25.05.15, 09:52

Szydło: Teraz walczymy o jesień!

"Jarosław Kaczyński jest bardzo wzruszony tym, co się wydarzyło, szczęśliwy. Myślę, że to jest ważne wydarzenie dla Prawa i Sprawiedliwości. Dzisiaj tak naprawdę otwiera się realnie droga do zwycięstwa w wyborach jesiennych. Myśmy zdawali sobie sprawę z tego, że wybory prezydenckie są bardzo ważne, że jest potrzeba zmiany i czuć to, że ludzie chcą tej zmiany. Trzeba walczyć o pełną pulę. Czyli walczymy teraz o jesień" - powiedziała Beata Szydło w Kontrwywiadzie RMF FM.

Szydło pytana o nieobecność Jarosława Kaczyńskiego podczas wczorajszego wieczoru stwierdziła, że to "przede wszystkim" decyzja Kaczyńskiego była tą, "która dała Polsce Andrzeja Dudę jako prezydenta". 

"To Jarosław Kaczyński podjął tę decyzję. Oczywiście wszystkie organa statutowe partii zatwierdzały, ale to Jarosław Kaczyński postawił na Andrzeja Dudę i jak się okazało, zrobił to bardzo celnie, bardzo dobrze. To jego geniusz polityczny spowodował, że dziś prezydentem Polski - na razie elektem - jest Andrzej Duda" - mówiła Szydło. 

bjad/rmf fm

Komentarze

anonim2015.05.25 10:01
Panta Rhei Ten się śmieje kto się śmieje ostatni... Na razie wszyscy śmieją się z "geniuszu politycznego" Bronka Komorowskiego.... :D :D :D
anonim2015.05.25 10:14
Geniusz polityczny, który utrzymał władze ledwo przez dwa lata. potem przez osiem przerżnął wszystko co się dało. Zwycięstwo Dudy to zerowy sukces Kaczyńskiego, rzekłbym, że to nawet policzek, bo osiągnął więcej.
anonim2015.05.25 11:00
Teraz trzeba podziękować :panu Braunowi za bieganie po siedzibie komisji wyborczej ( to dzięki niemu udało się te wybory policzyć) przy tym Solidarnym 2010 , za wszystko, ludziom walczącym o Tv Trwam na multipleksie, spotykającym się co roku w dniu tragedii na Krakowskim Przedmieściu,tym co byli w komisjach , chodzili na szkolenia, kontrolowali liczenie głosów, biorących udział w marszach niepodległości, kibicom za patriotyczne banery, babciom i dziadkom za niezłomność i nie wchodzenie w pyskówki z zięciami i synowymi na obiadach niedzielnych, wnukom za mądrość i panu Kukizowi za pomoc. Podziękowania nic nie kosztują i należą się im wszystkim , i zobaczymy co dalej.
anonim2015.05.25 11:17
Trzeba walczyć o jesień. Bo do ogłoszenia oficjalnych wyników wyborów jeszcze trochę czasu jest. Komisje pracują bardzo "wytrwale". I mam nadzieję, że wynik nie okaże się odwrotny od sondażowych.
anonim2015.05.25 11:22
I koniecznie podziękujcie panu Sumlińskiemu i jego żonie ,za odwagę i narażanie życia dla prawdy.
anonim2015.05.25 11:25
Na jesień trzeba dobić platformę. Przy wersji optymistycznej ta pasożytnicza partia może nie przetrwać nawet roku.
anonim2015.05.25 12:29
Pani Kani i panu Targalskiemu za książki.