07.05.20, 16:28Fot. screenschot: Youtube

Sztab Andrzeja Dudy: Kontrkandydaci prezydenta to kółko teatralne

Na specjalnej konferencji prasowej członkowie sztabu ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy skomentowali wczorajszą debatę prezydencką. Komentując to, w jaki sposób kontrkandydaci Andrzeja Dudy odnieśli się do kwestii wieku emerytalnego, sztabowcy stwierdzili, że przypominają oni: „szkolne kółko teatralne”.

Poseł PiS Przemysław Czarnek podkreślił, że dzięki pięcioletniej prezydenturze Andrzeja Dudy Polska, o czym mówi Komisja Europejska, ma szansę najmniej ucierpieć na spowodowanym epidemią kryzysie gospodarczym.

-„Naprzeciwko prezydenta, za którego mamy do czynienia z prosperity gospodarczym, stanęli kontrkandydaci, którzy nie wiadomo, jak zachowają się podczas kryzysu. Najlepiej pokazuje to odpowiedź na pytanie dot. wieku emerytalnego” – mówił Czarnek.

Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel zwrócił uwagę, że żaden z kontrkandydatów w czasie debaty nie zajął jasnego stanowiska w sprawie wieku emerytalnego:

-„Jaka jest prawdziwa twarz kontrkandydatów Andrzeja Dudy? Po wczorajszej debacie trudno to ustalić. Żaden z głównych kontrkandydatów nie wypowiedział się jasno, nie powiedział oczywistego nie dla podnoszenia wieku emerytalnego Polaków. Można odnieść wrażenie, że zamiast z kampanią prezydencką, mamy tu do czynienia ze szkolnym kółkiem teatralnym, gdzie jedna kandydatka udaje, że nie wie o co chodzi, drugi kandydat gra skruszonego, a trzeci udaje, ze płacze jak po lekturze harlekina. Nie brzmi to wszystko wiarygodnie”.

Swoją wypowiedź Fogiel podsumował stwierdzeniem, że po stronie kontrkandydatów urzędującego prezydenta zwyczajnie nie ma wiarygodności.

