05.01.16, 19:35

Szok! Polka relacjonuje atak hordy uchodźców w Kolonii

Polka, która przebywała w Kolonii w noc sylwestrową zrelacjonowała jak z jej perspektywy wyglądały wstrząsające wydarzenia związane z atakiem ponad tysiąca muzułmańskich uchodźców na tamtejsze kobiety. 

"To było coś niesamowitego" – mówiła w TV Republika Teresa Materla, Polka, która była świadkiem wydarzeń w Kolonii, gdzie w noc sylwestrową imigranci otoczyli grupę kobiet, próbując je zgwałcić.

"Przeraziła nas ta sytuacja, ponieważ na dworcu nie było żadnych oddziałów policji ani służb porządkowych" – dodała.

Jako pierwszy o sprawie napisał niemiecki "Bild" jeszcze 1 stycznia, jednak nikt nie mógł uwierzyć w doniesienia tabloidu, który utrzymywał, że w trakcie zabawy sylwestrowej w niemieckiej Kolonii tłum liczący ponad tysiąc imigrantów otoczył grupę kobiet i dopuścił się przemocy na tle seksualnym. Jak zeznała jedna z poszkodowanych, imigranci łapali ją za pośladki i piersi, wyzywali i sugerowali, że chcą ją zgwałcić. Doniesienia "Bilda" potwierdzają dzisiaj inne niemieckie media. O sprawie pisze m.in "Frankfurter Allgemeine Zeitung".

O tym, co działo się w niemieckim mieście mówiła na antenie TV Republika Teresa Materla, Polka mieszkająca w Kolonii.

"Razem z kuzynką znalazłyśmy się tam przypadkowo. Byli tam tylko młodzi i pijani obywatele arabscy. Zachowywali się wulgarnie i zaczepnie. Byłyśmy przerażone i zaczęłyśmy biec na dworzec, by wsiąść do pociągu i wrócić do domu. Okazało się jednak, że peron był zapchany tymi mężczyznami. Przypuszczam, że tylko na tę jedną sylwestrową noc zjechali specjalnie do Kolonii" – oświadczyła.

"Wyśmiewali nas, obrażali i rzucali nam pod nogi ognie sylwestrowe. To było coś, czego jeszcze w życiu nie przeżyłam. Nie widziałyśmy tam nikogo, poza tymi arabskimi mężczyznami" – mówiła Teresa Materla, dodając, że na dworcu w Kolonii nie było wówczas żadnych funkcjonariuszy policji.

