30.10.20, 11:50fot. fb/okupowany kraków

Szok! Plakat ,,Strajku Kobiet'' inspirowany tym z III Rzeszy?

Plakat, który jest używany na protestach "Strajku Kobiet" do złudzenia przypomina plakat nazistowski "Jedziemy do Rzeszy", który promował roboty przymusowe w III Rzeszy. Przypadek?

Autorką plakatu dla „Strajku Kobiet” jest „artystka” Julia Mirny, która na swoim profilu na instagramie pisze o nim:

- Ma być mocny i prosty, akurat na protest o prawa kobiet

W odniesieniu do tego "dzieła" na profilu "Okupowany Kraków" na Facebooku czytamy:

- Czy artystka, która wykorzystała ów plakat nie dostrzegła napisu „Jedziemy do Rzeszy” oraz nie odczuła – wyraźnie negatywnego i zakłamanego przekazu ilustracji? Może uznała, że obie sytuacje są wręcz tożsame i z pełnym przekonaniem porównała tamte czasy do dzisiejszych? A może problem tkwi głębiej i jest związany z ogólną kondycją intelektualną Polaków wobec historii II wojny światowej? Wojny, która na zawsze zmieniła oblicze świata, a nas Polaków doświadczyła wyjątkowo boleśnie. Osobiście uważam, że nawet w sztuce powinny obowiązywać granice, których przekraczać po prostu nie wolno. A jeśli cała forma plakatu wynika ze zwykłego dyletanctwa - to mi po prostu opadają ręce.

mp/facebook/instagram

Komentarze

opty2020.10.31 4:58
SS- many; S-womenki....
Jan Radziszewski2020.10.31 0:14
++ niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P te tzw 5 % to ponad 3 mln Polek i Polaków umrze >. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
MaxFiend2020.10.30 19:09
Przecież to celowa odpowiedź na brednie PiS o piorunach, Hitlerjugend i SS. Macie czego chcieliście, mentalne pokurcze. :-D
kat2020.10.30 19:44
Tego typu komentarze w swoim lewackim chlewie uskuteczniaj, kanalio.
Wojtek Polak2020.10.30 16:57
a czym się różnią feminazistki teraźniejsze od tych z III rzeszy niczym jedne i drugie to nienawidzące normalnych ludzi zwyrodniałe morderczynie. "matki morderczynie nie ludzie a świnie"
jan kowalski2020.10.30 16:51
No dziwne Fronda ściąga akurat wielu, którym III Rzesza się raczej dobrze kojarzy
polacke2020.10.30 16:28
Podobno artystka, raczej plagiatorka, której zabrakło koncepcji.
to czarownice2020.10.30 16:19
Co za wariactwo. One są pop.erdolone !