kak/wPolityce.pl

Komentarze

Newsroom2020.05.11 21:13
Denni kontrkandydaci prezydenta Andrzeja Dudy, zostaną rozjechani jak karton po margarynie przez Tira ! Przecież to towarzystwo niegramotnych cymbałów, którzy obrażają Polskę i Polaków tym ze w ogóle kandydują !
F232020.05.8 8:07
Jesli kontrkandydaci Dudy to kółko teatralne to "prawnik" Fogiel jest tylko czeladnikiem piekarniczym.
Agnie2020.05.7 20:03
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnie
violencja2020.05.7 23:07
Dlaczego robisz z siebie Q?
Jan Radziszewski 2020.05.7 18:17
jak jest w znanym powiedzeniu: - "Co ma wisieć - Nie Utonie!" Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Glaudiusman2020.05.7 18:07
Ci niepoważni startowicze do poważnego stanowiska to żałośni przeżuwacze i memłacze, plujący niezdrową zielono-żółtą śliną, najczęściej pod wiatr. Próbują jeszcze wmawiać, że to deszcz pada. Żadnej realnej wizji na przyszłość i pokonanie kryzysu. Tylko plucie jadem anty-PISu. Wszyscy nadają się na aut, choć oczywiście nie wszyscy w jednakowym stopniu.
Mirek2020.05.7 17:54
Moja teściowa była też tak poje...ana jak ta dzisiejsza opozycja .
Vivian Darkbloom2020.05.7 16:57
Pręzydent to również kółko teatralne, tyle, że scenariusze pisze mu Kaczka
ladychapel2020.05.7 16:57
czy glowa tej przyklasztornej wioski nad rzeka - Du(p)a Andrzej - zna date wyborow, bo kto jak kto ale glowa "panstwa" powinna cos wiedziec
jareski2020.05.7 16:55
Kółko teatralne to Duda chyba sam to widzi że jest gł. aktorem w tej grze bo musi byc znów nieudolnym prezydentem i dlatego ten cyrk trwa bo On musi BYC - TAKA JEST PRAWDA
katolicka kretynizacja polski 2020.05.7 16:53
Duda zaśpiewa, zatańczy i PiSde żony pokaże jak mu prezes każe! Czyli wstyd, żenada i kompromitacja!
Stalker2020.05.7 16:48
Debata przedwyborcza kandydatów na prezydenta się odbyła. Jak możnabyło się spodziewać, tylko Andrzej Duda mówił rzeczowo, konkretnie, po prostu normalnie ! Również dobrze oceniam Prof. Piotrowskiego i M. Jakubiaka. Oboje mieli coś mądrego i konkretnego do powiedzenia. Kidawa.Błońska mówiła spokojnie, bez emocji, ale metodą PO, czyli kłamała jak z nut. Jedna minuty to za mało do kompromitacji. Podobnie Kamysz łgał we wszystkich tematach. Średnio wypadli Hołownia i Bosak. Bosak zaproponował redukcję posłów sejmu z 460 do 230, i tylko szkoda, że nie było postulatu likwidacji senatu. Pozostałych dwóch biznesmenów PO P. Tanajno i S. Żółtek reprezentowali poziom daleki od normalnego. Ci dwaj mówili, że jest tak źle, że gorzej być nie może – po prostu tragedia. Pandemia to wina PIS, podatki też wina PIS i wszystkie powinne być zniesione. Żółtek posunął się tak daleko, że chce A. Dudę i M. Morawieckiego pod sąd. Jednym słowem przedsiębiorcy . zajoby PO.
Michał Jan2020.05.7 17:07
Jak przeczytasz te tezy konstytucyjne K. Bosaka, to jest tam likwidacja Senatu w obecnej formie. Mam inną kolejność: 1. M. Piotrowski 2. M. Jakubiak 3. St. Żółtek 4. P. Tanajno 5. dr Władysław K-K P. Bosaka nie wymieniam, bo to mój kandydat, więc nie mogę być obiektywny. Pozostali - bardzo miernie. W tym Pan Prezydent.
F232020.05.8 8:09
kim jest pan Piotrowski, Żółtek czy Tanajno? Znowu jakaś "kononowiczowska" egzotyka?
Michał Jan2020.05.8 8:42
Zaprawdę, egzotykę największą stanowią ci, którzy jeszcze nie potrafią sobie takich informacji wyguglać. Jeżeli nie oglądałeś debaty, w czasie której p.p. Piotrowski i Żółtek wspominieli funkcję, którą obaj pełnili, to nie zabieraj głosu w dyskusji.
momentum2020.05.7 20:14
Wstyd na caly swiat zeby takie cos jak tanajno bylo prezydentem dno dnem poganie ja pi.....le co sie z tymi ludzmi porobilo
Zbigniew „Zero”2020.05.7 16:44
#Duda jest gorszy niż #LKaczyński, który był miernym prezydentem.
moderator2020.05.7 16:49
Opppps ! Uwaga debil na Portalu ! Proszę nie komentować ! Tego „komentarza” nie likwiduję celowo, ku przestrodze, co ludzie bez rozumu mogą tworzyć mając do dyspozycji internet i umiejętność ograniczonego pisania.
Dudek-Zeruś2020.05.7 16:52
Taki z ciebie moderator jak z koziej du­py wentylator.
stan2020.05.7 16:44
Żaden nie wzbudził zaufania, poza obecnym prezydentem. Konkretnie, nie wiele mieli do powiedzenia. Odpowiedzi były obok pytania, a czasami nawet w ogóle nie na pytanie. Jak tacy ludzie mieliby rozmawiać z zagranicznymi partnerami?
Michał Jan2020.05.7 17:01
Ja też nabrałem zaufania do Pana Prezydenta, bo wcześniej myślałem, że może w drugiej kadencji czymś zaskoczy. Ale po tej debacie ufam jego stałości w niezabieraniu głosu w sprawach ważnych.
MM2020.05.7 16:42
Duda... mierny prezydent, długopis popisujący każdy bubel i zaprzysiężający komuchów. Gdy miał okazję się wykazać i np. pomóc frankowiczon to sprawę olał, woli wygłupiać się na tik-toku.
Stefa2020.05.7 16:51
Racja, no i nic nie powiedział, że wkoło będzie zielono ?!
Konfederacja2020.05.7 16:40
PiSowski klakier znowu szczeka pięknie się kompromitując.
Saki Faki2020.05.7 16:35
Kółko teatralne rozjechało Dudę tak, że nie było co zbierać🤣🤣🤣
Agnieszka Dz. 2020.05.7 16:53
Szkoda mi go nawet było, był zestresowany jak mój syn przed maturą ustną. To dziwne, bo pytania były układane pod niego.
Michał Jan2020.05.7 17:08
Pan Bielan sugeruje, że wiedział, że to pic na wodę, fotomontaż, bo Jarosławy się dogadają. Stąd może się nie przykładał.
Saki Faki2020.05.7 17:11
Jakoś to wytłumaczyć wypada 😉