emde/telewizjarepublika.pl

Komentarze

anonim2016.01.5 19:03
Każdy widzi, że ściąganie tych kozojebców-analfabetów nienadających się do żadnej roboty, wysuwających jedynie roszczenia (chcemy darmowych mieszkań, zasiłków, kobiet) i drących ryje "Allah akbar", odgrażających się, że niespełnienie kaprysów arabskich gości spowoduje wyrżnięcie europejskich gospodarzy jest szaleństwem, a mimo to szefowie państw UE z jakichś tajemniczych powodów, nie tylko wbrew elementarnej logice, ale przede wszystkim wbrew woli narodów, które ich wybrały, z uporem maniaka powtarzają, że to jest dobre, a nawet konieczne - bo tak trzeba. W Polsce takie stanowisko głosiła Kopacz, a Kaczyński też jest za przyjmowaniem jakichś "kwot". Nota bene za muzułmanów i tę ich pseudoreligię prawdziwi władcy Europy też się zabiorą, ale najpierw ich - też powoli, niczym gotowaną żabę - zdemoralizują "wartościami unijnymi", "laickością" i socjalem. Widać wyraźnie, że przywódcy państw unijnych, Makreli nie wyłączając, są jeno potulnymi wykonawcami jakiejś wyższej, niewidzialnej dla nas władzy. Być może ci, którzy opowiadają o NWO i szykowanym nam Rządzie Światowym wcale nie są takimi fantastami i oszołomami...
anonim2016.01.5 19:21
I oni nas jeszcze pouczają że "wybraliśmy źle"...Szczyt hipokryzjy!
anonim2016.01.5 19:28
tolerancja w liberalnych Niemczech wygrała, mają czego lewicowcy chcieli, jak lewicowych działacza ta horda islamska w podobny sposób potraktuję może wreszcie zmądrzeją.
anonim2016.01.5 19:41
Jest też coś smutnego w tym wszystkim: "Całe narody zginą" powiedziała MB w Fatimie. Wiele katolickich proroctw wypełnia się na naszych oczach. Trudno orzec czy głupota zachodnich społeczeństw wynika z dopustu Bożego, czy działania Złego, ale pewne jest jedno: Europa kopała sobie grób od dziesięcioleci otwierając na oścież drzwi dla społeczeństw obcych kulturowo, a dziś w obliczu największego i bezpośredniego zagrożenia nie potrafi ich zwyczajnie zamknąć. I to wyłącznie dla frazesów, w które i tak nikt nie wierzy, jak: demokracja, wolność, czy prawa człowieka. NWO jest i działa. Ogólnie nazywa się GLOBALIZMEM.
anonim2016.01.5 20:50
Z drugiej jednak strony tym muzułmanom to się nawet nie dziwię. Widząc, że weszli w cywilizację, która wyrzeka się własnej kultury, własnego Boga pod postacią Chrystusa, gdzie można na tubylców pluć, a redaktoreczka w telewizji powie, że to deszczyk pada i że nawet wtedy, pod żadnym pozorem nie wolno "obrażać" muzułmanów - ich pogarda dla tych "wartości unijnych" jest jak najbardziej uzasadniona. Sam tymi antywartościami serdecznie gardzę.
anonim2016.01.5 23:01
Akcje Frau Merkel będą jeszcze silniej spadać. Oto, tak ja stoi w cytowanym artykule, kolorowa nadzieja Niemiec, reprezentowana przez tysiąc jej przyszłych ssynów, jęła się na siłę dobierać (już wiadomo) do co najmniej 180 Niemek w wieku przedkanonicznym, jęła je w małych grupach macać za części wystające i fragmenty wklęsłe i tym sposobem pokazała, że z Bundeskanzlerin Merkel wróżka jest przednia. Któż to jak nie ona, w proroczym zapamiętaniu wyrzucała z siebie opinie w rodzaju "uchodźcy, to szansa dla przyszłych Niemiec". I w odpowiedzi opaleni migranci rozpięli w Kolonii rozporki i dowiedli, że będzie można na nich w kwestii ujemnego dotąd przyrostu naturalnego Rzeszy liczyć. Jeśli tylko, natürlich, otrzymają domy, samochody i dożywotnie zasiłki (casus Szwajcarii). Ale to głupstwo; jeśli wierzyć ichniej prasie, wojna w obronie Rzeplińkiego, Lisa i Petru, inaczej mówiąc demokracji, została już zdecydowana i nowe niemieckie Leopardy już jadą na spotkanie naszych starych niemieckich Leopardów. Pisze o tym Rozpuszczalnik w "Bieżących (21)" ( http://infoprezesa.blogspot.fr/2016/01/biezace-21.html ), w otwierającej numer notatce "Wejdą, czy nie wejdą?". A następnie - o paru innych rzeczach nasączonych aktualnością. Co do mnie, to pozdrawiam wszystkich nieobojętnych i tak jak ja nastawionych na dalsze brutalne dławienie demokracji, pięknie rozwijającej się, zanim z lasu nie wychynęły czarno-brunatne oddziały Prezesa. Komar8
