31.01.16, 16:20Europoseł AfD, Beatrix von Storch (fot. YouTube)

Strzelać do kobiet, które naruszają granicę? "Tak"

Europoseł niemieckiej Alternatywy dla Niemiec, Beatrix von Storch, wezwała do absolutnej obrony granic kraju, także z użyciem broni palnej. Imigranci są w jej ocenie najeźdźcami i zgodnie z niemieckim prawem powinni zostać odparci. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale także kobiet z dziećmi.

Beatrix von Storch przypomniała na swojej facebookowej stronie, że niemieckie prawo pozwala na użycie broni palnej wobec osób nielegalnie przekraczających granicę, będących w istotę najeźdźcami. Tymczasem imigranci, którzy przybywają do Niemiec z Austrii, są właśnie całkowicie nielegalni: Przebywając wcześniej w bezpiecznym kraju (choćby Austria) w żadnej mierze nie mogą ubiegać się o prawo azylu.

"Kto nie akceptuje [komendy] STAĆ na naszych granicach, ten jest najeźdźcą. A przeciwko najazdowi musimy się bronić. W Austrii ludzie są bezpieczni. Nie ma żadnego powodu, by przekraczać nasze granice z użyciem przemocy" - napisała von Storch.
Dopytywana przez jednego z użytkowników Facebooka, czy jej zdaniem należy używać broni także przeciwko kobietom z dziećmi, które nie chcą zaakceptować zamkniętej granicy, odpowiedziała krótko: "Tak".

Nieco wcześniej do użycia broni przeciwko imigrantom niechcącym zatrzymać się na granicy Niemiec wezwała też szefowa Alternatywy dla Niemiec, Frauke Petry.

Jakkolwiek radykalnie brzmią te wypowiedzi, w istocie są całkowicie teoretyczne. Jak na razie imigranci są przez policję - bo tego chce rząd w Berlinie - do Niemiec po prostu swobodnie wpuszczani. Nie ma więc mowy o sytuacji "przekraczania granic z użyciem przemocy", o czym pisała von Storch.

p.ch.

