21.05.20, 07:40Łukasz Szumowski, minister Zdrowia/YT/KRM

Szumowski: kina przed wakacjami, urlopy i wakacje w kraju można rezerwować

Jak poinformował minister zdrowia Łukasz Szumowski w wywiadzie dla „Super Expressu” epidemia koronawirusa w Polsce powoli zaczyna wygasać i w związku z tym możliwe są kolejne poluzowania.

Powiedział:

- Ludzie zaczęli bardziej dbać o siebie, ale też przestali się spotykać i przenosić zakażenia. Z powodu mniejszego ruchu jest też mniej wypadków itd. To ta jasna strona dystansu społecznego

Dodał też:

- Myślę, że przed wakacjami będzie już można chodzić do kina

Odnosząc się do spędzania urlopów i wakacji stwierdził, że Polacy mogą spokojnie rezerwować pobyty w kraju.

 

mp/super express

Komentarze

Wytlumaczcie2020.05.24 20:19
Czy Polska rzadzi p. Szumowski? On decyduje jakie instytucje beda dzialac i od kiedy? To jest dziwne, a gdzie Prezydent i Premier? Dlaczego nie reaguja?Decyduje ile osob ma byc na mszy? P. Szumowski wie kiedy sie skonczy epidemia, a zacznie sie nowa zaraza. Ludzie powariuja.
Jan Radziszewski 2020.05.22 14:38
Jezus 10.05.2020r Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziękuję za wasze modlitwy i miłość, którą Mi okazujecie. Jesteście Moją radością i ukojeniem Serca Mojego. Czas trudu i zmagania jest waszym udziałem i wiedzcie, że waszym udziałem będzie Moja Chwała. . Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju. Módlcie się o pokój, gdyż będą się szerzyć prowokacje podsycające bunt i złość. Nie pozwólcie się sprowokować, nie ma silniejszej broni niż Różaniec. Czyż ta modlitwa nie zwycięży każde zło? Czas już ostatni i na ten czas dałem wam Różaniec, dałem wam Maryję, dałem wam Jej płaszcz. Każdy mężczyzna powinien wiedzieć jak ma bronić swoją rodzinę i jest to czas dla odważnych mężów co obronią swą rodzinę. Nikt kto ma rozum wroga nie wpuszcza do swego domu, pierwej sam zginie.
Jan Radziszewski 2020.05.22 8:40
Szumowski: Gdyby nie Śląsk, byłoby po pandemii. Przekazanie Śląska Niemcom. Łukasz Szumowski powiedział w niedzielę, że jedynym powodem, dla którego w Polsce przebieg epidemii nie ma jeszcze tendencji spadkowej, są ogniska zakażeń na Śląsku. Dlatego jeszcze dziś rząd przekaże Śląsk Niemcom. https://aszdziennik.pl/129455,szumowski-gdyby-nie-slask-byloby-po-pandemii-oddamy-go-niemcom?fbclid=IwAR1nTxh-aCxmr15APbNLd6mgMRFLyUc-al6O5FOVy6TmDxX3ZaAWv2hWH8Y
Miss You promo2020.05.21 13:24
Co ten wariat wyprawia z nasz wolnoscia, szumowski do natychmiastowej dozywotniej kwarantany w zakladzie psychitrycznym dla oblakanych.
Jerzy2020.05.21 10:15
jeszcze pajacu, będziesz mówił gdzie Polacy mają spędzać wakacje??? Do wakacji to wspomnienie nawet po tobie nie zostanie, lepiej już sobie celę zarezerwuj, bo niedługo do niej trafisz...
PL2020.05.21 8:31
Przestali też nagminnie chodzić do szpitali i może stąd mniejsza śmiertelność.
Michał Jan2020.05.21 8:26
Najlepiej w hotelach p. Gołębiewskiego. Ciekawe, co takiego w rozwoju epidemii nastąpi do wakacji, że w takich molochach będzie można się tłoczyć.
ateusz2020.05.21 7:44
Brawo szumowski, dać ze sto milionów dla brata niech coś ma z tej władzy
Bolszewik2020.05.21 8:18
Macie rację towarzyszu.