Sebastian2020.10.30 15:34
Siostry gwałcone na misjach W zeszłym roku ukazała się książka włoskiego dziennikarza tygodnika "Panorama" Carmelo Abbate pod tytułem "Sex and the Vatican", która opowiada o życiu seksualnym duchownych - homo- i heteroseksualnych. Autor poświęcił w niej kilka rozdziałów kobietom księży oraz siostrom zakonnym gwałconym na misjach przez swoich zwierzchników. - Kościół musiał się do tego przyznać w 2001 roku. W misjach prowadzonych w biednych krajach, przełożeni preferują młode siostry zakonne od lokalnych dziewczyn, ponieważ te złożyły śluby czystości i są dziewicami, więc jest mniejsze ryzyko, że mają AIDS. Największą ilość gwałtów seksualnych odnotowuje się w Afryce, gdzie są też przypadki sióstr zmuszanych do brania pigułek antykoncepcyjnych oraz zgonów zakonnic podczas nielegalnych aborcji. Zakonnice gwałcone przez księży i biskupów są wyrzucane z Kościoła, gdy decydują się zgłosić to władzom cywilnym. Wszystko to jest znane Watykanowi, gdyż otrzymał tajny raport jednej z matek przełożonych zakonu misjonarek - mówi Carmelo Abbate. Tajny raport Jego słowa potwierdza artykuł Marco Politiego, który ukazał się w dzienniku "La Repubblica" w 2001 roku i opowiadał o tajnym raporcie, który 18 lutego 1995 roku został przekazany kardynałowi Eduardo Martinez Somalo, ówczesnemu Prefektowi Kongregacja ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego. Jego autorka - siostra Maria O'Donohue - koordynatorka z ramienia Caritasu programów zapobiegających AIDS, była bardzo jasna i precyzyjna w swoich oskarżeniach: "Nadużycia są powszechne i jest wiele zgłoszeń". "Kandydatki do życia zakonnego są gwałcone przez księży, którym muszą przedstawiać certyfikaty zdrowia. Lekarze szpitali katolickich są często odwiedzani przez duchownych, którzy przyprowadzają siostry zakonne lub inne kobiety, by przerwały ciążę. Siostra O'Donohue opowiadała o historii jednej z zakonnic, która - zmuszona do aborcji - zmarła w wyniku zabiegu, a ksiądz odprawił za nią solenną mszę żałobną" - pisał Marco Politi w 2001 roku, cytując tajny raport. Choć Kościół już wtedy postanowił podjąć odpowiednie kroki, aby także na misjach dbano o przestrzeganie celibatu, problem nadal istnieje. Los i cierpienia zakonnic, które zaszły w ciąże, pozostaje nadal jedną z najciemniejszych tajemnic Watykanu. Wszystkie informacje podane wyżej stanowią streszczenie raportu Siostry Maury O'Donohue, która była na misjach w 23 krajach. Papież Franciszek potwierdził publicznie liczne fakty gwałtów dokonanych przez katolickich duchownych na zakonnicach. Podanie powyższych faktów nie ma na celu zwalczanie kościoła, a jedynie jego oczyszczenie. Nigdy nie umieściłbym nieprawdziwych informacji.
man.of.Stagira2020.10.30 14:43
No proszę bardzo...MAMY TO... polskie Wannsee oraz polskie 'Endlösung'. BRAWO WY! Żołnierze Mrs Lempart Jugend Battalion! HEIL!
Suweren2020.10.30 14:46
Zaciąłeś się?
Lemart jest binarna2020.10.30 15:16
nie ma pewności że to kobieta, ci z Konfederosji (sekcja 5G) mówią że jest wyslannikiem UFO
Anonim2020.10.30 15:17
Lempart płci binarnej
man.of.Stagira2020.10.30 14:29
HEIL Lempart!..
man.of.Stagira2020.10.30 14:29
No proszę bardzo...mamy polskie Wannsee oraz polskie 'Endlösung'. BRAWO WY! Żołnierze Mrs Lempart Jugend Battalion! HEIL!