Komentarze

anonim2016.01.31 16:35
Ja sobie tego niewyobrażam - nie wiem czy to w ogóle możliwe nawet psychologicznie do przełamania bariery - to wbrew sumieniu, ale "uchodźcy" to wiedzą i wykorzystują. Faktem jest że "uchodźcy" potrafili nawet porwać dzieci małoletnie z Serbii i potem wymachiwać przed nosem strażom na granicy gdzie kłopot z przejściem, dla nich nie jest problemem zrobić sobie nawet tarczę z kobiet i dzieci - mówię o bandziorach i żołnierzach którzy się pchają do Niemiec, poza tym wykorzystują seksualnie zarówno kobiety jak i dzieci w obozach uchodźczych i po drodze - to naprawdę trudna sytuacja...
anonim2016.01.31 16:40
Widocznie nie wszystkie informacje z zagranicy do nas docierają w samej UE też jest blokada informacyjna o tym co się naprawdę dzieje i do jakich w końcu doszli wniosków
anonim2016.01.31 16:57
Dla dobrze wyszkolonego żołnierza jest to "wyobrażalne" i nie musi przełamywać żadnej "psychologicznej do przełamania bariery" - bo ma do czynienia nie z "kobietą", nie z "dzieckiem" tylko z brutalnym wrogiem-zabójca, a postać i powierzchowność jaką ów wróg stosuje w celu kamuflażu nie ma znaczenia.
anonim2016.01.31 17:25
Do Pryszczyny80 ze stadem arabek z "dużymi brzuchami" pod burkami waliłbym z ciężkiego karabinu maszynowego - bo z pewnością te "duże brzuchy" to pasy szahida; Nawiasem mówiąc upośledzona intelektualnie Pryszczyna80 jak to ciemna lewa , nie wie, że żaden muzułmanin nie wypuści ciężarnej muzułmanki z domu...ale to detal. Tylko jakby ciężarne muzułmanki na golasa i bez żadnych bagaży wędrowały ewentualnie można by powstrzymać się od wystrzelania ich z bezpiecznej odległości...nie dotyczy to Pryszczyny80
anonim2016.01.31 18:15
@Krystyna80 Nie masz pojęcia co się dzieje w Zachodniej Europie.Możemy tylko dziękować Bogu że nie jesteśmy tak zidioceni i zmanipulowani jak tamtejsze społeczeństwa.
anonim2016.01.31 18:53
Wypowiedź świadczy o pewnym przełamaniu politycznej poprawności. Natomiast wskazywany sposób rozwiązania problemów z nielegalnymi imigrantami na granicy przez użyci broni palnej źle świadczy o poziomie intelektualnym i wiedzy rozmówczyni rozmówczyni. UE jak jeden mąż powinna zwalczać źródła exodusu, a nie bawić się w rozwiązania doraźne.
anonim2016.01.31 18:59
Podarować uchodźcom demokrację wydaje się być jedynym motywem lewactwa. Na granicach utworzyć dla nich szkoły demokracji. Uciekną sami. Z Polski wyjeżdżają bez informowania swoich mentorów i Urzędu ds.Uchodźców. Mają ich w głębokim poważaniu. Wcale tu nie chcą przyjeżdżać na stałe.
anonim2016.01.31 19:23
@Krystyna80: jedyną która zieje nienawiścią, bluzga i gotowa jest zabijać kogo popadnie poza jak rozumiem "islamami" którzy wg ciebie mają przywilej zabijania bez wyjątku bez powodu każdego - zresztą powód zawsze się jakiś znajdzie, jakby się nie znalazł przyjdziesz z pomocą i coś podpowiesz? po co odwiedzasz ten portal żeby sobie pobluzgać poziać nienawiścią, to jakiś rodzaj masochizmu? czy obowiązek służbowy? ja tylko pytam
anonim2016.01.31 19:41
@Krystyna80: nie odwiedzam, szkoda mi czasu
anonim2016.01.31 19:58
Niemcy będą leczyć dżumę cholerą. Biedny naród, który stoi rozdarty pomiędzy opętanymi neomarksistami, a obłąkanymi neonazistami. Można im tylko wsp[ółczuć, choć potrzebna jest tak naprawdę misja i to natychmiast.
anonim2016.01.31 20:05
@Krystyna80: ja nikogo nie oceniam na podstawie stereotypów - uprzedzeń, przejmuje się tym co się dzieje nie tylko w Polsce bo tutaj może być za chwile tak samo, do Europy napływa z niewielką jak się okazuje liczbą uchodźców dzieci kobiet zwykłych mężczyzn, napływa też element kryminalny, także żołnierze, często wchodzą we wspólne interesy z unijnymi bandziorami w tym TAKŻE z arabskimi islamskimi gangami i są one groźne tak samo dla obywateli UE jak i uchodźców tych bezbronnych zwykłych ludzi idących po lepsze życie, w dodatku taktyka tych bandziorów wiąże się także terroryzmem i nieludzkimi metodami postępowania w które - tak jak to się zdarza na Bliskim Wschodzie oraz w całym świecie już teraz - używane są dzieci i kobiety nie tylko z ukrytymi pod ubraniem pasami szahida. To są bardzo trudne przy takiej fali zjawiska do opanowania, a nie można nie reagować, kwitnie handel ludźmi, bronią i narkotykami, porywane są dzieci w różnych krajach po drodze to są rzeczy o których wiem na pewno że się wydarzają
anonim2016.01.31 20:10
Oczywiste STRZELAĆ ... w przeciwnym razie granica to fikcja!
anonim2016.01.31 20:12
" Nie ma więc mowy o sytuacji "przekraczania granic z użyciem przemocy", o czym pisała von Storch." czy się autor z koniem na głowy pozamieniał?
anonim2016.01.31 22:21
