13.03.20, 15:46Minister MON Mariusz Błaszczak/

Szef MON dementuje fake newsy o zamykaniu miast i wyprowadzaniu wojska na ulice

W trakcie brifingu prasowego szef MON Mariusz Błaszczak powiedział:

- Chciałem zdementować fake newsy o tym, że Wojsko Polskie będzie wyprowadzane na ulice. To jest typowy fake news

Dodał też:

- Apeluję, aby czerpać informację z wiarygodnych źródeł, takie źródła to strony internetowe polskiego rządu

Minister poinformował o działaniach pomocowych wojska w zakresie wpierania innych służb, Jako przykład podał aktywność Wojsk Obrony Terytorialnej, których żołnierze mierzą podróżym temperaturę oraz zbierają formularze lokalizacyjne.

W następnym tygodniu ma też zostać uruchomiona infolinia z pomocą psychologów, którą ma być także obsługiwana przez WOT.mp/pap

Komentarze

AAAtomek2020.03.14 21:09
Hello Błaszczak, czy to wy towarzyszu zwolniliście na przełomie stycznia/lutego dowództwo w Ośrodku Diagnostyki i Zwalczania Zagrożeń Biologicznych w Puławach???????????? -płka dra Marcina Niemcewicza - szefa ODiZZB -ppłka dra Aleksandra Michalskiego - kierownika pracowni wirusologii -ppłka Jacka Wójcickiego - szefa pracowni zabezpieczenia. Wytłumaczcie się komuchy z tych zwolnień!!!!!!!!!!!!!!!!!! Koronawirus szaleje, a PiS zwalnia ludzi którzy mogą walczyć z epidemia?????
Ciekawy2020.03.13 23:32
Fakt, pojawia się masa informacji, jak choćby ta o zamykaniu miast i najgorsze, że ludzie w to wierzą. Ciekawe kto i po co rozpuszcza te plotki i sieje panikę.
Jenny2020.03.13 20:07
A co ten gosc tak obstawil sie tymi zolnierzykami?parodia:)
JanP2020.03.13 22:00
Nie był w wojsku i dlatego teraz odreagowuje swoją frustrację. A co z manewrami pytam się?
Lennon2020.03.13 17:43
Tia, brifing. No i frąda. BTW, gość na tle wojska w gotowości bojowej mówi, że nie będą wyprowadzać wojska. Następnie zacznijcie walczyć z pornografią z tłem z PornHuba. Logiczne jak myślenie Płaszczaków.
Michał Jan2020.03.13 16:45
Nie należy wierzyć w niezdementowane plotki.
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.13 16:06
A ja nic, tylko zadzieram kiece i lece ..... Właśnie wydalam ostatnie szare komórki i przygotowuje odbytnice. ░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░ ░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░ ░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░ ░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░ ░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░ ░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░ ░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░ ░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░ ░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░ ░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░ ░░▐█▐▄░░░░░░░░░▐░█▄▄░░░ ░░░▀▀▄░░░░░░░░▄▐▄▄▄▀░░░ Mam HIV, koronawirus może skróci moją samotność.