MT(*)2020.10.30 14:05
Podejrzewam wobec tych niby - pań co innego. Sprawa nie ma w ogóle natury politycznej, lecz psychiatryczną. One zapatrzyły się bezkrytycznie, a w zasadzie patologicznie, w Cichonauską i faktyczną rolę kobiet w protestach na wskroś politycznych na Białorusi. W obłędzie psychicznym, które je opanował, one same wobec siebie zaczęły funkcjonować jako "ostatnie liderki, które mają moc pokonania reżimu," W fazie obłędu paranoi Polskę dnia dzisiejszego potraktowały jako Białoruś. Już samo to zestawienie dowodzi rozwoju poważnych symptomów choroby psychicznej. Utwierdzają je głosy wsparcia ludzi, którzy stosują zasadę: skoro nie możemy rządzić my, to niech ta Polska upadnie i rozszarpią ją inni. I to się dzieje naprawdę. A cała wrzeszcząca pod ich dyktando na ulicach reszta, to jedynie anty - PIS z każdego powodu. Nie bez przyczyny niektórzy dotąd anty - PISowcy zaczynają się budzić i być tym przerażeni. Vide Rzepliński. Nie każdy bowiem jest chętny uczestniczyć w demontażu państwa, na dodatek pogrążonego w pandemii, w którym niebawem będzie kilka tysięcy ofiar śmiertelnych na dobę, jako naturalny wynik głupich, bezmyślnych i samobójczych ulicznych burd. Nie każdy też ma zamiar stawać w przyszłości przed współodpowiedzialnością za te ofiary przed tymi, którzy o to je oskarżą. A oskarżą na pewno, choćby rodzice nastolatek i dzieci zapędzonych obłędem dorosłych do ulicznego demonstrowania w sprawach, o których jeszcze nie mają pojęcia, a na pewno nie mają wyrobionego i ugruntowanego własnego punktu widzenia. I ten aspekt psychiatryczny dominuje w napędzaniu bezrozumnych do operacji pt. "obalić rząd PIS-u". Nie bez powodu wspomniany Rzepliński określił tych ludzi jako "hołotę". Bo wszystkie mechanizmy, którymi tych bezrozumnych ludzi te niby - kobiety uwiodły, to mechanizmy na wskroś dotyczące zachowań ulicznej hołoty. Taka hołota była siłą każdej ludobójczej rewolucji. I tej obecnej rewolucji psychicznych również.
gracz2020.10.30 14:02
W czym problem, należy po prostu jak najszybciej umożliwić tym kobietom wyjazd na stałe do Rzeszy.Nie ma kto podcierać d.py starym niemiaszkom.
dobrze wybrała2020.10.30 14:00
oba plakaty są jednakowo zakłamane
man.of.Stagira2020.10.30 13:47
TYM SPOSOBEM dojechaliśmy tam gdzie intelektualnie zamieszkała najbardziej europejska część naszego narodu -na skraj niewolnictwa względem nowego typu ludzi: TRANSLUDZI. cyt. "Hej, junacy - hej, chłopcy, dziewczęta, Na roboty! Na roboty!"..to NIE przypadek...to ZNAK!
Koroner2020.10.30 13:38
To były trudne czasy ale po wojnie aż do teraz dzięki Niemcom polskie rodziny maja co do garnka włożyć. Polska to wyrodna matka która ma dla swoich dzieci tylko podatki i ZUS do zapłacenia i całe szczęście że Polacy mają gdzie się udać żeby zarobić! Być Polakiem to dziadować i robić na podatki, a pracować w Niemczech to być uśmiechniętym, z zasobną kieszenią. Różnica kilku klas po prostu, przepaść cywilizacyjna.
Anonim2020.10.30 13:45
Wole być biednym Polakiem, niż bogatym parobkiem u niemca. K.... i raby-niewolnicy mają mentalność miski ryżu, im wszystko jedno czy są ruchani czy nie, byle się nażreć
gracz2020.10.30 14:03
Życzę ci byś srał kolczastym drutem.
Anonim2020.10.30 14:50
Niemcy są bogaci bo okradli i wymordowali połowe świata, nie tylko w 2WŚ ale wcześniej ciemiężyli biedaków w swych koloniach. Pózniej dostali jeszcze paln marshala i dzięki volksdeutchom i sprzedajnym kundlom dalej wtryniają się w polskie sprawy, kundlu niemiecki
as2020.10.30 16:24
Dokładnie tak jak piszesz. Przed II wś szalała w Niemczech hiperinflacja, jajko kosztowało miliony. Aż rozpoczęli Niemcy rozpoczęli wojnę, zaczęli kraść ile wlezie, każdy żołnież miał prawo i to za darmo wysłać z frontu 2 paczki /m-c do domu. Rabowali więc gawłcili i mordowali. Teraz przepraszają, ale nic nie chcą oddać. ZŁODZIEJE. Tak wygląda ta ich klasa.