anonim2016.01.6 1:03
Zadałam te pytania już w innym miejscu, ale i tutaj powtórzę. 1. Jak to się stało, że niemieckie służby specjalne nie wychwyciły, że około tysiąc "gości" planuje się zgromadzić w jednym miejscu? 2. Dlaczego nikt z odpowiednich służb nie zareagował, gdy owi napastnicy zmierzali w tamtym kierunku? Przecież nie mieli na sobie czapek niewidek i nawet przeciętnego przechodnia powinien tak niecodzienny widok zastanowić, a co dopiero tzw. służby porządkowe. 3. Dlaczego na miejsce tej awantury natychmiast nie przybyły oddziały policji? Tutaj do pijaczka śpiącego na ławce prawie natychmiast przyjeżdżają co najmniej trzy radiowozy i na wszelki wypadek karetka pogotowia. Na 98 proc. obstawiam, że jednak komuś zależało, aby doszło właśnie do takiej sytuacji.
anonim2016.01.6 1:05
Jeżeli byli tam pijani "goście" (z tego co wiem, to również Afrykanerzy), to na pewno nie byli to fundamentaliści islamscy.
anonim2016.01.6 1:09
"Z drugiej jednak strony tym muzułmanom to się nawet nie dziwię. Widząc, że weszli w cywilizację, która wyrzeka się własnej kultury, własnego Boga" Tyle, że.. ta hołota również wyrzekła się już wiary islamu. Wierzący muzułmanin alkoholu nie pije. Prawdopodobnie byli to nowo przybyli migranci, tylko nie bardzo rozumiem - jak mogli w takiej liczbie znaleźć się w Kolonii? Im nie wolno opuszczać miejsca, w którym są zakwaterowani. To wszystko bardzo brzydko mi pachnie.
anonim2016.01.6 9:16
Wysłać tam Szczukę, Nowicką i Środę, najlepiej z Kopacz pociągiem. Jak wrócą to poopowiadają.
anonim2016.01.6 12:02
Niemcy sobie poradzą. Znam ich. Studiowałem w Berlinie. To nowocześni, pragmatyczni, pracowici, twórczy i w zdecydowanej większośc uczciwi ludzie. Zawsze pozytywnie nastawieni do rozwiązywania trudnych problemów. Pomijając część mieszkańców dawnego NRD, którzy niestety dominują swymi hejterskimi, ksenofobicznymi postami niemieckie portale, są bardzo otwarci, liberalni i niezbyt religijni, a jeśli już to ich religijność jest głęboka, ewangeliczna i nie obnoszą się z nią. Obawy i histeria prorządowych mediów w rodzaju Frondy jest moim zdaniem przesadna i ma wymiar propagandowy. Martwmy się o Polskę, bo w porównaniu z Niemcami odstajemy od nich cywilizacyjnie, kulturowo i mentalnie bardzo mocno. A nasza tzw. wiara to taka upolityczniona wydmuszka. Jest bardzo obrzędowa, ludowa, po części nawet pogańska. Nie ma w niej Dobrej Nowiny. Za kilka lat zobaczymy, że Niemcy znów i to z milionem lub wiwięcej nowych imigrantów mają kolejny wielki Wirtschaftswunder. A u nas jak zawsze: nędza z bidą, w jednej wsi dwa klasztory, trzy kościoły, sklepik z tanim winem i gdzieniegdzie domki. Uczmy się od Zachodu. Uczmy się od Niemców.
anonim2016.01.6 18:32
Zaczynają się ujawniać w końcu. Muzułmanie piją, jak każdy inny człowiek. Są w tym głupio wyrachowani. Pod stołem stoi jego kieliszek na przykład. Kupa studentów była swego czasu w Szczecinie. Oj piją, że ho ho ;-)) Ale co do meritum... Możemy Niemcom, a zasadzie Niemkom tylko współczuć i przy każdej okazji, gdy nam coś próbują narzucić, przypomnieć im, że ich rozwiązania są do kitu i niech najpierw u siebie zrobią porządek.
anonim2016.01.7 6:38
@Jack - pełna zgoda!
anonim2016.01.7 13:32
