16.03.20, 19:10

Św. Faustyna o tym, jak będzie wyglądał koniec świata

Fragment "Dzienniczka" św. Faustyny dotyczący ponownego przyjścia Pana Jezusa na Ziemię, czyli o Apokalipsie!

83. Napisz to: Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym.

82. Nie pozwolę się tak pochłonąć wirom pracy, aby zapomnieć o Bogu. Wszystkie wolne chwile spędzę u stóp Mistrza utajo­nego w Najświętszym Sakramencie. On mnie uczy od najmłodszych lat.

635 Dzień 25 marca. (...) ja dałam Zba­wiciela światu, a ty masz mówić światu o Jego wielkim miłosierdziu i przygotować świat na powtórne przyjście Jego, który przyj­dzie nie jako miłosierny Zbawiciel, ale jako Sędzia sprawiedliwy. O, on dzień jest straszny.  

Postanowiony jest dzień sprawiedliwości, dzień gniewu Bożego, drżą przed nim aniołowie. Mów duszom o tym wielkim miłosierdziu, póki czas zmiłowania; jeżeli ty teraz mil­czysz, będziesz odpowiadać w on dzień straszny za wielką liczbę dusz. Nie lękaj się niczego, bądź wierna do końca, ja współczuję z tobą.

686 + Wrzesień. Pierwszy piątek. Wieczorem ujrzałam Matkę Bożą, z obnażoną piersią i zatkniętym mieczem, rzewnymi łzami płaczącą, i zasłaniała nas przed straszną karą Bożą. Bóg chce nas dotknąć straszną karą, ale nie może, bo nas zasłania Matka Boża. Lęk straszny przeszedł przez moją duszę, modlę się nieustannie za Polskę, drogą mi Polskę, która jest tak mało wdzięczna Matce Bo­żej. Gdyby nie Matka Boża, na mało by się przydały nasze zabiegi.

687 W pewnej chwili, kiedy przechodziłam korytarzem do kuchni, usłyszałam w duszy te słowa: Odmawiaj nieustannie tą koronką, której cię nauczyłem. Ktokolwiek będzie ją odmawiał, dostąpi wiel­kiego miłosierdzia w godzinę śmierci. Kapłani będą podawać grzesz­nikom jako ostatnią deskę ratunku; chociażby był grzesznik najzatwardzialszy, jeżeli raz tylko zmówi tę koronką, dostąpi łaski z nies­kończonego miłosierdzia mojego. Pragnę, aby poznał świat cały mi­łosierdzie moje; niepojętych łask pragnę udzielać duszom, które ufa­ją mojemu miłosierdziu.

699 W pewnej chwili usłyszałam te słowa: Córko moja, mów światu całemu o niepojętym (138) miłosierdziu moim. Pragnę, aby święto Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrz­ności miłosierdzia mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia mojego; która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii św., dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar; w dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łas­ki; niech się nie lęka zbliżyć do mnie żadna dusza, chociażby grze­chy jej były jako szkarłat. Miłosierdzie moje jest tak wielkie, że przez cala wieczność nie zgłębi go żaden umysł, ani ludzki, ani anielski. Wszystko, co istnieje, wyszło z wnętrzności miłosierdzia mego. Każda dusza w stosunku do mnie rozważać będzie przez wiecz­ność całą miłość i miłosierdzie moje. Święto Miłosierdzia wyszło z wnętrzności (139) moich, pragnę, aby uroczyście obchodzone było w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Nie zazna ludzkość spokoju, dopokąd nie zwróci się do źródła miłosierdzia mojego.

848 Wtem usłyszałam glos podczas odmawiania tej koronki: O, jak wielkich łask udzielę duszom, które odmawiać będą tę koronkę, wnętrzności miłosierdzia mego poruszone są dla odmawiających tę koronką. Zapisz te słowa, córko moja, mów świa­tu o moim miłosierdziu, niech pozna cała ludzkość niezgłębione mi­łosierdzie moje. Jest to znak na czasy ostateczne, po nim nadejdzie dzień sprawiedliwy. Póki czas, niech uciekają się do źródła miłosierdzia mojego, niech korzystają z krwi i wody, która dla nich wytrysła. O dusze ludzkie, gdzie się schronicie w dzień gniewu Bo­żego?

1731  (93) Dziś zbudziła mnie wielka burza, wicher szalał i deszcz, ja­koby chmura była oberwana, co chwila uderzały pioruny. Zaczę­łam się modlić, aby burza nie wyrządziła żadnej szkody; wtem usły­szałam te słowa: Odmów tę koronkę, której cię nauczyłem, a burza ustanie. Zaraz zaczęłam odmawiać tę koroneczkę i nawet jej nie skończyłam, a burza nagle ustała i usłyszałam słowa: Przez nią uprosisz wszystko, jeżeli to, o co prosisz, będzie zgodne z wolą moją.

