04.02.19, 15:00Fot. Pixabay, CC 0

Szokująca inicjatywa Archidiecezji Melbourne!

Archidiecezja Melbourne opublikowała zaproszenie na spotkanie, którego temat to „Słuchanie co Duch Święty pragnie przekazać Kościołowi”. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie adresaci tego zaproszenia. Przeczytajmy tylko:

Wzywając wszystkich katolików i chrześcijan LGBTIQIA+ oraz zwracając się do szerszego grona osób LGBTQIA+ wraz z rodzinami, partnerami i zwolennikami swoich społeczności, zapraszamy na bezpieczne i inkluzywne konwersacje.”

Jak widać, mogą przyjść zboczeńcy wszystkich odmian i ich zwolennicy. A jak tłumaczą swój pomysł jego autorzy? W sposób następujący: „Propozycja dyskusji oraz wprowadzanie wynikających z nich zaleceń jest wynikiem długiego wsłuchiwania się w to co Duch Święty pragnie przekazać Kościołowi w Australii. Ten proces słuchania i dialogu jest okazją do wspólnego spotkania, spędzenia czasu, rozmowy i wymiany doświadczeń w takich kwestiach jak wiara, życie i kościół.”

Naprawdę, można wątpić, czy pomysł tego spotkania pochodzi od Ducha Św.... 

erl/prawy.pl

 

