30.03.16, 09:02

Święta, święta i po świętach. Lis wychodzi z nory

Redaktor naczelny "Newsweeka" Tomasz Lis zapewne widzi nienawistną twarz Jarosława Kaczyńskiego nawet w kałuży po deszczu. W najnowszym numerze "Newsweeka" kolejny raz daje upust antypisowskiej obsesji.

Redaktorowi nie podoba się, że premier Beata Szydło podjęła decyzję o wstrzymaniu się z przyjmowaniem do Polski imigrantów, tłumacząc to tym, że bezpieczeństwo Polski jest sprawą priorytetową.

"Złożenie takiej deklaracji akurat w tym momencie to akt wybitnego moralnego skarlenia" - napisał Tomasz Lis.-"Trudno oczekiwać czegoś innego od ekipy, dla której narzędziem sprawowania władzy jest gra na strachu i niskich instynktach."

Cóż, na strachu popierana przez Lisa partia wygrała wybory w 2011 roku, posługując się w spocie wyborczym między innymi demonstrantem do wynajęcia, Andrzejem Hadaczem.

"Dostało się" też szefowi MSW, Mariuszowi Błaszczakowi. Redaktor Lis grzmi: "Pan Błaszczak chce wprowadzić totalną inwigilację!"

Pani premier, Panie ministrze, przecież redaktor ma rację, niech Państwo zrobią jak w postępowej Europie, a nie jakieś niewpuszczanie imigrantów... TAK się nie dba o bezpieczeństwo Polski, proszę zrobić jak postępowa Europa, zorganizować jakiś marsz albo kredą po chodniku popisać albo "Imagine" zagrać na fortepianie. To na pewno odstraszy terrorystów!

JJ/se.pl

Komentarze

anonim2016.03.30 10:23
Lis=sprzedawczyk i rozwodnik do wynajęcia
anonim2016.03.30 11:13
1. szmata, żigolak i qurwa polityczna RP
anonim2016.03.30 13:34
Raczej odwrotnie - gdyby Premier powiedziała wpuścimy imigrantów choćby nie wiem co bo nie chcemy się narazić Unii to by było działanie pod presją strachu, a tu proszę - nie chcemy narażać polskich obywateli na niebezpieczeństwo. Podoba mi się to, że moje bezpieczeństwo jest kryterium w podejmowaniu decyzji Pani Premier.
anonim2016.03.30 23:20
Lis to realizacja w praktyce przysłowia mojego Dziadka, Powstańca Śląskiego: "świnia najbardziej kwiczy, kiedy jej odbieraja koryto". A dziadek wiedział co mówi, bo zawodowo całe zycie parał sie ubojem świń. W czasie Powstań Śląskich także - niemieckich świń.
anonim2016.03.31 21:52
Ktoś ma najwyraźniej nerwicę natręctw na punkcie Lisa :-D