1732. Gdy się modliłam za Polskę, usłyszałam te słowa: Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje.

św. Faustyna

Komentarze

Tomasz2021.03.30 20:56
Pax, Pax, między chrześcijany
Nairobi2020.04.20 7:42
Faustyna wie wszystko. Czekam na opis, jak zrobić wylewkę betonową.
gośka2020.04.19 23:00
wracając do s. Faustyny...oprócz deka pychy., egoizmu..wyczaiłam też u tej siostry brak miłości bliźniego: miłuj bliźniego jak siebie samego - unikała kontaktu z osobami świeckimi, odsuwała się od zakonnic...ciągle skupiona na sobie...i na wywyższeniu siebie, marzyła o byciu świętą bo w rodzinie była poniżana...wg Ducha Świętego wszyscy są równi przed Bogiem i każdy jest cenny, każdy jest dzieckiem Boga...nie rozumiem jej powołania...oprócz łaski dla dusz...w w ogóle gorszy mnie zaślubienie Jezusa...to takie trochę erotyczne, nie przystoi duszy czystej
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2020.04.19 17:41
Urojenia osoby chorej psychicznie.
Tak mówią mistycy o bluźniercach 2020.04.19 13:59
Jak nadejdzie Dzień Pański, to wszyscy wy - wylewające te potoki bluźnierstw, szyderstw i nienawiści - będziecie wyć ze strachu
DZIŚ 15.00 - KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 2020.04.19 13:56
DZIŚ O 15.00, NA TV TRWAM, OGLĄDAJCIE CAŁYMI RODZINAMI I MÓDLCIE SIĘ NA KORONCE O SIEBIE, RODZINY, POLSKĘ, ŚWIAT I O USTĄPIENIE EPIDEMII!!!
Andrzej2020.03.22 14:37
CI CO PISZĄ O CHOROBIE TO NAPRAWDE WYMAGAJA LECZENIA ,TYLE PODŁOŚCI I ŚCIEKU..AŻ STRACH O LOS TYCH OSOBNIKÓW...OBY SIĘ OPAMIĘTALI... NIE ZA PÓŻNO...MŁOSIERDZIA !
Aurora2020.04.13 12:36
Nie wierzę własnym oczom, co ludzie wypisują. Nawet korona wirus nic nie pomoże. Tragedia, czyżby na ziemi nie było normalnych, wrażliwych ludzi!!!!!
robol2020.03.17 13:01
"Dzienniczek" św.Faustyny Kowalskiej był na papieskim indeksie ksiąg zakazanych.
Misio2020.03.17 6:34
Czemu nie piszecie o wizjach premiera Morawieckiego!Czemu ukrywacie prawdę ?
mb2020.03.16 17:51
Żeby taki dzienniczek napisać trzeba być kimś więcej niż zwykłym człowiekiem, lub ów człowiek musiał być prowadzony przez Boga. Niektórym komentatorom najwyrazniej brakuje wiedzy i mądrości żeby kilka zdań komentarza poprawnie i mądrze poskładać, a cóż dopiero do stworzenia jakiegoś dzieła przepełnionego dobrem i nawołującego do opamiętania ludzi na ziemi. Najwyraźniej sługom djabła niepodoba się dzieło które przedstawia ich w prawdzie w jakiej przyjdzie im być na wieczność i chcą pociągnąc za sobą innych w to bagno.
heheszka2020.03.16 11:40
Co ma wspólnego wiara w Boga z majakami i zwidami jakiejś kobitki z nie leczoną, zawansowaną gruźlicą która jej się na mózg rzuciła co w połączeniu z brakiem wykształcenia i religijnościa dało efekt tzw. objawień.
Naznaczony2020.03.16 11:31
Tak się składa, że mam 61 lat. Jak wchodzę do sklepu patrzą na mnie spode łba. A nawet niegrzeczne epitety. W dyskontach jeszcze nie. Poznaniak
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2020.03.16 10:08
Przecież ona była chora psychicznie.
anonim2020.03.16 9:47
Co tam jakaś Faustyna. Prawdziwą styczność z Jezusem ma Kowalska z trzeciego piętra bloku w Białymstoku. Mały Jasio prawie co noc słyszy: - Jezu, jak taka zmęczona, a ty na mnie włazisz! Ale dzienniczka jeszcze nie zaczęła pisać.
Staszek 2020.03.16 9:42
Żal mi Was Wszystkich, oby każdy z Was ogarnął się i zrozumiał nie za późno !
mir2020.03.16 9:24
poje.... a.... gromnice sobie wsadzała
stop opętanym2020.04.19 13:37
Tak sądzisz , kacapie ?
ridado2020.03.16 0:21
baju baju bedziesz w raju...
Kris2020.03.16 2:17
Masz rację! Ja bez twojego "bajania" pragnę być w Raju! Wszystkim tego życzę!
Też Piotrek2020.03.16 0:17
Co będzie jutro pojutrze nikt na ziemi nie wie. Wiem jedno odpowiedzialność to powinno nam przyświecać.
Piotrek2020.04.19 14:59
Zgoda.
Odpowiedzialność za siebie i za bliźnich2020.03.15 23:14
