzie tu był jakikolwiek frazes? Choćby jeden, malutki?
ZERR02020.02.7 0:33
Niczego nie pomieszałem, tylko ty nie rozumiesz co napisałem.
ZERR02020.02.7 0:32
Kto niby promuje trzeźwość? Promuje tak, że "nie działa"? Promuje się na wielką skalę ćpanie, a nie trzeźwość. Niestety wszelkie dane pokazują jedno - w społeczeństwach, w których dzieci są poddane sex-indoktrynacji, liczba zboczeńców LGBT rośnie dynamicznie. Opowieści o "wrodzonej" orientacji możesz wsadzić między bajki. Wrodzona ona oczywiście jest, ale z dziecka poddanego naukowo opracowanemu praniu mózgu można zrobić wszystko. To już nie czasy nieudolnych prób z Dawidem "Brendą" Reimerem.
Maria Blaszczyk2020.02.7 0:40
To ja nie wiem, gdzie Ty żyjesz... Ja ze względu na neuronietypowość mało się nadaję do ćpania, bo nie lubię, jak się czuję inaczej niż zwykle, ale pamiętam, że promowano i promowano tę trzeźwość i niestosowanie środków psychoaktywnych do zadręczenia ludzi na śmierć. Bez większego skutku, skądinąd, bo to tak nie działa. I nie, liczba osób LGBT nie rośnie lawinowo. Liczba osób LGBT była sztucznie zaniżona przez koncepcję heteronormatywnosći.
ZERR02020.02.7 2:40
Liczba osób LGBT jest sztucznie zawyżana przez koncepcję nieheteronormatywności. W tej chwili odsetek młodych dorosłych deklarujących się jako homoseksualiści, w pewnych miastach sięga 25%, a osób które wchodziły w takie relacje i są jawnie biseksualne dobija 60%. Oto efekt gwałcenia dzieci od przedszkola pouczaniem o prawie do masturbacji i prawie do bycia zboczeńcem.
Maria Blaszczyk2020.02.7 11:27
Ale jak t sztucznie? To koncepcja heteronormatywnośći jest sztuczna. Taki Juliusz Cezar romansował po równo z mężczyznami i kobietami i nic to nikomu nie przeszkadzało, ot, zachowało się kilka dowcipów na ten temat. Np. że zwykł był króla Bitynii odwiedzać w jego sypialni w kobiecym stroju. Świat przeżył, Cezar zrobił całkiem sporą karierę, a heteronormę miał w... nosie.
ZERR02020.02.7 12:27
Zachowania dewiacyjne dotyczą ludzkości od zawsze. Sztuczne jest robienie z tego normy. Można wykazać, ze skoku cywilizacyjnego dokonały te społeczeństwa i cywilizacje, które zachowania dewiacyjne skutecznie ograniczyły. Szlachta czy możni mniej ograniczali, dotyczyło 1% populacji, czyli marginesu. 1% homosiów z 1% szlachty - da się przeżyć.
leszczyna2020.02.8 10:15
Odnośnie Juliusza Cezara to chyba coś nie tak u Ciebie ze znajomością historii. Wątek z królem Bitynii zaistniał jako propaganda optymacka przeciw Cezarowi na równi z innymi wątkami erotycznymi, co robiło mu zniesławienie uprawniające go ostatecznego rozwiązania jego antyoptymackiej władzy w postaci zabójstwa w Idy Marcowe 44. O związku Kleopatry z zamachowcami też pewnie nie wiedziałaś. Tak bywa. Taka jest siła mediów i przerabianej przez nie ideopapki i to nie od dzisiaj rzecz jasna.
ZERR02020.02.7 0:45
Jak zwykle robisz fałszywe założenie. Indoktrynacja nie wytwarza się kobiecej psychiki u chłopaków, bo to niemożliwe. Indoktrynacją wdrukowuje się "deklarowanie się" jako kobieta, co ma ścisły związek ze sfera seksualną i ośrodkiem nagrody. Nazwijmy to rodzajem fetyszyzmu, transwestytyzmu i ekshibicjonizmu.