Pytanie wyjątkowo durne we współczesnej Jewropie. Strzelać! Przecież mamy równouprawnienie, a taka Szczuka chciała pocałować w rękę współprowadzącego program. Skoro europejskie kobiety pragną być żołnierkami, a nie matkami, pcha się je do polityki, do rad nadzorczych, to znaczy że skończył się czas gdy cieszyły się przywilejami. Teraz facet widząc w płonącym domu lub na tonącym statku ludzi już nie zakrzyknie: ratujcie najpierw najpierw kobiety i dzieci!
anonim2016.01.31 22:33
Krystyna80 miała jeszcze kłopot z tymi dziećmi, ale sprytnie wybrnęła racząc nas neutralną odpowiedzią ("nigdy nie rozróżniłam które lepsze") i myśli, że jest git. Och, rozróżniała, i to wielokrotnie. Wiele razy nazywała dzieci np. na minutę przed narodzeniem, pasożytami, określeniami nacechowanymi tak dużą dawką negatywnych emocji, że przypominały propagandę niemieckich nazistów porównujących Żydów do szczurów.
anonim2016.02.1 9:24
tu nie chodzi o strzelanie, bo to jest zapisane w umowach miedzynarodowych uni i w obowiazku strazy granicznej na rozkaz strzelac i to w kazdym kraju. Unia w swych zapisach , ktory przyjal kazdy kraj ma paragraf gdzie jest jasno napisane, ze w razie demonstracji ,,antyunijnych", zmiany ustroju w danym poddanczym panstwie ,,wladze" maja obowiazek uzycia ostrej amunicji przeciwko wichrzycielom , demonstrantom by przywrocic ,,spokoj" i tam nie ma zapisu by nie strzelac do dzieci i do kobiet w ciazy. Po prostu posel AfD widzi co sie dzieje na granicach i jak przelamuja bariery , a cioty z ochrony pogranicza uciekaja, jesli przyjdzie rozkaz, ze granice maja zamknac to ta agresja bedzie kilkukrotnie wieksza i wtedy bedzie trzeba podjac decyzje natychmiast , a nie czekac na tolerancyjny rozkaz z Berlina czy jakiegos innego osrodka centralnego. Ten tekst z ta strzelanina jest wykorzystany w Niemczech do tego by na swym polu zwalczyc nowa partie AfD
anonim2016.02.1 10:12
A Pryszczyny80 nikt nawet zgwałcić nie chce i choć tak pragnie wszyscy z krzykiem uciekają, dlatego wszystkie nadzieję pokłada w muzułmanach, ale ci jak ją zobaczą to też zwieją gdzie pieprz rośnie w wielkim krzykiem - i stąd Pryszczyna80 tak sfrustrowana i zdesperowana...bidulka...
anonim2016.02.1 10:22
@Krystyna80 - bo to jest proste jak cep. Celowo dałem przykład dziecka na minutę przed narodzeniem i minutę po urodzeniu, bo (pos)tępaki usiłują wmówić, że pierwsze to coś w rodzaju gluta z nosa, który można bez rozterek moralnych wysmarkać do kibla, a dopiero drugie to prawdziwe dziecko. Tak zwane feministki głoszą właśnie pogląd, że "aborcja" powinna być legalna do ostatniej chwili ciąży. Nic zatem dziwnego, że nafaszerowane takimi mądrościami młode pokolenie lemingów bardziej się przejmuje kotkiem i pieskiem w schronisku, niż mordowanym bezbronnym przedstawicielem własnego gatunku.
anonim2016.02.1 10:27
@Nabi - ci "uchodźcy" nazywani są kozojebcami pewnie ze względu na to, iż nie są wybredni, więc może i na Krystynę80 się połaszą.
anonim2016.02.1 10:57
Akurat w strzelaniu do kobiet i dzieci to niemcy maja bardzo duze doświadczenie. Powiedziałbym nawet ze to ich narodowa specjalnosć ... od czasów generała von Trotha w 1904 r. A kilkadziesiąt lat później w Polsce doprowadzona do perfekcji ...
anonim2016.02.1 11:29
@Krystyna80 - strasznie się wzruszyłem tymi mydlinami. (Pos)tępaki miast uczyć szacunku do kobiet, do dziewczynek w szkole i abstynencji, uczą przedmiotowego traktowania kobiet, podsuwają dzieciom "edukację" seksualną zachęcającą do najwcześniejszej inicjacji, do kręcenia się świata wokół penisa i waginy. A gdy taka jedna zajdzie w ciążę, takie jak Ty mają najprostsze rozwiązanie: zabicie dziecka. Byle seksualna rozwiązłość była w społeczeństwie nienaruszona. Jesteś wyjątkowo cyniczna.
anonim2016.02.1 13:05
Krycha ty mnie każdym swoim debilnym wpisem gwałcisz.. mogę za to rozszarpać Twoją ciotkę?
anonim2016.02.1 14:50
Jacku i Jahu nie wygracie z klimakterium Krystyny. Nie ma sensu kopać się z koniem.
anonim2016.02.1 16:23
Krystyna jesteś tak nudno przewidywalna ,że aż boli.
anonim2016.02.1 16:58
To to, zakrawa na poemat "Który to już raz jesteś w połogu i niczym rozlazłe krowiszcze ,zalane hormonami bez pomyślunku piszesz tu swoje dyrdymały? Który już raz karmisz niebogo ,te co z połogu , krowięta by z głodu nie pozdychały? Który to raz nie śpisz po nocach w wieniec pampersów spowita? Dlaczego zwykła oksytocyna życie twe truje i truje?..."
anonim2016.02.1 17:45
Krystyno... Nie ,nie jestem w stanie.Dyskusję ,ze swojej strony ,uważam oficjalnie za zamkniętą.Howgh
anonim2016.02.1 20:50
Nie wolno do nikogo strzelać. Władze państw nie mogą sobie poradzić z "pokojowym najazdem muzułmanów". Powinno się takie władze zdymisjonować.
anonim2016.02.2 9:39
Oj, Krychu, Krychu..."Zawartość macic"...Żenada. Już św. Tertulian pisał, że człowiekiem jest ten, kto ma nim być. Rozumiem, że to może być nieco za trudne dla tak wybitnego intelektu, ale spróbuj.