Anonim2020.10.30 13:36
Jak zwykle Fronda nie zrozumiała albo rżnie głupa.Wytłumaczę łopatologicznie.Chodzi o to że kobiety takimi wagonami będą jechać do więzień.
Anonim2020.10.30 15:23
poważnie? poproś lepiej rodzinę żeby cie ubezwłasnowolniła, bo chyba zaczyna ci się atak
Agnieszka2020.10.30 13:11
Cześć. Zbieram pieniądze na wyjazd na Słowację. Dorzuć kilka złotych zbiorka.pl/agnes32
Anonim2020.10.30 13:42
przestań obciągać wszystkim w czynie społecznym, żądaj zapłaty
AC/DC2020.10.30 13:09
https://as01.epimg.net/tikitakas/imagenes/2020/02/18/portada/1582045528_402519_1582045779_noticia_normal_recorte1.jpg
Anonim2020.10.30 13:39
AC/DC to skrót od satanistycznego wyznania "Anti Christ/Devil's Children"
Agnie2020.10.30 13:09
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnie
BIEDROŃ2020.10.30 22:11
JA MAM INSTALACJE WŁOSKĄ LPG - LOVATO - ANGIE ZERŻNIJ MNIE
Kotes Kaczyńskiego2020.10.30 13:05
Mój pan to ludzki pan.
AAAtomek2020.10.30 13:01
Walczcie protestujące kobiety o swoje prawa, dla swoich sióstr, matek, babek, córek i wnuczek!!!! Bo wam je odbiorą starzy faceci bez żon!
Anonim2020.10.30 12:47
Myślę, że jak tylko to możliwe należy te idiotki zlekceważyć, dopóki nie łamią prawa.
Zych2020.10.30 12:41
A cóż w tym dziwnego, przecież lewactwo wzoruje się na hitleryzmie i stalinizmie
Anonim2020.10.30 13:37
Nic nie zrozumiałeś, zdarza się.
Anonim2020.10.30 15:02
Nazizm i faszyzm są lewicowe, narodowo socjalistyczna partia robotników niemieckich to NSDAP - pod przywództwem hitleria wygrali wybory w niemczech w 1933 i rządzili do 1945. Facis, faszyści włoscy to antyklerykalna partia włoskich kombatantów założona przez Musoliniego z dużymi wpływami masonerii, jeszcze podczas Marszu na Rzym w 1922 roku, ściśle współpracowała z włoskimi komunistami z międzynarodówki komunistycznej - Kominternem. Uprzedzając - Traktat laterański, między Watykanem i faszystami Musolinniego był de facto odłączeniem się Watykanu od faszystowskich liktoryjskich rózg
Mocny, prosty, trafiający w sedno2020.10.30 12:39
Pani Marysia, jako humanistka i dyplomowana historyczka sztuki powinna to doskonale rozumieć.
Anonim2020.10.30 12:26
Ten piorun przypomina bardziej szramę Davida Bowie niż SS. Każdy widzi co chce widzieć. Ja widzę że kościół się wykrwawia na śmierć i nikt nie zakrzyczy ile jest powołań kapłańskich. Najporządniejszy ksiądz jakiego znałem poszedł do zielonoświątkowców.
Anonim2020.10.30 12:29
http://rockmetalnews.pl/david-bowie-bedzie-mial-nowy-pomnik-zbiorka-trwa/
Anonim2020.10.30 12:42
Szczerze to jestem wkurzony że bliski mi symbol został zawłaszczony politycznie, niezależnie od tego że popieram kobiety.. Katolickie imbecyle niech se dalej bredzą o Hitlerze.