Maria Blaszczyk2020.02.7 0:54
Co??? Czy Ty miewasz jakikolwiek kontakt z osobami transpłciowymi? PRzeczytałeś może jakąś książkę na ten temat czy ccoś? Nieodróżnianie fetyszyzmu czy transwestytyzmu od transseksualizmu to jak nie odróżniać konia i psa od stołu. No niby jedno i drugie, a także trzecie ma cztery nogi, rzeczywiście można się tu dopatrzeć podobieństw, ale na miłość boską - różnice aż biją po oczach. Dodajmy jeszcze jedno - na ogół sprawa jest już bardzo oczywista u mniej więcej 5-latków. Natomiast nikt nigdy chyba nie opisał przypadku fetyszyzmu u 5-latka. Jak można takie idiotyzmy pisać?
ZERR02020.02.7 2:44
Nie ma specjalnych różnic. Jak się zrobi budyń w głowie 5-latka, to faktycznie "sprawa jest oczywista". Choć zapewne bywa to zamaskowany przypadek gwałtów pedofilskich "w rodzinie".
ZERR02020.02.7 2:50
Książki na temat transseksualizmu? Sory, ale osoby piszące takie książki to po prostu zboczeńcy uzasadniający swoje zboczenie, tak samo jak dewiant i pedofil Kinsey, płacący pedofilom (jak mr Green) za "badania" (gwałty po prostu) nad rocznymi dziećmi, aby tymi badaniami uzasadniać to, co się wyrabia do tej chwili. Sekta LGBT ma swoich ssyńskich "naukowców" i przestępców w białych kitlach. Te ich książki i badania mają wagę badań prof Mengele.
Maria Blaszczyk2020.02.7 11:23
Aha... A książki na temat leczenia cukrzycy albo anginy to? Wiesz, piszą je ludzie po tych samych studiach, pracujący w tych samych intytucjach badawczych, zarabiający takie same pieniądze i zapewne również niekiedy cierpiący na te zboczenia - tz. anginę czy cukrzycę. To jak się którejś z nich nabawisz, to rozumiem, że nie zastosujesz wypracowanych przez nich sposobów leczenia? A teraz bądź łaskaw udowodnić swoje tezy. Że, chociażby na naszym polskim podwórku, dr Dulko, dr Liber, dr Szarras zajmujący się tematyką płci to "zboczeńcy, a ich badania mają wagę badań prof. Mengele. Zwróć uwagę, że jedna z tych osób jest bliskim przyjacielem moich rodziców, przyjaźnią się od czasów liceum. Więc walisz w bliską mi osobę. Dobrze więc udowodnij jej zboczenia i megelowatość.
ZERR02020.02.7 12:53
Jeśli żadna z tych osób - a z tego co wiem nikt ze środowiska polskich tzw seksuologów tego nie zrobił publicznie i z mocą autorytetu (obym się mylił) - więc jeśli żadna z tych osób nie odcięła się od "prac" przestępcy, pedofila, dewianta i oszusta A. Kinseya, a nawet przeciwnie, en gremio (obym sie mylił) opierają się na jego "dziełach" powstałych podczas zbrodniczej*** działalności, to dla mnie są co najwyżej pseudonaukowcami, a wszelkie ich prace mają dla mnie i dla logicznie rozumujących osób, wartość co najwyżej makulatury. Autorytet ich jest zerowy, a ich działalność po prostu niebezpieczna dla każdego kto odda się ich diagnozom. ***zbrodniczej, bo w jego książkach jest wprost napisane, ze korzystał i pedofili (w tym nazistowskich) i wg świadków i ofiar inicjował pedofilskie wykorzystywanie dzieci. Dowody na to masz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=csm9qKKnwu4 łącznie z wymienionymi z nazwiska i wypowiedzi pro-pedofilo-naukowcami, guru pseudonauki nazywanej seksuologią.
leszczyna2020.02.6 22:44
Napisanie imienia na kubku, talerzu, książce czy innym przedmiocie nie jest promowaniem transpłciowości. Jej promowaniem jest kontekst, w jakim to napisanie imienia wystąpiło: dziewczyna o imieniu Jemma okazuje zadowolenie, gdy nazywa się ją James. Zatem uznaje się ją za mężczyznę. Zwykła grzeczność nie rozwija dysforii płciowej, nikt tak nie twierdzi. Nikt nie stanie się transpłciowya od obejrzenia reklamy. Rzecz w tym, że reklama promuje pośrednio okaleczanie młodzieży w imię dążenia do prawnego zezwolenia na zmianę płci przed okresem osiągnięcia prawnej pełnoletności.
