08.10.19, 06:45Screenshot TVP Info

Szokujące. Była współpracownica Brejzów: To zorganizowana grupa przestępcza!

Od kilku tygodni obserwuję festiwal kłamstw Krzysztofa Brejzy. Poziom manipulacji, jakich się dopuszcza, jest wprost niewyobrażalny. Kreuje siebie na ofiarę. A co z jego ofiarami? Co z tymi, których ci ludzie niszczyli? Wreszcie – co z inowrocławianami, których ci ludzie okradali, finansując swoje cele polityczne? Ryszard Brejza poświęcił Inowrocław dla kariery syna, który traktując miasto jak własny folwark uwikłał siebie i miasto w działania przestępcze. Dość!” - mówi w rozmowie z portalem TVP.Info była współpracownica Ryszarda i Krzysztofa Brejzów.

Informacje przekazywane przez kobietę w rozmowie są po protu szokujące. O tym, co działo się w słynnym Wydziale Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Inowrocławia informuje po dwóch latach milczenia. Z Brejzami pracowała przez wiele lat.

O „wydziale propagandy” inowrocławskiego ratusza mówi, że był on stworzony oraz nadzorowany przez posła Krzysztofa Brejzę, syna prezydenta Inowrocławia Ryszarda Brejzy.

Prezydent Ryszard Brejza oddał synowi część inowrocławskiego urzędu, żeby on mógł robić sobie kampanię i osiągać długoterminowe cele. W ramach tego było też niszczenie ludzi, takie bardzo zdecydowane i pełne nienawiści”

- stwierdza kobieta.

Padają też niezwykle mocne słowa:

Gdy mówimy o Brejzach, mówimy nie tylko o rodzinie mającej to samo nazwisko i ich rodzinie politycznej, ale mówimy o zorganizowanej grupie przestępczej, stworzonej i kierowanej przez posła Krzysztofa Brejzę, w której udział miał również jego ojciec”

Podkreśla ona także, jak istotny jest wątek afery fakturowej. To dzięki nim – zaznacza – można było finansować inne działalności.

Wspomniany „wydział nienawiści” powstał według informacji przekazywanej przez byłą współpracownicę Brejzów na przełomie 2014 i 2015 roku. Celem było budowanie wizerunku Krzysztofa Brejzy, który miał zostać szefem resortu sprawiedliwości.

Oni potrzebowali szerszych działań. To, co się działo w biurze poselskim lub wśród zaprzyjaźnionych osób, które tam pisały itd., to było za mało. Trzeba było nadać temu wszystkiemu charakter instytucjonalny, strukturalny – po to, żeby on mógł to kontrolować. Musieli też mieć na swoje działania środki, żeby działać efektywnie. Krzysztofowi zależało na zrobieniu kariery, a żeby to osiągnąć, musiał najpierw wewnątrz Platformy pokazać efektywność swoich działań, uzyskać przewagę, która była mu potrzebna w partii”

- opowiada kobieta.

Dalej dodaje też:

Przez wiele lat byłam bliskim współpracownikiem Ryszarda i Krzysztofa Brejzów, ich rodziny politycznej. Budowałam ich kampanie wyborcze, byłam zaangażowana w tę pracę bardzo mocno. Nie ukrywam, że byłam też za to dobrze wynagradzana i to działało”.

Dalej opowiada o tym, jak zaczęła zauważać, że „[…] oni zawyżają faktury. Wydało mi się to bulwersujące, natomiast to był dopiero początek. Później byłam już pewna, że oni wystawiają faktury za rzeczy, które nie są zrealizowane”.

