11.01.21, 21:21Fot. screenshot - YouTube (Onet News), Twitter (Adam Niedzielski)

Szczepienia poza kolejką. Celebryci podejmą się wolontariatu?

Odnosząc się na dzisiejszej konferencji prasowej do skandalu związanego ze szczepieniem poza kolejnością celebrytów na WUM, minister zdrowia Adam Niedzielski stwierdził, iż celebryci ci powinni wykazać się odpowiedzialnością i zaangażować w wolontariat, wspierając medyków w walce z koronawirusem. Na apel ministra odpowiedziała już jedna z zaszczepionych osób.

- „Osoby, które przyjęły szczepionka poza kolejnością, powinny poczuć dobrze pojętą odpowiedzialność. Mogłyby włączyć się w wolontariat w przychodniach lub miejscach, gdzie można pomóc walczyć z COVID-19” – mówił dziś minister zdrowia Adam Niedzielski.

Niedługo po konferencji minister przekazał za pośrednictwem Twittera, że jedna z zaszczepionych poza kolejnością osób już wyraziła chęć podjęcia się wolontariatu.

- „Pół godziny po briefingu dotarła do mnie pierwsza deklaracja odbycia wolontariatu przez jedną z osób zaszczepionych poza kolejnością. Odbieram to jako akt odwagi cywilnej i odpowiedzialności, będący próbą naprawienia sytuacji” – napisał minister.

kak/Twitter

Komentarze

PRAWDA2021.01.12 8:40
W 2 wojnie światowej 40 procent celebrytow aby ratować życie podpisało Volks dojcz liste i nakrecało filmy Niemieckie jak Ach Libe Dojczlad ==czyli Kocham Niemcy ==
Anonim2021.01.11 21:56
Wolontariat w przychodniach ? To przychodnie otworzą wreszcie ,celebryci bedą leczyć pacjentów .
Anonim2021.01.11 21:41
Sprzedam swoją dawkę tej szczepionki i następnych (bo będą szczepić aż do skutku czyt. zgonu) głupiemu celebrycie, politykowi etc. Tanio!
Skrzypek na dachu2021.01.11 21:35
Brawo Pan Jerzy Zieba na bitchute.com/jerzy-zieba