Komentarze

Luzifer2019.02.26 22:48
wszyscy plujacy jadem, pseudo katolicy - bedziecie sie u mnie potem smazyc i gotowac we wrzacej smole, dusze bedziecie mieli wiecznie co dziennie rozszarpywana na strzepy za wasza nienawisc, pyche i robienie z religii narzedzi nienawisci, wszyscy, wszyscy sie przekonacie haaaa haaaa haaa! ^^
astom2019.02.5 12:49
Jestem w posiadaniu "Domowego poradnika medycznego" wydanego w 1985 r, czyli de facto przez komunistów, w którym jak wół stoi napisane, że do zboczeń zalicza się m.in, HOMOSEKSUALIZM. Czy może mi ktoś wyjaśnić jakież to odkrycie medyczne, zasługujące moim zdaniem na Nobla, spowodowało, że polscy komuniści zmienili zdanie? A może po prostu utracili proletariat w postaci klasy robotniczej więc musieli postarać się o inny? I znaleźli - gejowski.
Melbourne2019.02.4 23:19
Pragnę przypomnieć Frondzie, że Australijczycy za taki wasz komentarz obrzucili by siedzibę waszej redakcji strusimi jajami (a one nie są małe). Dlaczego katolik odczuwa ciągłą potrzebę siania nienawiści?
ZERR02019.02.5 1:32
Nie 'australijczycy', tylko kilku zjebów. Dlaczego postempacy mają przymus ciągłego wyzywania, wykluczania i odczłowieczania przez poniżanie, hejtu kamuflowanego wyciem o 'nienawiści'. Przypominasz mi smieszny przypadek - zła osoba podbiegła do mnie i zaczęła bić z pięści krzycząc na cały głos "On mnie bije". jesteście DOKŁADNIE tacy sami, kłamliwi, podli, mali, nienawistni.
Melbourne 2019.02.5 6:17
ZERR0, Odwracasz kota ogonem. Zobacz, co tu Fronda napisała: „Jak widać, mogą przyjść zboczeńcy wszystkich odmian i ich zwolennicy”. Nazywanie ‘zboczeńcami’ ludzi których prawa w Australii są respektowane jest mową nienawiści. Pomyśl o sobie. Na podstawie twojego krótkiego komentarza mogę z dużą dozą prawdopodobieństwa przypuszczać, że: nie znosisz Żydów; nie znosisz emigrantów; nigdy nie protestowałeś przeciwko pedofilii w kościele; jesteś na wzór faszystowski patriotą; itd. Marny twój żywot, – kto cię tak skrzywdził?
ZERR02019.02.5 10:56
Wszystkie epitety którymi mnie hojnie obdarzasz, są lewackim fałszem. Fałszem ulepionym w celu odczłowieczania normalnych ludzi nie lewaków. Kłamiesz o Żydach, a przeciez doskonale wiesz, że nieznosimy żydokomuny, zupełnie tak samo jak normalni Żydzi Kłamiesz o emigrantach - bo to nie żadni emigranci z afryki tylko rasistowska dzicz sprowadzana tu aby wytępić europejczyków, wg Planu Hootona Kłamiesz o pedofilii w Kościele, ponieważ żadnej specjalnej pedofilii w Kościele nie ma i nie było. Jest jej dokładnie tyle, co wśród ogółu mężczyzn. Kłamiesz o faszyzmie, ponieważ doskonale wiesz, że faszyzm był i jest lewicowy do szpiku kości, a to co wy faszyści nazywacie faszyzmem, to antyfaszyzm. Wychodzi na to, że faszyzujące gojstwo opluwa antyfaszystów wyzywając ich 'faszystami'... ja to rozumiem, ten proces umysłowy, analogicznie byle dziwka o normalnych kobietach szczeka per 'dziwki'. Złodziej o normalnych ludziach - złodzieje. To i faszysta o normalnych ludziach - faszyści.
astom2019.02.5 17:01
A komunista o antykomunistach mówi komuniści. A jak odróżnić autentyk od przebierańców? Po czynach! i wreszcie prawda wyszła na jaw: niektórzy najzagorzalsi demokraci i styropianowcy z Solidarności, którzy ponoć odsiedzieli nawet jakieś wyroki, byli dziwnie wyrozumiali dla swoich prześladowców od samego "upadku komunizmu" w 89r, aż parę dni temu maski spadły: wałęsiaki, borusewicze, frasyniuki w osobie Schetyny & co oficjalnie zadzierzgnęli więzy z cimoszką i millerzakiem w obronie demokracji, ludowej demokracji jak mniemam!
astom2019.02.5 13:43