ZERR02020.02.7 0:37
To jest taktyka opisana przez Mao - milion ukłuć szpilką zabije słonia. Jeśli dzieci stykają się z takim przekazem tysiące razy, to w końcu wiele z nich ulegnie. Wypromować można WSZYSTKO.
Maria Blaszczyk2020.02.7 0:49
No chyba jednak nie. Dyskusja na temat tranzycji u dzieci - nie okaleczania, tylko tranzycji - toczy się w środowisku specjalistów od dość dawna, obie strony mają bardzo silne argumenty, opóźnianie jej może mieć fatalne skutki, ale błąd - także. Osobiście mam na ten temat zdanie następujące - odejdźmy od heteronormy. Akceptujmy różnorodność. Zmniejszajmy nacisk na to, by być koniecznie albo "kobietą" albo "mężczyzną". Akceptujmy ekspresję na poziomie ubrania, fryzury czy sposobu bycia, nawet jeśli nie pasuje do heteronormy. NAprawdę, bycie kobietą lub mężczyzną ma jakieś znaczenie przez jakiś minimalny procent czasu w naszym życiu. Większość rzeczy - edukacja, sport, praca, przyjaźń, zmywanie naczyń czy myślenie o niebieskich migdałach - robi się niezależnie od płci. Ale to jest inna kwestia. I jest dokładnie odwrotnie, niż piszesz. Jeśli nie będziemy robić problemów, będziemy traktować prośby innych ludzi z szacunkiem i akceptować to, czym są - zdejmiemy z nich część presji, by ten proces zakończyć jak najszybciej, bo ich cierpienie będzie po prostu mniejsze.
ZERR02020.02.7 2:54
Przede wszystkim należy SUROWO karać wszystkich "lekarzy" robiących takie eksperymenty. Wszyscy staną przed Sądem, i skończą z wieloletnimi wyrokami, oczywiście jeśli Sąd dopatrzy się okoliczności łagodzących.
Maria Blaszczyk2020.02.7 11:16
Ale jakie eksperymenty? Mówimy o procedurach wypracowanych przez lata, które pozwalają tym ludziom przeżyć i prowadzić produktywne życie lepszej jakości. Od tego chyba, między innymi, są lekarze?
leszczyna2020.02.8 9:51
Twoja propozycja odejścia od "heteronormy" - cóż za nowomowa! - to zejście w chaos i relatywizm rozbijający strukturę społeczeństwa ludzkiego. Wszystko stanie się dopuszczalne poza krytyką tego wszystkiego. Ale właśnie tradycyjna natura społeczna jest zawadą dla realizacji antytradycji i dlatego jest celem jej zwalczania.
RobotniczaKrew2020.02.6 14:53
Powinien promować zostanie samozwańczym kastratem w imię magicznego cieśli z bliskiego wschodu czyli "sakrament" kapłaństwa.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.6 14:43
Ale "straszna" reklama ... https://www.youtube.com/watch?time_continue=60&v=7TEg6q1a3DE&feature=emb_logo
MB2020.02.6 15:09
Dzięki za link. Zamiast leczyć zdołowanego człowieka, proponuje mu się jeszcze większy dół. Zmianę płci. Statystyki samobójstw wśród osób LGBT są przerażające. I nie ważne, że to oni mają problem. Świat ma się do nich dostosować. Nigdy w życiu...
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.6 15:47
A w jakim sensie "Świat ma się do nich dostosować."? A nie zgodzisz się z tym, że samobójstwa wsród LGBT są efektem braku akceptacji otoczenia, tylko tego? Nie rozumiesz, że tacy jak Ty są odpowiedzialni za liczne przypadki śmierci dzieciaków, które odkrywają swoją inność? Jak Twoje sumienie to znosi? Pozdrawiam
ZERR02020.02.6 15:53
Za samobójstwa są odpowiedzialne osoby, które te dzieci zgorszyły i nakłoniły do "zmiany płci" DOKŁADNIE tak samo jak w przypadku narkomanów, również często popełniających samobójstwa. Odpowiada za to nie otoczenie piętnujące narkomanię, tylko dealerzy dragów i propagatorzy medialni.