Opamiętajcie się z tymi nienawistnymi wpisami. Nic tym nie zdziałacie. Jesteście wściekli, że Rząd podejmuje słuszne decyzje. Takie nic nanowirus pustoszy Ziemię robi co chce tak jak te wasze wpisy. Cierpliwości.
Piotrek2020.03.15 23:28
Racjonalne podejscie rzadu do problemu epidemii bardzo cieszy, zeby byc wscieklym z tego tytulu to trzeba by myslec nieracjonalnie, albo zle zyczyc nam wszystkim. Natomiast opowiesci o koncu swiata i zapowiedzi tegoz w postaci epidemii koronawirusa budza usmiech i politowanie. Nieustannie powtarzajaca sie historia w takich momentach - zerujaca na strachu, ludzkiej niewiedzy i bezradnosci.
head doctor2020.03.15 23:06
W ramach choroby afektywnej dwubiegunowej, na którą najwyraźniej cierpiała Kowalska, występują niekiedy urojenia i halucynacje o treści religijnej.
Kris2020.03.16 2:09
Zamknij japę niedorobiony "doctorku" ! Chcesz zagłuszyć prawdę? Nie uda ci się to! Obraz Jezusa MIłosiernego jest znany już od dawna na Całym Swiecie! Pan Jezus nigdy nie kłamie! Tak właśnie powiedział, jak pisze! Wierzymy i Ufamy Jemu! Tak jest! Nie odciągniesz nas, nie obrzydzisz nam przenigdy Naszej Wiary! Poniał ! ZROZUM TO WRESZCIE! Naprawdę nie wysilaj się ! Żadne szanse! Twój angielski w niczym ci tu nie pomoże! To tylko obraz tego, jak bardzo upadłeś, mając oprócz tego poszukiwany, wówczas dobry fach! Wiem o tobie bardzo dużo, pisę prawdę. Ale pedalstwo wszystko ci zjadło!
Staszek 2020.03.16 9:41
Zal mi Was Wszystkich !!!
moderator2020.03.15 22:59
Internetowe portale – to miejsca gdzie większość głu-pców „komentuje” notki lub artykuły różnych , na ogół mądrych autorów. Jedną grupą tych komentatorskich zaj-obów to skrajni lewaccy debile lub bezrozumne świry, bluzgający jedem, nienawiścią i wulgaryzmami ! Ci są nieuleczalnymi osobnikami. Zaliczam do nich, m.in. Piotr Nowak, Leszek, katolik, Urszula, Marek, Pisbusters, Marcin..,Katolicka Kretynizacja Polski, BOGAnieMA ... Drugą grupę stanowią osoby, którym głównie TVN wyprał mózgi do tego stopnia, że oni zło mylą z dobrem, prawdę z kłamstwem i fakty z propagandą. Ich myślenie jest ograniczone, a uważają, że to właśnie oni mają rację, ba, są nawet dumni ze swoich komentatorskich wymiocin. Członkowie tej grupy są wprawdzie uleczalni, ale jeśli poddają się terapii psychiatrycznej, to będzie ona trwała długo. Natomiast czytam komentarze tych o prawicowych pogłądach i stwierdzam, że są merytoryczne, logiczne, poparte faktami i prawdą. I do tych właśnie ludzi kieruję apel ! Nie czytajcie „komentarzy” osób z wymienionych powyżej grup, a jeśli już przeczytacie – to ignorujcie te wymioty, bo naprawdę nie warto zaśmiecać sobie głowy taką „twórczością” !!!
ja katolik2020.03.15 22:35
Święta siostra Faustyna Kowalska, mistyczka , dana nam na czasy ostateczne. Wszyscy którzy tu wypisują bluźnierstwa z sadystyczną nienawiścią na jej temat są opętani i zawłaszczeni przez diabła teraz i na wieczność. Straszny to stan, niewyobrażalny.
Piotrek2020.03.15 22:57
Wyluzuj troche - zeby tak od razu nienawidziec swietej. Po prostu niektorzy patrza na nia i jej dzienniczek krytycznie. Ciebie obowiazuje autorytet kosciola - bo jestes katolikiem. Mnie - i pewnie wiele osob - postawa frondy smieszy - bo z jednej strony sa drukowane teksty Matki Kurki o wesolych wczasach we Wloszech, a z drugiej straszenie koncem swiata - zupelnie jak u Faustyny - dwubiegunowo - raz Bog jest dobry i milosierny, a raz biedna swieta musi powstrzymywac zapalczywy gniew Jezusa i jego karzaca reke wyciagnieta nad swiatem. Gdy podejdziesz do sprawy racjonalnie wyglada to na troche sadystyczne i schizofreniczne maltretowanie psychiczne. Faustyna nie miala lekkiego zycia, ale wzorem do nasladowania dla mnie nie jest. Nie nienawidze jej. Fajnie dla niej, ze miala ekstazy, ktore dawaly jej poczucie niezwyklosci. Chociaz tyle od trudnego zycia.
Marian2020.03.15 22:11