Katolik jest wierny Panu Bogu: dla Pana Boga obcowanie mężczyzny z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, jest obrzydliwością. Kpł 18, 1.22. I nikt tu nic nie sieje, bo nienawiść grzechu (nie człowieka!) jest wręcz NAKAZANA przez Boga!
KatechetyczneSalkiGejowskie2019.02.4 17:52
Kler australijski niczym nie rożni się od polskiego. Dewiacje to codzienność w tym gronie. Na takich spotkaniach można zrobić przegląd środowiska parafialnego. zawrzeć nowe znajomości, wyszukać słabe jednostki do przyszłego złowienia. Same korzyści.
Agnieszka2019.02.4 17:04
Zaraz mnie zjecie za to pytanie, ale co jest złego w chęci porozmawiania o kwestiach wiary, życia i kościoła? Z ludźmi trzeba rozmawiać, nawet,a może zwłaszcza z tymi, którzy są według kościoła "pogubieni". Jezus rozmawiał z celnikami i jawnogrzesznicami, wy z góry gardzicie drugim człowiekiem.
matis892019.02.4 18:31
Jezus powiedział, idz i nie grzesz więcej, więc jesteś obłudna. Ani sodomici nie chcą o tym słyszeć ani ci pesudo kapłani nie chcą o tym im mówić. TAki fałsz z obu stron. Sodomici to już nie tylko nie chcą słyszeć słów Jezusa ,,idz i nie grzesz więcej'' tylko chcą to zmienić na idz i grzech, zło nazywaj dobrem.
Agnieszka2019.02.4 18:53
Mati, dzieciaku, Ty nawet jakbyś spotkał Jezusa to byś Go posądził o obłudę. Miłego wieczoru ;)
matis892019.02.4 19:30
Odpowiedz prymitywna jak na lewakoateistę :). Wyrażnie napisałem że Jezus nie był obłudny mówiąc ,,idz i nie grzesz więcej'', ale ani ci sodomici nie chcę tego słyszeć, a nawet to zmieniać, a ci lewackoateistyczni kapłani nie chcą im mówić tego co JEzus. A więc typowa lewacka metoda, choć ktoś pisze coś odwrotego to i tak mu zarzuć obłudę, samemu ją reprezentując jawnie i po tym oczywistym kłamstwie nienawiści lewackiej, lewak gra uśmiechniętego do drugiego i miło się żegna. To i tak trochę lepiej od totalnej opozycji która już nawet swojej nienawiśći nie kryje, nawet fałszywymi uśmiechami do drugiej strony.
Agnieszka2019.02.4 19:44
Wiesz Mati, mam taką jedną cechę charakteru, która mnie gubi. Wierzę w ludzi i lubię ludzi. Obrywam przez to od takich jak Ty, ale jak się już uśmiecham to szczerze.
matis892019.02.4 20:06
Nie obrywasz ode mnie, nie dodawaj sobie plusów sama w wypowiedzi. PO poprostu wsparłaś jawną obłudę przeciwko Jezusowi, na którego zresztą też obłudnie się powołujesz no i fałszywie ewidentnie. Do tego po lewacku zarzuciłaś mi ewidentnie kłamstwo któremu sam wcześniej zaprzeczyłem dlatego Twoje uśmiechy szczere napewno nie są, udawane na pokaz by przykryć Twoje kłamstwo wobec osoby do której się uśmiechasz.
anonim2019.02.4 20:08
Nie dodaje sobie sama :)
matis892019.02.4 20:35
Wyrażnie nie chodziło mi ani o Twoje czy jej plusy pod wypowiedziami. No fajnie lewaczka powołuje się fałszywie na Jezusa którego nie uznaje i za powoływanie się na Jezusa, to nic że fałszywie, ale jednak na Jezusa dostaje plusy od lewakoateistów :). Prawdziwy ateizm za FRanciszka naparwdę jest już martwy, to już Religia Światowa, czyli obłuda.
Agnieszka2019.02.4 20:16
Przykre to, że taki jest Twój świat, że tak odbierasz zwykłe miłe gesty. Trudno tak żyć, prawda?
matis892019.02.4 20:28
Dalej poponujesz prymitywną lewacką gadkę, zarzuciłaś kłamstwo, więc ani razu nie odniosłaś się do sensu mojej wypowiedzi choć już w pierwszym poście to wyraziłem. Więc daruj se to lewackie powoływanie się na JEzusa którego nie uznajesz, i te lewackie udawane uśmiechy po zarzuconych kłamstwach do kogoś, kiedy jak ognia unikasz odniesienia się do sensu wypowiedzi.
ZERR02019.02.5 0:18