Sebastian Lorenc2020.02.6 16:00
Samobójstwa najczęściej popełniają nie ci, którzy zmienili płeć, zostali zaakceptowani,otrzymali wsparcie i pomoc rodziny i bliskich, tylko dzieci takich rodziców jak Ty. Takie dzieci, które nie mogą ze swoimi rodzicami porozmawiać o problemie, które przez takiego ojca jak Ty nazywane są zboczeńcami. Które są szykanowane, wyzywane, izolowane i wyśmiewane. Które czytają w necie takie komentarze jak Twój.
MB2020.02.6 16:34
Kłamiesz! Najwięcej samobójstw jest po zmianie płci. I po co komuś "wkładasz w usta" nie wypowiedziane słowa? Nie pisz bzdur
Sebastian Lorenc2020.02.6 16:43
Posłuchaj, naprawdę wiele godzin przegadałam z Zerro przy moim kuchennym stole. Wiele razy kłóciliśmy się i dyskutowaliśmy zawzięcie, bo mamy skrajnie różne poglądy. Lepiej od Ciebie wiem co powiedział i lepiej od Ciebie wiem, że on nie potrzebuje takich obrońców jak Ty. A co do samobójstw... W Polsce jest bardzo mało osób po zmianie płci, bo jest to bardzo utrudniane, kosztowne, ciężko dostępne. Poza tym dotyczy dorosłych, w pełni dojrzałych ludzi. A ja piszę o samobójstwach nastoletnich dzieciaków, które to samobójstwa są jakąś plagą ostatnich czasów.
MB2020.02.6 17:01
Aga, spoko, znasz Zerro, nie dyskutuję ale w kwestiach dzieciaków z takimi zaburzeniami, to uwierz, Bóg może zmienić to przez szczerą modlitwę. Jestem pozbawiony takich skłonności w 100%. Wiem co mówię. Kiedy poprosiłem, nie Czekał chwili, po prostu to Zmienił. Gdybym Ci opowiedział o swoim życiu, osiwiałabyś...
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.6 18:12
"Bóg może zmienić to przez szczerą modlitwę" Tego nie skomentuję, ale się tylko uśmiechnę. Ale dodam coś jeszcze. Dzieci/nastolatki mają bardzo stresujące życie. Presja szkoły, otoczenia, niedościgłe wzorce z internetu, powodują, że nawet całkiem przeciętne dzieciaki popadają w nerwice, depresje, czasami kończy się to autoagresją. Jak na tom wszystko w niektórych przypadkach nałoży się nieakceptowany, wyśmiewany, hejtowany problem z tożsamością płciową to robi się dramat. A Twoja propozycja zmiany takiej sytuacji przez modlitwę jest ... ciągle zabawna. Ale co tam, pomodlę się za Ciebie, może Bóg Cię zmieni.
MB2020.02.6 18:28
Serdecznie dziękuję za modlitwę. Rozmawiasz z człowiekiem, który obcował z facetem. Dzisiaj jestem wolny. Szczera prośba skruszyła coś co wydawało się wieczną przepaścią. Chłopie, mam piękną żonę, dwójkę dzieci i dziś jestem szczęśliwy rozmawiając z Tobą na forum. Pisać Ci więcej? Nie wiem, czy by moderatorzy puścili, gdybym opisał Ci swoje życie. Jeśli Cię to śmieszy, Twoja sprawa...
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.7 8:49
Eeee tam. Nikt szczęśliwy nie marnuje czasu na frądlu. Frądel to jaskinia frustratów. Ja jestem wyjątkiem, bo mam misję od Boga. Posprzątania.
Sebastian Lorenc2020.02.6 18:38
Rozumiem, że ludzie uciekają w modlitwę, rozumiem takie potrzeby, ja takich nie mam i wybacz, ale nie wierzę, że modlitwa potrafi wyleczyć depresję, zaburzenia, poważne problemy emocjonalne. Nie wyleczy też białaczki, parkinsona i innych paskudnych chorób. Nie zmieni też orientacji seksualnej.
MB2020.02.6 20:17
Wszystko zmieni
Sebastian Lorenc2020.02.6 20:21
Absolutnie nic. Dziecięce oddziały onkologiczne są pełne matek, które modlą się i błagają Boga o zdrowie dla swoich dzieci. Nie pomaga.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.7 8:47
MB wyraźnie napisał: "Bóg może zmienić to przez szczerą modlitwę" Szczerą modlitwę. Widocznie matki nie modlą się szczerze.