Prosze przeczytac Dzienniczek Siostry Faustyny a nie wypisywac klamstw i przkleństw
Marian2020.03.15 22:09
Przeczytajcie< Dzienniczek Faustyny> a nie wypisujcie Kłamstw> Czy czeka kazdego nagroda za KŁAMSTWA?
kuria2020.03.15 21:53
Jedyna ważne objawienia prywatne to objawienia ze stajni księdza intronizatora Natanka!
obywatelRP2020.03.15 21:47
Lewactwo to choroba.....niestety zazwyczaj nie wyleczalna...1% cwaniaków bałamuci 99% ciemniaków....zero samodzielnego myślenia.
ala2020.03.15 21:48
święta prawda:)))))
Szok!2020.03.15 21:39
"...dotyczący ponownego przyjścia Pana Jezusa..." Jezus obiecał swym starożytnym uczniom, że powróci zanim przeminie "to pokolenie" - od tego czasu przeminęło mnóstwo pokoleń, a Jezusa jak nie było, tak nie ma.
Precz z 🌈 zarazą!2020.03.16 7:40
Czytaj dokładnie. Chodziło o zburzenie świątyni jerozolimskiej w roku 70 przez Tytusa ("Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie", Marek rozdz. 13).
Czesc2020.03.15 21:35
Cześć kotku, Szukasz seks przygody online? A moze w realu? Nie czekaj tylko dolącz do nas! www.xlove.com.pl -- Miliony kobiet czekają aż wreszcie ktoś napisze do nich! Pokazy online chat skype i seks tel!
acotomadorzeczy2020.03.15 21:35
Tymczasem w prawdziwym świecie - jutro przestaje kursować połowa pociągów regio. Nie tylko tych, które przejeżdżają przez granicę. Zobaczcie na ich stronie. W merdiach cisza na ten temat.
Topek2020.03.15 21:32
Koniec świata będzie wtedy gdy słońce sie wypali do takiego stadium że najpierw osiągnie takie rozmiary że spali ziemie a potem się skurczy i w końcu zniknie, proste i po co wypisywać bzdury
Piotrek2020.03.15 23:42
To bedzie pewny koniec zycia na Ziemi - ale zeby od razu koniec swiata - bez przesady ;-).
Pleban2020.03.15 21:28
"Prof. dr hab. Jerzy Strojnowski z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II przeprowadził analizę notatek s. Faustyny i na tej podstawie, a także na podstawie rozmów z osobami, które znały s. Faustynę, próbował ocenić jej zdrowie i postawił tezę na temat diagnozy choroby, na jaką siostra Faustyna zapadła. Miała to być choroba cykliczna, z fazami depresji i hipomanii, powikłana licznymi halucynacjami. Z dużym prawdopodobieństwem postawił diagnozę cyklofrenii"
Precz z 🌈 zarazą!2020.03.16 6:48
Jak pisze prof. Strojnowski: "O siostrze Faustynie (Helenie Kowalskiej, 1905-1938) wiem tyle, ile wyczytałem z jej pamiętnika". Mógł, jako profesor, zgłębić jej życiorys, wówczas już doskonale znany. Nie dożył światowego kultu Bożego Miłosierdzia, kanonizacji Faustyny, międzynarodowych tłumów w krakowskich Łagiewnikach. Takich profesorskich wpadek jest na pęczki. Z innej beczki. "Poważni" angielscy "eksperci" po wojnie wydali oświadczenie, że loty w kosmos są niemożliwe. Skutek? Anglicy nie mają żadnych wyników w kosmosie.
Piotrek2020.04.19 14:59
Czyli możliwe, że siostra Faustyna miała halucynacje.
ja katolik2020.03.15 21:15
Te zacytowane fragmenty są raczej o miłosierdziu Bożym niż o Sądzie Ostatecznym ( z wyj. wizji krzyża)... Apokalipsa już się zaczęła: najpierw zaraza, potem głód, następnie wojna ( też najstraszniejsza bo domowa) i śmierć : czterech jeźdźców Apokalipsy św. Jana. Rządy Fałszywego proroka Bergolio służącego globalnemu Antychrystowi. Zniszczenie Kościoła, wypchnięcie katolików prawowiernych z kościoła i wielkie prześladowania wierzących. Kardynałowie i biskupi są masonami powiązani z Rotszyldami i globalną NWO. Ustanie Eucharystii i wszystkich sakramentów w kościele, diabelskie nauki jako powszechna tolerancja zła. Nowy Diabelski Kościół, planowany na rok 2022. Zapanowanie realne Szatana na całej ziemi (globalnie) Nie Będzie już wtedy wiary oficjalnie, jedynie w podziemiu. Chrystus mówi w Ewangelii : Gdy przyjdę powtórnie czy zastanę wiarę na ziemi ?. Początek , kiedy? do tego planu światowej masonerii potrzebny jest koronawirus.