dam/TVP.Info,Fronda.pl

Komentarze

ZERRO2019.10.9 5:29
Ona jest wiarygodna podobnie jak "dziennikarz" Rachon byly rzecznik Pisu...
lolek kremowka2019.10.8 18:58
Krzysztof Brejza wygrał w sądzie z Cezarym Gmyzem. "Kłamał na mój temat"
Topek2019.10.8 10:44
Krzysiek Brejza jedzie wraz z Człapką busikiem do Inowrocławia. Będą robić hejterską kampanię wyborczą „silnirazem”, ale najpierw chcą pouczyć tatusia jak jeszcze bardziej rozwinąć mafię fakturową, oraz doradzić mamusi jak ma fachowo nadzorować farmę hejterów w ratuszu i powiedzieć jej osobiście, że ją kocha !!!
Po2019.10.8 10:42
PIS punktuje, a kampania nienawiści POKO trwa !!! Haseł wyborczych mają w bród (Jutro może być lepiej, Silni Razem, POKO-mony, 6-cio pak, którego już żaden z nich nie pamięta , itd), ale ich prawdziwy program to: 1. Likwidacja IPN 2. Likwidacja CBA 3. Likwidacja złotówki 4. Likwidacja WOT (Wojsk Obrony Terytorialnej) 5. Likwidacja węgla 6. Likwidacja PIS-u 7. Likwidacja spółek skarbu państwa 8. Likwidacja bazy wojsk amerykańskich 9. Likwidacja kilku Ministerstw 10. Likwidacja urzędu wojewody 11. Likwidacja programów socjalnych 12. Likwidacja Państwa Polskiego na rzecz państwa federacyjnego. A poza tym: - organizacja Farm hejterskich (Inowrocław, sokzburaka), - targowickie żądania Błońskiej i Sketyny w UE o zamrożeniu finansowania dla Polski, - stosowanie zawodowego kłamstwa, - są przeciwko wszystkiemu co robi PIS. Gdyby posłowie zjednoczonej prawicy przegłosowali ustawę o pbowiązku używania papieru toaletowego w ubikacjach, to członkowie PO i ich zwolennicy chodziliby osrani po pachy ! No do jasnej cholery Polacy, czy my nie potrafimy w końcu tych likwidatorów zlikwidować !!!
Konfederata2019.10.8 10:41
Apelujemy do członków i zwolenników PO, aby nie korzystali z programu 500 plus. Po pierwsze te pieniądze to rozdawnictwo, które nikomu szczęścia nie przynosi, pomoc to żadna i w budżecie nie ma na to pieniędzy, a w przyszłości i tak będziecie musieli je zwrócić – po drugie, pamiętajcie, że są to pieniądze od PIS-u , którego tak bardzo nienawidzicie. Miejcież do cholery przynajmniej trochę honoru !!!
Karol2019.10.8 11:25
To nie sa pieniądze od PiSu , tylko od nas, więc odbieramy tylko trochę swojego.
Polak Ateista Durny Gej2019.10.8 10:40
Nie oszukujmy się, bo cała opozycja w Polsce i ich zwolennicy to zbiór najgorszych patologii, które szkodzą państwu i narodowi !!! To coś, co się pałęta w społecznym obiegu, a nazwało się totalną opozycją, to nie są Polacy – to gangsterzy ! Oni gardzą Polakami ! To grupa komunistów przysłanych nam na siłę przez Moskwę, a także żydowsko- niemieccy przybysze. Ich potomkowie to komunistyczny kożuch podłych i obrzydliwych dzieci resortowych, bełtu, mętów i pasożytów wszelkiej maści i rodzaju. Dla nich Polskość to nienormalność ! To wrogowie Polski, którzy posiadają jedynie polskie obywatelstwo. Jeśli nie oni lecz Polacy są przy władzy w Państwie, to czują się jakby ktoś na nich srał ! Są niewirygodni, niekompetentni i nienawistni, to kłamcy i oszuści, a złodziejstwo w czasach ich rządów przekraczało wszelkie granice. To zdrajcy narodu polskiego ! Oni bojkotują nawet największe święta narodowe, szczują na Polskę w UE i stosują wojnę hybrydową prowadzącą do zamachu Stanu żądając likwidacji urzędów wojewodów i utworzenia regionów federacyjnych. To nie jest żaden obóz polityczny opozycji, a pozaprawne zjawisko, które wymaga eliminacji z wpływu na politykę i państwo ! Kaczyński mówi prawdę – trzeba wymienić lewackie pseudo-elity ! Prawdziwa scena polityki powinna dopiero powstać na gruncie reformy prawa, w tym prawa konstytucyjnego, reformy państwa i urzędów państwowych. Również poprzez stworzenie wymagalności wobec aspirujących do polityki, wymagalności prawnej, określającej ściśle kto może być urzędnikiem państwowym, prawnikiem i politykiem.
KKK2019.10.8 10:39
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów o ignorowanie sku-rwiela, który wabi się "dzielnicowy". Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Blogu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
Zyg2019.10.8 10:39