ZERR02020.02.7 11:10
Ale Ty jesteś... prawie tak uparta jak moja siostra, też psycholog zresztą. Czego was tam uczą, na tej psychologii :D ? Słusznie piszesz, że "samobójstwa są jakąś plagą ostatnich czasów". A czym się różnią ostatnie czasy od czasów przed ostatnimi, jak nie szturmem "praw LGBT"?
MB2020.02.6 16:02
Nie zgodzę się. Proponowanie zmiany płci to jest antywsparcie i największe oszustwo/kłamstwo...
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.6 18:04
Nie zmianę płci, tylko dostosowanie cielesności do płci mózgu, do płci duszy. A właśnie, czy dusza ma płeć? Jest tam jakiś teolog? Puk, puk
MB2020.02.6 20:19
Rozmawiasz z człowiekiem, który obcował z facetem. Dzisiaj jestem wolny. Szczera prośba skruszyła coś co wydawało się wieczną przepaścią. Mam piękną żonę, dwójkę dzieci i dziś jestem szczęśliwy rozmawiając z Tobą na forum. Pisać Ci więcej? Nie wiem, czy by moderatorzy puścili, gdybym opisał Ci swoje życie.
leszczyna2020.02.6 22:32
Uznajesz istnienie duszy?
Maria Blaszczyk2020.02.6 17:29
No ale samobójstw osób transpłciowych jest znacznie więcej niż tych po tranzycji. https://www.researchgate.net/profile/Sonja_Ellis3/publication/281441727_Suicide_risk_in_the_UK_Trans_population_and_the_role_of_gender_transition_in_decreasing_suicidal_ideation_and_suicide_attempt/links/55f753b908aeafc8abfed03f.pdf Statystyki samobójstw jasno wykazują, ze zmniejszenie homofobii i wyrównanie praw powodują duży i natychmiastowy spadek liczby samobójstw w tej grupie.
ZERR02020.02.6 23:40
Przede wszystkim powoduje natychmiastowy i drastyczny wzrost liczby takich osób. Niszczycie ludzi na skale przemysłową.
anonim2020.02.8 22:43
"Statystyki samobójstw wśród osób LGBT są przerażające." To nazywajcie ich dalej chorymi, zboczeńcami, nienormalnymi, straszcie piekłem, niech dalej rodziny wyrzucają takie dzieci z domów, każcie sie im leczyć. Napewno statystyki będą lepsze. Samobójstwa wsród lgbt nie biorą się z ich bycia lgbt. Biorą się z ludzi będących cholernymi dupkami.
man.of.Stagira2020.02.6 14:42
Chodzi o to, że p ł e ć można posiadać, przenosić własność i zmieniać t y l k o gdy staje się towarem. 'Płeć ' a raczej to co jest jej pseudofilozoficznym s u p l e m e n t e m może być towarem. To taki "kapitalizm" gdzie surowcem jest niewolnik którym można handlować jak żywym towarem. .
Kontosz2020.02.6 21:34
To wynika z jedzenia plastiku, które twoje dzieci man.of.Stagira jedzą lub będą jadły codziennie, plastik zmienia mózg, powoduje odwrócenie płci mózgi i płci ciała, smacznego!
Janek2020.02.6 14:41
Czuje przysłowiowy ból d... i zazdrość że oni mogą żyć jak chcą, a my nie możemy choć skrycie byśmy chcieli mieć, bo się bojimi reakcji otoczenia.
***2020.02.6 17:33
Mów (pisz) za siebie.
anonim2020.02.6 20:16
Jak ś pisz to śpij a nie marudź
***2020.02.6 21:07
Chciałbyś poprawić? Powodzenia.
Symetrysta2020.02.6 14:40
Rzetelność dziennikarska wymagałaby podania adresu do materiału źródłowego.
Leweł2020.02.6 14:54
rzetelność? na frondzie?
MB2020.02.6 16:08
Po co wchodzisz na nierzetelne medium. Ja na wyborczą nie wchodzę. Jjeszcze nic nie napiszą a już kłamstwo
matis892020.02.6 14:28
Sodomici są dwu płciowi. Płeć gej i płeć odbyt. Z przodu wacek do męskiego tyłka z tyłu odbyt jako pochwa.