Piotrek2020.04.19 13:37
Ale to wszystko już było wiele razy w dziejach ludzkości - jeszcze przed napisaniem tej księgi. Akurat tak się złożyło że dotyczy to teraz ciebie. Gdy ludzie umierają w innych częściach świata np. z głodu w Somalii to jest ok: życie jest piękne. Ale gdy problemy są u twoich drzwi, to nagle dochodzisz do wniosku, że to już pewnie koniec świata.
ff2020.03.15 21:10
Kacapski troll Stachu sowiecka onuca ...gdzie jesteś k....
nie tak dumny z siebie stary pedał "Marcin"2020.03.15 20:44
Halo, Nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam ponad lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą. Niestety szkoły są zamnknięte ale wiosna idzie. Co za przyjemność posiedzieć tam i popatrzeć na te młode ciałka chłopczykow. Już wiosna niedługo i chłopczyki będą w krótkich spodenkach. Jestem tu zawsze choć nie pod swoim nazwiskiem. Lubię takie pseudonimy jak "PolishPatriot" (choć nie jestem ani jednym ani drugim), "Polak" albo "Słowianin", "Sarmata"(a to dobre!) a ostatnio jestem "𝐋𝐞𝐬𝐳𝐞𝐤" - zaczyna mi brakować pomysłów na nowe nicki. Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami" jak 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚, 𝐎𝐭𝐭𝐨 itp. Nie tylko lubię źeńskie "nicki", ale i lubię się ubierać jak Rafalala - w zaciszu domowym. A tak naprawdę to jestem starym pedałem bez rodziny, przyjaciół, znajomych. Powinienem dostać Order Lenina za mój iście stachanowski trud.
Masakra 2020.03.15 20:32
To niewiarygodne, ze ludzie wierzą w takie bzdury.
Marcin.. 2020.03.15 20:29
Gdzie jest ten tchórz kulawy karzeł z Żoliborza, bożyszcze powiatowej Polski, mieszkańców wsi i małych miasteczek. Polski zacofanej, zakompleksionej, płaszczącej się przed Proboszczem i miejscowym kacykiem pis, gotowej zatłuc sztachetami wszystkich, którzy wątpią w ich nieomylność.Tylko zasiłek i 500+ to ich życie. Prezesik nie pojawia się w Sejmie, ale kasę na konto pobiera.Na Nowogrodzkiej też się nie pojawia, wali w majty ze strachu, że dołączy do brata i mamusi !! Może by wygłosił Orędzie do pisowskich obłąkańców? Nie on boi się wyjść ze swojej strzeżonej Żoliborskiej nory!!! Banda ochroniarzy za 108.000 tysięcy miesięcznie z naszych podatków, też może go poczęstować wirusem!!
PolakNieLeming2020.03.15 20:58
Jesteś miernotą, POpaprańczym trollem, którego we wczesnym dzieciństwie matka upuściła główką na beton. Cóż, współczuję ci i polecam gumowe śliniaki. Powinny zabezpieczyć cię przed własnym, ściekającym z ust jadem. Takim ludziom jak Jarosław Kaczyński, Andrzej Duda, Mateusz Morawiecki nie byłbyś godzien butów wiązać. Twój tekst świadczy o twojej mierności, człowieka małego ducha i podłej osobowości. Jesteś nieszczęsną kreaturą, która swoje niepowodzenia przekuwa w nienawiść do innych, o wiele lepszych od ciebie ludzi. Życzę zdrowia tego fizycznego i psychicznego.
BOC2020.03.15 21:28
Co za zawiść! Jad się sączy jak z węża. Może czas się leczyć???
po2020.03.16 7:52
Jaką krzywdę wyrządziił ci ten "karzeł" albo cóż dobrego uczynił ci człowieku, że go tak nienawidzisz lub udajesz, że nienawidzisz? Boisz się, czy po prostu zarabiasz w ten sposób na kajzerkę? Może jakieś ziółka? Może jakaś rozmowa ze specjalistą? Może wreszcie trafisz na jakąś dobrą osobę, która Cię przytuli i ukocha. No cóż jeśli nabroiłeś i boisz się, że będzie ciężko to zawsze możesz się sam zgłosić do prokuratury - będzie mniejsza kara!
jacek rogalski2020.03.16 9:30
Wapno masz w głowie....🤮🤮
Boris2020.03.16 13:20
Marcin.. Marcin.. Marcin.. Gdzieś Ty bywał? Skąd ten obłęd w Tobie?? Ogarnij się chłopie!! Ogarnij!!
marek2020.03.19 16:28
idz na odczyt do walesy bo mu kasy brak przyglupie lewacki
xxx2020.03.15 20:23
Nawet nikt nie wie czy ona była zdrowia psychicznie haha. Według mnie jak ktoś pierdzieli ze Jezus do niego przychodzi to znaczy nie jest normalny
