10.11.15, 14:50(fot. wikipedia)

Święto Niepodległości? ZOBACZ Belweder!

11 listopada, w dniu Narodowego Święta Niepodległości, w godzinach 12 - 18 Belweder zostanie otwarty dla zwiedzających.

Wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć miejsca, w których mieszkał i urzędował Marszałek Józef Piłsudski – zrekonstruowany gabinet, salonik i pokój adiutanta, a także pamiątki po Marszałku. Zwiedzić będzie można również Gabinet Orderu Wojennego Virtuti Militari,  sale historyczne, w których Prezydent RP przyjmuje gości i Kaplicę pw. NMP Królowej Polski.

Ponadto, w trakcie Dnia otwartego w Belwederze, będzie można otrzymać przygotowaną specjalnie na tegoroczne święto reedycję płyty z pieśniami patriotycznymi „Bo Wolność Krzyżami się mierzy…”. Liczba egzemplarzy płyty jest ograniczona. Pieśni od 11 listopada będą także udostępnione na stronach Prezydent.pl i BBN.

Wejście do Belwederu będzie możliwe od strony pomnika Marszałka Piłsudskiego w godzinach 12-18. Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz o niewnoszenie niebezpiecznych przedmiotów, a także plecaków, dużych toreb, walizek.  Podczas zwiedzania będzie można robić pamiątkowe zdjęcia.

kz/prezydent.pl

Komentarze

anonim2015.11.11 9:52
@tren + dla komuchów i żydów do tego, zawsze będzie to mars podłości jak napisałeś. Stąd pyt o nację z której pochodzą twoi przodkowie, czy przypadkiem nie byli z nacji przeklętej?