.2020.10.30 14:04
tylko debil sam sobie zdaje pytania i sam na nie odpowiada, a symbol hitler jugend wytatuuj sobie na durnym łbie
Anonim2020.10.30 12:25
Za dużo tutaj podobieństw do Hitleryzmu. 1.Ten plakat , 2. znak runiczny - błyskawica ( sig) to symbol Hitlerjugend - na jakich ideach opierają się te manifestantki.
zmęczenie materiału2020.10.30 13:07
Wszystko się wam, katolickie trole, kojarzy z germańskimi runami i nazizmem?
Anonim2020.10.30 13:38
Racja. Mi też krzyż chrystusowy kojarzy się z symbolem hitlerowców.
Anonim2020.10.30 14:53
Tak dla wyjaśnienia znaczku „pioruna” ludzi za aborcją. Ten „piorun” symbol Deutsches Jungvolk, organizacji w strukturach Hitlerjugend (dla chłopców w wieku 10–14 lat), której członkowie od najmłodszych lat karmieni byli zbrodniczą ideologią. Akcja T4 – realizowany w latach 1939-1945 program III Rzeszy polegający na fizycznej „eliminacji życia niewartego życia”. Akcja ta była także nazywana „eutanazją” osób upośledzonych – wśród „niewartych życia” znaleźli się między innymi chorzy na zespół downa.
Pat2020.10.30 12:21
No i jak nie kojarzyć całej zawieruchy z synem hitlerowca w Warszawie?
Anonim2020.10.30 12:09
kościół systematycznie umiera na choroby towarzyszące jak pedofilia czy fanatyzm religijny. Z rynkowego punkt widzenia można oferować dowolny produkt, ale na rarytasy skuszą się nieliczni.
lewacka tęczowa lewatywa2020.10.30 12:15
ty już zdechłeś bo twój umysł nie funkcjonuje narodowy socjalisto
Anonim2020.10.30 12:21
Pamiętam takich jak ty co gadali o talibach w Klewkach.
tęczowy goebbelsik2020.10.30 12:24
z tamtąd pochodzisz? nie dziwota, że masz niedorozwój, szkoła była często zamknięta i też trzeba było krowy wypasać?
Anonim2020.10.30 12:32
Aż przykro patrzeć jak przez takich jak ty są dewastowane kościoły.
kaznodzieja szustak2020.10.30 12:55
przecież w kołchozie kościoła nie ma
Anonim2020.10.30 15:14
o talibów w Klewkach zapytaj komucha Millera, pieniądze za udostępnienie dziury do przesłuchań, w workach od jankesów dolarki woził z innymi towarzyszami
jula2020.10.30 12:07
Głupie jak but te baby, w stylistyce, którą wybierają jest ich nieuctwo i brak sznytu, estetyki, wiedzy historycznej. No durne i tyle.
Lewacka swołocz jak zwykle taka sama2020.10.30 12:02
Oczywiście trwa pewnie w Polsce "holokaust kobiet" tak jak trwa "holokaust gejów"
Anonim2020.10.30 12:27
Jaki holokaust , skoro jeden był Prezydentem Słupska , drugi to w-ce prezydent Wa-wy , itd, itd. Pleciesz bzdury . Mają się kolesie b, dobrze.
AAAtomek2020.10.30 12:02
Podobieństwa tamtych czasów do tych ówczesnych jak najbardziej prawidłowe! Wtedy kobiety nie miały praw, teraz im się je odbiera!!!
Tia2020.10.30 12:04
zwłaszcza, że te Polki jadące do Rzeszy mogły bez ograniczenia robić aborcje, które skądinąd ograniczono Niemkom. Czyli Nemcy wtedy kochali Polaków, jak moga wywnioskować lewicowe przygłupy
AAAtomek2020.10.30 12:47
Jak były gwałcone to miały do tego prawo!
co przesło ci2020.10.30 12:06
jeszcze wczoraj mazaleś się kałem
jula2020.10.30 12:09
Lecz się, popracuj nad argumentacją, smutne, że z rozprawek same jedyny, ale jak popracujesz to będziesz potrafił wziąć papier i kałamarz.