Aż chce się powiedzieć: Look who's talking!2020.03.15 20:22
Znowu cytujesz tą wariatkę? I znowu wstydzisz się podpisać pod tym "artykułem" ? Marysia? Bodakowski?
Chory Portier 🌼2020.03.16 6:49
Po polsku mówi się "tę".
dramat koszernego Żyda - szynka i boczek za darmo2020.03.15 19:57
@Sauron, aaa_ ... ty Klapafuckyousz, nie bądź obojętny Żydzie wyklęty ... - "A teraz … głośno pierdzę, aby zagłuszyć kaszlnięcie." - I kto takich wpuścil do chrześcijańskiej Europy i Polski?! To wszystko od tego koszernego szajsu Krumsztyk!
B522020.03.15 20:20
ideały czerwonej szarańczy globalizacja brak granic
zdechniesz zanim będzie szczepionka 2020.03.15 19:55
Pamiętaj mendo blogowa-portalowa, że jesteś zgredem czyli jesteś pierwszy w kolejce do piachu. A ponieważ przez całe życie byłeś mendą nikt ci w niczym teraz nie pomoże. W szpitalu ciebie oleją boś stary, sąsiedzi zawiadomią policję jak będzie im przeszkadzał smród gnijącego ciała z twojego "apartamentu".
Zocha2020.03.16 9:44
Ohyda...
ceramik2020.03.15 19:51
Widziałem w dzieciństwie dwukrotnie Jezusa i Maryję patrzącą na Ziemię. Nie mogę tego zapomnieć i wiem, że powinienem namalować taki obraz.
BOGAnieMA2020.03.15 19:44
Epidemia Koronawirusa pokazuje najlepiej, że większość Polaków NIE WIERZY w cuda nadprzyrodzone i boskie miłosierdzie i moc ochronną! Leją na kościół i na boga ciepłym rzęsistym i wolą zaufać NAUCE, zostając w domach.
Ala 2020.03.16 10:50
Bóg był, jest i będzie! Jego świadectwem jest min. obecna epidemia, co nie oznacza, że Bóg pragnie śmierci Świata, a jedynie ostrzega, oczekując nawrócenia grzeszników, czyli STOP sodomitom i masonom próbującym zastąpić Boga i urządzić świat po swojemu, na modłę szatana.
Boris2020.03.16 13:31
Gdzieżeś się Przyjacielu ukrywał przez tak długi czas?!! Geniusz przemówił złotousty!! Poszperaj ciut w historii myśli ludzkiej i odkryjesz, czego życzę Tobie, że taki znów odkrywczy, w tym w określaniu siebie samego, to znowu nie jesteś! Było już paru przed Tobą!! Widać gołym okiem dzika satysfakcja z jaką piszesz swoje odkrywcze rewelacje przesiąknięta jest osobistym zawodem!! A szkoda. Może czas na coś, co nazywa się ... przebaczeniem?! Pozdrawiam
BOGAnieMA2020.03.16 18:13
Proszę przestać bełkotać i wytrzeźwieć! Przynosi Pan wstyd Narodowi Polskiemu!
Styki2020.03.15 19:35
Chcialbym dozyc paruzji, zobaczyc Pana w ktorego Cale zycie wierze.
BOGAnieMA2020.03.15 19:48
Polecam LSD
Styki2020.03.15 20:00
Co to LSD?
aaa_kotki_dwa2020.03.15 20:29
Najkrótsza droga do spotkania Jezusa i poobcowania ze świętymi i tym całym katolickim panteonem do którego się bezskutecznie całe życie modlisz.
Styki2020.03.15 20:45
A co to jest- Najkrótsza droga do spotkania Jezusa i poobcowania ze świętymi i tym całym katolickim panteonem do którego się bezskutecznie całe życie modlisz.
Chory Portier 🌼2020.03.16 6:52
To jest taki skrót: Lesby Skur… Debile. Popularne wśród ćpaczy.
Precz z 🌈 zarazą!2020.03.15 19:34
No i proszę. Nie mówiłem? Już są! Uderz w stół... "Po raz 11 nie bądź obojętny" "Katolicka kretynizacja Polski" Ale gdzie jest "Polak Ateista Dumny Gej"?
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.15 19:45
Ja dopiero wróciłem. Wracałem dziś do domu samochodem. Było super. Puste drogi. Przy kościołach zero przechodniów. Słońce, sucha droga. A w Macu czekałem moment na kanapkę. Dzięki Ci Panie!
Precz z 🌈 zarazą!2020.03.16 6:55
Jaki "Panie"? Czyżbyś się modlił? Ty? Żartujesz....
nie ślepy2020.03.15 20:56
Szkoda zdrowia na te diabelskie przybłędy! Sami sobie bicz na siebie kręcą!
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.15 19:29
psychiatryki są pełne ludzi którzy "rozmawiali" ze znanymi ludźmi, byli na marsie czy w innych miejscach! Faustyna miała schizofrenię na tle religijnym "kontaktowała" się z Jezusem i jego matką, "widziała" piekło i niebo a swoje halucynacje i urojenia spisywała w jakimś zeszycie! Kościół zamiast jej pomóc w chorobie psychicznej to wpędzał ją w jeszcze większy obłęd!