Więc albo znajdziesz sposób, kluicz jak 'odwracać' uwiedzionych postępem, albo pozbieraj swoje klocki i skocz do wisły. Zrobisz miejsce innym, którzy może coś wymyślą.
www2019.02.4 21:41
Ale Jezus nazywał grzeszników grzesznikami, czli nazywał rzeczy po imieniu. Natomiast w retoryce zapraszania do rozmów homoseksualistów z ich partnerami, jest obecne więcej akceptacji ich postaw, niż nazywania tych postaw grzesznymi. Niestety normalizacja słownictwa utrwala legalność postaw. Przy stosowaniu takiego nazewnictwa sugerującego normalny tryb życia partnerskiego, pojawia się pytanie, po co w ogóle zapraszać ich do rozmów? Czy nie lepiej byłoby, żeby wezwać do rozmów "grzesznika z grzesznikiem", niż "partnera z partnerem"?
ZERR02019.02.5 0:13
Oczywiście że należy rozmawiać z ludźmi. Z zagubionymi jak najbardziej, bo inaczej oddaje się ich w łapy propagandystów, a ci juz tam wytłumaczą im, co jest 'dobre' a co 'złe'. Tylko że niestety mam przeczucie graniczące z pewnością, że to nie Kościół chce rozmawiać z lgbtami, tylko zakłamana hierarchia chce nas zmanipulować. Inaczej piszęc - to nie będzie dialog katolicyzm<->postęp tylko monolog postęp->>szeregowi katolicy. To jest pułapka i wymuszenie poparte emocjami podawanymi w końskich dawkach.
Maciek2019.02.4 15:55
"Jak widać, mogą przyjść zboczeńcy wszystkich odmian i ich zwolennicy". Dlaczego nas <<jako społeczność LGBT>> permanentnie obrażacie? Czy wy naprawdę nie widzicie, że jak ktoś przoduje w tzw. mowie nienawiści... to Wy? Można mieć inne (swoje zdanie) na temat osób homoseksualnych etc, ale czemu od razu z takim jadem? 'Szanuj bliźniego swego, jak siebie samego'- mówi to Wam coś?
fghjfyj2019.02.4 16:17
bo to jest zboczenie i nic na to nie poradzisz a obsypywanie lukrem gowna nie zmieni gowna w cukierek
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.4 16:27
To, że nie myjesz rowa zwłaszcza przed seksem to twój problem, a nie gejów :)
Beno2019.02.4 16:19
Szanuj bliźniego to znaczy nie prowokuj. Zyjcie sobie cichutko i spokojne, tak jak inni i nie prowokujcie, bo czasza tolerancji i gniewu może się przelać i sami będziecie sobie winni.
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.4 16:28
akurat na biblie i katechizm bym się nie powoływał, bo to wyjątkowo skretyniałe demoralizujące pozycje
uczciwy obywatel2019.02.4 17:34
Dlaczego zboczeniec to stwierdzenie obrażliwe?! Zboczenie jest określeniem jak najbardziej poprawnym.Oznacza odstepstwo od natury a homoseksualizm itd jest takim odstepstwem.I tyle w temacie niedouczony człowieczku.Inne określenia ukrywają sens właściwy tych zachowań.Poczytaj sobie literaturę o lesbijkach/historycznie określone zboczenie na greckiej wyspie Lesbos /,itd np,pedofil /łacina.
Maria Błaszczyk2019.02.4 17:36
W jaki sposób zjawisko w naturze powszechne może być od natury odstępstwem? Przecież to absurdalne...
ZERR02019.02.5 1:39
Używasz wymiennie (synonimów) słów 'powszechne' i 'prawidłowe', a to błąd logiczny. Choroby dowolnego rodzalu, zaburzenia i patologie są powszechne. Są w pewnym sensie 'naturalne'. Poza tym, patologie seksualne nie są powszechne. 1 lub 2% to nikły na szczęście margines, choć jak już wiadomo, poprzez obróbkę odpowiednio małych dzieci można nawet co czwarte 'zhomoseksualizwać'. To normalne, urazy wywoływane molestowaniem, gwałtem przez oczy na lekcjach seksedu mogą trwale zaburzyć rowzój psychoseksualny. Właśnie dlatego przestępstwa pedofilne sa tak surowo potępiane.
XXX2019.02.4 17:52