Klejnot Nilu2020.02.6 14:31
I oczywiście jak zwykle, przychodzi prawak ze swoją fascynacją i fantazjami o męskim seksie analnym. Nihil novi sub sole.
matis892020.02.6 14:59
Klejnot Nilu Sodomia to obrzydliwość, a nie fascynacja.
Klejnot Nilu2020.02.6 15:32
Siedzi sobie prawak, pisze o penisach, kale i odbytach i myśli sobie "Ale ci geje obrzydliwi" xD
ZERR02020.02.6 15:54
a nie są?
anonim2020.02.8 10:31
Jak Cię to obrzydza to nie myśl. Ja np. nie myślę regularnie o wbijaniu igieł w gałki oczne, bo mnie to obrzydza
Klejnot Nilu2020.02.6 14:25
Chyba tylko skończony kretyn może widzieć zagrożenie w imieniu napisanym na kubku. Gdyby małej dziewczynce w sukience napisali "Księżniczka", też byście bili na alarm? No w końcu nie jest księżniczką, i nie powinna się z tym utożsamiać! BTW, poniżej przedstawiłem (za jednym z użytkowników wykopu), ile razy dany portal napisał artykuł z "LGBT" w tytule. Prawicowe, promujące "normalny" model rodziny: WPolityce - 601 Niezależna - 358 Nczas.com - 323 Tvp.info - 173 Dorzeczy.pl - 175 Lewackie, promujące zboczenia: Wp.pl - 149 Tvn24.pl - 127 Wyborcza.pl - 103 Interia.pl - 63 Onet.pl - 12 Nie po raz pierwszy okazuje się, że prawactwo ma najwięcej do powiedzenia w sprawach, o których nic nie wie.
MB2020.02.6 15:06
Przepisane (nie zweryfikowane przez publikującego) liczby skądś mają dla mnie taką samą wiarygodność jak prezydent sowietów Tak, czy inaczej jestem za nagłaśnianiem problemu, w którym inne media widzą całkowitą normalność.
Klejnot Nilu2020.02.6 15:29
No tak, po co komu dane i fakty, skoro zawsze jest niezawodny chłopski rozum. Czy leworęczność, albo rude włosy to też problem? Bo to taka sama "nienormalność" jak homoseksualizm.
MB2020.02.6 15:59
Dane i fakty? Sam napisałeś, że przepisałeś z wykopu. Nie zweryfikowałeś. To jest właśnie chłopskie podejście i rozpowszechnianie fake`ów Moja praca to obliczenia. Nie opieram się na niezweryfikowanych danych. Rude włosy to dla ciebie problem? Może jesteś chodzącym problemem? Nie dam ci łapki w dół, bo mi ciebie po ludzku żal.
leszczyna2020.02.6 22:24
Kolor włosów albo stronność nie znoszą funkcji organów, których dotyczą, natomiast homoseksualizm wypacza sens dymorfizmu płciowego i dlatego jest aberracją umysłową.
anonim2020.02.8 10:29
Co. Homoseksualizm również nie znosi funkcji organów. Osoby homoseksualne dalej mogą mieć dzieci.
ZERR02020.02.6 15:39
Każdego dnia łonet popełnia 1 do 3 artykułów promujących zboczenia. W tej chwili na głównej stronie wisi PIĘĆ szittekstów promujących zboczenia seksualne: 1. "Miłość w czasach zarazy". Odpowiadamy i ujawniamy nowe fakty 2. Szymon Hołownia: "tęczowa zaraza" i "ideologia LGBT" to odczłowieczanie ludzi; słowa mogą zabijać 3. Kto stoi za polską "mapą nienawiści"? Nie tylko politycy PiS 4. „Miłość w czasach zarazy”. Autor reportażu odpowiada na komunikaty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego 5. Miłość w czasach zarazy 6. Para LGBT po raz pierwszy na najważniejszym balu debiutantek na świecie
***2020.02.6 17:26
Myślisz, że jak będziesz zamykał oczy, żeby "tego" nie widzieć to "tego " nie będzie?.
fiksacje kulturowe prawicy z pod znaku 6662020.04.22 18:17
powiedziałeś skończony kretyn, chciałabym zauważyć, że to są skończeni kretyni