B522020.03.15 20:17
jeśli nie jesteś trolem to mam pytanko czy widzisz że ideały czerwonej szarańczy padają w gruzach adopcja kozich synów brak granic wasze doktryny wpływają destrukcyjnie na społeczeństwa
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.15 20:26
a zauważyłeś też że ideały czarnych koloratkowych mend pasożytujących na polakach padają w gruzach! KK jest coraz bardziej marginalizowany a ludzie się od niego odwracają?
Precz z 🌈 zarazą!2020.03.16 6:39
No właśnie, nie zauważyłem. A wręcz przeciwnie, zauważyłem coś innego. (Ciebie tam nie było.) Tłumy młodych ludzi na rekolekcjach w Krakowie i Wadowicach. Tłumy w Częstochowie. Wolisz mrzonki Lennona inspirowanego durniem LaVeyem, niż fakty? Twój wybór. Większość Polaków ma inny. Stąd twoja irytacja.
JS2020.03.15 20:29
Myślisz, że pozjadałeś(aś) wszystkie rozumy ? Zdziwisz się po swojej śmierci. Może już niedługo ? Pozdr.
Kris2020.03.16 1:47
.....kretynie...itd.... Skoro wiesz, kto leży w psychiatryku, to co to oznacza?? NIC INNEGO, TYLKO TO, ŻE TAM WŁAŚNIE U NICH BARDZO CZĘSTO LEŻYSZ! Jesteś doskonale zorientowany, wiesz nawet co mówią chorzy! Czyżbyś im uciekł, czy na przepustce jesteś!?? Lechu, przyznaj się !
po2020.03.16 7:42
Czy ty biedaku jesteś psychiatrą, który badał sioostrę Faustynę? Czy może jesteś jednym ze schozofreników, którzy mają wizje i wiedzą wszystko nalepiej bo sa najmądrzejsi? Napoleonie kochany!!
Boris2020.03.16 13:17
Określiłeś siebie jako KKP a jesteś bardzo blisko mentalnie zjawisku opisanemu jako KPP. To na marginesie. Faustyna była zdrową i zrównoważoną osobą. Z dużym dystansem do samej siebie. Życzę Tobie Przyjacielu, byś miał taki do siebie samego. Dużo łatwiej byłoby Tobie zrozumieć, co piszesz!! Zrozumienie!! Z dystansem i z pewną dozą pokory! Tego Tobie życzę. Byś w porę zrozumiał, że Ateistyczna Kretynizacja Polski, zabarwiona zjadliwym sarkazmem nie wnosi niczego pozytywnego. Ani Tobie ani Twoim bliskim. Pozdrawiam
Inka2020.04.19 14:44
Lepiej uwierz,Bóg na Ciecie czeka
MB2020.04.19 17:51
Chłopie! Nic się nie łam, tylko w całości przeczytaj (jeśli masz odwagę :)) ten zeszyt, zwany Dzienniczkiem a nawrócisz się. Nie bądź dłużej zlęknionym, "szczekającym" tchórzem taptającym się w błocie
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.15 19:26
Co we z tym końcem świata. Świat się odrodzi. KK zniknie i zapanuje nowy piękny świat. Imagine there's no heaven It's easy if you try No hell below us Above us only sky Imagine all the people living for today Imagine there's no countries It isn't hard to do Nothing to kill or die for And no religion too Imagine all the people living life in peace, you You may say I'm a dreamer But I'm not the only one I hope some day you'll join us And the world will be as one Imagine no possessions I wonder if you can No need for greed or…
Precz z 🌈 zarazą!2020.03.15 19:40
Zapewniam cię, że nieszczęsny Lennon już na dobre zmienił poglądy... A twierdził, że The Beatles są "bardziej popularni od Jezusa Chrystusa". Czciciel satanisty LaVey'a… A jak skończył?
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.15 19:42
A co to jest Jezus? Co grają?
Precz z 🌈 zarazą!2020.03.15 19:57
Nic nie grają. Każdy Go spotka po śmierci. Niektórzy usłyszą: "Niebo nie jest dla ciebie".
Piotrek2020.04.19 14:56
Zapomniałeś dodać, że tak wierzysz - bo to co będzie i w co wierzysz, to dwie różne sprawy.
Kris2020.03.16 1:39
Ty, PO 11....Kellerze.. Ty naprawdę jesteś kretynem, tak jak piszesz o sobie !? Żaden normalny człowiek takich głupst, bredni nie napisałby! Nie da się czytać ! Zbiera mnie na wymioty! Spadaj stąd do swoich! Czy ty teraz na siebie już nazywasz "ciota"? Wiesz co to oznacza! Tfu !
Jędrzej2020.03.16 5:19