Jeszcze raz podejmujemy próbę nawrócenia tej grupy lewaków na wiarę katolicką, chociaż zdajemy sobie sprawę, że będzie to bardzo trudne ! Myślę jednak, że nie będą chcieli być podobni do krów ateistek w mojej oborze. Wyczyścimy wasze nozdrza do tego stopnia, że minie wam nawet alergia do sierści kota Kaczyńskiego, a PIS będziecie nosić na rękach i chwalić go przy wszystkich okazjach. Będziemy wam pokazywać przykład z Tczewa, gdzie lokalny członek PO nagrał warszawskiego gangstera Neumanna, bo już miał dość tych debili, kłamców, złodziei i zdrajców, bo żygał na samą składnię liter PO. Źyczę wam wszystkim ojszczynogom powodzenia w nauce ! jak będziecie powtarzać za mną prawdę oczywistą, to będziecie robić to samo co kot, którego wychowały psy. Ten kot zaczął szczekać i razem z nimi atakuje inne koty.
Magda2019.10.8 9:26
Uważajmy na miasta tam gdzie rządzi Po i lewica aby nie było jakiś szwingli przy urnach radzę wziąć zielono piszący długopis żeby nie dopisali głosów i potem będą nieważne
fuga2019.10.8 8:47
Szokujące. Była współpracownica Brejzów: To ta pani z PIS?
JS2019.10.8 10:37
Tak z PIS - o była kotka Kaczyńskiego - nie wiedziałeś (lub wiedziałaś, bo fuga to jest wejście do puszki na spermę) o tym lewacki szczochu ?!
JS2019.10.8 8:20
Takich jak Brejza jest w Polsce MNÓSTWO ! Gangsterka szerzy się po miastach, wsiach. Wszędzie gdzie są jakieś interesy, interesiki zawiązują się grupy ochrony zysków i jak ktoś wejdzie im w drogę to prawo wtedy nie ma zastosowania. Pozdr.
Olej2019.10.8 7:54
Nic nowego ! Takich miast i miasteczek jest duuuuuuużżżżżoooooo !!!!!! Polska została sparaliżowana bagnem, które powinno być wypalone gorącym żelazem !
JONASIK2019.10.8 7:54
Pamietacie art. na frądlu o paragonie Budki. A teraz .... ups: "Wygrywam w I instancji sprawę z TVP. Sąd w całości zgodził się z moim wnioskiem. Muszą wyemitować sprostowania w TVP Info i na swoim portalu. Rozprawa przeciwko Pereirze dziś o 15.00. Trzymajcie kciuki!" - napisał na swoim profilu Borys Budka."
marek2019.10.8 7:57
Pomarzyć zawsze może. Jak będzie zadecyduje sąd. Pewnie niezawisły :))
katolik2019.10.8 7:39
ci co utożsamiają się z dnem mor =społ-polit ,utożsamiają się ze złodziejami którzy rozkradali Polskę,aby się bogacić ,po to zajmowali stołki w sejmie.CZY taka ma być Polska, bo dno ma wizję Polski dziadowskiej,upadłej ,ludzi bez honoru i bezmózgowców? A złodzieje mają pysznić się z opływania w luksusy i śmiania się w oczy.TYlko ktoś kto odszedł od Boga nie widzi mafii..Dlatego my Polacy Mądrzy i Silni głosujemy na PIS!!!
XYZ2019.10.8 7:32
I prokuratura jeszcze nie postawiła zarzutów,wstyd.
katolik2019.10.8 7:31
dno moral-społ-polit popslsldwiosnanowoczesna ob. rp było i jest c,d dna Polska = głos na PIS !!!!
polak2019.10.8 7:18
mafijna partia PełO---powinna być zdelegalizowana
Mirek2019.10.8 7:03
Do Inowrocławia powinna się udać jak najszybciej grupa CBA i rozpracować sprawę a następnie prokuratura powinna sporządzić akt oskarżenia . Miejsce złodziei jest we więzieniu . .
lolek kremowka2019.10.8 7:18
w. W więzieniu. Kto cię polskiego uczył?
dzielnicowy2019.10.8 7:20
ale jesteś ""Yntelygent""
OTUA2019.10.8 6:57
w tzw aferę fakturową dziwnym trafem zamieszana jest pani która obecnie startuje z list PISu. O tejże aferze poinformował odpowiednie służby Prezydent Brejza. A piSSowska prokuratura bada sprawę już któryś rok z rzędu, tak jak bada fałszywe głosy poparcia Andruszkiewicza i głosowanie na dwie ręce posłanki Zwiercan.....
lolek kremowka2019.10.8 6:49
O stołecznej grupie przestępczej. MOCNE. ZAORANIE i ZMIAŻDŻENIE!!! Znany, stołeczny duchowny z zarzutami. Chodzi o księdza Józefa M., byłego proboszcza jednej z warszawskich parafii. Kapłan znalazł się w gronie podejrzanych w aferze związanej z wyłudzaniem nieruchomości. Śledztwo dotyczy gangu, który przejmował mieszkania od ludzi starszych, schorowanych i znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.
marek2019.10.8 7:55
Nie ma taryfy ulgowej dla nikogo. Prezydent, papież czy lolek kremowka, każdy jak ma coś za uszami powinien być osądzony i skazany. Koniec kropka. A jak jest to wiadomo. Gangster sławek ostatnio o tym mówił...
anonim2019.10.8 9:11
Czy ty kręcisz kremówki w paszczy?