Otóż jesteś w błędzie. 'Zboczenie' nie jest terminem poprawnym w tym temacie od kilkudziesięciu lat. Dziś to okreslenie jest raczej obraźliwe w stosunku do osób do których jest kierowane. Mógłbym nazwać Katolików np. sekciarzami, ale byłoby to nieuprzejme, więc po prostu tego nie robię. Natomiast duża część obecnych tutaj jak i sama redakcja mogłaby w osoby 'lgbt' mieć po prostu wylane, ale z jakiegoś nieznanego mi powodu mają manię na ich punkcie. Śledzę strony lgbt codziennie, ale nigdzie nie ma tyle branżowego kontentu co na Frondzie tutaj
ZERR02019.02.5 1:44
Otóż jesteś w błędzie. Z tego, że kilku wpływowych gejów pełniących funkcje lekarzy cos tam ustaliło, nie wynika, aby słowo zboczenie nie było poprawnym określeniem. Nie możesz wyzywać katolików od sekciarzy, poniewaz słowo sekta ma bardzo konkretne znaczenie. Nawet większości protestantów nie możesz juz nazywać sekciarzami. Wy lewacy po prostu macie ciągoty do fałszowania języka (w istocie to jest prawdziwa Mowa Nienawiści), jak Orwell przykazał. Należy te ciągotki wypalać siarką.
www2019.02.4 21:25
Nikt nie nazywa homoseksualistów "zboczeńcami" za ich homoseksualne skłonności, ale za propagowany przez nich styl życia, czyli za promowanie grzesznej postawy. Grzech należy nazwać po imieniu. Cudzołożnica też była nazwana "cudzołożnicą" nie za same skłonności do współżycia, ale za współżycie pozamałżeńskie.
W I O S N A2019.02.4 15:48
Wspólnie zakończymy układ PO-PiS https://wiosnabiedronia.pl/wesprzyj
Milka2019.02.4 16:14
Lewackie marzenia to margines marginesu.
sas2019.02.4 18:17
Już byli tacy prorocy np.Palikmiot Janusz . Dziś już na śmietniku historii .
V732019.02.5 8:12
Zamiast tęczową wiosnę wesprzyj Ruch 11-ego Listopada oraz telewizję IPP.
matis892019.02.4 15:15
Była sobie taka wioska Sodoma, pewnego dnia przybył do niej nowy przybysz, mężczyna nie stamtąd. Gdy mężczyżni z tej wioski zobaczyli że powił się nowy mężczyzna, ugadali się i wszyscy postanowili że go zgwałacą. Dlatego pamięć o homosekusalnych meżczyznach Sodomy, Sodomitach przetrwała do dziś.
Pan dobra rada2019.02.4 15:55
"ugadali się i wszyscy postanowili że go zgwałacą" no to może ta kara była za gwałt a nie za homoseksualizm?
drjfghjfgyj2019.02.4 16:14
dokladnie sodoma zostala zniszczona za czyny zboczencow
Maria Błaszczyk2019.02.4 17:39
A żona Lota za co? Bo zdaje się, że podzieliła los Sodomian - a chyba była hetero?
matis892019.02.4 18:20
Kara nie była za gwałt bo do niego nie doszło, za homoseksualną sodomską dewiację która doprowadziła tych ludzi do zdziczenia. Ot taka gejowska gośinność. POjawił się nowy chłop we wsi, zgwałćmy go wszyscy, nowe mięso.
Sodoma i Gomora2019.02.5 6:50
Sodoma i Gomora. W jakim celu ludzie odwołują się w XXIw. do takich bajek? “…mężczyźni z miasta otoczyli Lota dom i oznajmili, że chcą współżyć z jego gośćmi. Lot zaoferował im w zamian swoje dwie, córki notabene dziewice…”. Całe szczęście, że to jest tylko bajka, i to bajka skrajnie niemoralna, ale z innego powodu niż to sugeruje ten artykuł, bo ta bajka dużo nam mówi ile kobieta była warta w tym niby moralnym bożym świecie. Ojciec (Lot) bez wahania oferuje córki do zabawy seksualnej miejscowym napaleńcom, - i to ma być wzór do naśladowania?
astom2019.02.5 12:40
Już za chwilę przekonasz się nowoczesny postępowy człowieku czy to bajki, bo czas leci błyskawicznie i nawet nie zauważysz gdy staniesz nad grobem. Wierzysz, że świat się sam zrobił, a ty wyewoluowałeś z robaka który wypełzł z morza? Jeżeli tak, to masz więcej wiary niż wszyscy chrześcijanie razem wzięci. Oczywiście rozbawiłem cię do łez, ale weź pod uwagę, że nie każdemu Pan Bóg daje tyle czasu do nawrócenia co Jaruzelskiemu