Nada te turbe, nada te espante, ¡Quien a Dios tiene nada le falta! Czyli w tłumaczeniu na polski: Niechaj nic cię nie trapi i nic nie przeraża, Temu kto Boga posiada nic nie potrzeba!
Chory Portier 🌼2020.03.16 6:27
Sielski obrazek Lennona zasugerowany mu przez wyznawców świątyni [sic!] szatana. Niewątpliwie miły. Ciepły jak gnojówka. Tyle, że nieprawdziwy. Typowe wishful thinking. 40 lat temu gość zmienił nagle zdanie. Szkoda, że zbyt późno i że w tak niemiłych okolicznościach.
po2020.03.16 7:40
Drogi internauto. Pisanie w internecie jest niebezpieczne bo ujawnia miałkość myślenia ateistów. Ot ty tutaj cytujesz Lenona, który bardzo słusznie potępiał grzeszników. Biedak Lenon nie był wielkim myslicielem i nie znał żadnej religii. Bo gdyby znał np. katolicyzm to znałby parę norm moralnych takich jak nie zabijaj, nie kradnij, nie cudzołóż, szanuj ojca i matke swoją, nie mów fałszyweo świadectwa o innych ludziach. Ileż dobra by powstało gdyby grzesznicy stosowali sie do tych norm. Ale ludzie wszyscy mają wolną wolę i sami decydują dokąd chcą trafić po śmierci.
Boris2020.03.16 13:03
Ciekawe to, ciekawe!! A tak na serio, to dlaczego tak Cię boli prosta wiara ludzi i ufność?! Czy to takie odrażające jest? Czy jednak przeraża< że to oni mogą mieć rację i ... Bóg jednak istnieje?! Dylematy
M-Anna2020.03.21 22:12
ten co tak spiewal dostal kulkę
Precz z 🌈 zarazą!2020.03.15 19:23
Uprzedzając różnych kłamców, idiotów, bluźnierców itp. zaznaczę, że św. Faustyna została przebadana przez profesjonalnego psychiatrę, który wykluczył jej ewentualny obłęd, urojenia itd. To tak na wszelki wypadek, dla tego idioty "Po 11 nie bądź obojętny" i jemu podobnych.
BOGAnieMA2020.03.15 19:47
Cieciu, przed wojną psychiatria była w powijakach, wtedy ludzie goowno wiedzieli, a ten cały psychiatra pewnie sam po magicznego wafla jęzor wystawiał. żenada!
nie ślepy2020.03.15 20:52
Za to teraz każdy psychiatra może stwierdzić, żeś kretyn!
Wiktor2020.03.16 1:09
Do tego żeby stwierdzić, że jesteś kretynem, to nawet nie trzeba psychiatry ! PRZECIEŻ TO WIDAĆ, SŁYCHAĆ I CZUĆ! A poza tym, Lechu K... sam się tak w nicku nazywasz !
Wls.....2020.03.16 1:25
A tobie co znów odbiło nowego?? Zmień nick, bo kłamiesz! BÓG BYŁ I CAŁY CZAS JEST I BĘDZIE ! Walczysz ciągle z NIM! A piszesz że Boga nie ma ! Chciałbym to wiedzieć ?! Ale nie napiszesz tego, bo wiesz, że jest BÓG i to bardzo blisko ciebie! Ciągle o NIM piszesz! Zdajesz sobie z tego sprawę? Czyżbyś był jeszcze z XIX wieku! Wydajesz opinię? Po co wogóle zabierasz głos!? Przecież nikt cię nie uważa, nikt nie bierze pod uwagę twoich słów! Prawdę ktoś tu, to chyba wczoraj, napisał, że jesteś DNEM DNA ! NIE CHCIAŁBYM NIGDY BYĆ NA TWOIM MIEJSCU! ZA ŻADNE SKARBY ŚWIATA !
BOGAnieMA2020.03.16 18:12
No Tobie to psychiatra by sie przydał...
...2020.03.16 6:18
masz rację teraz wiedzą więcej, nie boją się Boga tylko koronawirusa. Świat ma takich władców, prze którymi drży...
Precz z 🌈 zarazą!2020.03.19 19:56
"Przed wojną psychiatria w powijakach". Obrażasz wielkiego S. Freuda. A to już jest antysemityzm.
anonim2020.04.19 13:53
przed wojną to byś siedział w Berezie kartuskiej i internacjonalny europejczyku. Idą czasy wielkich zmian, kto wie, może otworzymy dla was zdrajców i jurgieltników Bereze2.0
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.15 20:36
Dziękuję za dobre słowo i docenienie. A tak w temacie. Faustyna to spoko dziewczyna. W 1924, podczas zabawy tanecznej w łódzkim parku „Wenecja” doznała widzenia umęczonego Jezusa. Też tak miałem, na "tańcach", ale po kwasie. Ciekawe czy w 1924 też garowali? Wiesz coś o tym, Preczku?
Precz z 🌈 zarazą!2020.03.16 6:33
Wiem tyle, że Jej powiedział: "Jak długo jeszcze będziesz mnie zwodzić?", co zmieniło Jej życie. Na temat twoich wizji "po kwasie" nic mi nie wiadomo.
MB2020.04.19 17:49
Smutne to. Po kwasie przychodzi zawsze coraz większy dół... Jak to jest???