Lewackiej Gangreny Brunatny Tylec2020.10.30 12:18
teraz pisze się długopisem, zastałaś w czasach przaśniego komunizmu i szkoły nie skończyłaś?
jula2020.10.30 12:29
Naprawdę kupiłeś, że to na serio? Nie znasz konwencji, poczytaj o teorii literatury. Do zajęć nieuku.
wesoły tęczowy ormowiec2020.10.30 12:57
Nie znasz konwencji, poczytaj o teorii literatury. ale pamiętaj o kałamarzu
AAAtomek2020.10.30 12:49
To mój prawicowy katolicki podszywający się pode mnie - alter ego lubi takie zabawy. Ja nie mam takich upodobań.
Anonim2020.10.30 12:01
No nie wierzę, poziom debilizmu tego "artykułu" przeraża nawet jak na standardy Frondy.
Adaś2020.10.30 12:04
Jak ci nie pasuje,to jest na to jeden prosty sposób.Po prostu stąd w....rdalaj.
Anonim2020.10.30 11:58
siądzie jakiś przygłup, pogrzebie grafice gogli i gotowe. To oczywiście jest dla innych przygłupów, którzy interesują się tylko smartfonem, zakupami i tym co na nich napiszą na fejsie, im jest wszystko jedno załączyliby tam komory gazowej z uśmiechniętymi aborcjonistkami i powiedzieli że to ok, ci twierdziliby że to ok. a gdyby ich zwołali na fejsie i podsunęli te komory gazowe spalić, pomazaliby sobie tekturki wzięli bębenki i poszli po piece, bo "będą jaja"
norbert2020.10.30 11:56
(...) Szok! Plakat ,,Strajku Kobiet'' inspirowany tym z III Rzeszy? (...) - a co w tym dziwnego? Obie sytuacje są tożsame.
Anonim2020.10.30 12:05
K.... mac, ty j e b a na sz umowino, brat mojego dziadka został zwinięty przez niemców i pojchał na roboty do niemiec i słuch po nim zaginał. Porównywanie okupacji, wyniszczenia i mordowania Polaków przez niemca z mordowaniem dzieci dla własnej wygody przez k u r w n i e te w leb baby powinno być karalne i mam nadziję że niedługo będzie, ty odpadzie narodowy
Nikogo to nie obchodzi2020.10.30 12:22
Nędzna historia twojej nędznej rodziny karaluchów nikogo nie obchodzi. Plebs jest od tyrania, a nie myślenia i dzielenia się swoimi, pożal się boże, wypocinami. Do roboty parchu niemyty!
norbert2020.10.30 12:26
Te sytuacje są tożsame z tego powodu, że Niemcy tak jak i polscy politycy partyjni i kościelni traktują ludzi przedmiotowo. Polscy politycy wykorzystują ludzi z zaburzeniami emocjonalnymi i ze skłonnościami do urojeń, przeciwko polskim kobietom zmuszając je do rodzenia i wychowywania kalekich dzieci. Ci politycy są jak folksdojcze podczas II Wojny Światowej.
***** ***!2020.10.30 15:04
Ojojoj. Myślisz że jesteś jedyny z taką strrrrrrrrraszzzną historią? I co? Faszyzm niemiecki sprzed 100 lat usprawiedliwia Twój faszyzm dzisiaj? Pomyśl jeszcze raz i zastanów co zrobiłby Jezus. Myślisz, że rwałby bruk i rzucał w demonstrantów? Musisz pamiętać że po akcji następuje reakcja. Grzebanie w ustawie aborcyjnej podczas pandemii to celowe działanie rządu, manipulacja, splunięcie w twarz, podburzanie społeczeństwa w i tak już trudnym czasie. Brawo Wasz rząd! – skutecznie pokazuje jak bardzo dąży do pojednania.
wesoły tęczowy ormowiec2020.10.30 12:27
a ty gestapowiec jesteś?