13.09.20, 18:10Fot. screenschot: Youtube - Fakty RMF FM/ Telewizja Republika (zdj. edytowane)

Tarczyński o Trzaskowskim: Tak PO traktowała Polskę! Odrażająca mentalność ,,elity''

W sieci huczy po tym, jak opublikowano film, na którym prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski w jednym ze stołecznych lokali domagał się zmiany muzyki, mówiąc że to „jego miasto”. „Tak właśnie PO traktowała Polskę gdy rządzili - jak swoją własność” – komentuje europoseł PiS Dominik Tarczyński.

Nagranie ze wspomnianego lokalu zamieścił portal pudelek.pl. W trakcie rozmowy z prowadzącym imprezę Trzaskowski mówi do DJ’a, żeby ten „puścił odrobinę funku”. Dodaje:

Na chwilę, bo tu wszyscy chcą zrobić wam krzywdę”.

Wcześniej powiedział:

To moje miasto, weźcie troszeczkę pod uwagę”.

Komentując skandaliczne zachowanie prezydenta Warszawy, Dominik Tarczyński na Twitterze napisał:

Trzaskowski twierdzi, że >>Warszawa to jego miasto<<. Tak właśnie PO traktowała Polskę gdy rządzili - jak swoją własność. Teraz Trzaskowski_ traktuje Warszawę jak przedmiot z którym może robić co chce. Wydawać rozkazy i polecenia mieszkańcom… Odrażająca mentalność >>elity<<”.

dam/twitter,pudelek.pl

Komentarze

katolicka kretynizacja polski 🇵🇱 i spółka2020.09.15 13:33
Jestem chory na patologiczną nienawiść do Boga, Kościoła i Polski. Piszę to, co mi dyktuje najbardziej nieszczęsna istota - szatan, któremu ja oddałem swą duszę. Sam szatan nigdy nie odważy się bluźnić przeciw Bogu i Jego Matce. I dlatego wykorzystuje mnie. Nie czytajcie moich wypocin. Zresztą wiem, że nikogo nie przekonam, nawet nie wkurzę. Po prostu jestem nudny jak koszerne flaki z olejem.
Anonim2020.09.14 6:41
,, Nie przenoście nam stolicy do Krakowa " bo Trzaskowski zasra nam całą Polskę .
Anonim2020.09.13 22:06
Z jenotów żal d ściska?
Revel2020.09.13 20:50
Odezwał się menel Tarczyński
Polak Katolik2020.09.13 18:59
Tarczyński jest zdrajcą Polski?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.13 18:31
Tarczyński to göwno takie jak jego dziadek! W okresie okupacji dziadek tarczyńskiego współpracował z Niemcami, należał do organizacji, która współpracowała i pomagała hitlerowcom w ustalaniu, wyszukiwaniu ukrywających się Żydów przed ich zagładą i egzekucją. M.in. widziano go często z policją niemiecką na terenie Bełżyc. Takich jak Albiński ( dziadek tarczyńskiego ) w okresie okupacji w Bełżycach było więcej, którzy pomagali, wydawali i donosili hitlerowcom.
"W okresie okupacji dziadek tarczyńskiego2020.09.13 19:12
współpracował z Niemcami, w, wyszukiwaniu ukrywających się Żydów".- - - - BRAWO DZIADEK TARCZYŃSKIEGO! WIĘCEJ TAKICH DZIADKÓW I NIE BYŁOBY PARCHÓW!