@Hugo Oczywiście że popijają ale kryją się z tym żeby ten ich allach tego nie widział. Co bardziej wyrachowani strzepują kilka kropel trunku na ziemię a resztę wlewają do gardła. Tak próbują obejść zapis w koranie. Takie hordy pijaków powinny być natychmiast wyłapywane i wysyłane prosto na Bliski Wschód, trzeźwić powinni już na pustyni. @Klara No i co zawalił się Twój światopogląd jakoby muzułmanie ( w większości ) to dobrzy i porządni ludzie? Właśnie udowodnili jacy są, a to dopiero początek. Poczekaj aż ich będzie więcej. Ps Dobra rada na koniec, kupuj burkę a w nocy nie wychodź na miasto.
anonim2016.01.8 17:54
Ludzie patrzą i nie widzą, słuchają i nie słyszą, dopiero jak ich dotykają i gwałcą to się oburzają. Powtarzam po raz nty - arabstwo bezdyskusyjnie zasługuje wyłącznie na kulę w łeb.
anonim2016.01.13 8:58
Idąc dalej każdy lewacki polityk dziennikarz powinni zostać wyrzuceni z Polski to samo się tyczy żydów o syjonistycznym nastawieniu opluwających Polskę i działających na szkodę Narodu Polskiego ( widać to po prasie i filamach antypolskich jak i szmatławych politykach) każdy wie, kogo by tu eksportować. Wszelkie rozruchy w Polsce zawsze były sterowane włącznie z marcem 68 i mordowaniem ludzi 1970 itd. Ks. prałat Jankowski napisał Odezwę do Narodu Polskiego warto ją znać a nie wierzyć w ładne słówka. Wierzyć można tylko temu, kto prawdziwie żyje wiara a nie udaje z obrazkiem w klapie katolika. Tak się właśnie urabia ten Naród poprzez udawanie pobożnego. Czyż Komorowski nie spotykał się z kardynałem przed wyborami albo wielu z tych bandytów nie uczestniczyło przed wyborami na Apelu Jasnogórskim. "Was Polaków nie będzie.... Mamy misterny plan od lat wprowadzany" itd... przez te mikrofalowe częstotliwości działające na częstotliwości ludzkiego mózgu wszyscy jesteśmy ogłupiali inaczej dawni by Polacy wyszli na ulicę i pogonili cała te bandę przez którą rozbito tyle rodzin (emigracja). Wszyscy myślą o nowy rząd a ja się pytam, co z mordowaniem dzieci - aborcja, co z własnością obywateli co z pozwoleniem na broń, co z całym tym syfem Genderowym. W d...e mam poprawność polityczna albo się jest więżącym albo tylko się udaje takie poprawności zawsze się kończyło dla Nas Polaków tragicznie. Chodzenie do Kościoła to nie jest wiara -JP II. Co robią jeszcze szpitale w Polsce gdzie się morduje dzieci czy tu w Polsce są jeszcze ludzie wierzący . Ks. jesteście jeszcze solą tej ziemi czy nie ? Do kogo JP mówi te słowa do nas czy do słupa soli ? kara nie zostanie cofnięta i będzie konfrontacja ! "Będziemy się musieli wkrótce przygotować na wielkie doświadczenia, które mogą nawet domagać się narażenia naszego życia oraz poświęcenia się bez reszty Chrystusowi i dla Chrystusa. Może to być złagodzone dzięki naszej modlitwie, ale nie może być już odwrócone, ponieważ tylko w ten sposób może nastąpić prawdziwe odnowienie Kościoła. Jakże często Kościół odnawiał się przez krew. Nie inaczej dokona się to także i tym razem. Obyśmy byli silni, przygotowani i pełni ufności pokładanej w Chrystusie i w Jego świętej Matce. Odmawiajmy wiele razy i często Różaniec". "Stoimy w obliczu największej w dziejach konfrontacji, przez jaką przeszła ludzkość. Nie sądzę, by szerokie kręgi społeczeństwa czy szerokie kręgi wspólnoty chrześcijańskiej zdawały sobie z tego w pełni sprawę. Stajemy w obliczu ostatecznej konfrontacji między Kościołem a anty-Kościołem, Ewangelią i anty-Ewangelią." Polacy wiedzą jak się obchodzić z bronią i do czego ona służy Tak różaniec to podstawa, ale dobrze mieć też bron w szafie dla zdrowotności, co by inni czuli respekt przed roznieceniem kolejnego ludobójstwa, jakie się marzy żydom z synagogi szatana ( Rockefeller, Soros itd.…) – GENDER.